Ekstraklasa 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:39

Oliver ja doskonale zdaję sobie sprawe z tego, że odpadnięcie z Levadią to kompromitacja, ale z tymi drwinami w kierunku Wisły nie można przesadzać. Śmiejąc się z "osiągnięć" Wisły nie zapominaj o tym co "osiągnęła" Legia.
Wracając do piłki norweskiej i izraelskiej to zauważ, że w rankingu FIFA Izrael jest 25, a Norwegia 50.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 22:09

mrowka423 pisze: Wracając do piłki norweskiej i izraelskiej to zauważ, że w rankingu FIFA Izrael jest 25, a Norwegia 50.
Ale argument uuu a Honduras jest na 46 i co z tego?
Lepszą ma reprezentacje lub kluby od Norwegii?
Chyba NIE!?


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 23:33

mrowka423 pisze:Oliver ja doskonale zdaję sobie sprawe z tego, że odpadnięcie z Levadią to kompromitacja, ale z tymi drwinami w kierunku Wisły nie można przesadzać. Śmiejąc się z "osiągnięć" Wisły nie zapominaj o tym co "osiągnęła" Legia.
Ale nie odpadła z Levadią Talli, nie dała powodu z tego by się z niej śmiać i tyle. A z potknięć, a raczej upadków największego rywala zawsze warto się pośmiać, bo druga taka okazja prędko może się nie trafić
mrowka423 pisze: Wracając do piłki norweskiej i izraelskiej to zauważ, że w rankingu FIFA Izrael jest 25, a Norwegia 50.
O lol ranking. A widziałeś kiedyś jakąś drużynę z Izraela w europejskich pucharach :think: Maccabi, ale kiedy to było? Już nie pytając o reprezentację na jakimś turnieju!
Masz ranking podziałów drużyn, który bardziej pasuję do tej rozmowy.
http://boisko.info/ranking-uefa/
Minimalnie wyżej są jednak Norwegowie.

Patrz gdzie jest Austria, Szwajcaria czy nawet Litwa, która jest o 3 oczka niżej od Polaków, a gdzie jest dopiero Estonia. I gdzie tu kompromitacja? (sam wjechałeś na ranking)


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 00:02

Pieprzyć rankingi, chodziło mi o to, że wcale nie ma tak wielkiej różnicy między tymi drużynami jakby się mogło wydawać, ale jednak masz rację co do wyższości tych drużyn. Chyba wiesz co miałem na myśli pisząc poprzedniego posta i myślę, że to rozumiesz.


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 00:15

Prawdopodobnie Legia jeżeli poprawią siłe i celnośc w ataku


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 11:31

No i JAGA na zero teraz tylko w górę za tydzień Wisła coś czuję że w Sosnowcu pachnie niespodzianką
Gdyby nie ujemne punkty Jaga była na 2 miejscu takiego startu Jaga nie miała teraz tylko marsz w górę tabeli


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 15:36

sushi pisze:No i JAGA na zero teraz tylko w górę za tydzień Wisła coś czuję że w Sosnowcu pachnie niespodzianką
Gdyby nie ujemne punkty Jaga była na 2 miejscu takiego startu Jaga nie miała teraz tylko marsz w górę tabeli
Jagiellonia jest dobrze zmotywowana, ale teraz jak już nie mają punktów ujemnych może być różnie. Lechia gra dobrze, no chyba, że to Polonia jest taka słaba.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 16:47

Wielki Lech :rotfl:
A Orest to rzeczywiscie fachowiec z najwyższej półki.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 23:04

Widać że Amika znów idzie na majstra :D
Ktoś mi powie że to dlatego że grają nie na swoim stadionie. Nie na swoim? W końcu się przenieśli, i grają na swoim macierzystym stadionie we Wronkach :D
Porażka Legii z Odrą też jest niespodzianką, ale zawsze Legionistom się źle grało w Wodzisławiu :)
Kolejka z dobrym układem wyników dla Wisły. Strzał życia oddał Mrowiec z Arki :D


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2009, 11:19

paku pisze: Porażka Legii z Odrą też jest niespodzianką, ale zawsze Legionistom się źle grało w Wodzisławiu :)
W tamtym roku Vuco nie zdążył siąść na ławce i już było 1-0. W tym do przerwy mogliśmy prowadzić z 3-0 Szałach 3 setki. Ogólnie 3 słupki!. I co z tego Piechniak dostaje piłkę odpycha chyba Komorowskiego (nie wiem ni wiedziałem dobrze) i wracamy bez punktów.
Jeszcze jeden mecz i przyznam Ci racje co do Chinyego? Nie już Ci przyznam rację gdyby był wczoraj na pewno byś my nie przegrali. Strzelił by z głowy albo zaś zerowego konta ale by strzelił!!.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2009, 16:13

Nieskuteczność Legii poraża... Strzelenie dla nich gola to chyba święto państwowe już o dwóch nie wspominając ... bo to co wyprawiają pod bramką to po prostu masakra myślałem ,że meczem z Cracovią razili nieskutecznością a tu mecz z Odrą... I na co ten Mięciel w podstawowym składzie jak nic nie wnosi... kompletnie... Wisła jak nie strzela to chociaż ma obrońców przeciwnika do tego ...
A co do Lecha to dzięki nim wygrałem 200 złotych :D Raz założyłem się z ojcem ,że dostaną baty od Polonii a wczoraj Craxa wygrała 1:0 mój typ hihihi :D


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2009, 16:36

paku pisze:Widać że Amika znów idzie na majstra :D
Ktoś mi powie że to dlatego że grają nie na swoim stadionie. Nie na swoim? W końcu się przenieśli, i grają na swoim macierzystym stadionie we Wronkach :D
Porażka Legii z Odrą też jest niespodzianką, ale zawsze Legionistom się źle grało w Wodzisławiu :)
Kolejka z dobrym układem wyników dla Wisły. Strzał życia oddał Mrowiec z Arki :D

Wisła pokazała jak się gra w europejskich pucharach. Więc skończ swoją żałosną napinke.

Wielkie brawa dla Ruchu i Jagiellonii tak trzymać !


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2009, 10:30

Juventino90 pisze:
paku pisze:Widać że Amika znów idzie na majstra :D
Ktoś mi powie że to dlatego że grają nie na swoim stadionie. Nie na swoim? W końcu się przenieśli, i grają na swoim macierzystym stadionie we Wronkach :D
Porażka Legii z Odrą też jest niespodzianką, ale zawsze Legionistom się źle grało w Wodzisławiu :)
Kolejka z dobrym układem wyników dla Wisły. Strzał życia oddał Mrowiec z Arki :D

Wisła pokazała jak się gra w europejskich pucharach. Więc skończ swoją żałosną napinke.
A umiesz czytać nazwę tego tematu ? Po co wypowiadasz się nie na temat ?
Od 1 września szkoła, włożyłeś kredki do tornistra? :D

W sobotę okaże się jak silna jest na prawdę Jaga w tym sezonie. Doping tysięcy gardeł w Sosnowcu pomoże Wiślakom! :whistle:


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2009, 11:06

Juventino90 pisze:
paku pisze:Widać że Amika znów idzie na majstra :D
Ktoś mi powie że to dlatego że grają nie na swoim stadionie. Nie na swoim? W końcu się przenieśli, i grają na swoim macierzystym stadionie we Wronkach :D
Porażka Legii z Odrą też jest niespodzianką, ale zawsze Legionistom się źle grało w Wodzisławiu :)
Kolejka z dobrym układem wyników dla Wisły. Strzał życia oddał Mrowiec z Arki :D

Wisła pokazała jak się gra w europejskich pucharach. Więc skończ swoją żałosną napinke.

Wielkie brawa dla Ruchu i Jagiellonii tak trzymać !
Przenieś się lepiej do tematu o I lidze. ;)


Jagiellonia mimo ujemnych punktów opuściła już miejsce spadkowe - muszą być mocno zmotywowani. Amica i Legia kolejny raz powalczą o majstra, a wygra... Wisła :whistle:


Sky is the limit!
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2009, 20:00

paku pisze:
A umiesz czytać nazwę tego tematu ? Po co wypowiadasz się nie na temat ?
Od 1 września szkoła, włożyłeś kredki do tornistra? :D

W sobotę okaże się jak silna jest na prawdę Jaga w tym sezonie. Doping tysięcy gardeł w Sosnowcu pomoże Wiślakom! :whistle:
Na każdym kroku będę przypominał o Levadii, ponieważ sprawia mi to niezwykłą przyjemność. Kredek nie pakuję, bo mam jeszcze miesiąc wakacji.
A tak w ogóle to z tobą też mi się nie chce gadać.
Posiadasz zbyt niski iloraz inteligencji.
Pawełek pisze:
Przenieś się lepiej do tematu o I lidze. ;)
Nie chce mi się z tobą gadać..

"Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim postanowił uchylić werdykt organów dyscyplinarnych PZPN o degradacji Widzewa za czyny korupcyjne i zwrócić sprawę do ponownego rozpatrzenia przez Wydział Dyscypliny PZPN."


ODPOWIEDZ