Niezwykła historia niezwykłej kobiety

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 00:42

Przegladając wiadomości na fronda.pl natrafiłem na niezwykłą historię niezwykłej kobiety - Gianny Jessen. Myślę, że warto ją poznać. Najlepiej oddać głos samej głównej bohaterce:
Gianna Jessen: Powinnam być ślepa i poparzona, powinnam być martwa, ale urodziłam się żywa. W akcie urodzenia mam napisane: „urodzona w trakcie aborcji”, a poniżej jest podpis lekarza, który tę aborcję przeprowadzał.

Źródło
Aborcja została wykonana w 7 miesiącu ciąży poprzez podanie roztworu soli. Wiecie co to znaczy? Ja nie wiedziałem, więc sprawdziłem.
Przerwanie ciąży polega na wstrzyknięciu hipertonicznego roztworu soli (powszechnie, aczkolwiek niewłaściwie, zwanej solanką). Igłą o długości 8 cm przekłuwa się powłokę brzuszną oraz ściany macicy. Wydobywa się 60 ml płynu owodniowego, a następnie przez błonę, która osłania dziecko, wstrzykuje się 200 ml hipertonicznego roztworu soli. Przyzwyczajone do przyjemności połykania płynu, w jakim jest zanurzone, dziecko w łonie matki poznaje gorzki smak „fatalnego jadu". Stopniowo żrąca sól pali mu gardło oraz delikatną skórę; na próżno usiłuje ono uciec, miotając się z jednej strony macicy na drugą w strasznych konwulsjach. Jego agonia może trwać godzinami. Wiele godzin minie, zanim dziecko zostanie wydalone z łona matki. Jego ciałko jest czerwone od oparzelin. Niektórzy z wykonujących zabiegi aborcyjne określają to zjawisko efektem kandyzowanego jabłka.

Źródło
W głowie się nie mieści, że są ludzie, "lekarze" zdolni zrobić coś takiego dziecku! Dalej niech przemówi Gianna Jessen:
Gianna Jessen: Lekarz stwierdził krytyczny stan, później dodał że nigdy nie będę mogła podnieść głowy. Podniosłam. Później powiedzieli, że nigdy nie będę mogła prosto usiąść. Usiadłam. Powiedzieli, że nigdy nie będę w stanie chodzić. W wieku trzech lat stawiałam swoje pierwsze kroki przy pomocy kuli i aparatu. Mam w sobie trochę zawziętości.

Źródło
Dzisiaj podobno ruchy feministyczne walczą o prawa kobiet. Czołowa przedstawicielka tego ruchu Kazimiera Szczuka jest nawet kimś w rodzaju "celebrity", prowadzi w tvn program "Wydanie drugie - poprawione". Oto, co Szczuka myśli i propaguje w swojej twórczości:
Kazimiera Szczuka: Ideałem jest prokobieca ginekologia, gdzie każdy przypadek rozpatruje się osobno, gdzie dba się bardzo o profilaktykę, a kiedy dochodzi do niechcianej ciąży, wspiera się kobietę w jej suwerennej decyzji - rodzić czy nie...

Źródło
Naprawdę, nie mogę uwierzyć, że można być tak nieludzkim. Bo co to znaczy "niechciana ciąża"? Możliwość rozmyślenia się w każdym jej momencie? Czy tak jak w przypadku biologicznej matki Gianny Jessen, możliwość legalnego morderstwa ze szczególnym okrucieństwem dziecka w 7 miesiącu ciąży?! Przecież to trzeba być prawdziwym potworem. Pani Szczuka popierała pozew o odszkodowanie złożony przez Alicję Tysiąc, której lekarz odmówił aborcji. Aborcja miała być wykonana ze względu na możliwość pogorszenia bądź utraty wzroku w wyniku ciąży.
Gianna Jessen: Moja matka podjęła decyzję, o której myślała, że dotyczy tylko i wyłącznie jej samej. Wyniki tej decyzji ponoszę każdego dnia. Nie mowię tego, aby potępiać, ale aby zaświadczyć prawdzie. Ludziom wygodnie jest myśleć o aborcji jako decyzji politycznej albo prawie kobiet. Ale czy ja nie mam racji? Jestem prawdziwa. Jestem człowiekiem. Delikatnie chce zadać wam pytanie, jeśli aborcja dotyczy praw kobiet, to gdzie były wtedy moje prawa? Nigdzie nie było radykalnych feministek walczących o nie w dzień mojej aborcji.

Źródło
Być może ktoś z Was czytał poprzedni temat, który tu założyłem, dotyczący dyskryminacji. Trochę nieoczekiwanie przerodził się on w mój spór z osobami o lewicowych poglądach życiowych, ekonomicznych i politycznych. Historia Gianny Jessen skłania do refleksji. Żyjemy w czasach, w których lewicowi politycy walczą o prawa morderców i zakazują karania ich śmiercią, a jednocześnie pozwalają na okrutne mordowanie dzieci. Myślicie, że przesadzam? Zatem sami przeczytajcie, lewicowe władze Brazylii przyznały status uchodźcy politycznego włoskiemu terroryście i mordercy skazanemu na dożywocie, żeby uchronić go przed więzieniem:
Urodzony w 1954 roku Battisti był członkiem założycielem organizacji Zbrojni Proletariusze na rzecz Komunizmu (PAC). Ma do odsiedzenia we Włoszech dwa dożywocia za cztery morderstwa w 1979 roku.

Na włoskich forach internetowych kipi od obelg pod adresem Brazylii i jej lewicowych władz. Założyciel PAC Maurice Bignami, od trzech lat na wolności po odsiedzeniu 20 lat, nazwał Battistiego tchórzem, a przyznanie mu statusu politycznego uchodźcy – skandalem.

Władze francuskie odrzuciły włoskie starania o ekstradycję. Battisti stał się ozdobą salonów kawiorowej lewicy i autorem poczytnych powieści sensacyjnych.

Brazylijski minister sprawiedliwości przyznał mu status uchodźcy politycznego, uznając, że we Włoszech Battisti może być prześladowany.

Źródło
Terrorysta i morderca unika sprawiedliwej kary, co więcej staje się gwiazdą, wszystko dzięki lewicowym protektorom, w tym samym czasie niewinne dzieci są skazywane na okrutną śmierć przez tych samych ludzi, którzy wolą bardziej troszczyć się o życie zbrodniarzy. Co to za czasy, w których przyszło nam żyć?


Obrazek
Nares

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2008
Posty: 28
Rejestracja: 23 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 10:00

Sprawa Delara Darabi jest mi bliska ponieważ sam pisałem niejeden list do różnorakich konsulatów,organizacji itp,które miały na celu uniewinnienie Kobiety.

Siedziała Ona za włamanie się do domu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ze swoim chłopakiem.W trakcie tego włamania popełniono morderstwo,wszystkie "badania" nad zbrodnią wskazały ,że wręcz nie możliwe jest by kobieta tej postury,lewo ręczna etc. Mogła popełnić tą zbrodnię.
Automatycznie winne ponosi chłopak jednak wiadomo jak to jest w islamie z traktowaniem i prawami kobiet.
Dziewczyna została skazana za:
Włamanie
Morderstwo
Prostytucję?!(W Islamie nie mile widziane jest mieć chłopaka narzucają to rodzice).

Przed chwilą przeczytałem newsa na onecie o jej śmieci,
jestem zbulwersowany i załamany.
Terrorysta i morderca unika sprawiedliwej kary, co więcej staje się gwiazdą, wszystko dzięki lewicowym protektorom, w tym samym czasie niewinne dzieci są skazywane na okrutną śmierć przez tych samych ludzi, którzy wolą bardziej troszczyć się o życie zbrodniarzy. Co to za czasy, w których przyszło nam żyć?
Jest Mnóstwo,miliony przypadków gdzie Lewicowi zbrodniarze unikają kar.
Ile ci Kryminaliście zgładzili ludzi w samej Polsce?
I to ludzi ,którzy najczęściej walczyli z okupantem.
Polecam Pójść na film "Nil" świetnie przedstawione są tam takie sytuacje czyli przesłuchania,łapanki itp.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 10:53

Żebyście nie myśleli, że przypadek Battistiego jest odosobniony, oto parę fragmentów z artykułu pod tytułem "Potwór superstar" zamieszczonego we "Wprost":
Manson, słynny zabójca żony Romana Polańskiego, ciężarnej Sharon Tate, jest jednym z ulubieńców Ameryki. W latach 70. stał się ikoną dla wszelkiej maści ugrupowań ekstremalnych anarchistów i lewaków. Unicestwił przecież przedstawicieli zgniłego świata show-biznesu. Gdy skazano go na dożywocie, mało popularny muzyk z dnia na dzień został gwiazdą. Jego nagrania oficjalnie wydano i do tej pory jest on inspiracją dla innych &#8211; piosenki o nim nagrali m.in. System of a Down, Marilyn Manson i Neil Young. Jeden z gigantów rocka, Guns&#8217;n&#8217;Roses, nagrywał covery Mansona, a wokalista zespołu Axl Rose wielokrotnie grał koncerty w koszulce z podobizną mordercy. Trent Reznor, lider zespołu Nine Inch Nails, nagrywając album &#8222;The Downward Spiral", wynajął na studio dom, w którym została zamordowana Sharon Tate i nazwał je &#8222;Pig" (świnia) &#8211; taki napis z krwi Sharon znaleziono na drzwiach frontowych po zabójstwie. O Mansonie powstało też kilka filmów i musical &#8222;Assassins" na Broadwayu, który w 2004 r. zgarnął dwie prestiżowe nagrody teatralne Tony Awards. Zabójca doczekał się nawet własnych odcinków w popularnych kreskówkach &#8222;South Park" i &#8222;Simpsonowie&#8221;.

Źródło
Mordercy stają się idolami i źródłem natchnienia dla popularnych zespołów, które wręcz stają się ich czcicielami, a wraz z nimi ich fani. Świat chyba oszalał.
Jednym z pierwszych w Europie morderców celebrytów był Austriak Jack Unterweger, znany jako &#8222;kurier wiedeński". Po tym jak zabił 12 kobiet, zaczął pisać w celi wiersze, powieści i sztuki teatralne, a jego autobiograficzna powieść &#8222;Czyściec" stała się bestsellerem. Szybko został ulubieńcem wiedeńskiej śmietanki intelektualnej (na czele z Elfriede Jelinek, laureatką Nagrody Nobla z 2004 r. (i działaczką feministyczną, była członkinią Komunistycznej Partii Austrii - przyp. mój)), która domagała się jego zwolnienia. I dopięła swego &#8211; Unterweger wyszedł w 1990 r. po odsiedzeniu minimalnego wymiaru kary. Jeździł po kraju z odczytami, jego sztuki były wystawiane w teatrach, został uwielbianym przez telewidzów reporterem austriackiej telewizji ORF. W tym czasie zabił też 11 prostytutek. Gdy na jaw wyszły pierwsze informacje o zabójstwach, to właśnie Unterweger był głównym dziennikarzem zajmującym się sprawą. Po tym jak został ponownie skazany, spora część austriackich intelektualistów wciąż twierdziła, że to artysta, a nie morderca.

Źródło
Świat chyba stoi chyba do góry nogami. Kompletne odwrócenie wartości, zło staje się dobrem, a dobro złem. "Uwolnijmy morderców, zabijajmy nienarodzone dzieci" - to jest hasło dzisiejszej lewicy. Czy żeby dostać nagrodę Nobla nie należy legitymować się chociaż przyzwoitym życiorysem, oprócz literackiej twórczości? Widać nie, można być komunistką walczącą o wyjście na wolność wielokrotnego mordercy, to żadna przeszkoda dla komitetu noblowskiego. Ważne, że "tfurczość" pani Elfride Jelinek jest "postępowa", więc należy ją promować.

Lewica walczy o całkowite zniesienie kary śmierci. Jakiś czas temu podniosła argument, że wykonanie tej kary w USA poprzez zastrzyk naraża przestępców na ból. Jak to wygląda w zestawieniu z walką lewicy o "prawo do aborcji", wykonywanej między innymi roztworem soli, w sposób opisany w pierwszym poście? Gdzie jest troska o cierpienie dziecka? Widać lewica woli troszczyć się o morderców. Najnowsze badania, opublikowane w lewoskrętnym "New York Times", pokazują, że jedna egzekucja mordercy zapobiega 18 zabójstwom:
Według amerykańskich naukowców jedna egzekucja może zapobiec nawet 18 morderstwom.

Takie informacje opublikował liberalny, znany ze sprzeciwu wobec kary śmierci, amerykański dziennik &#8222;New York Times&#8221;. Opisał wyniki najnowszych badań przeprowadzonych niezależnie od siebie w kilkunastu miejscach Stanów Zjednoczonych. Badacze doszli do wniosku, że wprowadzenie kary śmierci jednak powstrzymuje morderców.

Według naukowców jedna egzekucja może zapobiec od trzech do 18 morderstwom. Wskaźnik ten jest najwyższy w takich stanach jak Teksas, gdzie karę śmierci wykonuje się bardzo szybko i bardzo często. Badania, których część została przeprowadzona przez przeciwników stosowania najwyższego wymiaru kary, wywołały w Ameryce burzę.

Czytaj cały artykuł
Najwięksi zbrodniarze XX wieku wywodzą się z lewicy. Adolf Hitler był narodowym-socjalistą (Dlaczego zatem nazistów nazywa się skrajnie-prawicowymi?! Przecież to jest bardziej skrajna lewica), Włodzimierz Lenin, Józef Stalin, Mao, Pol-Pot, Fidel Castro (bożyszcze holywoodzkich aktorów), Che Guevara (banda idiotów, którzy noszą koszulki z jego podobizną to jest dopiero absurd) nasi rodzimi oprawcy Jaruzelski i Kiszczak wszyscy z nurtu komunistycznego. Według lewicy takich ludzi należałoby resocjalizować, a nie karać.

Tymczasem media pieją z zachwytu nad nowym lewicowym prezydentem Ameryki, który ma przynieść "zmianę". Rzeczywiście zapowiada "postępową zmianę":
Barack Obama: Pierwszą rzeczą jaką zrobię, jeżeli zostanę wybrany prezydentem, będzie podpisanie ustawy "Freedom of Choice Act". Będzie to pierwsza rzecz, którą zrobię - taką obietnicę złożył 27 października 2008 roku ówczesny senator jeszcze Barack Obama przed działaczami Planned Parenthood, największej organizacji pro-aborcyjnej na świecie.

Ustawa "Freedom of Choice Act" (FOCA) jest ustawą o wolności wyboru. W praktyce znosi całkowicie ograniczenia na wykonywanie aborcji.

Źródło
Przypominam, że to właśnie w "Planned Parenthood" dokonano nieudanej i okrutnej próby aborcji na Gianny Jessen, historię której opisałem w pierwszym poście.

W podsumowaniu cytat:
Konserwatyzm nie powinien być partią, lecz normalną postawą każdego człowieka honoru.

Nicolas Gomez Davila


Obrazek
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 11:50

Niestety, żyjemy w takich czasach a nie innych, i wątpię, żeby miało zmieniać się ku lepszemu. Medialna propaganda ( w większości liberalna i lewicowa, czyli to co jest teraz modne bo "europejskie") skutecznie potrafi omotać ludzi, którzy są "nie w temacie" -a takich jest najwięcej. Przykre, ale prawdziwe...


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 13:48

preclix pisze:Niestety, żyjemy w takich czasach a nie innych, i wątpię, żeby miało zmieniać się ku lepszemu. Medialna propaganda ( w większości liberalna i lewicowa, czyli to co jest teraz modne bo "europejskie") skutecznie potrafi omotać ludzi, którzy są "nie w temacie" -a takich jest najwięcej. Przykre, ale prawdziwe...
Zgadzam się. I obawiam się, że pod tym względem będzie tylko gorzej. To zmierza donikąd, do zagłady. Jak tak dalej pójdzie, nasze dzieci, albo może nasze wnuki będą organizować parady heteroseksualistów. To, podobnie jak eliminacja religii, podobnie jak lewicowe albo liberalne poglądy UE dotyczące głównie ludzi i ich praw (chociaż gospodarki, czy spraw bardziej wagi państwowej, nie cywilnej też) będzie decydowało o coraz to gorszej paranoi - pod wieloma względami...


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 14:48

@preclix i Gherrick

Unia Europejska już dba o "poprawne" wychowanie swoich przyszłych obywateli od najmłodszych lat:
&#8222;Do Unii też należeć chcę, to drugi dom, więc cieszę się. Dwa domy mam, tak bliskie mi, w jednym chcę żyć, w drugim chcę być" - takiego wierszyka mają się uczyć polskie sześciolatki. Unijną propagandę zaleca Ministerstwo Edukacji Narodowej w podręczniku do zerówek &#8222;Nasza klasa".

Źródło
Teraz wiadomo, dlaczego nastąpiło obniżenie wieku obowiązku szkolnego z siedmiu do sześciu lat. Im wcześniej rozpocznie się proces indoktrynacji i odłączania dzieci od rodziców, tym lepsze rezultaty można osiągnąć. Zresztą rodzice i tak powinni się cieszyć, w innym "lewicowym raju", Koreii Północnej dzieci odbiera się rodzicom jeszcze wcześniej.

Dlatego, chociaż uważam, że Parlament Europejski jest parodią parlamentaryzmu, należy wziąźć udział w wyborach do PE, żeby zmniejszyć wpływ lewicy na całą Unię Europejską. Przede wszystkim, nie dopuścić do ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego i Karty Praw Podstawowych. UE jako strefa wolnego handlu jest dobra, jako unia polityczna to koszmar.


Obrazek
Aske

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 24 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 15:33

Fronda pisze o indoktrynacji zupelnie jakby zapomniala, ze specami od indoktrynacji w Polsce są środowiska katolickie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 15:43

Całkowity zakaz aborcji nie jest dobrym pomysłem, myślę że Polskie prawo dobrze tę kwestie reguluje i nie należy go w tej mierze ani rygoryzować ani liberalizować. Problem tylko w respektowaniu tego prawa, bo podziemie aborcyjne jest w Polsce mocno rozbudowane.
Gherrick pisze:Jak tak dalej pójdzie, nasze dzieci, albo może nasze wnuki będą organizować parady heteroseksualistów.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 17:18

Aske pisze:Fronda pisze o indoktrynacji zupelnie jakby zapomniala, ze specami od indoktrynacji w Polsce są środowiska katolickie.
Obowiązek szkolny jest w Polsce prawnie umocowany. Za jego nieprzestrzeganie, gdyby rodzice chcieli sprzeciwić się posyłaniu do szkoły 6-latków, grożą im sankcje prawne.

Uczęszczanie na lekcje religii i msze święte nie jest obwarowane przepisami prawnymi, nikt nie jest zmuszany, pod groźbą sankcji prawnej do brania udziału w tych wydarzeniach, jeżeli sobie tego nie życzy z własnej, nieprzymuszonej woli.

Rzeczywiście, straszna ta katolicka indoktrynacja. Życie zgodnie z zasadami Dekalogu jest w "postępowym" świecie niemodne. Weźmy kilka przykładów.

Po czwarte - czcij ojca swego i matkę swoją. E tam, według lewicy muisz osiągnąć samorealizację, a te stare trepy tylko ci przeszkadzają. Oddaj ich do przytułku, albo lepiej zasponsoruj im eutanazję. Starość jest brzydka, nieestetyczna razi dobry smak, prawda? Po co to oglądać?

Po piąte - nie zabijaj. Toż to totalny przeżytek, nie? Zabijaj będziesz gwiazdą lewicowych salonów, historie morderców - celebrytów masz w tym temacie.

Po szóste - nie cudzołóż. To już jest całkowicie nierealne dla "postępowca". Cudzołóż ile wlezie i jeszcze niech państwo zrefunduje środki antykoncepcyjne.

Po siódme - nie kradnij. Toż to podkopuje podstawy socjalizmu! Bo czymże jest socjalizm, jak nie legalną grabieżą?

Po ósme - nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Co za absurd, takie nieżyciowe, prawda?

Po dziewiąte - nie pożądaj żony bliźniego swego. Małżeństwo to przeżytek, więc nie ma się co przejmować, tak?

Po dziesiąte - nie pożądaj żadnej rzeczy, która jego jest. Przecież to kolejny cios w socjalizm. Teraz jasne dlaczego lewica jest antykleryklana.

Zaiste straszni ci katoliccy indoktrynerzy, którzy próbują ludziom wpajać "Dziesięć Przykazań".
Łukasz pisze:Całkowity zakaz aborcji nie jest dobrym pomysłem, myślę że Polskie prawo dobrze tę kwestie reguluje i nie należy go w tej mierze ani rygoryzować ani liberalizować. Problem tylko w respektowaniu tego prawa, bo podziemie aborcyjne jest w Polsce mocno rozbudowane.
Jeżeli ciąża jest wynikiem gwałtu, aborcja powinna być dopuszczalna, zgoda. Jednakowoż powinna być wykonana niezwłocznie. Jeżeli ciąża grozi utratą życia matki, także powinna być dopuszczalna, nie każda kobieta jest w stanie zaryzykować własne życie dla dziecka, jak Agata Mróz. I na tym koniec, zabijanie dzieci z wykrytymi wadami wrodzonymi w czasie ciąży jest niedopuszczalne. Każda kobieta może zrzec się praw rodzicielskich i zostawić dziecko bez żadnych konsekwencji prawnych w szpitalu jeżeli nie chce się nim opiekować. Nie trzeba zabijać - zabijanie dzieci z wrodzonymi wadami to eugenika.


Obrazek
Aske

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 24 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 19:35

Jesli uwazasz, ze w Polsce dzieci nie są indoktrynowane to nie widze sensu rozmawiania z Tobą na tego typu tematy.

A tak btw to z tego co widze, gdyby nie dekalog to Ty bys kradł, mordowal, zdradzał i kłamał?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 20:24

Aske pisze:Jesli uwazasz, ze w Polsce dzieci nie są indoktrynowane to nie widze sensu rozmawiania z Tobą na tego typu tematy.
Oczywiście, że są indoktrynowane :wink:. Przecież o tym właśnie pisałem w kontekście tego grafomańskiego wierszyka o "cudownej" Unii Europejskiej i obniżeniu wieku szkolnego.
Aske pisze:A tak btw to z tego co widze, gdyby nie dekalog to Ty bys kradł, mordowal, zdradzał i kłamał?
Naprawdę tak zrozumiałeś moją wypowiedź? Widzę, że Szanownemu Panu pojęcie ironii jest nieznane.


Obrazek
Aske

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 24 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 20:55

Dobrze wiesz, ze chodzilo mi o indoktrynacje ze strony spoleczenstwa katolickiego/chrzescijanskiego.
Jednak skonczmy to, poniewaz z doswiadczenia wiem, ze nikt nikogo do niczego nie przekona ;) Zreszta to nie ten temat i nie to forum. Nie róbmy z siebie wrogów, kibicujemy tej samej druzynie i to jest dla mnie wazniejsze niz podziały swiatopoglądowe.
Pozdro szejset i w ogole Forza!


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 21:08

Aske pisze:Dobrze wiesz, ze chodzilo mi o indoktrynacje ze strony spoleczenstwa katolickiego/chrzescijanskiego.
Jednak skonczmy to, poniewaz z doswiadczenia wiem, ze nikt nikogo do niczego nie przekona ;) Zreszta to nie ten temat i nie to forum. Nie róbmy z siebie wrogów, kibicujemy tej samej druzynie i to jest dla mnie wazniejsze niz podziały swiatopoglądowe.
Pozdro szejset i w ogole Forza!
A nawet jesli sa indoktrynowane przez spoleczenstwo KATOLICKIE to zle ? Lepiej by byli indoktrynowani przez UE? Albo przez nalecialosci komunistyczne ? Albo przez tzw. "postępowców" ?


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 21:24

Aske pisze:Dobrze wiesz, ze chodzilo mi o indoktrynacje ze strony spoleczenstwa katolickiego/chrzescijanskiego.
Rozumiem, że padłeś "ofiarą" tej "straszliwej" indoktrynacji "podstępnego" społeczeństwa katolickiego?
Aske pisze:Jednak skonczmy to, poniewaz z doswiadczenia wiem, ze nikt nikogo do niczego nie przekona Zreszta to nie ten temat i nie to forum. Nie róbmy z siebie wrogów, kibicujemy tej samej druzynie i to jest dla mnie wazniejsze niz podziały swiatopoglądowe.
Jak sobie życzysz. Ja lubię rozmawiać z osobami, które mają diametralnie różne poglądy od moich, wtedy dyskusja jest ciekawsza i mimo wszystko mam nadzieję, że kogoś można przekonać. Kropla drąży skałę :wink:.


Obrazek
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2009, 00:37

Aske pisze:Jesli uwazasz, ze w Polsce dzieci nie są indoktrynowane to nie widze sensu rozmawiania z Tobą na tego typu tematy.

A tak btw to z tego co widze, gdyby nie dekalog to Ty bys kradł, mordowal, zdradzał i kłamał?
Jeśli rodzic nie wyraża zgody, żeby jego dziecko nie chodziło na religię, dziecko ma tylko etykę. Przymusu nie ma.

Jeśli o dekalog chodzi. Podzielmy ludzi na dwie grupy. Wierzący i nie wierzący. Jaki odsetek ludzi wierzących potrafi zabić, okraść, cudzołożyć? Jaki odsetek ludzi nie wierzących potrafi zabić, okraść, cudzołożyć?


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
ODPOWIEDZ