Polacy w ligach zagranicznych

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 14:05

Dlatego mam nadzieje, ze Juventus znajdzie sie w grupie z Celticiem.. 8)

A co do Sosina. Okoni zupelnie ciebie nie rozumiem. Sosin to zawodnik ktory az cztery razy zostal krolem strzelcow na wyspie Afrodyty. Jego zespol pokonal 3:0 Olimpiacos.. To robi wrazenie.
A Wisla? Jakie znaczenie ma w tym momencie, ze Wisla trafila na Barce?
Wczesniej nie potrafila pokonac Anderlechtu czy PAO.

To pokazuje, ze Wislacy w walce o LM sa juz spaleni przed meczem III rundy. Nie maja mentalnosci wygrywania a mecze przegrywaja jeszcze przed pierwszym gwizkiem we wlasnych glowach.

Gdy Leo po raz pierwszy objal reprezentacji powiedzial jedna wazna rzecz o Polakach:
Chodzi o to, ze polacy nie wierza we wlasne mozliwosci.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 23:06

Il Tifoso pisze:bo co roku oglądamy (...),ManU,Real i Barcę.Co to ma być
Puszczanie w TV meczy 3 klubów, które maja najwięcej kibiców w Polsce.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 23:08

stahoo pisze:
Il Tifoso pisze:bo co roku oglądamy (...),ManU,Real i Barcę.Co to ma być
Puszczanie w TV meczy 3 klubów, które maja najwięcej kibiców w Polsce.
Chyba najwięcej sezonowców :lol: Już pytałem w innym temacie ale nie dostałem odpowiedzi - czy faza grupowa LM również leci na niemieckiej platformie PREMIERE ?

Sorry za delikatny offtop :oops:
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2008, 23:09 przez Sapo, łącznie zmieniany 1 raz.


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 23:09

stahoo pisze:
Il Tifoso pisze:bo co roku oglądamy (...),ManU,Real i Barcę.Co to ma być
Puszczanie w TV meczy 3 klubów, które maja najwięcej kibiców w Polsce.
Najpierw kibicują Realowi, potem Man U, a gdy zapomną, że kibicowali Realowi to stają się kibicami Barcy :lol:

A tak na serio, to znając TVP naprawdę powinniśmy się obawiać, że będą nam puszczać te Aalborgi. Ja na szczęście mam N, ale jeśli ktoś nie ma to zachęcam do kupna, bo warto :P


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 08:18

Kogut Del Piero pisze:
stahoo pisze:
Il Tifoso pisze:bo co roku oglądamy (...),ManU,Real i Barcę.Co to ma być
Puszczanie w TV meczy 3 klubów, które maja najwięcej kibiców w Polsce.
Najpierw kibicują Realowi, potem Man U, a gdy zapomną, że kibicowali Realowi to stają się kibicami Barcy :lol:
Co nie zmienia faktu, że TVP wybierze mecze, które zapewnia najwieksza ogladalność, a nie np. Lyon - Juventus :wink:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 10:11

Wczoraj Piotr Włodarczyk zadebiutował w drużynie Arisu Saloniki w Pucharze UEFA. Wszedł na boisko w 52 minucie.
Nie wiedziałem że znalazł sobie klub w Grecji i to taki co w pucharach walczy. Dobrze dla niego, będzie okazja poprzebywać w cieplejszym klimacie, kasa będzie płynęła na konto. Pytanie tylko czy na długo tam zabawi, bo napastnik z niego gorzej niż przeciętny...

Wczoraj również Kosowski debiutował w swoim nowym klubie - APOEL Nikozja. Jego klub zremisował 2-2 z Crveną Zvezdą Belgrad, a jedną z bramek dla APOELU strzelił inny Polak - Marcin Żewłakow.

No i na koniec. Marcin Smoliński z Legii Warszawa jest na testach w Holandii w drużynie vbv De Graafschap. Jest szansa, że będzie kolejny Polak w Eredivisie :wink:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 10:17

steru pisze:Wczoraj Piotr Włodarczyk zadebiutował w drużynie Arisu Saloniki w Pucharze UEFA. Wszedł na boisko w 52 minucie.
Nie wiedziałem że znalazł sobie klub w Grecji i to taki co w pucharach walczy. Dobrze dla niego, będzie okazja poprzebywać w cieplejszym klimacie, kasa będzie płynęła na konto. Pytanie tylko czy na długo tam zabawi, bo napastnik z niego gorzej niż przeciętny...
Heh ten Wlodarczyk i jego prawie 100 bramek w Polskiej lidze :lol:
A tak na powaznie. Ciekaw jestem po jakim czasie straca do niego cierpliwosc po nie wykorzystanych sytuacjach..
steru pisze: No i na koniec. Marcin Smoliński z Legii Warszawa jest na testach w Holandii w drużynie vbv De Graafschap. Jest szansa, że będzie kolejny Polak w Eredivisie :wink:
Farmerzy znowu w Eredivisie? Oj cos mi sie zdaje, ze znowu nie zabawia zbyt dlugo w najwyzszej klasie rozgrywkowej.. Smolinski angaz moze dostac, bo nie jest to druzyna skladajaca sie z wirtuozow :wink:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 18:51

No i znów można usłyszeć o ulubieńcu milionów - Grześku Rasiaku.
Został wypożyczony na sezon, z opcją transferu definitywnego do Watford.

Może ktoś mi powie czy to błąd czy nie, ale według strony 90minut.pl Rasiak w Anglii strzelił już w sumie 46 goli :shock: Jakoś w to uwierzyć nie mogę :whistle:

Kibice Watfordu wiążą z nim duże nadzieje i wygląda na to, że raczej są zadowoleni z tego transferu :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2008, 18:59 przez steru, łącznie zmieniany 1 raz.


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 18:55

Może ktoś mi powie czy to błąd czy nie, ale według strony 90minut.pl Rasiak w Anglii strzelił już w sumie 46 goli Shocked Jakoś w to uwierzyć nie mogę
Chyba że liczyli wszystkie treningi.

Grzesiu zadomowił się w Anglii :D


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 18:56

steru pisze:No i znów można usłyszeć o ulubieńcu milionów - Grześku Rasiaku.
Został wypożyczony na sezon, z opcją transferu definitywnego do Watford.

Może ktoś mi powie czy to błąd czy nie, ale według strony 90minut.pl Rasiak w Anglii strzelił już w sumie 46 goli :shock: Jakoś w to uwierzyć nie mogę :whistle:
No znowu bedzie sie tułał wyjdzie mu zeson przejdzie do Premier Leage i znowu nic. Ciekawe czemu on tak ma kazdy chyba mu kłody zrzuca albo on sam sie przewraca :prochno:
Szkoda ze w debiucie Debowe Mocne nie strzelilo gola bo wtedy mogloby sie to potoczyc inaczej, gol dla LFC i to w 1 meczu to by bylo cos, a tak dalej jeden krok do przodu i 2 do tylu.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 19:03

steru pisze: Może ktoś mi powie czy to błąd czy nie, ale według strony 90minut.pl Rasiak w Anglii strzelił już w sumie 46 goli :shock: Jakoś w to uwierzyć nie mogę :whistle:
Bardzo mozliwe, ze Rasiak wlasnie tyle bramek strzelil w Coca-Cola Championship. Juz w debiutanckim sezonie w Derby County strzelil chyba 16 bramek.. Mysle, ze ilosc bramek nie jest bledem. Swego czasu byl bardzo dobrym i cenionym napastnikiem na wyspach. Jednak nieudane epizody w Tottenhamie i Boltoniem pokazaly, ze jest graczem ktory nie poradzi sobie w Premier Leguea.. Dlatego jego reputacja znacznie slabsza.

A co do transferu. Swieci pozbywaja sie swoich "najlepszych :smile: " graczy, aby obnizyc place i zarobic. Klub ma wielkie dlugi i bedzie walczyl o utrzymanie.

Kto wie, moze kolejny raz Rossi na zapleczu ekstraklasy sie odrodzi :roll: . Jednak mam nadzieje, ze do reprezentacji nie wroci..
steru pisze: Niech się więc odradza Grzesiu, byle z dala od kadry...
W tym momencie zawodnikiem o podobnych parametrach jest Zahorski :wink: . Wiec watpie, aby Rasiak jeszcze kiedys dostal powolanie..
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2008, 19:11 przez Nevermind, łącznie zmieniany 1 raz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 19:08

Jakoś nie potrafię patrzeć poważnie na tego piłkarza. Odkąd pamiętam jego gra wywoływała u mnie śmiech na twarzy a nie podziw czy uznanie. Przyznać natomiast muszę, że w słabszych ligach angielskich radzi sobie znakomicie. Są to rozgrywki dla niego. Same warunki fizyczne Rasiaka przemawiają za grą na Wyspach.

A kibice Watfordu zacierają ręce bo Rasiak będzie w ataku partnerem Tommiego Smitha, z którym w Derby strzelał bardzo dużo bramek.

Niech się więc odradza Grzesiu, byle z dala od kadry...


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 19:16

Okoni pisze: A jakby Rasiak strzelił jakąś bramkę to też byś domagał się jego powołania do kadry? A to, że ten zespół jest bliższy grania w LM niż Wisła to żaden argument, gdyż po między Barceloną, a Olympiakosem jest przepaść.
Cóż Sosin nie strzelił pierwszej bramki w tym sezonie, odgrywa znaczącą rolę w swojej drużynie i moim zdaniem warto go wypróbować bo patrząc na poczynania innych naszych napastników to dużego wyboru nie mamy.

a co do Olympiakosu to może i jest przepaść między nim a Barceloną, ale nie można mówić że jest to słaby zespół zwłaszcza że sezon temu zakończył swoją przygodę w lidze mistrzów dopiero na fazie pucharowej poza tym nie chcę nic mówić ale nawet jak polskie zespoły trafiały na słabsze drużyny to nie potrafiły sobie z nimi poradzić.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 19:20

Co by tu nie mówić o Rasiaku to grał naprawde niezle w 1.lidze Angielskiej.W Derby był gwiazdą w Southampton też pokazywał się z dobrej strony.No ale ten piłkarz mnie nie przekonuje.

Niby idealny na angielskie boiska,ale na Premier League jest zwyczajnie za słaby.
Wydaje mi się że ten piłkarz nie ma charakteru by grać na najwyższym poziomie.
Musi czuć że trener mu ufa w 100% bo tak było w Derby.A w Southampton pare meczów na ławce i kryzys formy.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2008, 08:44

Niestety Smoliński nie sprawdził się w Holandii. Wraca do Legii. Pewnie większość sezonu przesiedzi na ławce. Szkoda...

Wychodzi na to, że mamy kolejnego ciekawego Polaka w Niemczech, mianowicie Łukasza Szukałę. Gra w Alemanni Aachen. Ten klub sezon temu jeszcze był w Bundeslidze. Teraz znów będą walczyć o awans, a nasz obrońca może zagości na dłużej w podstawowym składzie.
P.S. Szukała strzelił bramkę w 1 kolejce 2. Bundesligi :wink:


ODPOWIEDZ