A. Del Piero na Euro- petycja

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2008, 22:32

Hej


Nasi koledzy z Włoch założyli taką petycję, adresowaną do Donadoniego i FIGC. Wnosi ona o powołanie naszego kapitana na zbliżający się turniej, pamiętając o jego obecnej formie jak też doświadczeniu. Podkreślając znaczenie dla reprezentacji, wielu używa sformułowania, że to "Del Piero jest reprezentacją narodową". Pisana w imieniu kibiców Juve, więc nas wszystkich.


Wiem, że nie każdy z Was spojrzy na nią przychylnym okiem, ale liczę jednak na tę większość :wink:

http://www.petitiononline.com/JFforum/petition.html
Z mojej strony to wszystko, poproszono mnie, żeby Wam udostępnić link i oto on.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2008, 22:34

dwa razy probowalem wyslac ta petycje i dwa razy pojawil sie Error

EDIT. Dobra do trzech razy sztuka sie udalo, ale po co to? Przeciez Donadoni widzi (no chyba, ze jest slepy) ze Alex jest w formie wiec napewno go wezmie na mistrzostwa - ja w to wierze
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2008, 22:36 przez Sapo, łącznie zmieniany 1 raz.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2008, 22:34

Warto w ogóle to robić? Przecież jak na razie to Alex sam pokazuje swoją formą Donadoniemu, że powinien pojechać.
Sapo_JuveFan pisze:dwa razy probowalem wyslac ta petycje i dwa razy pojawil sie Error
Ja nie miałem żadnych problemów.
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2008, 22:36 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2008, 22:35

Sapo_JuveFan pisze:dwa razy probowalem wyslac ta petycje i dwa razy pojawil sie Error
Spróbuj jeszcze raz, gwarantuje że ten error jest `tymczasowy`
Push3k pisze:Warto w ogóle to robić? Przecież jak na razie to Alex sam pokazuje swoją formą Donadoniemu, że powinien pojechać.
Ja myślę, że zawsze warto....


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2008, 22:40

Nie ma sily zeby Alex w takiej formie nie pojechal na Euro. Donadoni musi zdawac sobie sprawe, ze jesli jakis wloski napastnik jest w formie to jest to Toni i Alex. I taki widze atak w pierwszym meczu Wlochow na Euro. Gdbyby jednak Alex na Euro nie pojechal, a Italia nie osiagnela oczekiwanego wyniku Donadoni bylby skonczony w zawodzie, wiec watpie zeby ryzykowal. A petycje z checia i tak wysle :wink:


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2008, 22:42

Podobnie jak wy pragnę, by Alex pojechał na Mistrzostwa, ale petycji nie będę podpisywał.
Po pierwsze, uważam, że trener, który ugina się pod presją opinii publicznej, jest słabym trenerem.Donadoni nie jest Lippim, ale chyba nie chcę dawać mu powodów by udowodnił, że jest jeszcze gorzej niż myślałem.
Druga sprawa, wątpliwe, czy w ogóle ta petycja do niego dotrze.
Po trzecie: podejrzewam że mało kto ze strony zna włoski, jak na razie nikt nie zamieścił tłumaczenia, a ja nie podpisuję rzeczy, gdy nie wiem co jest napisane.Zupełnie nie wiem.
No i ostatnia sprawa, moim zdaniem najistotniejsza.Jeśli wspaniała gra Pinturicchio nie daj Bóg nie przekona Donadoniego do powołania go na Euro, jakież słowa mogą go do tego przekonać ?


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2008, 23:08

Mati, i oto pierwszy sceptyk
Jasne, że ja nie nastawiam się na to, że Donadoni ledwie zobaczy petycję(podejrzewam, że zostanie jednak wysłana) i od razu da Alexowi powołanie. Na bank nie... i to nawet dobrze. Ale chyba byłoby miło zobaczyć dla niego poparcie. Zresztą, co ci szkodzi?
Oczywiście szanuję zdanie każdego, dlatego nie mam pretensji czy coś.
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2008, 07:30 przez Makoto, łącznie zmieniany 1 raz.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2008, 23:27

Jeszcze się zdziwicie jak Alex obejrzy Euro w telewizji z domku wczasowego... wg mnie pisanie jakichkolwiek petycji mija się z celem, organ decydujący i tak ma swoją wizję, której się będzie trzymał. Możemy jedynie zamanifestować jak dużym poparciem cieszy się Alessandro, ale to przecież nic nowego.

Co do Del Piero i jego wyjazdu na Euro, to tak jak już wspominałem, mam złe przeczucia, obym się jednak mylił. Donadoni na dzień dzisiejszy ma 2 pewniaków na atak reprezentacji, tj. Toni i Di Natale. Pozostają jeszcze 2 miejsca i wypada mieć nadzieję, że jedno z nich zajmie Alex.


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 07:31

Mr Cezary pisze:Jeszcze się zdziwicie jak Alex obejrzy Euro w telewizji z domku wczasowego... wg mnie pisanie jakichkolwiek petycji mija się z celem, organ decydujący i tak ma swoją wizję, której się będzie trzymał. Możemy jedynie zamanifestować jak dużym poparciem cieszy się Alessandro, ale to przecież nic nowego.

Co do Del Piero i jego wyjazdu na Euro, to tak jak już wspominałem, mam złe przeczucia, obym się jednak mylił. Donadoni na dzień dzisiejszy ma 2 pewniaków na atak reprezentacji, tj. Toni i Di Natale. Pozostają jeszcze 2 miejsca i wypada mieć nadzieję, że jedno z nich zajmie Alex.
No i ładnie :ok:
:wink:



Dla chętnych, tłumaczenie będzie dzisiaj.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 09:12

ALEX TO MISTRZ!!!!!MUSI JECHAĆ!!!!!!!Zasługuje na to bardziej niż ktokolwiek inny!!!!!!!


Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 09:22

Tutaj nie chodzi nawet oto ze Alex To Ikona Juve i jeden z najpopularniejszych włoskich graczy nie chodzi oto ze był na kazdym turnieju w przeciagu ostatnich lat tu chodzi o to że jest w bardzo wysokiej formie i jechac musi czy tego Donadoni chce czy nie musi go zabrac niema innej opcji Alex na Euro!!!


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 09:41

Nie wierze w takie akcje, bo jeszcze nigdy nie widziałem aby takie akcje coś zmieniły i odniosły zamierzony skutek. No ale zagłosowałem bo to nic nie kosztuje a w pewien sposób wyraża moją opinie na temat DP i jego gry na Italii na Euro.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 09:53

Nie jestem do końca przekonany, czy wpychanie komuś kogoś na siłę ma rzeczywiście sens. To fakt, Alex - jak na swój wiek - prezentuje się bardzo dobrze i zasługuje, by pojechać na Euro, ale Donadoni na pewno to widzi. Nasz ambitny kapitan nie jest już co prawda tak szybki jak kiedyś, często zdarza mu się gubić piłkę w jakichś zupełnie niepotrzebnych dryblingach, ale statystyki 33-latka (bramki i asysty) mówią same za siebie. To jednak Donadoni odpowiada (swoim stanowiskiem) za wyniki i on sam musi dobrać sobie odpowiednich piłkarzy.
Alex sam sobie skomplikował sytuację w reprezentacji, narzekając na grę na skrzydle w jedynym obecnie słusznym (jak za komuny :wink: ) dla Włochów systemie 4-3-2-1, ale moim zdaniem, mimo tego kilkumiesięcznego "focha", Del Piero na Euro pojedzie. Pojedzie, bo na to zasługuje i Donadoni o tym wie.

P.S. Pytanie retoryczne (nie wynika wcale z niezadowolenia z Ranieriego): czemu nikt nie wystosował petycji do Lippiego po zwolnieniu Deschampsa?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 12:09

Podpis poszedł w świat :D chyba (tym razem errora nie było), być może wiele to nie da ale co tam :-D Obawiam się że ślepota Donadoniego będzie kosztować Włochów całkowitą klęskę na Euro...


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 12:39

Myzarel pisze:Podpis poszedł w świat :D chyba (tym razem errora nie było), być może wiele to nie da ale co tam :-D Obawiam się że ślepota Donadoniego będzie kosztować Włochów całkowitą klęskę na Euro...
Wątpię, że obecność/nieobecność Del Piero na ławce będzie miała jakiś ogromny wpływ na sukces/porażkę Włochów na Euro. Niezastąpiony w tej drużynie jest tak na prawdę chyba tylko Pirlo.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany