Wrocław gra w gałę

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 23:57

Zakładam temat dla wszystkich z Wrocka i okolic na temat naszych wspólnych treningów i meczyków :D Poznań może to i my damy radę się zorganizować :P Prosiłbym o sensowne wypowiedzi w tymże temacie, zamiast różnego rodzaju jednozdaniowych "sklejek" :wink:


FlooZwT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 02:25

Hehe śmieszne wrocław gra w GAŁE :rotfl:


FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!
bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 07:29

To traza jakiś porządek zrobić... :-D Juve I jest więc tu wypisze wszystkich z forum którzy tam chcieli do Juve II:
(osoby z forum)
Bolec_juve ŚO
Wojti-s ŚO
WADMIN BR
Buczus_JuveFan PP/LP
Alex N
Medon1 ??
Strachwim N
Przemo90 ŚO
TURINO ŚP(nie Śiwętej pamięci tylko srodkowy pomocnik :D)

(poza forum)
Z tego co zrozumiałem to koledzy wojti-sa :D
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2007, 20:09 przez bolec_juve, łącznie zmieniany 3 razy.


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 08:40

Trening trza będzie zrobić wcześniej czy poźniej ja proponuje po Zlocie jakoś :]. Nazwe też możnaby było zmienić. Moje luźne propozycje to: La Vechia Signora, Primavera, Juventus Wrocek ;).


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 09:06

Proponuje zrobić trening 21 lipca około godziny 15.Kto popiera kto nie ??Jakieś inne propozycje?? :D


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 10:00

bolec_juve pisze:Proponuje zrobić trening 21 lipca około godziny 15.Kto popiera kto nie ??Jakieś inne propozycje?? :D
Ja popieram każdy trening, byle był chociaż dzień po zlocie. Najlepiej zorganizować z dwa treningi, maks trzy, żeby dobrze się poznać :).

Popieram.


Medon1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2005
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 10:05

Ja jestem z Wrocławia !!! Ale chyba jestem za mlody zeby z wami grac :? (14 lat mam tylko)


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 10:43

Medon1 pisze:Ja jestem z Wrocławia !!! Ale chyba jestem za mlody zeby z wami grac :? (14 lat mam tylko)

yyy...nie ma granicy wiekowej :D ja mam 15 lat :D 8) ...podaj jakieś szczegóły(na jakiej pozycji grasz itp.)


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 12:20

Jak już będziemy wygrywali 5-0 to dostaniesz szansę :D

Myślę, że 21 lipca na trening data optymalna. Wpisujcie kto chętny na 21 lipca powiedzmy na godzinę 12. Prosiłbym podać również rok urodzenia, bo to wbrew pozorom może okazać się ważne :P


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 14:56

wojti-s pisze:Jak już będziemy wygrywali 5-0 to dostaniesz szansę

Prosiłbym podać również rok urodzenia, bo to wbrew pozorom może okazać się ważne :P
Dlaczego jak 5:0 przecież młodszy nie oznacza gorszy,może ma 14 lat ale może jest ograny i dobry :D

A co do roku urodzenia to może byś zaczął od siebie :-D Ja 1992 z 4,5 letnim doświadczeniem na boiskach ligowych :lol: :lol:

PS:Skład z 3 postu zaktualizowany :D


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 15:25

Wiek jest ważny ze względu na masę ciała i budowę anatomiczną. Łatwiej wygrać pojedynek bark w bark jak się jest straszym :wink:

Kto to jest Alex_N ?


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 15:30

wojti-s pisze:Wiek jest ważny ze względu na masę ciała i budowę anatomiczną. Łatwiej wygrać pojedynek bark w bark jak się jest straszym :wink:

Kto to jest Alex_N ?
ten ALex to user z forum a N to napastnik :D

A co do tego pierwszego zdania to troche gupie bo ty pewnie jesteś starszy odemnie ale ja mam 191cm i waże 78 kg więc to jest troche masy i siły :D :lol: To teraz każdy podaje swoje dane... ty też wojti-s :D


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 15:34

Niezłe bydle się z Ciebie uchowało :D 2 łyżki kreatyny od małego i mamy polskiego Metzeldera 8)

A tak na poważnie 179cm, i bo ja wiem, z 75kg. Rocznik 1988
Wadmin 1989, Łysy również. Myślałem, że będę jednym z młodszych a tymczasem zostanę starym wyjadaczem :D


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 16:09

Wiek jest ważny ze względu na masę ciała i budowę anatomiczną. Łatwiej wygrać pojedynek bark w bark jak się jest starszym Wink
Nigdy nie grzeszyłem warunkami fizycznymi,a uwierz mi,że chciałbym Cię zobaczyć w pojedynku 'bark w bark' ze mną :lol:
Ważna jest umiejętność grania ciałem-można być niewysokim,nieźle zbudowanym i kapitalnie-zastawiać się,osłaniać piłkę,dzięki swojej agresji i cwaniactwu doskonale sobie radzić w pojedynkach 'bark w bark'..
Z resztą-siła,motoryka-przygotowanie fizyczne jest ważne,ale czy najważniejsze?
Ja uważam się za technicznego gracza i zawsze za takiego mnie brano,jednak bardzo lubię walkę i grę w destrukcji i jak to określa mój trener-'umiesz odbierasz piłkę i świetnie czytasz grę..'
Warunki fizyczne? 170cm 70-72kg wagi...Pozycja-środkowy pomocnik
Oczywiście jestem zainteresowany grą ;]


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 16:13

TURINIO pisze:
Wiek jest ważny ze względu na masę ciała i budowę anatomiczną. Łatwiej wygrać pojedynek bark w bark jak się jest starszym Wink
Nigdy nie grzeszyłem warunkami fizycznymi,a uwierz mi,że chciałbym Cię zobaczyć w pojedynku 'bark w bark' ze mną :lol:
Ważna jest umiejętność grania ciałem-można być niewysokim,nieźle zbudowanym i kapitalnie-zastawiać się,osłaniać piłkę,dzięki swojej agresji i cwaniactwu doskonale sobie radzić w pojedynkach 'bark w bark'..
Z resztą-siła,motoryka-przygotowanie fizyczne jest ważne,ale czy najważniejsze?
Ja uważam się za technicznego gracza i zawsze za takiego mnie brano,jednak bardzo lubię walkę i grę w destrukcji i jak to określa mój trener-'umiesz odbierasz piłkę i świetnie czytasz grę..'
Warunki fizyczne? 170cm 70-72kg wagi...Pozycja-środkowy pomocnik
Oczywiście jestem zainteresowany grą ;]
:shock: :shock: Szczerze mówiąc to wystarczyły tylko te dwa ostanie zdania ale jak tam chcesz się rozpisywać to sięrozpisuj :shock: :D :-D :)


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
ODPOWIEDZ