Copa America

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Która drużyna zwycięży w finale Copa America?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2007, 13:35

Ja natomiast uwielbiam reprezentacje Argentyny(oczywiscie zaraz po wloskiej i polskiej) wiec mam nadzieje ze wygraja. Brazylijczycy graja bez kilku podstawowych graczy, wiec odpadaja w przedbiegach :p. Apropo Peru, ta reprezentacja bardzo mile mnie zaskoczyla. Nie dziwie sie, czemu wlasciciele Lecha Poznan tak chetnie sciagaja Peruwianczykow :)


Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2007, 14:40

Licze jak co roku na Blues Argentinos :]. Już dawno im się należy ten Puchar. Na MŚ przegrali z Nemcami, bo zagrali zbyt zachowawczo i schematycznie. Neimcy za co jak zwykle, tawrdo i konsekwetnie taktycznie i mądrze w obronie, a karne to już loteria. Przykro mi było jak odjeżdzali z MŚ z niczym... moim marzeniem był finał Włochów wlaśnie z Argentyną. Szkoda, ale za to teraz przy mało zgranej Brazylii powinni zodbyć wkońcu Coppa AMERICA ! Do Boju !


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2007, 14:51

Jak dla mnie faworytem są oczywiście dwie ekipy Argentyna i Brazylia. Wenezueli nie daje większych szans, więc i wyjście z grupy powinno być dla nich sporym sukcesem. Czarny koń?? Po cichu licze na Amerykanów, mają naprawdę mocną ekipę, która mocno może pomieszać w stawce, podobnie jak Meksyk, który również gra w tegorocznym Copa America.
Szkoda tylko, ża TVP nie posiada praw do transmisji tego turnieju, więc nic innego nie będę mógł zrobić, niż śledzić suche wyniki.


Obrazek
@Kuba@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2005
Posty: 54
Rejestracja: 04 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2007, 17:37

no, niestety nie mialem przyjemnosci ogladac transmisji ani z jednego ani z drugiego meczu, ale dzis zobaczylem sobie bramki na youtube przynajmniej i musze powiedziec ze jestem pozytywnie zaskoczony.
pozwole sobie zamiescic link do tych bramek jezeli ktos by chcial:
:puck: http://youtube.com/results?search_query ... rch=Search


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2007, 21:48

@Kuba@ wielkie dzieki za link a co do bramek rowniez mi sie podobaja.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 06:52

wczoraj a moje juz dzisiaj bo to w nocy było Chile wygrało z Ekwadorem 3-2
natomiast wielka Brazylia przegrała z Meksykiem 2-0 (mialem na kuponie remis do przerwy a oni juz po pierwszej połowie wygrywali 2-0 :płaczę: )


wydaje mi sie ze Brazylia zlekcewazyla troche przeciwnika i za bardzo podeszła do meczu na luzie a nie od dziś wiadomo ze Meksyk jest bardzo dobrym zespołem no i mają... mam nadzieje ze Argentyna nie popełni tego błedu z USA bo jej kibicuje w tym turnieju


Obrazek
minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 10:20

Albo to sila Meksyku, albo lekceważenie rywala, albo po prostu Brazylia bez swoich "gwiazd" nie jest ta samą Brazylią co w 2002 roku... Ale i tak licze na Argentyne :D

@@ Wlochy nie mogly zagrac z Argentyna w finale, bo z Niemcami sie spotkali w połfinale. Mogloby sie skonczyc na brazie dla Latynosow :P


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 10:34

Tak jak myslalem ze Chile bedzie czarnym koniem tych rozgrywek. Wygrana z Ekwadorem to jest napewno dla nich wielki sukces a przeciez do 81 minuty przegrywali 2:1.
A co do meczu Brazyli - Meksyk wygrala druzyna lepsza. Wedlug mnie Brazylijczycy po prostu zlekcewazyli rywala.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 10:41

Oby Argentyna i Brazylia nie wyszła z grupy, będzie wtedy ciekawiej i się łatwiej wyłowi talenty z takiej Kolumbii, Wenezueli czy Ekwadoru :smile:


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 10:53

zbieg18 pisze:Oby Argentyna i Brazylia nie wyszła z grupy, będzie wtedy ciekawiej i się łatwiej wyłowi talenty z takiej Kolumbii, Wenezueli czy Ekwadoru Smile
Taaa. Ja już jednego wyłowiłem. Nazywa się: Ricardo Paez. Strzelił bramke Boliwii. Dobry jest. Mówie wam brać go od razu. :smile: :rotfl: Patrzcie na technike. To przyjęcie mmm nowy Ronaldinho. A to podcięcie piłki nad bramkarzem, prawdziwy majstersztyk. Musimy go mieć. Będzie z niego nowy DP. Ja wam to mówie


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 11:22

Jak dla mnie Brazylia nie zlekceważyła rywala , bo skoro w swojej grupie mieliby lekceważyć najgroźniejszego rywala, to w ogóle by z niej nie wyszli. Szczególnie po ostatnich MŚ nie sądzę, żeby odważyli się odpuścić w jakimś meczu .

Po prostu Meksyk okazał się lepszy, Brazylia nie ma jakiegokolwiek zgrania, groźne akcje tworzyło w zasadzie tylko 2 zawodników : Maicon i Robinho , szczególnie ten 2 wyróżniał się z na tle całego zespołu. Tyle że w kazdej z tych akcji były maksymalnie 2 podania , a reszta to drybling .

Nie wydaje mi się też żeby jakiś olbrzymi wpływ na ich gre, miala nie obecność Kaki i R10, oni mają tylu dobrych zawodników, że i bez tej 2 spokojnie powinni sobie poradzić z Meksykiem, w tym meczu ewidentnie zabrakło dobrej taktyki , jeśli w ogóle jakaś była .

Nie wiem jak wygląda sytuacja Didy w rep. , ale Doni jest dla mnie co najwyżej średniakiem , w meczu Romy z Man U w LM , kilka goli można było mu przypisać , tak samo dzisiejsza 2 bramka. Nawet nie ruszył do piłki , a wcale nie było to idealne uderzenie , raczej średnie , dobry bramkarz pewnie złapałby piłke .

Dzisiaj (a w zasadzie juz jutro) o 02:50 na kanale SportItalia(Cyfra+ kanał 249) będzie mecz Argentyna - USA , rywal chyba podobnej klasy co Meksyk , więc można będzie jako tako porównać gre Argentyny do Brazylii . (Mam nadzieję że zagra G.Milito i zobaczę o kogo tak walczymy)


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 21:49

Dzisiaj sa dwa mecze.
Argentyna-Usa : Wedlug mnie Ten mecz Argentyna powinna wygrac gdyz wziela na ten turniej bardzo solidnych młodych piłkarzy którzy jak mowi trener Argentyny maja nie tylko wygrac caly turniej ale zrobic to w wielkim stylu . Po wygraniu Gold Cup trener Usa dal odpoczac najlepszym piłkarzom i zabral sklad troche rezerwowy.

Kolumbia - Paragwaj: Ten mecz napewno bedzie bardzo wyrownany ale raczej stawialbym na młoda i grozna druzyne Kolumbii. Ktora przez wielu dziennikarzy jest stawiana po Argentynie i Brazylii(po pierwszym meczu w to watpie) do wygrania calego turnieju. Alemam nadziejeze prawdziwa sile pokaza w tym meczu.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 22:07

Dominik10 pisze: Kolumbia - Paragwaj: Ten mecz napewno bedzie bardzo wyrownany ale raczej stawialbym na młoda i grozna druzyne Kolumbii. Ktora przez wielu dziennikarzy jest stawiana po Argentynie i Brazylii(po pierwszym meczu w to watpie) do wygrania calego turnieju. Alemam nadziejeze prawdziwa sile pokaza w tym meczu.
No jednak Paragwaj wygrał i to 5:0...

Dzisiaj druga seria spotkań w grupie B. Podrażnieni porażką z Meksykiem Brazylijczycy zagrają z Chile i nie wyobrażam sobie, żeby pozwolili sobie na jakąkolwiek stratę punktów w tym meczu. Choć Chile ograło w 1. kolejce Ekwador. Tenże Ekwador zagra z liderem grupy, Meksykiem. Spodziewam się w miarę wyrównanego spotkania jednak ze wskazaniem na Meksyk, który może sobie przypieczętować awans do ćwierćfinału.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
@Kuba@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2005
Posty: 54
Rejestracja: 04 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 00:06

Właśnie skończyłem ogladac spotkanie Brazyli i Chile (3:0). Owszem, owszem hattrick według mnie świetnego Robinho robi wrażenie, ale niestety ten mecz nie zmienia mojego myślenia na temat Brazylii w Copa America.....dalej uważam, iż trofeum zdobędzie Argentyna. Bo w końcu sam jeden Robinho nic nie zdziała i nie wygra sam reszty spotkań. i tyle


Obrazek
AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 03:36

Kurde ten Robinho robi wrażenie meczu nie oglądałem ale jego hattrick napewno nie jest przypadkowy, tak zawodnik pasowałby do Juve. Jestem troszkę zawiedziony bo chciałem żeby Brazylia zremisowała i w ostateczności zmiejszyła swoje szanse na wyjście z grupy. Meksyk wygrał z Ekwadorem 2:1 i z tego powodu bardzo się cieszę, no jestem właśnie za Meskykiem i chciałbym aby to oni triumfowali w finale Copa America.


ODPOWIEDZ