C. Abbiati - grazie! by Mateusszek & Paulo! (nowa wersja

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Jak ci się podoba filmik Mateusszka i Paulo?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 00:56

ta kompilacja jest boska :D , muzyka świetnie dobrana, a także interwencje Christiana, ale the best w tym wszystkim jest Happy End :prochno:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 09:16

No więc tak. Kompilacja oczywiście się podobała i na pewno zagości w moich zbiorach.
Ktoś wspomniał, że była trochę monotonna. Cóż, fakt, większość interwencji to łapanie niegroźnych strzałów, ale co się dziwić jak mamy taką obronę, no i bardzo dobrego bramkarza. Bo trzeba sobie jasno powiedzieć, że Abiatti na dobre zadomowił się w naszym klubie.
Jakość filmu jets bardzo dobra.
Muzyka? Hmm...osobiście nie przepadam za tym kawałkiem, a w kompilacji słyszę go już 3 raz, no ale czy muzyka jest tu priorytetem? :wink:
Cały czas czekałem na interwencję z meczu z Udinese, już byłem zawiedziony, że nie daliście tak wspaniałem i szczęśliwej oborny, a tu jendak takie miłe zaskoczenie :twisted: Do podkładu muzycznego w tej akcji się nie wypowiem :prochno: Ale rozumiem, że to taki żarki.

Gratulacje :ok:


Obrazek
Nedved11rulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2004
Posty: 561
Rejestracja: 05 września 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 10:40

Naprawde udana komplikacja No i koncowka :rotfl:


Obrazek
I’m gonna run away and never wonder why...
I’m gonna run away and open up my mind...
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 10:51

Kompilacja naprawdę fajna. Nie aż tak, jak ta o Del Piero, ale ujdzie :wink: Momenty dobrane znakomicie. Zdaję sobie doskonale sprawę, że nei było ich za dużo do wyboru, bo Christian aż tak długo to u nas nie gra, ale i tak mi się to podoba. Szczególnie końcówka i ta fuksiarska interwencja z Udinese 8) To taki miły happy end na koniec :lol: Nie podoba mi się też piosenka - jak dla mnie oczywiście, Evanescence i Bring me to live jest już dość oklepane. Ale jak to już ktoś powiedział, nie muzyka jest tu priorytetem, więc uznaję tą kompilację za bardzo dobrą!


ostry

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 września 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 12:07

Kompilacja fajna. Tylko jak sie maja szmaty wpuszczone przez Chimentiego czy Abbiattiego do tego jak trudno jest zastapic Buffona??? Zasugerowaliscie tym ze Buffon lapie szmaty, co zadnym specjalnym wyczynem nie jest, zreszta jakby sie uparl to rownie dobrze mozna znalezc szmate puszczona przez waszego podstawowego bramkarza. Ktos slusznie napisal ze lepiej byloby pokazac jakies naprawde fantastyczne interewncje Buffona wtedy stwierdzenie ze trudno go zastapic mialoby sens.


>>>>>>>ACM<<<<<<<
>>>>>>>>U2<<<<<<<<
piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 18:08

spoko kompilacja mi sie naprawde podoba


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2005, 11:19

Dzisiaj dostalem takiego oto maila. Mysle ze Mateuszek i Paolo mogą być dumni :)

Hello!
I'm webmaster of Abbiati's official web site.

I downloaded a video about some saves of the goalkeeper: "Christian Abbiati - dziekujemy by Mateusszek & Paulo.wmv".
Was it created by you?
It's wonderful and I would link to official web site... Christian Abbiati will see it!
bye

Daniele

Dott. Daniele Rutigliano
-------------------------------
www.christianabbiati.it


Przesylam wam mail do tego kolesia abyscie mogli sie z nim skontaktowac. Moze bedzie chcial wiecej albo chociaz wloska wersje tej kompilacji :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
FrOsT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2005
Posty: 30
Rejestracja: 17 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2005, 10:56

Jak dla mnie ta kompilacja jest super :-D Fajne dobrane fragmęty interwencji Christiana i muzyka do tego super pasuje
....::::GRATULACJE::::.... :ok: :-D


....:::: FORZA JUVE ::::....
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2005, 11:29

Po obejrzeniu kolejnego filmika autorstwa Mateuszka muszę stwierdzić, że forma kompilacyjna mu nie spadła i jego prace nadal stoją na wysokim poziomie :P
Kompilacja jest świetna, a jej najlepszy moment jest na samym końcu :D
To Ci wyszło chłopie :smile: Congratulations man :bravo:


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2005, 12:23

Ludzie mam kłopot chce ściągać i pisze mi tak :

Unfortunately, the link you have clicked is not available. :angry:

Co mam zrobić :?:

Pozdrawiam juverm

P.S. Jak możecie to wrzuccie jeszcze raz na Megaupload'a lub Rapidshare'a.


Obrazek
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2005, 13:36

O kurcze tego się nie spodziewałem. To już naprawdę jest dla nas wyróżnienie i motywacja do tworzenia następnych prac :D

Oczywiście dziękujemy za wszystkie słowa pochwały, jak również krytyki. Staramy się robić wszystko najlepiej jak potrafimy i zapewne to nasze nieostatnie dzieło dla JP i jego użytkowników.

NOWY LINK do kompilacji
http://www.megaupload.com/?d=I4PSR98B
Ostatnio zmieniony 26 grudnia 2005, 18:21 przez Paulo, łącznie zmieniany 1 raz.


balon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2005
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2005, 17:29

Czesc!! mam podobny problem jak autor wcześniejszego posta. Wchodze na podany link ale nic tam nie ma pisze dokładnie to samo co pisało juveremowi. Bardzo chciałbym ja obejzec bedzie to jakoś mozliwe??


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 22:37

W związku z zainteresowaniem ze strony admina stronki Abbiatiego i możliwością, że Christian zobaczy moje dzieło, potrzebuje włoskich tłumaczeń do tekstów w mojej kompili. Powstanie włoskojęzyczna wersja, może wprowadze jeszcze korekte z tymi interwencjami Buffona. Prosze o pomoc, ale niech zrobi to osoba, która bedzie pewna idealnego przetlumaczenia, bardzo dobrze znajaca wloski. Teksty do przetłumaczenia:

1)dziękujemy
2)dziękujemy za te 4 miesiące
3)przychodząc do juve miał zastąpić buffona
4)a to nie jest łatwe
5)jednak zdołał to zrobić
6)materiały
7)wykonanie


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2005, 20:39

Przedstawiamy wam poprawioną wersje naszej kompilacji o Abbiatim :), zrobioną specjalnie na prośbe administratora strony www.christianabbiati.it, gdyż istnieje duża możliwość, że Christian zobaczy nasze dzieło. Byłoby wspaniale.
To co się zmieniło to przede wszystkim napisy, które są w języku włoskim. Poprawiłem też to o co prosiło wiele osób, czyli skróciłem szmaty wpuszczone przez Chimentiego i Abbiatiego, a dla kontrastu wrzuciłem dwie świetne i bardzo ważne interwencje Buffona :wink: . Oto link do nowej wersji naszej kompilacji:

http://www.megaupload.com/?d=WHQWAX1P

Skopiowałem te treść, która edytowałem w 1 poście ponieważ, myśle, że gdyby na edycji się skończyło, mało kto by to nawet zauważył.
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2005, 20:52 przez Mateo, łącznie zmieniany 1 raz.


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2005, 20:49

Mateusz - wybacz, ale dałeś linka do zdjęcia Camora z Alexem ...
mozesz zarzucic właściwego linka ?


ODPOWIEDZ