Jaka jest wasza ulubiona reprezentacja?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 21:57

aSsItCh pisze:Ja z kolei jestem inny niż Wy, ale prosiłbym, abyście mnie nie krytykowali... Dla mnie liczy się tylko reprezentacja Italii, gdyby był mecz Polska - Włochy, byłbym za Włochami, oczywiście gdyby "nasza" reprezentacja grała z inną oprócz włoskiej, byłbym za Polską, ale nie zmiania to faktu, że najbardziej darzę sympatią Italie.
Nie jestes Polakiem ? Na to wygląda ;] Nie rozumiem takiego podejscia.
Ps. I nie krytykuje Cie ;]

Oczywiscie reprezentacja Polski, na pierwszym miejscu, czekam aż znow zagramy na mundialu w Niemczech :)
Później Rep. Włoch z wiadomych powodów ;]
Następna Rep. Holandii ;) nie wiem czemu ale ich lubie,
Pzdr.


zlatan 16*

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 23:16

Lubie: :-D
1.Włochy
2.Kenia
3.Kamerun
4.Francja (ze wzgledu na Thurama,Zebine,Vieire,Trezegueta)
5.Rumunia
6.Argentuna ale tylko troche

a za reszta nie przepadam szczególnie za Niemcami :twisted: i Anglikami :twisted:


kristof
zlatan 16*

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2005, 23:18

Oczywisci nie wspomnialem o POLAKACH ale oni sa poza lista trzeba ich lubic bo sa swietni :D

Nastepnym razem jak bedziesz chcial cos dopisac uzyj opcji zmien a nie pisz kolejnego posta. Zapraszam do regulaminu. Kornknot


kristof
włodi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 46
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 09:19

LUBIANE
1.Włochy - bo juventus jest włoskim klubem
2.Portugalia - spodobała mi sie ich gra na euro 2000
3.Czechy - Pavel Nedved i nasi sąsiedzi
4.Francja - viera, trezeguet, thuram i zebina
NIELUBIANE
1.Brazylia - ronaldo, adriano
2.Anglia -becham,
3.Niemcy - złodzieje polskich talentów


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 12:02

Na pierwszym miejscu of course PoLsKa :-D potem WłOcHy ( wiadomo 8) ) No i FrAnCjA :P . A jesli chodzi o reprezentacje nielubiane to najbardziej AnGliA :doh:
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2005, 23:40 przez pinturicchia, łącznie zmieniany 1 raz.


Turbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 28
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 12:26

Ja najbardziej lubie (poza Polską) Włochów i Czechów. Nie lubie Niemców, Brazylijczyków (Ronaldo)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 12:48

Jak można nie lubieć reprezentacji przez jakiegoś zawodnika...
Ja osobiście oprócz Polski kibicuje Włochom gdzie naprawdę nie znoszę Tottiego i coraz bardziej irytuje mnie Vieri...Jakoś nie jest to powód do nie lubienia całej reprezentacji.
A jeśli mam mówić o reprezentacjach których nie lubię to jest to Anglia przez te wszystkie nasze porażki z nimi :evil:


KAcper123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 42
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 14:32

Lord_ Juve pisze:bardzo lubie Włochy powodów jest kilka, bardzo lubie Włochy jako kraj, graja tam gracze Juve, mają świetny styl gry i ich reprezentacja jest naprawde narodowa.
Antypatią dziele Szwecje i Danie po Euro 2004, w którym obie reprezentacje weszły w układ i w wyeliminowały Włochy.
Nie lubisz Szwecji i Dani tylko z tego powodu? W sumie masz racje bo grać się powinno do końca, ale przecież włochy wcale nie zachowały się lepiej i można powiedzieć ze na własne życzenie nie wyszli z grupy. Gdyby po strzeleniu bramki nie przeszli do defensywy, tylko starali utrzymać się przy piłce i strzelić drugą bramkę, to mecz zakończył by się najprawdopodobiej inaczej. 8)
A co do stylu gry włochów to denerwuje mnie ich "lenistwo"
Ostatnio zmieniony 18 września 2005, 16:09 przez KAcper123, łącznie zmieniany 1 raz.


aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 14:40

paku pisze: Nie jestes Polakiem ? Na to wygląda ;] Nie rozumiem takiego podejscia.
Co prawda polakiem jestem i tego się nigdy nie wyrzeknę, ale nie jestem jakoś bardzo związany z tym krajem, po skończeniu szkoły i tak mam zamiar stąd wyjechać na stałe bo nie uśmiecha mi się pracować za 1000zł miesięcznie. Pozdr.


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 15:03

:puck: Włochy - Włochom kibicuje nawet dłużej niż Juventusowi ze względu na to że zobaczyłem w akcji Del Piero który był moim pierwszym idolem piłkarskim no i później nadszedł czas na Mundial w 98 roku , niestety Italia odpadła w karnych z Francuzami , później było Euro 2000 już beczałem jak przegrali ponownie z Francuzami no i porażka 3 lata temu z Koreą na Mundialu - jednak wtedy nie beczałem ... no i tak jest do teraz.

:puck: Polska - Polakom kibicuje prawie tak jak Włochom , wiadomo jestem Polakiem więc zawsze kibicuje moim rodakom mimo to pierwszy mundial z udziałem Polaków zobaczyłem dopiero 3 lata temu - po rozlosowaniu grup wszyscy byli pewni że wyjdziemy z grupy z Portugalią jednak zaskoczeniem były Stany Zjednoczone no i Korea która potem bardzo namieszała w Mundialu

:puck: Czechy - Hmmm tutaj nie mam szczególnego powodu do uwielbiania Czech poprostu lubię tą ekipę chociażby ze względu na Nedveda ( szkoda że już nie gra :prochno: ) ale pozostali inni równie dobzi piłkarze : Baros , Rosicky , Grygera czy Koller

:puck: Turcja - j/w , żadnego wielkiego sentymentu jak w przypadku Włochów czy Polaków tylko Sympatia tak jak Czechy , no i jeszcze bardziej ich polubiłem jak rozklepali Koreę w meczu o 3 miejsce na Mundialu 02'


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 15:05

Lubie (oczywiście Polska powinna być po za konkurencją dal każdego Polaka, więc jej nie liczę):
1.Włochy - b. lubie poszczególnych zawodników, styl (stereotyp) prezentowany przez zespół orazwogóle dażę sympatią cały naród włoski.
2.Czechy - nasi sąsiedzi, Słowianie mającyb. dobrą reprezentacje i ciekawych piłkarzy.
3. Argentyna - taka 'alternatywa' dla nielubianej przeze mnie Brazylii
4. Bułgaria - po prostu
5. Rumunia - chyba za Euro 2000;)
Nielubiane:
1.Butni Brazylijczycy. Po za tym wsyzscy się nimi zachwycają a ja nie widzew nich nic wspaniałego i przez to jestem troche na prezkór
2. Szwecja - za bezlitosne tłuczenie Polaków i Bułgarów, za wywalenie z Danią Włochów w ME, za Larsona
3. USA - jakoś mi nie pasują w futbolu. Mają swoje sporty: baseball, fbl amerykański, to są ich sporty do pn niech się nie mieszają


Dagmara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2005
Posty: 290
Rejestracja: 25 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 22:01

steru pisze:Jak można nie lubić reprezentacji przez jakiegoś zawodnika....
z tym się zgodzę.
Co do tematu to największym sentymentem(prócz Polski oczywiście :D )darze reprezentację Włoch. Na World Cup'02 ściskałam kciuki za Senegal :prochno: ale już mi minęło!
Poza tym to lubię Francje i Anglię(jako jedna z nielicznych :))
A jeśli mam mówić o reprezentacjach których nie lubię to jest to Anglia przez te wszystkie nasze porażki z nimi
to kogo jesli tak mamy lubić?? 8) gdyby Polacy naprawdę dobrze grali i przy tym nie popełniali błędów (przypomina mi się ostatni mecz z Austrią :smile: ) to by było bardzo dobrze!
Praktycznie rzecz biorąc to życzę jak najlepiej reprezenatcjom w których grają Juventini !! :)
Ostatnio zmieniony 05 września 2005, 22:37 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 22:16

Odpowiedź jest banalna (przynajmniej dla mnie). Kibicuję reprezentacji Włoch, tak samo jak kibicuję Juventusowi. Jestem ich sympatykiem od 1994 roku (miałem wtedy 6 lat :shock: ). Często płakałem po ich porażkach (z Francją na Mistrzostwach Świata w 1998 i na Euro 2000 :? ). Nawet gdy reprezentacja Italii grała z Polską w ramach eliminacji Mistrzostw Świata w 1998 roku, byłem za piłkarzami z Półwyspu Apenińskiego :roll: . Może się to komuś wydawać dziwne, że kibicuję inne reprezentacji niż mojej ojczystej, ale taki już jestem i nie mam zamiaru tego zmieniać.
Asia :) pisze:
steru pisze:Jak można nie lubieć reprezentacji przez jakiegoś zawodnika....
z tym się zgodzę.
Ja niestety się z tym nie zgodzę, ponieważ nie rozumiem, jak można coś lubieć :lol: .


:roll:
Dagmara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2005
Posty: 290
Rejestracja: 25 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 22:39

bardzo zwracasz uwage na szczegóły!! :wink: już u siebie poprawiłam! teraz może być? :D


Obrazek
Obrazek
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2005, 22:54

Ja jestem przede wszystkim patriotą... Wiem że trochę to naiwne i że na wielkie sukcesy naszej reprezentacji nie mam co liczyć ale... Zawsze jest ten dreszczyk emocji gdy się słyszy Mazurak Dąbrowskiego :wink:

Drugie miejsce jak dla większości z was to Włochy. Nie zapomnę nigdy karnych z Francją na World Cup 98' i ten strzał Luigiego Di Biagio eliminujący ich z turnieju... Cały tydzień chodziłem jak struty, marne to było pocieszenie przegrać z późniejszymi mistrzami świata :?

Sympatią dażę także reprezentację Chorwacji, może dlatego że byłem tam parę razy na wakacjach i stwierdzam że Chorwaci to sympatyczni ludzie :) Lubię także Francję, za to że stamtąd pochodzi wielu Juventinich oraz Turcję - podobała mi się ich gra na Mundialu 2002 :)

Na mojej czarnej liście znajdują sie:
- Niemcy... No po prostu ich nie lubię, za całokształt :D
- Anglia... Nasi odwieczni rywale!
- Austria... Za ostatni mecz z Polską i "wyczyn" Kuhbauera :twisted:
- Brazylia... Po prostu ma zbyt wielu kibiców i zazdrość że to nie Włosi mają na koncie 5 tytułów mistrzów świata :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ