Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 17:55

pumex pisze:
marioz pisze:Nowe informacje, bardzo optymistyczne, mówią że Marchisio ma za kilka dni wrócić do treningów.
Dokładnie :ok:

Dzięki Bogu. Swoja drogą nie kumam jak mogło dojść do tak absurdalnych rozbieżności w ocenie jego stanu zdrowia.
To jest właśnie najciekawsze, bo wskazuje na kompletną niekompetencję lekarzy sztabu reprezentacje i nie ma się co dziwić,ze niektórzy mają wątpliwości co do zdrowia reprezentantów a obrywa za to głównie Conte. Ale taka pomyłka :think: chyba,że palnęli sobie ot tak bez badań :prochno:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 18:10

Poza tym zerwanie wiązadeł to straszny bół, a Marchisio sam sobie zszedl z boiska, mało co kulając :whistle:


Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 18:42

z 6-8 miesięcy zrobiło się kilka dni. W przychodni rodzinnej go badali czy co? Całe szczęście ze to nic poważnego :dance:


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 18:43

Zamieszanie na pięć stron w tym temacie, ludzie już panikowali i zakładali temat kogo tu by ściągnąć zamiast Markiza, z drugiej strony w samych Włoszech pyskówka na lini Conte - Elkan, nawet grożenie śmiercią przez jakichś włoskich imbecylów w sieci, po czym koniec końców Markiz wróci za kilka dni do treningów :rotfl:

Kibicowanie Juve to emocjonalny rollercoaster, nie dla osób ze słabym sercem :lol:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 19:15

Ostatecznie nie stało się nic, ale niesmak pozostał


forumowy ujadacz
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7353
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 19:44

video, od 50sek. Marchisio w zielonym znaczniku najbardziej z pprzodu:
http://forzaitalianfootball.com/2015/03 ... -training/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 19:49

Wojtek pisze:
Arbuzini pisze: Kontuzja niegroźna. Conte już go szykuje żeby potruchtał trochę z Albanią 8)
z kim?
Anglią, nie widzisz? ;)


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 19:53

MCL pisze:Zamieszanie na pięć stron w tym temacie, ludzie już panikowali i zakładali temat kogo tu by ściągnąć zamiast Markiza, z drugiej strony w samych Włoszech pyskówka na lini Conte - Elkan, nawet grożenie śmiercią przez jakichś włoskich imbecylów w sieci, po czym koniec końców Markiz wróci za kilka dni do treningów :rotfl:

Kibicowanie Juve to emocjonalny rollercoaster, nie dla osób ze słabym sercem :lol:
kontuzja Pogby przypomniała jak wygląda nasza ławka. Brak Marchisio wywołał małą panikę. Ja wczorajszy mecz Moraty oglądałem z lekkim niepokojem :prochno: wszystkiemu winni medycy i zbyt szybkie ogłaszanie informacji niepotwierdzonych. Narobili szumu o nic. O NIC. Dzisiaj chcę widzieć jak najmniej juventinowsą obronę Italii :prochno:

Ps. Conte specjalnie zajedzie nam zawodników by Allegri nie przeszedł dalej w LM, niż on. Potwierdzone info. :prochno:


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 21:46

Eric6666 pisze:
kontuzja Pogby przypomniała jak wygląda nasza ławka. Brak Marchisio wywołał małą panikę. Ja wczorajszy mecz Moraty oglądałem z lekkim niepokojem :prochno: wszystkiemu winni medycy i zbyt szybkie ogłaszanie informacji niepotwierdzonych. Narobili szumu o nic. O NIC. Dzisiaj chcę widzieć jak najmniej juventinowsą obronę Italii :prochno:

Ps. Conte specjalnie zajedzie nam zawodników by Allegri nie przeszedł dalej w LM, niż on. Potwierdzone info. :prochno:
Generalnie w lecie potrzebujemy kogoś porządnego do zastąpienia wiekowego Pirlo i właśnie jakiegoś łaka do załatania dziury w sytuacji, jaką właśnie doświadczyliśmy - wypada nam ze składu Markiz wraz z Pogbą i Asamoahem i robi się dziura. W normalnej sytuacji na tej ławce nie ma zbyt wiele miejsca, a w tej sytuacji już powoływaliśmy młodzików do składu meczowego :prochno:

Jak będą grać jak w pierwszej połowie, to nie ma co się martwić o zdrowie naszych, gramy generalnie antyfutbol. Raz tylko kielon przyaktorzył na murawie, ale koniec końców to tylko on :ok:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 23:28

Maly pisze:video, od 50sek. Marchisio w zielonym znaczniku najbardziej z pprzodu:
http://forzaitalianfootball.com/2015/03 ... -training/
Właśnie przyszedłem to tutaj wkleić. Coś niesamowitego, prędzej uwierzyłbym w jakąś kontuzję mięśniową, bo faktycznie przy wymachu nogi, mógł za bardzo pociągnąć mięsień, ale kontuzja kolana, a już w ogóle zerwanie więzadeł? Kto to wymyślił.

Jak tak patrzę na to wszystko to coraz bardziej wiarygodna wydaje mi się wersja, że sztab Juventusu poddziałkował coś medykom kadry w obawie przed utratą Claudio na ważną część sezonu, by ci zrobili z siebie idiotów i kazali Marchisio wracać do domu.

Tak, wiem. To durne, tak samo jak cała ta farsa z Marchisio.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 10:30

Claudio jutro wraca do pełnych treningów z drużyną.


Coś tu smierdzi rzeczywiscie ta pseudokontuzja :)


Zreszta in plus, świeży Marchisio, świezy Pirlo . :)


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 13:54

Cabrini_idol pisze:Claudio jutro wraca do pełnych treningów z drużyną.


Coś tu smierdzi rzeczywiscie ta pseudokontuzja :)


Zreszta in plus, świeży Marchisio, świezy Pirlo . :)
Jakieś linki, źródła? ;)

No to w pomocy jest całkiem nieźle. Oprócz Pogby, są wszyscy dostępni (Marrone i Romulo nie liczę).

Asamoah liczę bardziej jako wingback/LO. Ale z tego co czytałem na forum Asamoah też już trenuje?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9937
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 17:29

Kamex22 pisze:
Cabrini_idol pisze:Claudio jutro wraca do pełnych treningów z drużyną.


Coś tu smierdzi rzeczywiscie ta pseudokontuzja :)


Zreszta in plus, świeży Marchisio, świezy Pirlo . :)
Jakieś linki, źródła? ;)
Spoko, ja potwierdzam - doniesienia z ostatnich treningów.

Dobrze się stało z tym Marchisio, bo już rzeczywiście miałem spore obawy przed dalszym etapem LM. Vidal ma problem z formą, Pirlo wraca po kontuzji, więc tak naprawdę głównie na Claudio właśnie możemy liczyć.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 30 marca 2015, 22:31

Jeśli dobrze zrozumiałem to najnowsze wieści z Vinovo mówią, że Marchisio ma być gotowy na rewanż z Violą w następnym tygodniu.
http://www.tuttojuve.com/primo-piano/li ... lia-229096

:-D Multo bene, czyli nie ma obaw co do jego absencji w pierwszym meczu z Monaco.


Patrycjakra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 30 marca 2015

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2015, 17:44

Claudio zaakceptował warunki nowego kontraktu :)


ODPOWIEDZ