Calciopoli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
ZZX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 126
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 03:42

peste pisze: Dlaczego Inter, pomimo wałków także w 05/06 był 3? Pewnie dlatego :prochno:
heh, a komentator krzyczał inkreDebile? ;)
peste pisze:Co do fanów wiadomego klubu, to jeszcze nie tak dawno Palazzi był dla nich wyrocznią, kiedy to zgłosił wniosek o dożywotnie zawieszenie Lucka. Teraz to w ich opinii jakaś marna prokuratorzyna, co bezczelnie oskarża Inter. Ot taka hipokryzja.
Ostatnio chciałem sprawdzić co o całej sprawie myślą ich kibice, więc poczytałem komentarze na fcinter, o dziwo Palazzi jest według Nich kryptofanem Juve, bo ich klubik uczciwie doszedł do mistrzostw a Juve jest zerem...
Gdyby nie ograniczenia prawne - Inter Mediolan najprawdopodobniej nie uniknąłby degradacji. W świetle nowych dowodów wydaje się, że to właśnie "Nerazzurri" wraz z AC Milan i AS Livorno powinni zostać relegowani z Serie A zamiast Juventusu.
serce się kraje, a ręce w pięści zaciskają


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 12:41

W temacie wypowiedzieli się zarówno Andrea Agnelli, który mówi o tym, że FIGC powinna mieć więcej respektu dla Juve. I... Moratti, który mówi, że atak na Facchettiego boli go bardziej, niż ewentualna utrata scudetto.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2011, 13:00

No trudno, zeby pana botoksa bolala strata czegos, na co kompletnie nie zasluzyli :lol: Natomiast linia obrony oparta na tym, ze "oni obrazaja zmarlego" jest dla mnie zupelnie bez sensu. To, ze ktos nie zyje, nie znaczy, ze nie mozna mowic o jego przeszlosci - szczegolnie, jesli wyglada to wszystko tak, jak wyglada...


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 16:58

Antichrist pisze:I... Moratti, który mówi, że atak na Facchettiego boli go bardziej, niż ewentualna utrata scudetto.
O jej, jaki ten Moratti jest biedny :( Myślałby kto...

Można dzisiaj przeczytać, że ujawniono kilka nagrań z udziałem Romy (źródło). Ciekawe, czy ktoś we Włoszech weźmie to na poważnie. Moim zdaniem FIGC i spółka dalej będzie się kompromitować.


Obrazek
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 11:38

Ciekawy artykuł, na temat tej sprawy:
http://www.weszlo.com/news/7212


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 lipca 2011, 12:29

Agnelli zapowiada na oficjalnej stronie Juve, że podejmie każde możliwe prawnicze kroki, jeżeli nie odzyskamy tytułu z 2006. A wyrok już na dniach...


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2011, 10:41

Dzis ma zapasc decyzja, watpie zeby cos udowodnili Interowi ale licze na cud i ukaranie Interu. A tu taka ciekawostka http://www.pilka.pl/calciopoli-inter-ry ... h-pucharow :smile:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2011, 17:00

Inter zachowa tytuł z 2006 roku. Mi szczerze mówiąc brakuje słów. Jak można, mając tyle dowodów, olać system? :shock: Kompromitacja, na gorąco nic innego nie przychodzi mi do głowy.


Obrazek
rosomak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2010
Posty: 668
Rejestracja: 16 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2011, 17:06

pumex co ci odjelo?
niby dlaczego?
gdyby figc zabral interowi cudetto wyszlo by na to ze sa niekompetentni.
Agnelli moze walczyc ale za wiele nie zdziala, inter broni przedawnienie i obecne rzady ktore nie przyznaja sie do winy.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2011, 17:11

pumex pisze:Inter zachowa tytuł z 2006 roku. Mi szczerze mówiąc brakuje słów. Jak można, mając tyle dowodów, olać system? :shock: Kompromitacja, na gorąco nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Przecież to było wiadome od samego początku tej gadki o odebraniu tytułu. Gdyby FIGC odebrało tytuł Interowi, to także by musiało zbadać ponownie sprawę od podstaw i zdegradować ich do Serie B(wedle ostatnich dowodów). A ci na górze nie chcą kolejnej wielkiej afery we Włoszech.
Agnelli może walczyć, ale guzik zdziała... Teraz jedynie możemy psioczyć na Blanca i Cobolliego, że Ci na samym początku afery nie walczyli do końca, tylko skulili ogony jak tylko usłyszeli o większej ilości ujemnych punktów...


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2011, 17:22

rosomak pisze: gdyby figc zabral interowi cudetto wyszlo by na to ze sa niekompetentni.
I stawiają inter ponad prawem? A 5 lat temu tacy praworządni byli.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2011, 17:25

pumex pisze:Inter zachowa tytuł z 2006 roku. Mi szczerze mówiąc brakuje słów. Jak można, mając tyle dowodów, olać system? :shock: Kompromitacja, na gorąco nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Liczyłem na to, że przynajmniej ten tytuł nie zostanie przyznany nikomu :evil:
To jest po prostu patologia, że Inter go zatrzymał.

Nie powinnyśmy jeszcze przerywać walki o tytuły z 2005 i 2006 roku, choć to raczej walka z wiatrakami :/


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 18 lipca 2011, 17:30

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że FIGC nie zdecyduje się na odebranie Interowi tego Scudetto. Uznali, że to nie leży w ich kompetencji (nie mają jakichś podstaw prawnych, dzięki którym mogliby im ten tytuł odebrać). Nie rozumiem tylko po co aż tyle trzeba było czekać na taką decyzję? Nie wiedzieli od początku, że nie będą mogli nic zrobić?

Odebrać i to jeszcze dzisiaj? W rocznicę urodzin Facchettiego? Tego, który umarł i tylko czekać na kanonizację, bo był to najuczciwszy człowiek na świecie, a zaświadczyć o tym mogą osoby związane z Interem? Nie wiecie, że o zmarłych się źle nie mówi? Swoją drogą ciekawe czy do trumny włożyli mu te telefony, z których dzwonił i mówił, że tego sędziego lubi bardziej a innego mniej.

Wszystko zależy od tego co teraz zrobi Agnelli. Udział Interu w aferze jest pewny, inaczej nie byłoby warto w ogóle zawracać sobie tyłka. Pozostaje pytanie ile to znowu potrwa... Rok? Dwa?

Jeszcze jedno. Niektórzy kibice Juventusu się tak napalają na wszystko, że czasami zapominają zabrać ze sobą mózg jak idą w świat. Głupoty jakie mi jest dane czytać w komentarzach niektórych polskich portali przerażają mnie coraz bardziej.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2011, 17:55

No i... :angry:

Dla mnie było pewnym odebranie im scudetto, już nawet nie marzyłem o przywróceniu nam go!

Mam tylko nadzieje że Agnelli zrobi tak jak powiedział czyli podejmnie walke o te scudetto.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2011, 18:00

Niby dobrze wiedziałem, że nie odbiorą Interowi Scudetto, ale mimo to jednak liczyłem na jakikolwiek przejaw zdrowego rozsądku, a ja w tej decyzji nic takiego nie widzę. Uzasadnienia są śmieszne. Mówią, że uszanowali zasady i wcześniejszą decyzję, albo, że nie mieli narzędzi prawnych do odebrania mistrzostwa Interowi. To ja się proszę Was pytam: gdy w 2006r. w pośpiechu podejmowali sami decyzję to narzędzia prawne mieli? Ani słowa o dowodach obciążających Inter, czyste sumienie, sielanka... patologia :angry:


Obrazek
ODPOWIEDZ