tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2010, 12:08

No wiesz nie ja tu ustalam cene, a Guru Tato to najlepsze studio we Wrocku, istnieja od 13 lat, tatuowal mnie gosciu, specjalista od herbow, ktory juz dziesiatki jak nie setki herbow wykonywal zwlaszcza slaska wroclaw , wiec cena musiala byc taka


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2010, 13:08

Trunxik pisze:
Dragon pisze:
Nicolas pisze:Mam pytanie, pewien użytkownik miał na plecach tatuaż Powstania Warszawskiego. Widziałem 1\4 tej roboty, a co dalej? Czy ten użytkownik może wrzucić efekt kocowy??
Chodzi o Trunix'a, zbrakło mu kasy :P A tak poważnie, sam jestem ciekaw, na jakim etapie jest tatuaż, wątpię aby był ukończony, do tej pory wrzucił 2 sesje.
koniec planowany jakos na pazdziernik. wrzuce gotowca jak juz.
To czekam z WIELKĄ niecierpliwością.. Pomysł fantastyczny :)
Ale już mógłbyś uchylić rąbek tajemnicy ;p


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2010, 14:52

Witam. 
Jako że temat tatuażu nie jest mi obcy i jestem nim szczerze zainteresowany to chciałbym się podzielić swoimi refleksjami po przeczytaniu całego tematu.
 
Po pierwsze gratuluje fajnych dziar juveluckowi (fajne miejsce dobra czcionka dobre wykonanie) dragonowi ( jak wyżej) i wiatrakowi którego to tattoo zrobiło na mnie największe wrażenie (do momentu położenia koloru była poprostu przekozacka, jako ze fanem kolorowych dziab nie jestem skupiłbym się dalej tylko na samym cieniowaniu i moim zdaniem efekt byłby lepszy ale pod względem wykonania jest to najlepsza z prac zaprezentowanych).

Druga rzeczą która mnie bardzo zainteresowała to cena którą płacili urzytkownicy tego forum za swoje prace.
Dysproporcje są naprawdę ogromne nawet jeżeli wziąć pod uwagę wielkość konkretnych dziab ich kolor czy miejsce gdzie je wykonano. 
Warszawa miasto które jest najbliższe mojemu miejscu zamieszkania może się poszczycić wieloma studiami tatuażu które znane są z jakości wykonywania swoich prac. Tudzież z
nagród które osiągają na przeroznych konwentach. 
Takie studia jak yakuza czy juniorink czy 666 czy podwarszawski
 azazel to smietanka sceny tattoo w kraju. 
I maja jedna wspólna cechę. Są horrendalnie drogie.
Sam probujac znaleźć odpowiedniego wykonawcę mojej pierwszej dziaby uderzylem do ww. lokali i odbilem się od zaporowych w moim przypadku cen. Dopiero dzięki szeptanemu marketingowi dotarlem do człowieka który spełniał moje oczekiwania i dodatkowo nie miał zamiaru wyłudzić odemnie ostatniego grosza (dla zainteresowanych z wwa i okolic: www.artselenta.com). Oferta raczej dla maniakow takich jak ja którzy na jednym tattoo nie poprzestana, ponieważ za 1 wizytę płacimy 500 PLN wpisowego ale już każda następna niezależnie od wielkości, koloru wzoru to wydatek rzędu 200 PLN. Mam nadzieje ze komuś te namiary się przysluza.

Trzecia sprawa to mój dylemat dotyczący dziary związanej z juve która chce sobie zrobić. I tu liczę na waszą pomoc. 
Zawsze chciałem zrobić rękaw na lewej ręce ale brakowało mi pomysłu co mógłbym wplesc w ten wzór. O ile herb wydawał mi się oczywista oczywistoscia to teraz jestem na 100% pewien ze z niego zrezygnuje.
Jakiekolwiek pomysły i sugestie mile widziane. 
Napewno znajdzie się tam napis "jesteśmy jak nasza wiara. Nieśmiertelni" oczywiście po włosku.
    
      
 
 


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 16:34

Dzieki za pomoc.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 listopada 2010, 10:37

Jutro dziabie napis "Noi siamo come la nostra fede. Immortali." na przedramieniu. Wrzuce wieczorem efekt końcowy.


digest

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2010
Posty: 8
Rejestracja: 04 listopada 2010

Nieprzeczytany post 19 listopada 2010, 14:25

witam wszystkich,

Od jakiegos czasu jestem mocno zmotywowany aby zrobic tatuaz, chce aby to byl tatuaz zwiazany z Juventusem(jestem fanem od 14 lat), jakis symbol itd lecz nie mam pomyslu.. najprostszym rozwiazaniem wydaje sie herb Juve lecz nie jestem do tego zabardzo przekonany ze wzgledu ze moze to dosyc dziwnie wygladac i jest "zbyt oryginalne", wolalbym cos bardziej subtelnego? moze byc jakis tekst, znak, symbol, cokolwiek byle by bylo ciekawe
jesli macie jakies pomysly bardzo prosze o zdradzenie ich ; )


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2010, 14:34

Najlepiej będzie jak przejrzysz sobie ten temat: http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=13723.


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2010, 14:34

Istnieje już temat z tatuażami. Poczytaj, pooglądaj zdjęcia, może coś przypadnie Ci do gustu.


Obrazek
digest

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2010
Posty: 8
Rejestracja: 04 listopada 2010

Nieprzeczytany post 19 listopada 2010, 14:35

o dzieki!


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2010, 00:46

digest pisze:witam wszystkich,

Od jakiegos czasu jestem mocno zmotywowany aby zrobic tatuaz, chce aby to byl tatuaz zwiazany z Juventusem(jestem fanem od 14 lat), jakis symbol itd lecz nie mam pomyslu.. najprostszym rozwiazaniem wydaje sie herb Juve lecz nie jestem do tego zabardzo przekonany ze wzgledu ze moze to dosyc dziwnie wygladac i jest "zbyt oryginalne", wolalbym cos bardziej subtelnego? moze byc jakis tekst, znak, symbol, cokolwiek byle by bylo ciekawe
jesli macie jakies pomysly bardzo prosze o zdradzenie ich ; )
Pewnie od finału z Ajaxem :lol:

Ja się dziabnę jak będzie 30 scudetti. Pomysł już mam, ale nie wyjawiam ;)


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2010, 15:37

Wawel, ile zapłaciłeś za tatuaż?


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 20:34

Moja sobotnia dziaba

Obrazek

miejsce wykonania: warszawa, www.artselenta.com
koszt: 200 pln
czas pracy: 2,5h


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 22:40

Bardzo fajna, super wykonanie :ok: Ponadto mam słabość do czcionki gotyckiej :P
Gratulacje i witaj w klubie :wink:


Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 23:55

Dragon pisze:Bardzo fajna, super wykonanie :ok: Ponadto mam słabość do czcionki gotyckiej :P
Gratulacje i witaj w klubie :wink:
Dzieki Smoku. :)
Czcionka wzorowana jest na tej którą używa Cypress Hill na swoich okladkach.


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 listopada 2010, 19:55

Am jak tam tatuaż z Powstania Warszawskiego? Miał być tu wstawiony?:)

Trunix'a był to tatuaż a propos ;)


ODPOWIEDZ