tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2010, 17:33

dadziooo zgodze sie z Tobą :) ja tam za swoją tatuaż przedstawiony dałem 60 zl ;p w salonie za chiński napis 300 zl ;p powiem wam ze mały tatuaż ale robił mi go wtedy mistrz Polski przynajmniej wtedy aktualny ;p i dlatego taka kwota :) , za tribala smoka dałem 200 zl ;w salonie ;p
a za inny którego mi kolega zrobił ale udany dałem gre od PS2 :P


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2010, 17:58

dadziooo pisze:Lypsky nie mam ci za złe to co napisałeś(wyraziłes swoją opinie)ale dziś tak z ciekawości przeglądnąłem dokładnie cały omawiany temat i dość często sie uśmiechałem)))piszesz że mój viking jest słaby-widziałem gorsze tu i za takie kwoty że się śmiałem,choć nie mi oceniać to co ktoś sobie wydziarał.
Zarzuć przykładem, będę miał porównanie. Nie chodzi mi o pomysł (to rzecz całkowicie subiektywna), ale o wykonanie, które w przypadku Twojego vikinga pozostawia wiele do życzenia.
dadziooo pisze: poza tym jakoś zabierasz głos a nic ze swojej strony nie przedstawiłeś.
Nie czuję potrzeby upubliczniać tego co mam na ciele, z resztą jakie to ma znacznie? Każdy może wydać własną opinię, a Ty pokazując swoje dziaby, musisz liczyć się z tym, że nie każdy będzie się zachwycał.
dadziooo pisze: Powiem szczerze,że jeszcze się nie spotkałem z taką oceną od innych osób jak twoja(mi się podoba i wali mnie to co ktoś sobie myśli)ale nawet jak zapytałem sie w salonie ile by to kosztowało to mnie "zabili" ceną(800PLN)gdzie ja dałem 200 i wiem że zrobiłem dobry interes(zainwestuje jeszcze 100 i bedzie cały w kolorze)
Zgoda, tu przyznam rację - cena bardzo korzystna. Nie zmienia to jednak faktu, że ja wolałbym wydać 800zł za dobrą robotę, niż 100 czy 200zł na średnią bądź słabą.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2010, 23:55

dadziooo pisze:Lypsky nie mam ci za złe to co napisałeś(wyraziłes swoją opinie)ale dziś tak z ciekawości przeglądnąłem dokładnie cały omawiany temat i dość często sie uśmiechałem)))piszesz że mój viking jest słaby-widziałem gorsze tu i za takie kwoty że się śmiałem,choć nie mi oceniać to co ktoś sobie wydziarał.poza tym jakoś zabierasz głos a nic ze swojej strony nie przedstawiłeś.
Powiem szczerze,że jeszcze się nie spotkałem z taką oceną od innych osób jak twoja(mi się podoba i wali mnie to co ktoś sobie myśli)ale nawet jak zapytałem sie w salonie ile by to kosztowało to mnie "zabili" ceną(800PLN)gdzie ja dałem 200 i wiem że zrobiłem dobry interes(zainwestuje jeszcze 100 i bedzie cały w kolorze)
Ulala widać, że ktoś nie potrafi przyjąć krytyki... Fakt dałeś można powiedzieć NIC ale ten Viking nie jest jakąś rewelką... Co Lypsky miał Ci się przypucować i napisać coś w stylu "super sprawa", "kozacki tattoo" ? Nigdy od nikogo nie usłyszałeś krytyk ina temat tego Tattoo może ludzie nie chcieli Cię urazić. Co do Jokera jest fajny podoba mi się sam się zastanawiałem nad "wydziabaniem" sobie takiego. Lypsky dobrze napisał wrzucasz je na forum licz się z tym, że ludzie go ocenią ;). Więcej samokrytyki fakt może gdy Viking nabierze koloru będzie to lepiej się prezentować.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2010, 19:32

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 1903_n.jpg


Dobra od razu zaznaczam, że te plecy nie są moje :D ale nadal jestem pod wrażeniem tego Alexa :!: Szkoda, ze słabo widać twarz, ale i tak piękne.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2010, 00:48

Makoto pisze:http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 1903_n.jpg


Dobra od razu zaznaczam, że te plecy nie są moje :D ale nadal jestem pod wrażeniem tego Alexa :!: Szkoda, ze słabo widać twarz, ale i tak piękne.
A na prawej łopatce piękna twarz Don Luciano... Ciekawe czy robiona przed czy po 2006 :wink:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2010, 11:32

Boksic9 pisze:bardzo fajne tatuaże Viking i joker ładnie wykonane i sadze ze za tą cenę warto ..

bo co ja mam powiedzieć o swoich dziarach eehhh szkoda gadac cztery mam dwie zrobił kolega , jedną to mi tak spartolił że siara .. potrzebne około 800 zł na poprawę ;p pokrycie tego cuda !!! inną dziarą
Ty chyba Jokera nie widziałeś... nie jest tragiczny, ale pozostawia wiele do życzenia. Co do Vikinga, to nie dość, że pomysł kijowy, to wykonanie średnie. Pozdrawiam.


Day after day I'm getting better and better.
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 334
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 18:47

Wiatrak pisze:Witam

Wczoraj w końcu skończyłem tatuaż. Kolejne 5 h roboty i tak wygląda efekt końcowy http://img176.imageshack.us/img176/962/tatnew.jpg

Tylko troche źle trzymałem ręke przy robieniu zdjęcia.
Nie wiem czemu, ale nie działa mi ten link, strona jest cała biała. Wie ktoś czemu? :whistle:


stecik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 52
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 22:13

Wiatrak wrzuciłbyś jeszcze raz zdjęcie Twojego tatuażu bo chyba link już wygasł bo jest całe białe tło :) a chciałbym zobaczyć kolor :)


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 334
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 23:10

stecik pisze:Wiatrak wrzuciłbyś jeszcze raz zdjęcie Twojego tatuażu bo chyba link już wygasł bo jest całe białe tło :) a chciałbym zobaczyć kolor :)
Podpisuję się. Bardzo chciałbym zobaczyć.


olo119

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2009
Posty: 25
Rejestracja: 30 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 00:53

Ma ktoś możne herb Juve z lat 80? Chciał bym sobie wytatuować na łopatce/łydce co sądzicie?


Forza Juventus!
Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 08:59

ReinerJuve pisze:
stecik pisze:Wiatrak wrzuciłbyś jeszcze raz zdjęcie Twojego tatuażu bo chyba link już wygasł bo jest całe białe tło :) a chciałbym zobaczyć kolor :)
Podpisuję się. Bardzo chciałbym zobaczyć.
Prosze. Wrzucone jeszcze raz. http://img405.imageshack.us/img405/962/tatnew.jpg


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 334
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 11:01

Wiatrak pisze:
ReinerJuve pisze:
stecik pisze:Wiatrak wrzuciłbyś jeszcze raz zdjęcie Twojego tatuażu bo chyba link już wygasł bo jest całe białe tło :) a chciałbym zobaczyć kolor :)
Podpisuję się. Bardzo chciałbym zobaczyć.
Prosze. Wrzucone jeszcze raz. http://img405.imageshack.us/img405/962/tatnew.jpg
Naprawdę robi ogromne wrażenie, aż mi kopara opadła :shock: . Super jest.


stecik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 52
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 11:08

No tatuaż jest świetny :)

i za całość z kolorem wyszło Cię już 800 zł ?


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 12:58

800 zl za calosc. W sumie dwie sesje po 5 godzin.


olo119

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2009
Posty: 25
Rejestracja: 30 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 21:19

Tatuaż mega wypas :bravo: dobry pomysł i wykonanie.

Ponawiam prośbę, czy ma ktoś herb Juve z lat 80 w porządnej rozdzielczości?


Forza Juventus!
ODPOWIEDZ