Marcelo 'Chelo' Estigarribia

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 18:54

Zobaczycie, że ten grajek u nas się rozwinie. Widziałem go w kilku meczach i prezentował się na prawdę dobrze. Ma wszystko czego potrzeba na jego pozycji, trzeba tylko liczyć na to, że odblokuje się trochę ze skutecznością. Przydałoby się, żeby nasi skrzydłowi dołożyli w sezonie kilka bramek.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 21:43

Przepraszam, że przerwię, ale co w ogóle oznacza "Chelo" ?


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 21:50

Bruce Badura pisze:Przepraszam, że przerwię, ale co w ogóle oznacza "Chelo" ?
Być może się mylę (bo nigdzie tego nie sprawdzałem), ale wydaje mi się, że ksywka wzięła się po prostu ze zdrobnienia jego imienia.


Pozdrawiam!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 22:06

Azrael pisze:
Bruce Badura pisze:Przepraszam, że przerwię, ale co w ogóle oznacza "Chelo" ?
Być może się mylę (bo nigdzie tego nie sprawdzałem), ale wydaje mi się, że ksywka wzięła się po prostu ze zdrobnienia jego imienia.
Na imię ma Marcelo czy jak już byłoby jakieś zdrobnienie to Celo :whistle:

Witamy Estigarribie!


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 22:28

<<W@jTEk>> pisze:Na imię ma Marcelo czy jak już byłoby jakieś zdrobnienie to Celo :whistle:
Jak masz na imię Aleksandra to też nie zdrabniasz Ala tylko Ola... :wink:
__________________________

Ja mam nadzieję, że ten chłopak pokaże coś pozytywnego w tym sezonie, żebyśmy poza dywagacjami nad jego ksywką, mogli za jakiś czas pisać tutaj same pochwały, a nie o tym jak rozwiązać kontrakt i odesłać go z wypożyczenia już w styczniu. Ja na pewno daję mu kredyt zaufania, aczkolwiek kompletnie nie wiem jaki "Chelo" ma potencjał.


Pozdrawiam!
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 23:31

Aha. Bo czyta się Czelo, a ja przeczytałem Helo :rotfl:
Najważniejsze, żeby szybko nogami przebierał i się nie kontuzjował.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 09:27

Mhm, 1 mln euro w kontrakcie, statystyki bramek i asyst na poziomie błędu statystycznego, a my go kupujemy w ostatnich dniach mercato. Nadal nie sprzedaliśmy Amauriego, Iaquinty, Motty i Grygery, a Marotta marnuje czas na sprowadzanie nołnejmów (jak to ktoś wcześniej nazwał).

Oby okazało się, że Estigarribia będzie dużą niespodzianką...


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 11:26

Hmmm powiem szczerze ,że liczę na naszego nowego skrzydłowego w CA naprawdę nieźle pomykała na flance. Może się okaże strzałem w dziesiątkę? Mam przeczucie ,że Chelo na prawdę będzie miał udany sezon.


Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:26

Zobaczymy co z tego grajka będzie mam nadzieje że naprawde zagra jak "wiolonczela"


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 19:33

Nie pomyliliście się? Bramkarze czasami mają lepsze statystyki... Może to defensywny bramkarz?


Notch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 107
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 20:00

Zrobilem porownanie statystyk naszego biednego Chelo z wypasionym Vargasem podczas ostatniego CA. Okazuje sie ze slaby Paragwajczyk jest gorszy tylko w statystyce ilosci oddanych strzalow na bramke (6 do 14). Tymczasem miazdzy Vargasa w ilosci udanych dryblingow (11 do 3) udanych odbiorow (9 do 3) oraz fauli popelnionych na nim (17 do 5). Wiem ze statystyki z zesonu zasadniczego nie rzucaja na kolana, ale to co pokazal na CA + ww statystyki ktore tylko potwierdzaja ze gral niezle pozwalaja mi miec nadzieje ze chlopak wlasnie teraz wybuchnie z talentem np jak Valencia w MU.


stahoo pisze: To naprawdę mądra wypowiedź!
No baa
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 20:05

Valencia nie wybuchł talentem w MU, w Wigan już grał dobrze. Ferguson nie kupuje patałachów.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 20:13

Bruce Badura pisze: Ferguson nie kupuje patałachów.
Jest taki piłkarz jak Bebe :), ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę.

I believe in "Chelo" :ok: . Mam nadzieję, że nas nie zawiedzie. Przez ostatnich kilka lat Juventus specjalizuję się z psuciu zawodników, oby tym razem było na odwrót.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 20:31

ewerthon pisze:
Bruce Badura pisze: Ferguson nie kupuje patałachów.
Jest taki piłkarz jak Bebe :), ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę.
Oj tam 8) Było, minęło, teraz jest Młody.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9938
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 21:02

Notch pisze:Zrobilem porownanie statystyk naszego biednego Chelo z wypasionym Vargasem podczas ostatniego CA. Okazuje sie ze slaby Paragwajczyk jest gorszy tylko w statystyce ilosci oddanych strzalow na bramke (6 do 14). Tymczasem miazdzy Vargasa w ilosci udanych dryblingow (11 do 3) udanych odbiorow (9 do 3) oraz fauli popelnionych na nim (17 do 5). Wiem ze statystyki z zesonu zasadniczego nie rzucaja na kolana, ale to co pokazal na CA + ww statystyki ktore tylko potwierdzaja ze gral niezle pozwalaja mi miec nadzieje ze chlopak wlasnie teraz wybuchnie z talentem np jak Valencia w MU.
Dokładnie. Póki co miał znakomity turniej, w którym był wyróżniającą się postacią. Może po prostu potrzebuje do lepszej gry bardziej klasowych zawodników? We Francji na takich liczyć nie mógł. Ja wierzę w tego zawodnika. Wiele jego występów nie widziałem, ale to, co zaprezentował ostatnio w Argentynie, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wiek, pozwala mi wierzyć, że będziemy mieć z niego pociechę.
<<W@jTEk>> pisze:
Azrael pisze:
Bruce Badura pisze:Przepraszam, że przerwię, ale co w ogóle oznacza "Chelo" ?
Być może się mylę (bo nigdzie tego nie sprawdzałem), ale wydaje mi się, że ksywka wzięła się po prostu ze zdrobnienia jego imienia.
Na imię ma Marcelo czy jak już byłoby jakieś zdrobnienie to Celo :whistle:

Witamy Estigarribie!
Wojtku, nie kombinuj pod górkę, bo ci nie wychodzi. Jego ksywka to "Chelo", co w języki hiszpańskim oznacza "wiolonczelę". Jego imię nie czyta się natomiast "Marczelo" tylko "Marselo" (W języku włoskim Marcello czytałoby się Marczello, ale mowa o języku hiszpańskim). Komuś się widocznie ta końcówka skojarzyła i stąd ta ksywka.


Zablokowany