Calciopoli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2011, 10:00

Mam przeczucie, że ta druga część odbyła się dla zabawy. No niestety. Cały ten proces to jedna wielka porażka. Po tym wszystkim co się stało moratti ma jeszcze czelność mówić: "mam nadzieję, że wynik będzie sprawiedliwy i zostaniemy z mistrzostwem" wtf?! SPRAWIEDLIWY?
Ręce opadają, zero jakiegokolwiek honoru, zdrowego rozsądku. Cały czas ma nos w swojej dupie.
To tylko obrazuje jakim klubem był jest i będzie przede wszystkim inter, a także kim jest moratti.
Za te same czyny jeden klub traci niemal wszystko a drugi na tym zyska?
Może mi ktoś to wytłumaczyć?


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2011, 16:04

http://www.pilka.pl/scudetto-2006-18-li ... raci-tytul decyzja zaostala przelozona na 18lipca. Skoro przelozyli decyzje to raczej nici z odebrania Interowi scudetto :/


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2011, 10:26

Ma ktoś może linka albo sam tekst tej rozmowy gdzie ustalał ktoś sędziów w rozmowie telefonicznej? Gdzieś czytał o tym, ale nie pamiętam gdzie. Coś w stylu:

-przydzielę Ci tego sędziego.
-nie, nie tego on jest...
-dobra w takim razie tego
-okay.


Była taka dość bezpośrednia.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2011, 10:36



Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2011, 14:21

Dziękuję, dokładnie o to chodziło. ; *


hubijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 64
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2011, 15:10

Ściema jak zwykle...Już po ptakach.


Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2011, 22:22

http://www.pilka.pl/kilka-lat-temu-inte ... omentarze2
Facchetti pogwałcił artykuł 1 i 6 kodeksu prawa sportowego. Zdaniem Palazziego jego kontakty z Pairetto i Bergamo miały na celu uzyskanie korzyści punktowych w tabeli ligowej. Moratti naruszył z kolei artykuł 1. Gdyby Inter stanął kilka lat temu przed sądem, zgodnie z prawem mógł zostać nawet zdegradowany do niższej klasy rozgrywkowej. Palazzi zaznaczył, że proces mógłby się odbyć, ale działacze Nerazzurri musieliby dobrowolnie zrezygnować z przedawnienia i pozwolić, by osądziły ich odpowiednie organy.
Moratti ogłasza siebie i swój klub nieskazitelnym, jeśli na prawdę jest czysty powinien zrezygnowac z przedawnienia... Pewnie się na to nie odważy, zawsze można powiedziec, że to pomówienia, że go serducho zabolało od takich oskarżeń, że Fachetti nie żyje...


FORZA MILAN!
juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 18:49

WRESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciężko przez 5 lat żyć z świadomościa, że uważają cie za korupcjoniste a nim nie ejstes a jest nim twoj wrog, chwala bogu, wiedzialem ze to wyjdzie na jaw , wiedzialem ze inter jest zamieszany po uszy, mam nadzieje ze poniosa zaluzona kare czyli degradacje jezeli bedzie przedawnienie to niech placa miliard euro odszkodowania nam za straty a niech znikna. % lat 5 dlugich lat, tysiace rozmow i mowienia kumplom, zwyklym ludziom, ze Juventus jest czysty ze ze jezeli my kupowalismy mecze to inter milan robili to 2 razy czesciej, wtedy smaili sei ze mnie ze naiwny ze fanatyk. I co>???? wyszlo na jaw, tak jestem fanatykiem dlatego chce zeby inter spotkala zasluzona kara, a jezeli nie to zycze im smolenska 2011, tzn niech gdzies leca i niewyladuja, wiem ze to mocne slowa ale takie maja, byc wtedy beda naparwione nasze krzywdy, i inter tez bedzie musial zaczac wszystko od nowa, mysle ze mnie rozumiecie. a wiec boze pozwol Interowi zginac!!!!


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 19:17

Paolo#3 pisze:http://www.pilka.pl/kilka-lat-temu-inte ... omentarze2
Facchetti pogwałcił artykuł 1 i 6 kodeksu prawa sportowego. Zdaniem Palazziego jego kontakty z Pairetto i Bergamo miały na celu uzyskanie korzyści punktowych w tabeli ligowej. Moratti naruszył z kolei artykuł 1. Gdyby Inter stanął kilka lat temu przed sądem, zgodnie z prawem mógł zostać nawet zdegradowany do niższej klasy rozgrywkowej. Palazzi zaznaczył, że proces mógłby się odbyć, ale działacze Nerazzurri musieliby dobrowolnie zrezygnować z przedawnienia i pozwolić, by osądziły ich odpowiednie organy.
Moratti ogłasza siebie i swój klub nieskazitelnym, jeśli na prawdę jest czysty powinien zrezygnowac z przedawnienia... Pewnie się na to nie odważy, zawsze można powiedziec, że to pomówienia, że go serducho zabolało od takich oskarżeń, że Fachetti nie żyje...
Mądre słowa :ok: Moratti tak nie zrobi i pewnie będzie się wykręcał jakimiś innymi powodami ale przynajmniej to da już 100% pewność, że jest skorumpowany. Jeśli Nas nazywają złodziejami to ciężko mi znaleźć słowo na takich jak Moratti.

I nie wiem czemu oni się tak oburzają tym jak ktoś coś wspomni o Facchettim. Ok, nie żyje więc nie wypada o nim źle mówić ale jak ktoś ma uzasadnione podejrzenia, że on też ustawiał sędziów to czemu ma to przemilczeć? To nie jest żadna obraza. Tak nawiasem, to założę się, że wielu interistów chętnie zatańczyłoby na grobie Moggiego.

http://www.fcinter.pl/news/12493-scudet ... mediolanie

Tak się cieszyli :C Ciekawe czy świętowali po raz kolejny scudetto 2006? :rotfl: Warto zwrócić uwagę na komentarze redaktorków tej strony.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2011, 19:46 przez Pan Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.


hubijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 64
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 19:43

Przez to całe zamieszanie nie wiem teraz co zrobią z tytułem mistrza z tamtego sezonu...Oddadzą go Juve czy jak?


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 19:50

nic nam nie oddadza. Trudno komus oddawac cos co jest jego własnoscią ;)

Ale jezeli im wezma tytuł to raczaej sezon 05/06 pozostanie bez Mistrza.

PS: Scudetto Sprawiedliwych? Oni to do konca sie z członkami na łby pozamieniali :lol: :lol: :lol: :lol:


Obrazek
peste

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 218
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 23:12

O ile dobrze pamiętam to Juve zdegradowano za rozmowy z sezonu 04/05, tak więc Scudetto 05/06 wywalczone było wyłącznie na boisku, więc "Scudetto sprawiedliwych" to był, a tym bardziej teraz jest niezły żart.

Dlaczego Inter, pomimo wałków także w 05/06 był 3? Pewnie dlatego :prochno:

FIGC jest w kiepskiej sytuacji, ponieważ decyzje sądu w Neapolu mogą ich kompletnie ośmieszyć i podważyć ich wiarygodność.

Co do fanów wiadomego klubu, to jeszcze nie tak dawno Palazzi był dla nich wyrocznią, kiedy to zgłosił wniosek o dożywotnie zawieszenie Lucka. Teraz to w ich opinii jakaś marna prokuratorzyna, co bezczelnie oskarża Inter. Ot taka hipokryzja.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2011, 23:17

it doesn't matter pisze:
Ale jezeli im wezma tytuł to raczaej sezon 05/06 pozostanie bez Mistrza.
Od początku wybuchu farsopoli II mam nadzieję na takie rozwiązanie...
Wstydem dla włoskiego wymiaru sprawiedliwości powinny być obecne wydarzenia. Tak grubymi nićmi szytej protekcji świat dawno (?... ) nie widział. Zaraz po ujawnieniu takie fakty a Lucek od pół roku co najmniej walczy w sądzie ? Złodzieje !


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 15:32

Czy ktoś z was spotkał się z jakimiś obszernymi komentarzami albo artukułami w polskiej prasie? Pamiętam jak dziś co się działo w 2006, wyborcza i te inne śmieszne gazetki piały z zachwytu o rzekomej aferze korupcyjnej której 'mózgiem' był Moggi... Jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności gówno prawda i inni dzisiaj milczą!


ramses

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2011
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2011, 23:00

stara_dama pisze:Czy ktoś z was spotkał się z jakimiś obszernymi komentarzami albo artukułami w polskiej prasie? Pamiętam jak dziś co się działo w 2006, wyborcza i te inne śmieszne gazetki piały z zachwytu o rzekomej aferze korupcyjnej której 'mózgiem' był Moggi... Jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności ### prawda i inni dzisiaj milczą!
http://www.polskieradio.pl/43/265/Artyk ... wski-tytul


ODPOWIEDZ