Konto bankowe

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3990
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 23:57

Hoffman wspomniał o t-mobile i to chyba jedyny bank spełniający kryteria na chwilę obecną z tym,że od czerwca opłata za kartę jest 6zł, chyba,że zapłaci się kartą za 200zł to wtedy wracamy do 0, oraz system SEPA z bezpłatnego zmienia się na opłatę w wysokości 5zł.
Osobiście też korzystam, praktycznie od powstania, jeszcze wtedy gdy był to Alior Sync i nie zapłaciłem dotąd ani grosza. Aczkolwiek nie wiem jak jest z oddziałami stacjonarnymi bo nigdy nie potrzebowałem korzystać :) Ale o to możesz dowiedzieć się w wirtualnym oddziale, ja tam załatwiałem wszystko co mi było potrzebne.
Teraz większość banków oferuje konta za 0,ale tak naprawdę wymagają czegoś od klienta, jak nie comiesięcznego wpływu na konto o określonej wartości to znowu trzeba zapłacić określoną kwotę kartą.
Także nie widzę banku,który spełniłby wszystkie przedstawione kryteria i byłby zupełnie za darmo bezwarunkowo.
Musisz określić się jakie warunki jesteś wstanie spełnić, by to konto było w pełni darmowe ze wszystkim czego oczekujesz:)
Tutaj możesz sobie dokładnie posprawdzać co kto oferuje i na jakich warunkach: http://kontobankowe24.pl/


Mass1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2013
Posty: 13
Rejestracja: 23 marca 2013

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 19:40

Dzięki za porady, ogólnie właśnie zastanawiam się nad tym bankiem T-Mobile.

Od 1 czerwca ma niby być opłata z kartę 6zł jeśli nie zrobimy transakcji na min. 200zł...
Ogólnie jestem w stanie to przeżyć ale czy na pewno nie ma innych ukrytych opłat jeśli nie dokonamy transakcji kartą na min. 200zł i nie będziemy mili stałych wpływów na kartę np. z tytułu wynagrodzenia co miesiąc?

Czyli jeśli nie zapłacę kartą min 200zł i nie będę miała żadnych stałych wpływów na kartę z tytułu wynagrodzenia itp. to za prowadzenie tego konta i kartę debetową zapłacę tylko 6zł ?

Zastanawia mnie też zapis w tabeli opłat ( https://static.t-mobilebankowe.pl/uploa ... izjiv2.pdf ) punkt F.2 mianowicie "Opłata miesięczna za kartę w trybie miesięcznym - 3zł)


FORZA JUVE!

Juve, Storia di un grande amore...
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 20:57

Smart Bank polecam wszystko za darmo łącznie z kartą i wypłatą z bankomatów w całej Europie. jako jedyny Bank nie wprowadził opłat (inni albo opłaty albo wymóg transakcji kartą różnie od 100 - 300 zł )

https://online.banksmart.pl/bim-webapp/smart/login


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Mass1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2013
Posty: 13
Rejestracja: 23 marca 2013

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 21:35

Widziałam właśnie ta ofertę tego banku i rzeczywiście jest rzeczywiście za free tylko czy to wiarygodny bank?


FORZA JUVE!

Juve, Storia di un grande amore...
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2015, 22:31

Mass1 pisze:Widziałam właśnie ta ofertę tego banku i rzeczywiście jest rzeczywiście za free tylko czy to wiarygodny bank?
bank stosunkowo nowy , korzystam na razie nie narzekam ;) jak wprowadzą opłaty zawsze można zamknąć i znaleźć coś innego :)


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3990
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 maja 2015, 16:03

Mass1 pisze: Zastanawia mnie też zapis w tabeli opłat ( https://static.t-mobilebankowe.pl/uploa ... izjiv2.pdf ) punkt F.2 mianowicie "Opłata miesięczna za kartę w trybie miesięcznym - 3zł)
Hm ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć,ze nie zapłaciłem jeszcze nic za to konto. Z tą karta dziwne, najlepiej się dopytać w wirtualnym oddziale.

Pisałaś coś o oprocentowaniu, to tam masz 3% do 5 tysięcy(powyżej 5 masz 0%), jak przelewasz wynagrodzenie.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2015, 21:01

Powiedzcie mi jak to jest z tymi transakcjami internetowymi.
Konkretny przykład. Mam kartę debetową mBanku, ale można na niej ustawić tak limity, żeby dokonywać transakcji internetowych. Rezerwuje pobyt w hotelu przez jeden z portali, gdzie wymagają właśnie płatności tak jak kartą kredytową czyli imię, nazwisko, numer kary i data ważności (nawet kodu CVC nie potrzebują). To wszystko jak wiadomo jest na awersie.

Więc teraz co? Wystarczy, że ktoś zrobi zdj mojej karcie, albo zostanie nagrane gdzieś na sklepową kamerę i ma dostęp do tych pieniędzy? Czy to aż tak banalnie można oszukać? Na początku zdrapałem kod CVC, ale jak zobaczyłem że wiele transakcji już nawet tego nie potrzebuje to zakleiłem numer karty czarną taśmą. Oczywiście najlepiej by było dokonać płatności i wyzerować limity, problem w tym że nie wiem kiedy hotel ściągnie kasę.


ODPOWIEDZ