Wasze ulubione kluby przed Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 17:42

Ja lubię piłkę od 2000 roku kiedy to przypadkiem wpadłem na finał ME Włochy-Francja, a z meczu pamiętam Toldo jak dostał po nosie i chudzielca T. Henry (nie jestem pewien czy wtedy nie był graczem Juve)
Juve kibicuję gdzieś od 2002 roku kiedy dostałem ich koszlkę, taką niebieską z gwiazdkami na barkach z Del Piero na plecach;]
Jeśli chodzi o inne drużyny to jest tak:
angielskie: nie am nic do Man Utd, Newcastle Utd, Tottenhamu
niemieckie: Bayern, HSV
francuskie: OL
polskie: zależy mi tylko na poziomie sportowym, żeby się podnosił, a kto z kim, kto kogo i za ile to już 2-rzędna sprawa.


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 19:50

Ja na początku lubiłem Bayern, ale tak jak napisałem, tylko lubiłem; sam tak właściwie nie wiem dlaczego. A z Juve jestem od 2003 roku czyli od 12 roku życia i jestem z tego dumny;]


ToM.MaR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 54
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 10:50

jak byłem mały to Widzew Łódź ale to był/y 1-2 sezon/y.
potem zacząłem interesować się JUVE i już dobre 10lat kibicuję JUVE


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 02 listopada 2010, 22:30

Ja tylko Juventusowi od 14 lat. Wczesniej jeszcze Wisle Plock ale to wiadomo dlaczego


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2010, 17:16

Ja na początku Arsenal Londyn ale to incydent teraz tylko i wyłącznie juve się liczy :)


FORZA JUVE
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2010, 18:29

Darius19 pisze:Ja na początku Arsenal Londyn ale to incydent teraz tylko i wyłącznie juve się liczy :)
Szczególnie, że Arsenal piszesz z dużej a Juve z małej :bravo:


Obrazek
psychol_sympatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 87
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 listopada 2010, 15:07

Ja kibicuje od 24 lat juve. Przed juve był chaos.


Obrazek
TheJuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2010
Posty: 15
Rejestracja: 30 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 listopada 2010, 12:31

Smieszny temat. Jak mozna bylo kiedys kibicowac Interowi potem Romie Bayernowi, a teraz nagle Juventus. Ja kibicuje Juve od poczatku jak tylko pamietam. Mam 21 lat czyli od 13-stu lat kiedy to zobaczylem pierwszy mecz w Tv ktory pamietam Juve wygralo 4-1 bodajze z Monaco i Alex hattricka ustrzelil i to on stal sie moim idolem. Rozumiem mozna kibicowac Juve i miec jakis szacunek do innego klubu, no ale nie wloskiego. Zalozyciela tego tenatu mozna traktowac jak choragiewke, co bedzie jak np. Real teraz wygra z razy LM to im bedziesz kibicowac. Tylko Juve z Mojej strony :)


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2010, 14:20

Wasze ulubione kluby przed Juve
Ż A D N E, proste ;)


Elender

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2011
Posty: 17
Rejestracja: 14 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 19:58

Od zawsze Juve, głównie dzięki bratu i chwała mu za to :D


zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 20:53

Mnie moi bracia od małego chowali że tylko Juve i Legia;)
Mam nawet takie zdjęcie jak byłem małym brzdącem z szalikiem Juve xD


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2497
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 21:01

ToM.MaR pisze:jak byłem mały to Widzew Łódź ale to był/y 1-2 sezon/y.
potem zacząłem interesować się JUVE i już dobre 10lat kibicuję JUVE
Jak na Warszawiaka przystało :prochno: Ale ja też kibicowałem Legii, jak grała w LM i doszła do ćwierćfinału, pamiętam Leszka Pisza. A potem to Widzew i Marek Citko. A tak ogólnie nie miałem ulubionego klubu, raczej patrzyłem się na piękną gre i tak np. lubiłem Ajax ten z połową reprezentacji Holandii, lubiłem Barce, pomimo braku sukcesów, ale to też przez wielu holenderskich graczy. I właśnie, reprezentacja Holandii, to było coś. Z włoskich to zawsze Juve, no ale wychowywałem się na nich i uczyłem piłki na ich 3 finałach LM, ziarenko zostało zasadzone i wykiełkowało po pamiętnym półfinale z Realem w 2003 roku ( strasznie nie lubiłem wtedy Galaktikos, zostało mi to zresztą do dziś, jak i sentyment do Barcy, mimo ich bufonad z ostatnich sezonów ) od tego czasu już tylko Juve.


aroninho11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 92
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 22:12

Ja, kkiedyś w ogóle się nie interesowałem kibicowaniem drużynom. Moim jedynym celem było grać w piłkę na najlepszym poziomie. Wiadomo marzenia ;) Miałem może 7 lat. I rok, 2 lata później moi kochani rodzice kupili mi komplet bramkarski - taki różowy ;) pamiętam, że wybierałem między niebieskim a różowym. Na różowym widniało nazwisko Buffona, a niebieskim Casillas. Nie wiem dla czego wybrałem z Buffonem ale tak jakoś wyszło, uparłem się i tyle. Rodzice woleli niebieską ale jednak skończyło się na Buffonie. jak miałem 10 lat to dowiedziałem się od kolegi z wioski do której się przeprowadziliśmy że na koszulce jest herb Juve, a Buffon to NAJLEPSZY bramkarz świata. :) od wtedy się zaczęło moje kibicowanie Juve, a wcześniej to właściwie podobał mi się Liverpool to chyba dla tego że Dudek tam grał. A oprócz, tego lubię Lech Poznań ;)


Sender

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 października 2011
Posty: 1
Rejestracja: 18 października 2011

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 14:32

Od nie dawna kibicuję Juve, wcześniej nie kibicowałem nikomu prócz reprezentacji Niemiec i dalej im kibicuję, ale reprezentacja to nie klub. Właściwie nie wiem przez co zacząłem kibicować Bianconerrim, po prostu spodobała mi się ich gra. Zaraz po Juve kibicuję The Citizens głównie przez Sergio Aguero, pamiętam jak trzymałem kciuki żeby Argentyńczyk przeszedł do Juve, wydawało się że jego przejście do Starej Damy jest już pewne, jednak ostatecznie znalazł się w Anglii, od tamtej chwili zacząłem interesować się Manchesterem City i nie żałuję, bo podobnie jak Juve zaczynają odnosić sukcesy.


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 14:39

Od turnieju Italia 90 tylko Juve, wcześniej nie wiedziałem co to piłka nożna.


ODPOWIEDZ