Kogo z kończącym się kontraktem?

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 10:53

Ja w tym wieku szczypałem koleżanki z klasy w tyłki.
Ponoc nie byly to jednak kolezanki - to potwierdzone info.

Spadlismy juz tak nisko, ze zawodnikow pokroju Matriego okreslamy "swietnymi jak na nasze warunki", a w Altintopach upatrujemy rewelacyjnych zmiennikow - smutne to, ale coz. Rozmienilismy sie na drobne jakis czas temu, teraz zbieramy owoce.

Mala dygresja - Arbuzini: czujesz sie pewniej gdy niedoswiadczony zawodnik biega na skrzydle defensywy, ktora to pozycja nie jest jego nominalna? I zastanow sie dwa razy zanim napiszesz, ze grajac tam moze zepsuc mniej niz na srodku obrony. :wink:
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2011, 11:52 przez Nadziej, łącznie zmieniany 1 raz.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 11:23

Fenrir pisze:Spadlismy juz tak nisko, ze zawodnikow pokroju Matriego okreslamy "swietnymi jak na nasze warunki", a w Altintopach upatrujemy rewelacyjnych zmiennikow - smutne to, ale coz. Rozmienilismy sie na drobne jakis czas temu, teraz zbieramy owoce.
A jakby przyszedł Pazzini to zapewne byłby określany jako "po prostu świetny" (bez na nasze warunki). Problem z Matrim jest taki, że wybił się dopiero w tym sezonie i stąd taka ocena tego zawodnika. Gra świetnie, lepiej niż Pazzo ale z drugiej strony, nie wiadomo czy będzie grał tak dalej. Ja wierzę w Matriego i mam nadzieję, że zostanie na dłużej.


Ciro85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2006
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 12:10

Łukasz pisze: Nie. Bardziej byłbym niepewny gry Santacroce.
Santacroce nie nagrał się w tym sezonie za dużo. Ja miałem jednak okazje zobaczyć go w kilku meczach ligowych i zrobił na mnie dobre wrażenie. Co oczywiście nie znaczy, że Sorensen nie dałby sobie rady na środku. W ogóle szkoda, że nie miał okazji do tej pory pokazania się na tej pozycji.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2132
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 12:25

Fenrir pisze:
deszczowy pisze:Ja w tym wieku szczypałem koleżanki z klasy w tyłki.
Ponoc nie byly to jednak kolezanki - to potwierdzone info.
Poza tym martwi się nie liczą... :naughty:

Proszę mi tu nie pisać, że Taiwo to najlepszy wybór z lig ę... Jest wszak Tremoulinas przecie... Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno jeden jak i drugi byliby olbrzymim wzmocnieniem dla obecnego Juve...
Ciro85 pisze: Santacroce nie nagrał się w tym sezonie za dużo. Ja miałem jednak okazje zobaczyć go w kilku meczach ligowych i zrobił na mnie dobre wrażenie.
A na mnie takie sobie... Wolę Sorensena ;) Troszkę go podkoksujemy i będzie Prawdziwy wiking w obronie...


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 12:34

yanquez pisze: Wolę Sorensena ;) Troszkę go podkoksujemy i będzie Prawdziwy wiking w obronie...
Wierzę w tego chłopaka, który pomimo młodego wieku i grania na nie swojej pozycji rozgrywa dobry sezon. W następnym meczu spróbowałbym czegoś takiego:
Zdenas-----Sorensen----Chiellini----Traore/Grosso
bądź Kielon na lewą a na srodek Barza. Mały test dla Duńczyka i to co należy się Bonucciem czyli ława.


Nasir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2011
Posty: 38
Rejestracja: 19 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 15:33

yanquez pisze:
Fenrir pisze:
deszczowy pisze:Ja w tym wieku szczypałem koleżanki z klasy w tyłki.
Ponoc nie byly to jednak kolezanki - to potwierdzone info.
Poza tym martwi się nie liczą... :naughty:

Proszę mi tu nie pisać, że Taiwo to najlepszy wybór z lig ę... Jest wszak Tremoulinas przecie... Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno jeden jak i drugi byliby olbrzymim wzmocnieniem dla obecnego Juve...

.

Tylko różnica między Taiwo a Tremoulinasem jest taka, że ten pierwszy będzie dostępny za darmo za Francuza natomiast trzeba będzie wyłożyć min. 15 mln euro. Umiejętności mają podobne więc zdecydowanie wole Nigeryjczyka, za pieniądze które moglibyśmy wydać na transfer piłkarza Bordeaux można by było kupić prawego obrońce.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 15:44

yanquez pisze:
Fenrir pisze:
deszczowy pisze:Ja w tym wieku szczypałem koleżanki z klasy w tyłki.
Ponoc nie byly to jednak kolezanki - to potwierdzone info.
Poza tym martwi się nie liczą... :naughty:
Jeden węszy w poszukiwaniu homoseksualizmu, drugi - nekrofilii. Weźcie poszukajcie roboty w IPN, albo w zakładzie usług komunalnych, czy coś..
yanquez pisze:Proszę mi tu nie pisać, że Taiwo to najlepszy wybór z lig ę... Jest wszak Tremoulinas przecie... Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno jeden jak i drugi byliby olbrzymim wzmocnieniem dla obecnego Juve...
Jest też jeszcze Bastos. A Tremoulinas ostatnio przepadł trochę, jak i całe Bordeaux.
yanquez pisze:
Ciro85 pisze: Santacroce nie nagrał się w tym sezonie za dużo. Ja miałem jednak okazje zobaczyć go w kilku meczach ligowych i zrobił na mnie dobre wrażenie.
A na mnie takie sobie... Wolę Sorensena ;) Troszkę go podkoksujemy i będzie Prawdziwy wiking w obronie...
Już jednego mieliśmy, pamiętasz?
Obrazek
Jakby tak Sorensenowi dosztukować brodę... :think:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 15:55

deszczowy pisze: Jest też jeszcze Bastos.
Chyba nikt poważny nie rozpatruje Bastosa w kontekście lewej obrony.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 16:32

Łukasz pisze:
deszczowy pisze: Jest też jeszcze Bastos.
Chyba nikt poważny nie rozpatruje Bastosa w kontekście lewej obrony.
Obrazek

Nie zdziwie sie jak Marotta stwierdzi ze Bonu&Barza daja rade na srodku, a na lewa na stale przejdzie Chiellini, i o lewym obroncy, czy Bastosie, Taiwo czy Molinaro, bedzie mozna zapomniec. Jak na moje, to i tak wiekszy dramat mamy w ataku, bo w porownaniu do duetu Del Piero-Trezeguet (chociazby z przed 3 sezonow) to - z calym szacunkiem dla Quagliarelli, jest niezly, z calym szacunkiem dla Matriego, jest nienajgorszy, i z calym szacunkiem dla fryzury Toniego, jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> - wypadaja zalosnie blado.

Cholera, jak ja zazdroszcze napoli ich duetu Lavezzi - Cavani...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 16:42

tharp pisze:Nie zdziwie sie jak Marotta stwierdzi ze Bonu&Barza daja rade na srodku, a na lewa na stale przejdzie Chiellini,
TU masz prawdopodobną odpowiedź na swoje wątpliwości. Fail.
tharp pisze:i o lewym obroncy, czy Bastosie, Taiwo czy Molinaro, bedzie mozna zapomniec.
Traore wróci do Arsenalu, DC jest karykaturą piłakrza, a Grosso jest starszy od moich skarpet. Ktoś przyjść musi. Drugi fail.
tharp pisze: Jak na moje, to i tak wiekszy dramat mamy w ataku,
TRZECI FAIL. Obkładam Cię klątwą analną.
tharp pisze: bo w porownaniu do duetu Del Piero-Trezeguet (chociazby z przed 3 sezonow) to - z calym szacunkiem dla Quagliarelli, jest niezly, z calym szacunkiem dla Matriego, jest nienajgorszy, i z calym szacunkiem dla fryzury Toniego, jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> - wypadaja zalosnie blado.
Czwarty fail. Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Do klątwy dołączam wielkiego Murzyna.
tharp pisze:Cholera, jak ja zazdroszcze napoli ich duetu Lavezzi - Cavani...
Ja też. Murzyn będzie Ci darowany.
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2011, 16:43 przez deszczowy, łącznie zmieniany 2 razy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 16:42

Fenrir pisze:Mala dygresja - Arbuzini: czujesz sie pewniej gdy niedoswiadczony zawodnik biega na skrzydle defensywy, ktora to pozycja nie jest jego nominalna? I zastanow sie dwa razy zanim napiszesz, ze grajac tam moze zepsuc mniej niz na srodku obrony. :wink:
Oczywiście, że na boku obrony łatwiej/mniej się broni. Jest takie powiedzenie piłkarskie - gole nie padają z boków boiska. Jak zawali i nie zablokuje dośrodkowania to zawsze jest jakaś szansa, że ktoś wyczyści tą piłę za niego.

Sorki panowie, ja nie wierzę już w młode talenty by Juve. Nie wychodziło nam to nigdy dobrze, nie wychodzi i nie zapowiada się żeby sytuacja miała ulec zmianie. Fryderyk pofrunie na zmarnowanie grając lub nie w jakimś Bari, a Marotta skupi się na czwartym obrońcy. Zresztą my nie mamy bocznych obrońców, potrzeba nam 4 zawodników na te pozycje. Umówmy się - to jest katastrofa. W takiej sytuacji jeśli młody jednak zostanie to bardzo prawdopodobne, że w roli rezerwowego prawego obrońcy. No bo chyba nie Grygara albo Motta, którzy przegrali z nim rywalizację.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 17:52

deszczowy pisze:Traore wróci do Arsenalu, DC jest karykaturą piłakrza, a Grosso jest starszy od moich skarpet. Ktoś przyjść musi. Drugi fail.
Dziwnie by było jakby Twoje skarpety były starsze niż Grosso :smile:


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:24

deszczowy pisze:
tharp pisze:Nie zdziwie sie jak Marotta stwierdzi ze Bonu&Barza daja rade na srodku, a na lewa na stale przejdzie Chiellini,
TU masz prawdopodobną odpowiedź na swoje wątpliwości. Fail.
Aha.
SJ pisze: "Stacja Sky Sport twierdzi, że..."
Ja mowie o przyszlym sezonie, i o tym jak wedlug MNIE mysli Marotta, tzn. OSZCZEDZNIE (trololololol, mamy dwoch srodkowych obroncow ktorzy zatrzymali inter, i Chielliniego ktory jest czad i umie biegac na lewej obronie! <trollface.jpg>), a to co sky sport sugeruje na temat sobotniego meczu mnie specjalnie nie interesuje, nie widze w tym zadnego "fail".
deschtzchoffy pisze:
tharp pisze:i o lewym obroncy, czy Bastosie, Taiwo czy Molinaro, bedzie mozna zapomniec.
Traore wróci do Arsenalu, DC jest karykaturą piłakrza, a Grosso jest starszy od moich skarpet. Ktoś przyjść musi. Drugi fail.
Traore wraca, DC jest - niestety - doceniany przez M&DN, napewno przynajmniej na tyle zeby stanowic drugiego lewego obronce w przyszlym sezonie. Nie mowie ze mi sie to podoba, mowie jak jest. Ja bym chcial jakiegos grajka w stylu Taiwo czy Vargas, ale no kurde, taki zarzad, taka polityka, nic nie poradzisz.
A co do komentarza n/t skarpetek: nie interesuja mnie. Stwierdzilbym "wsadz je sobie w (_!_)", ale najpierw musialbys je wyciagnac, z tamtego miejsca.
deszczowinho pisze:
tharp pisze: Jak na moje, to i tak wiekszy dramat mamy w ataku,
TRZECI FAIL. Obkładam Cię klątwą analną.
&#216;&#248;&#248;&#248;&#248;h! Te powalajace argumenty sprawily ze mam ochote Ci wcisnac Norweski Topor, tam gdzie plecy sie koncza, i traca swa szlachetna nazwe.
O ile najpierw zrobisz mu miejsce, wyciagajac skarpetki.
deszczaldo pisze:
tharp pisze: bo w porownaniu do duetu Del Piero-Trezeguet (chociazby z przed 3 sezonow) to - z calym szacunkiem dla Quagliarelli, jest niezly, z calym szacunkiem dla Matriego, jest nienajgorszy, i z calym szacunkiem dla fryzury Toniego, jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> - wypadaja zalosnie blado.
Czwarty fail. Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Do klątwy dołączam wielkiego Murzyna.
stolec prawda, za przeproszeniem. Porownywania do przeszlosci jak najbardziej wskazane, wiec mi tu nie pindol, kudlaczu.


Z reszta, ja mam SNUS, a Ty nie, ergo Twoje nieistniejace argumenty sa bezwartosciowe.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:32

Tharp pisze:Ja bym chcial jakiegos grajka w stylu Taiwo czy Vargas, ale no kurde, taki zarzad, taka polityka, nic nie poradzisz.
Podobnie jak w przypadku Bastosa - on nie jest brany pod uwagę w kontekście obrony, tylko pomocy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2011, 18:32

Tharp pisze:Te powalajace argumenty sprawily ze mam ochote Ci wcisnac Norweski Topor, tam gdzie plecy sie koncza, i traca swa szlachetna nazwe
Nie zapomnijcie chłopaki pożyczyć wazeliny od pary Venomik & Luker. Inaczej stosunek może boleć. Zwłaszcza deszczowego.
deszczowy pisze:DC jest karykaturą piłakrza
No bez przesady.
Miano karykatury zarezerwowane jest dla Amauriego, DC jako drugi lewy obrońca może być. Potrzeba nam Taiwo.
Łukasz pisze:
Tharp pisze:Ja bym chcial jakiegos grajka w stylu Taiwo czy Vargas, ale no kurde, taki zarzad, taka polityka, nic nie poradzisz.
Podobnie jak w przypadku Bastosa - on nie jest brany pod uwagę w kontekście obrony, tylko pomocy.
Dokładnie. Potrzebny nam i lewy obrońca, i pomocnik.
Vargas i Bastos to pomocnicy, wspominałem już o duecie z Lyonu Bastos&Cissokho. Lewa strona byłaby obsadzona bardzo fajnie, wczoraj chłopaki wymiatali w meczu z Realem.


Zablokowany