Reprezentacja Polski w El.ME2008 | Serbia - Polska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
alex1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 110
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 22:46

Ebi, Kuba, Artur, Maciej, Jacek to głównie dzieki nim i wielkim
LLLLEEEEEOOOO mamy tan awans dziekuje panowie byliscie dziś wspaniali


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 23:04

powiem tyle ze boruc poprawił sobie u mnie notowania :D łobodzinski [*] tak smao kosowski[*] jakby robic w managerze atrybuty kosowskiego, to szybkosc i przyspieszenie miałby na minusie :D smolarek zrobił to co miał zrobic, za to błaszczykowski pokazał duuużą klase. w 30 sekund gry zorbił wiecej niż łobodzinski przez 45 minut :) FORZA POLSKA :prochno:


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 23:29

zaj-EBI-ście :D

Tyle w tym temacie ! , czas świętować :happy:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 23:32

Kompany'ego zdecydowanie chciałbym widzieć w koszulce Juve.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 02:09

Haha...i kto by się spodziewał 2. września 2006 roku takiego obrotu spraw. To co dziś zdarzyło się na Śląskim to wydarzenie jedyne w swoim wydaniu, awans w tak pięknym stylu, po zażartej walce prawie do końca eliminacji i z takim finiszem w Chorzowie!! Polacy wygrywają 2:0 i w czerwcu zameldują się na boiskach Austrii i Szwajcarii!!

Atmosfera na stadionie była przednia. Kibice ciągle dawali znać o sobie, jednakże najlepszy moment nastąpił po ostatnim gwizdku Bo Larsena, kiedy w górę wystrzeliły fajerwerki, wszyscy śpiewali piosenkę ''We are the Champions'', a nasi piłkarze podbiegali do każdego z sektorów na stadionie, dziękując za wspaniały doping przez 90 minut - poezja...


Obrazek
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 02:11

własnie wrocilem z pod Tyskiej Piramidy gdzie kibice dziekowali reprezentacji za wlozony trud w to i inne spotkania i szczerze mowiac... jestem gleboko rozczarowany postawa polakow gdzie pomimo licznych prosb nie wyszli aby mozna bylo im uscisnac dlon lub poprosic o podpis... to z ich strony nie bylo zbyt mile zachowanie wobec ludzi ktorzy mimo poznej godziny i mrozu stawili sie po to by im podziekowac...


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 09:49

Może już spali :) ? Albo z drugiej strony zasługują na trochę odpoczynku, w końcu zrobili kawał dobrej roboty.
A co do meczu: Zagraliśmy słabo, 2 bramki fartem, ale liczy się zwycięstwo, bo chyba nikt nie przypuszczą, że będziemy wyżej od Portugalii(tu jeszcze nie wiadomo), Serbów, Belgii i Finlandii. Ojcem sukcesu jest oczywiście Leoś.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 10:10

POLSKA- Belgia 2:0

[ LIVE,TVP 2]

Bramki w bardzo dobrej jakości

1-0 Smolarek [LIVE] [H264] [45MB] [HQ]

Kod: Zaznacz cały

http://www.sendspace.pl/file/EnIBEHjx/
2-0 Smolarek [LIVE] [H264] [38MB] [HQ]

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.com/files/70432697/Polska_-_Belgia_2-0_Smolarek_LIVE.avi.html

Kod: Zaznacz cały

http://www.sendspace.pl/file/mlGuZL9o/


Obrazek
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 10:24

SUUUPER!!! Jedziemy na ME. Mam 17 lat i to jest największy sukces polskiej piłki w moim życiu:) Wczoraj cała drużyna zagrała pięknie. Troszkie Łobodziński słabo zagrał, ale można mu to wybaczyć. Boruc, obrońcy robili swoje, pomocnicy i Żurawski też wszystko sobie poukładali, choć w drugiej połowie to raczej nie kwapili się do szarży na bramkie, ale to może nawet i lepiej.
LEO jesteś WIELKI!
POzDRO


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 10:33

alex_KiNiO pisze:SUUUPER!!! Jedziemy na ME. Mam 17 lat i to jest największy sukces polskiej piłki w moim życiu:)
Czyżbyś nie pamiętał awansów na Mundiale 8)?


juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 11:07

Czekam na losowanie grup Mistrzostw Europy 2008 .ODBĘDZIE SIĘ 2 GRUDNIA


FORZA GRANDE JUVE
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 11:21

ArtHur pisze:
alex_KiNiO pisze:SUUUPER!!! Jedziemy na ME. Mam 17 lat i to jest największy sukces polskiej piłki w moim życiu:)
Czyżbyś nie pamiętał awansów na Mundiale 8)?
Ale na mundialach byliśmy już wcześniej, a poza tym to i tak niczego ciekawego nie pokazaliśmy (chodzi mi o dwa ostatnie). A do ME awansowaliśmy po raz pierwszy w histori.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 11:30

ArtHur pisze:Może już spali :) ?
ale raczej nie z powodu zmeczenia :smile: :prochno:


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 11:32

Bravo Polacy:D:)Teraz czekam na losowanie i cos czyje ze w naszej grupie będą Włosi :P


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
neoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2007
Posty: 5
Rejestracja: 16 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2007, 11:39

No i stało się :-D Pierwszy raz w historii awansowaliśmy do Mistrzostw Europy. Mimo, że Belgów pokonaliśmy 2:0 to sam mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie. Wiadomo, najważniejszy jest awans, ale gra pozostawiała wczoraj wiele do życzenia. Sam Leo Benhacker mówi, że zawodnicy zagrali słabo, ale na szczęście wystarczyło to wczoraj na Belgów.

2 grudnia czeka nas losowanie. Hmm... Jak wiemy będziemy losowani z czwartego koszyka, a więc łatwej grupy nie będzie. Wiadomo, że oczekiwania będą duże, ale o awans na pewno będzie bardzo, bardzo trudno. Wydaje mi się, że zagramy w grupach z jednym z gospodarzy mistrzostw, bo my już takie mamy szczęście (Korea - MŚ i Niemcy - MŚ).


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ