wisła - anderlecht 0-1

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 00:48

Cały Polski futbol: bieda z nędzą i rozpaczą :)


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 01:02

Sylwia pisze:
BIANCONERI pisze:Wisła była zespołem gorszym i dlatego odpadła.Anderlecht pokazał wiślakom dobra europejska piłke.Spodziewałem sie takiego meczu nudnego i słąbego zwłaszcza w wykonaniu Wisły.
Ci szmaciarze z Belgii pokazali że bez pomocy sędziego są niczym!
Wiesz Sylwia...dochodzę do wniosku, że oglądaliśmy dwa różne mecze.Rozumiem, że trudno jest Ci się pogodzić z porażką Wisły, ale to nie powód, by swoją złość wyładowywać na nas.Musisz przyznać, że Anderlecht był w tym spotkaniu znacznie lepszym zespołem, niż Wisła.Piłkarze Anderlchtu są bardzo dobrzy technicznie, nie boją się dryblować, a odebranie piłki Zettebergowi graniczyło z cudem.Posiadają kreatywnych pomocników, i jeszcze ten Aruna w ataku...Natomiast Wisła nie mogła wygrać tego mecz, bo z kim :?: Praktycznie każdy kantakt z piłką Szymkowiaka kończył się stratą, Strąk to samo, Brasilia miał kilka dobrych zagrań, ale wyraźnie nie ten poziom, Gorawskiemu nie można odmówić zaangażowania, jednak jego umiejętności pozostawiają wiele do życzenia, Żurawski nie w formie, a Frankowski zmarnował parę okazji.Oczywiście nie przekonają Cię moje argumenty, ale mam nadzieję, że spojrzysz na ten mecz trochę bardziej obiektywnie(w co wątpię :( )


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 11:14

No cóż koneic marzeń, po grze niemożna było sie spodziewać czegoś więcej. Poprostu obecna wisła to całkiem inna niż ta z tamtego sezonu. Poza 100% okazją Żurawskiego wisła wiele niepokazała a Anderlech awansował jak najbradziej zasłużenie. W Lidze Mistrzów graja najlepsi a dla Wisły niestety niema tam miejsca...


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 11:35

Wisla zagrala bardzo slabo ... bardzo nie udany mecz mial Szymkowiak, ktory nie potrafil nawet celnie podac ... jesli ktos mowi ze liga Polska jest lepsza niz Belgijska to naprawde nie docenia klasy 2 z wymienionych... co do karnych to wydaje mi sie ze dla Anderlechtu powinien byc po ewidentnym kopnieciu zawdonika Wisly w Wilhamspona czy jakos tak ... trzeba sie pogodzic z porazka ... ''za rok moze dwa...''


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 11:46

ToMeK pisze:''za rok moze dwa...''
"czterdzieści lat minęło" 8) 8) . Oby jednak nie.


srali muszki będzie wiosna
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 12:57

RadeKas pisze:
ToMeK pisze:''za rok moze dwa...''
"czterdzieści lat minęło" 8) 8) . Oby jednak nie.
Ta...''sto lat, sto lat'' 8)

Ps.A mialo byc tak pieknie ...


Andy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 32
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 13:28

Brak z takich czy innych powodów czterech podstawowych zawodników z zeszłego sezonu ( Uche , Kosowski , Kuźba oraz Głowacki ) był wyraźnie widoczny . To oni decydowali o sile ataku i od ich gry zależała gra Żurawskiego . Szymkowiak i Strąk nie są w stanie wziąć ciężaru gry na siebie i stąd taki jak oglądaliśmy obraz gry .
Muszę się również zgodzić z twierdzeniem złej polityki kadrowej w Wiśle .
Wszyscy powyżej wymienieni przeze mnie zawodnicy mogli z powodzeniem grać w obecnej drużynie lecz "ktoś" tego niechciał.
Oczywiście twierdzenie nie dotyczy Głowackiego .


daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 13:46

No po cichu liczylem ze wejdziemy. No coz po pierwszej polowie wszystko wskazywalo jednak ze nie wejdziemy. Stalo sie to co sie stalo :( Widac braki Kosy uche i Kuzby znacznie oslabily zespol. Nie wszystkie nadzieje stracone bo jest jeszcze puchar UEFA ale tez nie liczylbym na nic wielkiego. BIALA GWIAZDA!! JAZDA JAZDA JAZDA Smiechu warte :D:D:D:D Zgadzam sie z tym co powiedzial RadeKas


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 14:17

Ale zażarta dyskusja, ale myśle żę każdy z was mówi to samo!!! Nie trzeba tu nic ukrywać Polska piłka to śmieć!!!!


Sadek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 128
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 14:32

nie zwalajcie winy na sędziego!
Przez sedziego Żurawski nie strzelił gola sam na sam?
jak sie takie okazje marnuje to jakie sie wykozystuje???? chyba karne
pozdro.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 14:44

Sylwia pisze:
Medi pisze:Nikt Ci nie broni stwierdzać faktów, wręcz przeciwnie, od tego jest forum.
Ale rób to bez bluzgania na inny klub, sędziego i obrażania innych użytkowników.
taka jest prawda! anderlecht bez sędziego by nic nie wskurał. większość to zadowoleni legioniści że Wisle się nie powiodło.
Sory, ale ja jestem legionistą i nie ciesze się, ze wisla przegrała bo to są europejeskie puchary, jak wisła przegrała z Arką to się cieszyłem , ale nie z anderlechtem, ja w europie kibicuje polskim klubom, ale w POLSCE liczy się tylko LEGIA, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, POGOŃ, i OLIMPIA ELBLĄG- pozdrówki dla wszystkich kibiców tych klubów :D


Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 15:06

Mysle, ze sukcesy Wisły w poprzednim sezonie troche zaslepily faktyczna sile Mistrza Polski. Pokonanie druzyn pokroju Parmy czy Schalke wcale nie gwarantuje awansu do LM. Wszyscy chyba o tym zapomnieli... sprzedajac Kuzbe, Kosowskiego... klocac sie z Uche... i do tego ta cholerna kontuzja Głowackiego. Najbardziej widoczny byl brak Uche. Brakowalo pilkarza, ktory potrafilby przetrzymac... popisac sie jakims dryblingiem.. szybko, celnie podac... to wszystko bylo slamazarne ze strony Wisły. Mimo wszystko widac bylo, ze Frankowski jest troszke slabszy od Kuźby. Warunki jednak graja swoje role przy tak roslych obroncach... chcialbym zaznaczyc swietna gre Kompanego... swietny obronca. Nie mam zadnych zastrzezen do Żurawskiego - bo to najmocniejszy punkt druzyny, lecz szkoda, ze nie wykorzystal tej sytuacji... ale to i tak mysle niczego by nie zmienilo. Wisła zdobyla Mistrzostwo Polski i sie osłabila. To jest fakt i to jest najwiekszy problem... zamiast sie wzmacniac to my sie oslabiamy... ja tego nie potrafia pojac... trace juz wiare w sens tej naszej ligi smiesznej... tych zawodnikow, ktorym chodzi tylko o kase... najsmieszniejsze jest tylko to, ze awans do tej LM zapewnilby im i kase, ale takze promocje... aby mogli pozniej latwiej wchodzic na Zachód. Na pocieszenie... zostal jeszcze Puchar UEFA :wink:.


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 15:14

został nam jeszcze Puchar UEFA!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 15:14

Sylwia pisze:
Liga polska jest 100 razy lepsza niż belgijska
No wiesz co,z tym zdaniem akurat sie nie zgadzam.A odnosnie Wisly to mysle ze gdyby zamiast Gorawskiego gral Uche i gdyby nie te kontuzje to byloby DUZO lepiej.Bo Wisla niejednokrotnie juz udowadniala ze ma charakter.Ja mimo wszystko wierzylem do konca


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2003, 15:21

Sylwia pisze:został nam jeszcze Puchar UEFA!!!!!!!
Nam heh. Przed NAMI rozgrywki Ligi Mistrzow, Serie A i Coppa Italia, nie Puchar UEFA :D Twoje wypoiwedzi w tym temacie zastanawiaja mnie czy jestes fanka Juve czy moze Wisly


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ