Lost - zagubieni

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2005, 19:34

Nie wiem jak można wysławiać SERIAL! Ludzie ta opowieść jest wyklepana oparta na wyklepanych schematach. Kumpel z klasy tak się tym podnieca, wy się tym podniecacie a to przecież głupia historyjka, która nic nowego nie wnośi! Rozumiem, fajny serial, ale komentarze w stylu:"Serial-kozak w kit"
"Skompromitowana TVP zyskała trochę w moich oczach. Chociażby za to, że puszczaja "aż" 2 odcinki na tydzień"
Irytują mnie i naprawdę ich autorzy sami się kompromitują w moich oczach. Miłego oglądanie kolejnego szmelcu w oceanie seriali, tylko nie wpadnijcie w nałóg... :lol:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2005, 09:48

Lord_ Juve pisze:Nie wiem jak można wysławiać SERIAL! Ludzie ta opowieść jest wyklepana oparta na wyklepanych schematach. Kumpel z klasy tak się tym podnieca, wy się tym podniecacie a to przecież głupia historyjka, która nic nowego nie wnośi! Rozumiem, fajny serial, ale komentarze w stylu:"Serial-kozak w kit"
"Skompromitowana TVP zyskała trochę w moich oczach. Chociażby za to, że puszczaja "aż" 2 odcinki na tydzień"
Irytują mnie i naprawdę ich autorzy sami się kompromitują w moich oczach. Miłego oglądanie kolejnego szmelcu w oceanie seriali, tylko nie wpadnijcie w nałóg... :lol:
Nie wiem o co Ci chodzi...serial jest naprade bardzo dobry.Pokazuje nie tylko życie na wyspie ale przede wszystkim charaktery ludzi,jak i ich reakcje na dziwne zdarzenia...Nie jest to kolejna banalna historia rozbitków na jakiejś tam wyspie...
Skoro jesteś takim znawcą dobrych filmów i seriali to zaproponuj forumowiczom jakieś ciekawe tytuły... :wink:


Obrazek
Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2005, 10:17

Lord_ Juve pisze:Nie wiem jak można wysławiać SERIAL! Ludzie ta opowieść jest wyklepana oparta na wyklepanych schematach. Kumpel z klasy tak się tym podnieca, wy się tym podniecacie a to przecież głupia historyjka, która nic nowego nie wnośi! Rozumiem, fajny serial, ale komentarze w stylu:"Serial-kozak w kit"
"Skompromitowana TVP zyskała trochę w moich oczach. Chociażby za to, że puszczaja "aż" 2 odcinki na tydzień"
Irytują mnie i naprawdę ich autorzy sami się kompromitują w moich oczach. Miłego oglądanie kolejnego szmelcu w oceanie seriali, tylko nie wpadnijcie w nałóg... :lol:
Puknij ty się w głowe, widac odrazu ze jestes typem goscia oglądacjego tak jak napisala koleżanka wyżej Mode na sukces czy Ż jak Żałosne ;] Najlepiej stresc nam najnowszy 2786 odcinek Mody na sukces to porównamy go z Lost ::D


Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2005, 19:05

Pytanie do zorientowanych, który obecnie odcinek 2 serii LOST jest w Stanach grany w telewizji? Starczy nawet przyblizona liczba :)


Obrazek
kostekyo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 220
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2005, 19:08

Z tego co pamietam to narazie wyemitowano 10 odcinków drugiej serii. Na kolejny musimy poczekać do polowy stycznia bo zrobili sobie przerwę swiateczną.


Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2005, 19:11

kostekyo pisze:Z tego co pamietam to narazie wyemitowano 10 odcinków drugiej serii. Na kolejny musimy poczekać do polowy stycznia bo zrobili sobie przerwę swiateczną.
No i bardzo Ci wdzieczny jestem, jakims teraz sposobem musze tylko czesci 8,9,10 obejrzec i bede na równi ze Stanami :P


Obrazek
Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 16:23

Błąd :prochno:
Narazie wyszło 9 odcinków 2 serii, 11 stycznia wyjdzie 10 odcinek :)


alex del adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2005
Posty: 18
Rejestracja: 04 października 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 17:45

Serial jest świetny, trzyma w napieciu. Ciekawie wyszlo zastosowanie retroskpekcji i mozna by tak dlugo wymieniac tylko po co?! Lepiej obejrzec nastepny odcinek :smile:

PS: CZY WY SCIAGACIE Z ISOHUNTA ODCINKI Z JEZYKIEM ANGIELSKIM CZY POLSKĄ WERSJE????


Jołki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 18:30

kiedy bedzie lecial jakis odcinek w telewizji.. i czy mozna sciagnac z neta?najlepiej torrentem? lub bezposrdnio ten film(odcinki)? poczawszy od 1 odcinka...?Ogladalem chyba 4 odcinki... nie pamietam jakie.. ale o czym jest 1 seria odcinkow...????bo ogladalme zapewne (te 4 odcniki) z 2 serii. czekam na odpowiedzi...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 18:56

Lord_Juve - tak bardzo Cię boli to, że lubimy ten serial ? zachowaj swoją głupią opinię dla siebie, albo postaraj się ją "uinteligentnić"...
Powiedz mi w co w tym "kompromitującego", że TVP zyskała w mojej opinii za to, że puszcza dwa odcinki na tydzień ?
W sumie nie dziwię Ci się, że nie rozumiesz serialu, bo on wymaga trochę myślenia. Może dla takich jak Ty to "głupia historyjka"...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 19:35

He he, widać jacy mogą być niektórzy fanatyczni "fani" tego serialu... :lol:
Trochę krytyki i już jesteś linczowany. Michał`fcj w każdym serialu czy filmie są pokazywane charaktery ludzi, w każdym w inny sposób, czasem dobry a czasem zły. Seriali nie oglądam praktycznie wcale. Jedynie(dawno temu) lubiałem oglądać Dragon Ball. Nie powiedziałem, że jestem znawcą :!: Wytaziłem tylko swoje poglądy, a to jest różnica :!: Co do filmów to proponuje Władce Pierścieni, Leona Zawodowca, Efekt Motyla, Ojciec Chrzestny, Gothic'e czy Dracula 2000.
Miłosz jak już wspomniałem nie oglądam praktycznie wogóle seriali a już napewno nie seriale takiego typu. Mogą one doprowadzić do ogłupienia, można nawet wpaść w nałóg i wysławiać seriale(znam takie przypadki), myśle, że powinieneś się zastanowić czy przypadkiem nie dopadło to ciebie :?: :twisted: Sam się puknij dzieciaku...
pan Zambrotta nic mnie nie boli, a jeżeli już to napewno nie z powodu waszej sympatii do tego serialu. Stwierdziłeś, że TVP jako telewizja zyskała u ciebie dzięki temu, że puszczają 2 odcinki Lost na tydzień, wg mnie to ty się kompromitujesz ponieważ TVP jest zbyt duża aby jej pozycje w twoim systemie wartości kierował jakiś serial. Zastanów się, to tak jak powiedzieć cała saga gier mi się spodobała bo w jednej misji częsci 2 zobaczyłem świetną animacje postaci, żałosne...
I proszę, bądź poważny. Ten serial jak nic innego nie wymaga żadnego myślenia. Po co mam głowić się nad czymś takim skoro w głębi jest tak płytkie i wyklepane...


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 14:19

Lord_ Juve pisze:He he, widać jacy mogą być niektórzy fanatyczni "fani" tego serialu... :lol:
Trochę krytyki i już jesteś linczowany. Michał`fcj w każdym serialu czy filmie są pokazywane charaktery ludzi, w każdym w inny sposób, czasem dobry a czasem zły. Seriali nie oglądam praktycznie wcale. Jedynie(dawno temu) lubiałem oglądać Dragon Ball. Nie powiedziałem, że jestem znawcą :!: Wytaziłem tylko swoje poglądy, a to jest różnica :!: Co do filmów to proponuje Władce Pierścieni, Leona Zawodowca, Efekt Motyla, Ojciec Chrzestny, Gothic'e czy Dracula 2000.
Miłosz jak już wspomniałem nie oglądam praktycznie wogóle seriali a już napewno nie seriale takiego typu. Mogą one doprowadzić do ogłupienia, można nawet wpaść w nałóg i wysławiać seriale(znam takie przypadki), myśle, że powinieneś się zastanowić czy przypadkiem nie dopadło to ciebie :?: :twisted: Sam się puknij dzieciaku...
pan Zambrotta nic mnie nie boli, a jeżeli już to napewno nie z powodu waszej sympatii do tego serialu. Stwierdziłeś, że TVP jako telewizja zyskała u ciebie dzięki temu, że puszczają 2 odcinki Lost na tydzień, wg mnie to ty się kompromitujesz ponieważ TVP jest zbyt duża aby jej pozycje w twoim systemie wartości kierował jakiś serial. Zastanów się, to tak jak powiedzieć cała saga gier mi się spodobała bo w jednej misji częsci 2 zobaczyłem świetną animacje postaci, żałosne...
I proszę, bądź poważny. Ten serial jak nic innego nie wymaga żadnego myślenia. Po co mam głowić się nad czymś takim skoro w głębi jest tak płytkie i wyklepane...
Nie mogę czegoś tu zrozumieć... Nie oglądałeś w ogóle seriali od bardzo dawna, a zatem wyrażasz swoją opinię o filmie, którego w ogóle nie obejrzałeś :?: Na jakiej podstawie opierasz swoje argumenty :?: Na reklamach :?: No chyba, że opierasz się na jakże płytkim i wyklepanym Dragon Ballu :roll:
Poza tym jak ktoś lubi oglądać jakiś serial i odpiera twoje bezpodstawne to nie oznacza od razu, że wpadł w jakiś nałóg :roll:

PozdrQ


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 14:35

gorczas pisze: Nie mogę czegoś tu zrozumieć... Nie oglądałeś w ogóle seriali od bardzo dawna, a zatem wyrażasz swoją opinię o filmie, którego w ogóle nie obejrzałeś :?: Na jakiej podstawie opierasz swoje argumenty :?: Na reklamach :?: No chyba, że opierasz się na jakże płytkim i wyklepanym Dragon Ballu :roll:
Poza tym jak ktoś lubi oglądać jakiś serial i odpiera twoje bezpodstawne to nie oznacza od razu, że wpadł w jakiś nałóg :roll:
PozdrQ
Nie obrażaj mi tu mojego niegdyś kochanego Dragona :smile:

A tak na poważnie to o LOST usłyszałem od kogoś i wtedy ten serial wydał mi się bzdurny.Dla mnie to był jakiś poroniony pomysł, samolot, "bezludna" wyspa itp.Ale ogólnie wolałem się na własne oczy przekonać cóż to za serial tak chwalony za oceanem.I okazało się że LOST jest strzałem w 10.To jak się toczy akcja i w jak niespodziewane kierunki nas pcha powoduje że ten serial nie jest możliwy do przyrównania do innego.Tworzy swój własny styl, szablon.I to jest świetne.Oby więcej seriali tak tajemnicznych że czasem aż głowa boli od prób pojęcia o co we wszystkim chodzi :wink:

PZDR dla fanatyków LOSTa :prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 15:57

Lord_ Juve pisze: Stwierdziłeś, że TVP jako telewizja zyskała u ciebie dzięki temu, że puszczają 2 odcinki Lost na tydzień, wg mnie to ty się kompromitujesz ponieważ TVP jest zbyt duża aby jej pozycje w twoim systemie wartości kierował jakiś serial.
A czym ma zaskarbić sobie u mnie opinię, jak nie tym, co nadaje ? :lol:
Poza tym jakie wartości ? ja tylko jestem pozytywnie zaskoczony tym, że puszcza dwa odcinki. TVP wreszcie wczuła się w rolę oglądających i za to należy im się (w końcu) pochwała. Większość innych stacji pewnie by emitowała 1 odcinek na tydzień, w dodatku z przerwami na reklamę, więc w praktyce serial by się dłużył i dłużył. Dlatego wyraziłem swoją opinię na ten temat, twierdząc że jestem zadowolony z takiego przebiegu wydarzeń. Czy to takie skomplikowane/śmieszne/żenujące/głupie ?
Próbujesz wyśmiać sympatyków serialu "Lost", tylko Ci to jakoś za bardzo nie wychodzi... tak między nami to ty się wydurniasz, bo stawiasz nas na równi z nałogowcami i telewizyjnymi maniakami "M" jak Miłość czy "Na Wspólnej"... to że ktoś lubi dany film, nie oznacza że jest nałogowcem.
Na Twoje dalsze posty nie będę odpowiadał, gdyż nie mam czasu ani siły na użeranie się z Tobą. Nie lubisz serialu - Twoja sprawa. Nie rozumiesz go - znasz moje zdanie na ten temat. Tylko nie wyskakuj do mnie z systemem wartości skoro po pierwsze mnie nie znasz, a po drugie nie rozumiesz, co piszę. Poza tym nie chcę się dalej kompromitować w Twoich oczach :smile:

Pytanie do reszty "wyśmianych" : Z ilu odcinków składa się pierwsza seria serialu ?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2005, 17:14

pan Zambrotta pisze:Pytanie do reszty "wyśmianych" : Z ilu odcinków składa się pierwsza seria serialu ?
1 seria LOST to 24 odcinki.W najbliższy czwartek ujrzymy bodajże odcinek 15 i 16 więc więc chyba 19 stycznia zobaczymy 2 ostatnie odcinki tej serii.A już 22 stycznia pierwszy odcinek 2 serii na AXN :-D


ODPOWIEDZ