Fredy Guarin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 15:37

yanquez pisze:Lichy pada i leżymy.
Dokładnie. Caceres na dłuższą metę mógłby być transferem, który bardziej nam się przydał. Obyśmy się nie przejechali na Guarinie, wolałem Martina. Ale chyba pozamiatane.


Obrazek
Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 15:38

Powiem szczerze, że też interesuję się Porto i oglądałem dość często ich mecze w poprzednim sezonie. Guarin jest bardzo podobnym typem piłkarza do Arturo, jednak jego przewagą jest na pewno lepszy strzał z dystansu. Wydaje mi się też, że jest lepiej wyszkolony technicznie aniżeli Vidal. Osobiście jeśli uda się go wyjąć za 11 mln to będę usatysfakcjonowany, bo wtedy nasza pomoc wyglądałaby na prawdę dobrze. Teraz tylko czekać na potwierdzenie transferu... :whistle:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 16:03

yanquez pisze:Coś Ci się ptaszek przekręcił ;)
Heh, racja :lol: Dzięki za poprawę. Powinno być <21


Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 16:46

Spykee pisze:Powiem szczerze, że też interesuję się Porto i oglądałem dość często ich mecze w poprzednim sezonie. Guarin jest bardzo podobnym typem piłkarza do Arturo, jednak jego przewagą jest na pewno lepszy strzał z dystansu. Wydaje mi się też, że jest lepiej wyszkolony technicznie aniżeli Vidal.
Ok, skoro kolego śledziłeś uważnie Porto w zeszłym sezonie, to wytłumacz dlaczego Kolumbijczyk przegrywał (zazywczaj) walkę o miejsce w składzie? Belluschi nie jest moim skromnym zdaniem piłkarzem wybitnym, jednak występował częściej od Guarina, a grają na tej samej pozycji.
Spykee pisze:Osobiście jeśli uda się go wyjąć za 11 mln to będę usatysfakcjonowany, bo wtedy nasza pomoc wyglądałaby na prawdę dobrze. Teraz tylko czekać na potwierdzenie transferu... :whistle:
Ja uważam, że transfer definitywny obarczony jest w tym wypadku sporym ryzykiem, a kwota 11mln to za dużo jak z piłkarza mającego być uzupełnieniem składu. Mam nadzieję, że będzie to jednak wypożyczenie z opcją wykupu latem.


Obrazek
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 16:49

Może nie będzie tak źle z tą obroną w rundzie rewanżowej. Też liczyłem na Martina Cecaresa w zimowym okienku, a na Guarina dopiero w lecie. Jeszcze ponad tydzień do końca okna transferowego i wszystko może się jeszcze wydarzyć. Teraz trzeba mieć nadzieje, że Bonucci będzie grzał ławę, a w środku zagra Chiellini, a na boku De Cegile.


Obrazek
Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 16:57

Juras_Senat pisze:
Spykee pisze:Powiem szczerze, że też interesuję się Porto i oglądałem dość często ich mecze w poprzednim sezonie. Guarin jest bardzo podobnym typem piłkarza do Arturo, jednak jego przewagą jest na pewno lepszy strzał z dystansu. Wydaje mi się też, że jest lepiej wyszkolony technicznie aniżeli Vidal.
Ok, skoro kolego śledziłeś uważnie Porto w zeszłym sezonie, to wytłumacz dlaczego Kolumbijczyk przegrywał (zazywczaj) walkę o miejsce w składzie? Belluschi nie jest moim skromnym zdaniem piłkarzem wybitnym, jednak występował częściej od Guarina, a grają na tej samej pozycji.
Spykee pisze:Osobiście jeśli uda się go wyjąć za 11 mln to będę usatysfakcjonowany, bo wtedy nasza pomoc wyglądałaby na prawdę dobrze. Teraz tylko czekać na potwierdzenie transferu... :whistle:
Ja uważam, że transfer definitywny obarczony jest w tym wypadku sporym ryzykiem, a kwota 11mln to za dużo jak z piłkarza mającego być uzupełnieniem składu. Mam nadzieję, że będzie to jednak wypożyczenie z opcją wykupu latem.
Skąd wziąłeś dane, że występował rzadziej? W każdym ważniejszym meczu Guarin grał jeśli tylko był zdrowy - poprzyj Twoje stwierdzenia jakimiś danymi, bo jak na razie to subiektywna opinia.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 17:28

Spykee pisze:Skąd wziąłeś dane, że występował rzadziej? W każdym ważniejszym meczu Guarin grał jeśli tylko był zdrowy - poprzyj Twoje stwierdzenia jakimiś danymi, bo jak na razie to subiektywna opinia.
Wkopałeś się, kolego :smile: Za chwil kilka Juras wypali Ci statami, co więcej, okaże się, że ma rację. Już to na forum przerabialiśmy parę stron wcześniej. Guarin nie grał tak często, jak nawet mnie się wydawało.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7356
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 17:37

patrząc po liczbie występów to ten koleś nie powinien być warty więcej niż 6mln i zarabiać na poziomie &#8364;1.5mln


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 17:38

6 mln to chcą za byle ogóra z dolnych rejonów Serie A. Co nie zmienia faktu, że ja bym wolał Nainggolana (nawet za 15).


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 17:42

Ouh_yeah pisze: Co nie zmienia faktu, że ja bym wolał Nainggolana (nawet za 15).
Widze że Marotta zaraził cię wizją Juve średniaków. Nainggolan hehe, szanujmy sie, tak?

Guarin <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> transfer


Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 18:00

pumex pisze:
Spykee pisze:Skąd wziąłeś dane, że występował rzadziej? W każdym ważniejszym meczu Guarin grał jeśli tylko był zdrowy - poprzyj Twoje stwierdzenia jakimiś danymi, bo jak na razie to subiektywna opinia.
Wkopałeś się, kolego :smile: Za chwil kilka Juras wypali Ci statami, co więcej, okaże się, że ma rację. Już to na forum przerabialiśmy parę stron wcześniej. Guarin nie grał tak często, jak nawet mnie się wydawało.
Występ występowi nie równy - jak to mówią. Nadal uważam, że to będzie dobry ruch, zobaczycie. : )


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 18:09

Sam jestem ciekaw jak będzie spisywał się Guarin, jeśli do nas dołączy. Polscy kibice Porto nie są zadowoleni z tego, że Guarin ma odejść za "drobne" (czyt. 11-13 mln). Jak widać cenią Guarina wyżej, ciekawe tylko, dlaczego trener nie daje mu szansy... Zastanawia mnie, czy oceniają Guarina przez pryzmat występów LE, czy ogólnie... Ja ligi portugalskiej nie oglądam, widziałem Guarina tylko w Lidze Europejskiej.

Konkretny zamęt w tym mercato, oj konkretny.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 18:24

filippo0 pisze:
Ouh_yeah pisze: Co nie zmienia faktu, że ja bym wolał Nainggolana (nawet za 15).
Widze że Marotta zaraził cię wizją Juve średniaków. Nainggolan hehe, szanujmy sie, tak?

Guarin <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> transfer
Naprawdę zadziwiająca pewność siebie jak na poziom wiedzy. Nie wiesz kto to Nainggolan to się nie wypowiadaj.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 18:54

Jeśli transfer zostanie potwierdzony to brawa za dobry zakup. Co prawda nie oglądałem zbyt wielu meczy Porto, ale chłopak prezentuje się całkiem dobrze. Jeśli wybór miał zapaść między Caceresem, Nainggolanem a Guarinem, to wierzę że Fredy to najlepsza opcja w obecnej sytuacji.
Konkurencja Vidalowi i Marchisio się zdecydowanie przyda.

Szkoda tylko że nie udało się sprowadzić kogoś ogarniętego na atak... Giovinco mógłby nas zbawić.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7356
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 19:32

Ouh_yeah pisze:6 mln to chcą za byle ogóra z dolnych rejonów Serie A
sorry ale ten koleś wygląda na statykach na właśnie ogóra z dolnych rejonów ligi portugalskiej, kupionego do Porto, gdzie jednak się nie sprawdził...

faktycznie kupili go z Saint-Etienne gdzie przez 2 sezony sześć razy wyszedł w pierwszym składzie i 30 z ławki... potem w porto 3 sezony i zaledwie 12 meczów w pierwszym składzie w tym jego super poprzednim sezonie...

mów co chcesz ale ten koleś po statystykach wygląda jak ogór za którego nie powinien nikt dać więcej niż właśnie 6mln ;] wyobrażasz sobie, że ktoś kupuje rezerwowego np Interu za 11mln? który wcześniej był rezerwowym w Lecce?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany