Polska-Azerbejdzan 8-0

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 21:50

Tylko Polacy grali na boisku, ciągle akcje Polskii. Super. Gratuluje Polskim piłkarzom oby więcej takich wyników w meczach o punkty!!! Jeszcze troche i będziemy mieli awans do mistrzostw :-D


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 21:55

No swietny meczyk Polska rzeczywiście wymiatała w polu Azerbejdżan oddał tylko 10 strzałów na nasza bramkę :| świetna zasługa naszej obrony :-D Piękna formę przeżywa Tomasz Frankowski który zaliczył dzisiaj Hat-tricka :) jak zawsze w meczach reprezentacyjnych pieknego gola musiał strzelić Jacek Krzynówek 8) a zaskoczył mnie Marek Saganowski który strzelił 2 bramki w ciągu 6 minut :shock: jak Polska się rozkręci i w podobny wynik pokona Irlandię Północną no to istnieją duże szansę że także pokonamy Anglików :wink:


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 22:07

Bardzo ladnie :D moze nie bedzie tak zle jak sadzilismy po meczu z Bialorusia :D faktem jest ze Azerbejdzan to nie jest jakis mocny zespol, ale jesli wygrywa sie z przewaga 8 bramek to jest to Duze osiagniecie!!!troszke zal, ze walia nie zremisowala, ale nie ma co narzekac :D mamy wielkie szanse na awans do MŚ (czyz to nie cudowne :D ), a mysle, ze sprawa pierwszego miejsca tez jeszcze nie jest przesadzona 8)


Obrazek
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 23:07

Zeby Polska osiągała tylko takie wyniki, aż do finału Mistrzostw Świata. :D


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 23:44

Pięknie!!!!!Naprawde nasi chłopcy zagrali peięknie!!!Jeszcze gdyby Żurawski trafi do bramki a nie w spojenie to by była piękna bramka!!!Cieszy takie wysokie zwycięstwo nawet z azerami!!!!Czeka na środe....


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Marcelinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2004
Posty: 12
Rejestracja: 15 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 00:58

No ja wymarzyłem sobie "skromna" 5:0. Ale to co się działo, przeszło moje najśmielsze oczekiwania :D


"...Justice is lost, justice is raped, justice is gone. Pulling your strings justice is done..."
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 03:56

Coolfi pisze:8:0 z Azerami - tak własnie z tymi z którymi tak męczyła się sama Anglia :shock:
Anglia meczyla sie z nimi w Baku na bardzo goracym terenie, Walii i Irlandii udalo sie stamtad wywiezc tylko remisy (odpowiednio 1:1 i 0:0), wiec nie porownujmy potyczki u siebie z ta na wyjezdzie.
Szymek pisze:Męczyli się z nimi Anglicy, ledwo wygrywając 2:0
A wiec drogi Szymku, tak Anglia wymeczyla zwyciestwo, tyle ze 1:0 8)

Osobiscie obstawialem przed meczem na 5:0 lub 5:1, czyli krotko mowiac pewna wygrana. O meczu nie powiem za duzo - pewnie kazdy go ogladal, w sumie to moge miec zastrzezenia do gry Krzynowka bo moim zdaniem nie zagral najlepiej (czyt. srednio) (kilka fatalnych dosrodkowan i prob przejsc rywali przeplatanych zdobyciem gola i paroma akcjami przerywanymi faulami na nim). Pochwalic moge za to Franka za skutecznosc i ladna 3 bramke, Dudka za wybronienie sytuacji sam na sam (sprytnie przytrzywal za nogi Azera, ktory zapewne przez to spodlowal w dobitce). Poza tym wszyscy zagrali tak jak mieli z takim rywalem zagrac - twardo i od poczatku dyktujac warunki meczu!
P.S. Podobno cala Europa byla pod wrazeniem meczu Polakow... mielismy najwiekszy wynik wsrod reprezentacji grajacych swoje mecze eliminacyjne, oraz zawodnika ktory strzelil hat-tricka :D - nic tylko sie cieszyc :D :D :D


Juve per Sempre
Pagi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 99
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 09:03

Do SZymka: Anglicy wygrali 1-0 z Azerami.... Mecz był ciekawy głónie z powodu Duuuuużej ilości bramek:)))) Informuję, że to najwyżesze zwycięstwo Polaków w historii meczów eliminacyjnych do MŚ:))) Tylko Tak DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"Lechiści to nie kibole, to fanatycy zakochani do szaleństwa w klubie"
Obrazek
DavidDK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 09:21

NO NIEŹLE. Jeszcze jakby Juventus wygrał w takim stylu z Liverpoolem...
:D


FORZA JUVE!!!
Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 09:25

Moge tylko powiedziec tyle , takie mecze w wykonaniu naszej kadry chciało by się zawsze ogladać , wprawdzie teoretycznie słaby rywal , ale eliminacje to eliminacje , tu nie liczy sie z kim grasz , tylko jaki wynik osiągniesz na końcu i jakie pozostawisz wrażenie ,a to po tym meczu jest fantastyczne co do zawodników , według mnie najlepsza trójka meczu to Franek , Szymek i Bąk.Franek fantastyczna gra , wkońcu napastnik który potrafi wykorzystać to co mu dadzą i przedewszystkim ma ten nos , wie gdzie sie ustawić zeby znalezc sie w sytuacji , Szymek świetne rozgrywanie piłki , pare ladnych podań i odbiorów piłki w środku , ogólnie bardzo dobra postawa takiego gracza Polska bardzo potrzebuje , no i Jacek Bąk świetna gra w defensywie , wręcz nie do przejścia , wszystkie akcje kończyły sie na nim , i jeszcze ten drybling między obroncami :) ogólnie jedno słowo na koniec

FORZA POLSKA :)


Obrazek
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 09:25

Naprawde nasz reprezentacja zagrała super dobrze grali stwarzali sytuacje i jeszcze zwyciestwo i to asz8-0 :D Paweł Janas ma powody do zadowolnia tak jak i wszyscy którzy kibicuja rerezentacji oby jeszcze wygrali z Irlandia wystarczy nawet 2-0 ale by były 3 punkty!!!


Do boju POLSKO!!!!!!!!!!!! :D


Obrazek
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 09:27

Przyznam że sam wynik mnie mile zaskoczył, ale ludzie nie wpadajmy w hurraoptymizm, pamiętajmy jakiej klasy był rywal i powinniśmy spokojnie czekać do meczu z Irlandią, tam w pełni zadowolony będę z wyniki 2-0 dla Polski. Ale narazie cieszmy się z pogromu Azeró w końcu "w życiu piękne są tylko chwile"


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 09:29

8:0

:shock: :shock: :shock:

Przed meczem byłem oczywiście optymistą i wierzyłem że pewnie wygramy. Ten jak mu tam Gurbanov zapowiadał że możemy się ich bać... haha ubaw po pachy to już wtedy miałem a na meczu jeszcze większy. Po pierwszej i drugiej bramce wiedziałem że się to skończy powyżej 6 napewno. No i się skończyło. Od samego początku byłem zadowolony bo chcałem żeby Franek strzelił bramkę... a tu 11 minuta i 1-0 gol Franka... :D Przy drugiej bramkarz tak zawalił że normalnie ja już chyba bym to wyłapał. Kosowski strzelił tego gola ale raczej mu się udało :wink: W drugiej połówce nasze rządy świetnie Krzynówek i Franek. coś pięknego. Potem Sagan też napykał 2 a Niedzielan coś słabo...

Może niektórzy mówią: Nie ma się co zachwycać bo to z Azerami.

A ja mówie że jest się czym zachwycać bo przecież zawsze się pięknie oglada bramki swojej reprezentacji, nieważne z kim gra, bo reprezentuje Polske a to czy gra z Azerami czy z Brazylią to mało ważne.

Obrazek


Obrazek
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 10:03

no ja tez sie zdziwilem jak zobaczylem wynik :P . Polacy sprawili niespodzianke, ja tu liczylem na 3, moze 4 do 0...a tu 8 :shock: . a tak z innej beczki to skad moge bramki sciagnac, bo nie ogladalem meczu :wink: ...


Obrazek
Pavel_Nedved1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2004
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2005, 10:22

brawa dla hopakow jednakze trener(jesli tak mozna powiedziec) Janas powiedzial ze gra nie byla taka jaka chcial, a po meczu z Dania (1-5) stwierdzil ze wynik niewazny gra byla dobra!!!! loool :]
nie zagral Rasiak, Radek Maharadża ani Tomek Hojto i nasz gra wygladala swietnie, akcje byly skladne, napastnicy skuteczni jeszcze tylko zmienic trenera i MŚ staja sie coraz bardziej realne z powodu bezposredniego awansu z 2miejsca jesli bedziemy z 2najlepsi
:D


ODPOWIEDZ