Skad nienawisc do Interu!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 22:47

Yari pisze:Widze że większość nie ma nic do interu ale nienawidzi milanu. ja na odwrót. Interu nie nawidze , nieznosze , nie cierpie , nie trawie itp itd, a AC milan bardzo lubie:):) ( zaraz zostane wyklęty chyba:):)). Interu nie lubie bo: wneriwa mnie ich trener , grał Ronaldo w interze ( którego nie znosze) , mój kuzyn kocha inter:):):).
Ja również darze Milan sympatią. Podoba mi się ich styl gry. Chociaz polityka transferowa też kuleje. Mam pytanie do TomkaW: czy twoim zdaniem transfery: Rivaldo, Thomasona czy Cafu były trafione ?
Pierwsze dwa moim zdaniem to całkowita pomyłka. A Cafu ? Po co zatrudniać zawodnika 36 letniego ?? Nie lepiej kogoś młodszego ? z perspektywami ?


TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 22:50

Rasi pisze:
juveluck pisze:
Rasi pisze:Natomiast nie czaje co mają wspólnego z tematem Seedorf i Pirlo.Oświeć mnie jeśli możesz. :D
Obaj grali w Interze i przeszli do Milanu
I co z tego że grali w Intrerze. Inter ich sprzedał bo ''byli nieptrzebni"
Powiedz mi TomekW czy ta wypowiedż, że mają sie dobrze to miała poprzeć moją wypowiedz na temat transferów Interu czy jej zaprzeczyć?
Moja wypowiedz... Hmmm... Szczerze mowiac to nie odnosila sie ona do Twojej wypowiedzi o transferach, ale smialo mozesz ja uznac za argument popierajacy Twoja teze o nieudacznictwie Morattiego :)
Oddal "dwoch niepotrzebnych graczy", ktorzy nastepnie poprowadzili Milan do wygranej w LM. To sie nazywa nieudacznik pelna geba :D
Yari pisze:Widze że większość nie ma nic do interu ale nienawidzi milanu. ja na odwrót.
Bo wiekszosc nabawila sie kompleksu Milanu po 28.05.2003 :)
Wtedy to Milan dolaczyl do grona najgorszych wrogow, razem z Realem, Borussia czy MU. Dlaczego? Bo jedni potrafia przyznac, ze inna druzyna byla lepsza. A inni reaguja nienawiscia.


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:00

Rasi pisze:Ja również darze Milan sympatią. Podoba mi się ich styl gry. Chociaz polityka transferowa też kuleje.
Tak? Ciekawe. Pirlo, Inzaghi, Rui Costa, Shevchenko, Gattuso, Nesta, Dida, Seedorf, Kaladze.... To wszystko transfery z kilku ostatnich sezonow. Ci gracze wywalczyli dla Milanu LM... Nie ma to jak wygrac LM swoja kulejaca polityka transferowa :P
Rasi pisze:Mam pytanie do TomkaW: czy twoim zdaniem transfery: Rivaldo, Thomasona czy Cafu były trafione ?
Pierwsze dwa moim zdaniem to całkowita pomyłka. A Cafu ? Po co zatrudniać zawodnika 36 letniego ?? Nie lepiej kogoś młodszego ? z perspektywami ?
To sie jeszcze okaze. Wszyscy trzej przyszli za darmo, wiec Milan sie na nich nie wykosztowal zbytnio ;) Rivaldo mial fatalny sezon, ale podobnie bylo z Rui Costa w jego pierwszym roku w ACM. Tomasson byl drugim strzelcem zespolu (choc tylko dlatego, ze Sheva pol sezonu leczyl kontuzje). Jednak JDT byl przewidziany jedynie jako zmiennik Pippo i Shevy i swoja role spelnil.
Jesli chodzi o Cafu to za wczesnie mowic o tym, czy to chybiony transfer. Poza tym on ma 33 lata a nie 36 ;) Mozna sprowadzic kogos mlodszego, ale to moze poczekac, zwlaszcza, ze Cafu jeszcze gra na wysokim poziomie i nie kosztowal nic ;)


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:11

A ja mam tak.Ja interu nie lubie chba tylko dlatego że jestem kibicem Juve i ten klub mnie denerwuje,ale jeszcze ardziej nienawidze romy,lazio,torino a w szczególności milanu :twisted: :twisted: :twisted:


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:14

kurcze tu teraz to kilka osob nawet lubi troche ten inter :
Ja moze powiem tak nie nienawidze go , szczerze mowiac to wisi mi jak gra inter byle by byl za Juve . Za to podobaja mi sie ich stroje :) niebieski i czarny sie swietnie dopasowywuja. Maja tam jakis pilkarzy ktorzy swoja klase prezentuja ale denerwuje mnie zachowanie prezydenta klubu ktory mysli ze za kase mozna kupic wszystko ( ktos jzu o tmy wspomnial) i wydaje bez sensu mase pieniedzy co 5 minut przemeblowujac sklad. I niektorzy pilkarze Interu wydaja mi sie zbyt pewni siebie . Szczegolnie nienawidze tego Simeone ( o ile tam jeszcze gra) Ale za to kiedy dojdzie do konfrontacji Juve z Interem to mozna poogladac piekny football (oby jak najczesciej ze zwyciestwem naszych ) :)


FORZA JUVE
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:17

Buuehhe.nabawić sie kompleksu Milanu zabawne.Jak MISTRZ WŁOCH może nabawić sie kompleksu trzeciej drużyny??? no jak????


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:20

JUVEJAH90 pisze:Buuehhe.nabawić sie kompleksu Milanu zabawne.Jak MISTRZ WŁOCH może nabawić sie kompleksu trzeciej drużyny??? no jak????
Bardzo prosto. Wystarczy ze zrozumiesz kto jest klubowym MISTRZEM EUROPY.


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:21

TomekW pisze:
Rasi pisze:Ja również darze Milan sympatią. Podoba mi się ich styl gry. Chociaz polityka transferowa też kuleje.
Tak? Ciekawe. Pirlo, Inzaghi, Rui Costa, Shevchenko, Gattuso, Nesta, Dida, Seedorf, Kaladze.... To wszystko transfery z kilku ostatnich sezonow. Ci gracze wywalczyli dla Milanu LM... Nie ma to jak wygrac LM swoja kulejaca polityka transferowa :P
Troche źle się wyraziłem. Chodziło mi, że OSTATNIO poltyka transferowa jest nienajlepsza. Co do Rivaldo to troche jednak zabulili. Za podpisanie kontraktu sksował 10 mln $ a za sezon pewnie połowe tego. jak na grzanie ławy to troche dużo :wink: . JDT to według mnie piłkarz który nie zasługuje na gre w takim klubie jak Milan- po prostu jest za słaby.
Co do wieku Cafu to masz racje. Co do jego umiejętności to sie niezgodze. Inwestowanie w oldbojów nie jest w stylu Milanu. Lepiej gdyby kupli kogos młodego :-D


TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:31

Rasi pisze:Troche źle się wyraziłem. Chodziło mi, że OSTATNIO poltyka transferowa jest nienajlepsza.
Ostatnio? W zeszlym sezonie przyszli Nesta i Seedorf. Na pewno nie powiesz, ze to byly kiepskie zakupy. W tym sezonie Milan uzupelnil boki obrony: szybki Cafu na prawa i doswiadczony Pancaro, ktory bedzie w razie czego zastepowal Kaladze. Do tego wlasnie sprowadzil Kaká - najwieksza nadzieje brazylijskiej pilki... I wydal na to niewiele kasy... Mam dziwne przeczucie, ze Łysy cos jeszcze kombinuje i niedlugo oglosi jakis duzy transfer ;)
Rasi pisze:Co do Rivaldo to troche jednak zabulili. Za podpisanie kontraktu sksował 10 mln $ a za sezon pewnie połowe tego. jak na grzanie ławy to troche dużo :wink: .
Nie wiem ile dostal za podpisanie kontraktu, ale ponoc w tym sezonie ma byc zupelnie innym graczem ;) Pozyjemy zobaczymy.
Rasi pisze:JDT to według mnie piłkarz który nie zasługuje na gre w takim klubie jak Milan- po prostu jest za słaby.
Bez przesady. Jest tylko pierwszym ławkowym ;) Jako zmiennik sie sprawdzil. Moze furory nie zrobil, ale goli nastrzelal ;)


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:35

TomekW pisze:
JUVEJAH90 pisze:Buuehhe.nabawić sie kompleksu Milanu zabawne.Jak MISTRZ WŁOCH może nabawić sie kompleksu trzeciej drużyny??? no jak????
Bardzo prosto. Wystarczy ze zrozumiesz kto jest klubowym MISTRZEM EUROPY.
Sorry ale o Mistrzostwie Europy decydowal jeden mecz w ktorym wszystko moglo sie wydarzyc. O mistrzoswkie Włoch nie decyduje jeden mecz. Gra sie caly sezon. O mistrzostwie Włoch decyduje doskonale przygotowanie do calego sezonu a nie dyspozycja w jednym dniu jak to sie ma w Pucharze Europy...


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:39

A kompleksow to moze sie nabawic jedynie Milan ktory juz drugi raz z rzedu nie potrafi doscignac JUVE w Serie A :twisted: :twisted: :twisted:


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:39

TomekW pisze:
Rasi pisze:Troche źle się wyraziłem. Chodziło mi, że OSTATNIO poltyka transferowa jest nienajlepsza.
Ostatnio? W zeszlym sezonie przyszli Nesta i Seedorf. Na pewno nie powiesz, ze to byly kiepskie zakupy. W tym sezonie Milan uzupelnil boki obrony: szybki Cafu na prawa i doswiadczony Pancaro, ktory bedzie w razie czego zastepowal Kaladze. Do tego wlasnie sprowadzil Kaká - najwieksza nadzieje brazylijskiej pilki... I wydal na to niewiele kasy... Mam dziwne przeczucie, ze Łysy cos jeszcze kombinuje i niedlugo oglosi jakis duzy transfer ;)
Nie kwestionuje trafności zakupienia Seedorfa i Nesty. Tu sie zgadzam, że to swietni piłkarze. Ale co do Rivaldo, JDT i Cafu podtrzymuje swoją opinie, że to słabe transfery :-D

PS. Mógłbyś mi podać adres jakiejś stronki o Milanie? :D
Zapisałbym sie do was na forum. Takie potyvczki słowne z kibicami innych drużyn są całkiem ciekawe :-D


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:46

TomekW pisze:
JUVEJAH90 pisze:Buuehhe.nabawić sie kompleksu Milanu zabawne.Jak MISTRZ WŁOCH może nabawić sie kompleksu trzeciej drużyny??? no jak????
Bardzo prosto. Wystarczy ze zrozumiesz kto jest klubowym MISTRZEM EUROPY.
Wiesz TomekW, myśle, że o zadnym "kompleksie" nie może być mowy.
To prawda, że po przegranym finale LM wrosła niecheć do Milanu ale to chyba normalne.
A co do finału to jak dla mnie zakończył się remisem-tego dnia obie drużyny były równe. Karne o niczym nie swiadczą. Tak samo w superpucharze Włoch był remis a juve wygrało w karnych bo miało wiecej szczęścia niż Milan. W finale LM było na odwrót. Te drużyny to poprostu godni siebie rywale. Tak wieć nie ma mowy chyba o żadnym "kompleksie Milanu" :D


TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:50

JuveQL pisze:
TomekW pisze:
JUVEJAH90 pisze:Buuehhe.nabawić sie kompleksu Milanu zabawne.Jak MISTRZ WŁOCH może nabawić sie kompleksu trzeciej drużyny??? no jak????
Bardzo prosto. Wystarczy ze zrozumiesz kto jest klubowym MISTRZEM EUROPY.
Sorry ale o Mistrzostwie Europy decydowal jeden mecz w ktorym wszystko moglo sie wydarzyc. O mistrzoswkie Włoch nie decyduje jeden mecz. Gra sie caly sezon. O mistrzostwie Włoch decyduje doskonale przygotowanie do calego sezonu a nie dyspozycja w jednym dniu jak to sie ma w Pucharze Europy...
Zgoda, ale zeby zagrac w tym jednym meczu o Puchar Europy to trzeba grac dobrze przez caly sezon. Nie musze chyba dodawac, ze Puchar Mistrzow jest znacznie cenniejszy niz scudetto :)


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 23:55

Ja czytałem, ze we Wloszech bardziej ceni sie Scudetto, ale według mnie też ważniejsza jest LM. Ale nie możesz TomekW powiedzieć, że Milan zasłużył na to trofeum bardziej od Juve. Niestety, w karnych szczęscie sprzyjało Milanowi :? . Ale karne to wielka loteria.


srali muszki będzie wiosna
ODPOWIEDZ