Mario Götze

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 00:29

nie jestem przekonany do tego transferu, oglądam bardzo często BVB i nie poruszył mnie ten chłopak na razie, ale to jest Niemiec więc w tym kraju jego talent sie nie zmarnuje i tylko dlatego jeszcze nie mam zdania co do tego chłopaka...

Stevan Jovetić podoba mi się jego gra i może on lepszym rozwiązaniem! :) :dance:


Obrazek


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 11:39

Marchisio87 pisze:nie jestem przekonany do tego transferu, oglądam bardzo często BVB i nie poruszył mnie ten chłopak na razie, ale to jest Niemiec więc w tym kraju jego talent sie nie zmarnuje i tylko dlatego jeszcze nie mam zdania co do tego chłopaka...

Stevan Jovetić podoba mi się jego gra i może on lepszym rozwiązaniem! :) :dance:


Obrazek

To chyba jednak nie oglądasz;] To talent czystej wody. 19 lat, a już ogromne umiejętności, moim zdaniem jest już lepszy, od np. Oezila, ma lepszy drybling, technikę, dynamikę, świetną wydolność. Taki zawodnik to skarb. Jovetic również jest świetny i na pewno byłby tańszy i łatwiejszy do ściągnięcia niż Mario. Widziałem ostatnio Czarnogórca w meczu barażowym z Czechami i grał bardzo dobrze. Mijał rywali jak tyczki na treningu+przegląd pola. Ten czy ten, będzie świetnie;]


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 12:03

Bruce Badura pisze:To talent czystej wody. 19 lat, a już ogromne umiejętności, moim zdaniem jest już lepszy, od np. Oezila, ma lepszy drybling, technikę, dynamikę, świetną wydolność. Taki zawodnik to skarb. Jovetic również jest świetny i na pewno byłby tańszy i łatwiejszy do ściągnięcia niż Mario. Widziałem ostatnio Czarnogórca w meczu barażowym z Czechami i grał bardzo dobrze. Mijał rywali jak tyczki na treningu+przegląd pola. Ten czy ten, będzie świetnie;]
Zgadzam się ze wszystkim, oprócz podkreślonego i pogrubionego fragmentu. Chyba jedynym poważnym minusem Gotze jest właśnie jego niska wydolność. Bardzo szybko się męczy i nie wytrzymuje całego meczu. Pod koniec spotkań często człapie po boisku i w wielu meczach jest zmieniany około 70-75min.
Poza tym Gotze i Jovetic to jednak trochę inni piłkarze jeśli chodzi o charakterystykę gry. Mimo wszystko byłby zadowolony z jednego bądź drugiego, tyle, że Gotze jest nierealny, a Jovetic mało realny


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 12:12

pumex pisze:
Bruce Badura pisze:To talent czystej wody. 19 lat, a już ogromne umiejętności, moim zdaniem jest już lepszy, od np. Oezila, ma lepszy drybling, technikę, dynamikę, świetną wydolność. Taki zawodnik to skarb. Jovetic również jest świetny i na pewno byłby tańszy i łatwiejszy do ściągnięcia niż Mario. Widziałem ostatnio Czarnogórca w meczu barażowym z Czechami i grał bardzo dobrze. Mijał rywali jak tyczki na treningu+przegląd pola. Ten czy ten, będzie świetnie;]
Zgadzam się ze wszystkim, oprócz podkreślonego i pogrubionego fragmentu. Chyba jedynym poważnym minusem Gotze jest właśnie jego niska wydolność. Bardzo szybko się męczy i nie wytrzymuje całego meczu. Pod koniec spotkań często człapie po boisku i w wielu meczach jest zmieniany około 70-75min.
Poza tym Gotze i Jovetic to jednak trochę inni piłkarze jeśli chodzi o charakterystykę gry. Mimo wszystko byłby zadowolony z jednego bądź drugiego, tyle, że Gotze jest nierealny, a Jovetic mało realny
Poniekąd zgadzam się, ale czego chcieć od 19 latka, gra na tak wysokim poziomie, uczestniczenie w wielu akcjach zaczepnych, częste rajdy z piłką dają się we znaki. Wstaw w jego miejsce czołowego 19 latka naszej extraklapy, myślę, że "zdechłby" po trzech kwadransach. Co do realności nie mam wątpliwość, że Goetze prędzej czy później zawita na Allianz Arena;p
A my spytajmy chociaż Della Vallów ile chcą za tego Stevka;]


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 12:23

Transfer jest realny, bo jeśli zakwalifikujemy się do LM to prestiż Juventusu znów mocno wzrośnie, a do tego będzie większy budżet na transfery.
Do tego Goetze w takim City mógłby ryzykować siedzenie na ławie, a w Juve raczej pewne miejsce w składzie.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 12:33

Najpierw trzeba by się zastanowić, gdzie Gotze miałby u nas grać, bo mimo, że jest piłkarzem świetnym, to nie widzę dla niego miejsca ani w 4-3-3 ani w 4-4-2. Co innego Jovetic, który świetnie pasuje na cofniętego napastnika jak i na bocznego napastnika. Dla Gotze chyba najlepsze byłoby 4-2-3-1, ewentualnie 4-3-1-2


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 12:44

pumex pisze:Najpierw trzeba by się zastanowić, gdzie Gotze miałby u nas grać, bo mimo, że jest piłkarzem świetnym, to nie widzę dla niego miejsca ani w 4-3-3 ani w 4-4-2. Co innego Jovetic, który świetnie pasuje na cofniętego napastnika jak i na bocznego napastnika. Dla Gotze chyba najlepsze byłoby 4-2-3-1, ewentualnie 4-3-1-2
Gotze nie nadaje się do naszej taktyki. Jedyną jego możliwością jest granie w pomocy przy 4-3-3, ale wtedy Vidal siada. Goetze sprawdziłby się przy 4-2-3-1, ale czy jest on wart zmiany zwycięskiej taktyki.
BTW. i tak on do nas nie przejdzie.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 13:08

pablo1503 pisze:
pumex pisze:Najpierw trzeba by się zastanowić, gdzie Gotze miałby u nas grać, bo mimo, że jest piłkarzem świetnym, to nie widzę dla niego miejsca ani w 4-3-3 ani w 4-4-2. Co innego Jovetic, który świetnie pasuje na cofniętego napastnika jak i na bocznego napastnika. Dla Gotze chyba najlepsze byłoby 4-2-3-1, ewentualnie 4-3-1-2
Gotze nie nadaje się do naszej taktyki. Jedyną jego możliwością jest granie w pomocy przy 4-3-3, ale wtedy Vidal siada. Goetze sprawdziłby się przy 4-2-3-1, ale czy jest on wart zmiany zwycięskiej taktyki.
BTW. i tak on do nas nie przejdzie.
:?: :?: :?:

Goetze do zawodnik mega ofensywny. Nie wiem kto wpadł na genialny pomysł upychania go w pomocy w 4-3-3. Nadałby się w pierwszej linii, tam gdzie jego miejsce.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 13:13

Nie widzę tego problemu z ustawieniem, Goetze to prawoskrzydłowy ataku. Tylko że nie mamy na niego szans, bo kosztowałby kolosalne pieniądze i zażyczyłby sobie kolosalnego kontraktu.
pablo1503 pisze: Gotze nie nadaje się do naszej taktyki. Jedyną jego możliwością jest granie w pomocy przy 4-3-3
Herezje.

Jovetić? Tak, wart jest każdej sumy. Tylko że z nim właśnie jest problem, bo "gryzie się" z Vuciniciem - w 4-3-3 obaj najlepiej wyglądają jako lewi napastnicy, na prawym skrzydle tracąc połowę wartości. Nie miałbym nic przeciwko zamianie Czarnogórców, ale Mirko póki co ...za dobrze gra.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 14:57

Łukasz pisze:Nie widzę tego problemu z ustawieniem, Goetze to prawoskrzydłowy ataku.
Chyba lewoskrzydłowy Łukaszu. O ile dobrze pamiętam, to na prawym skrzydle gra Großkreutz, ewentualnie nasz Kubuś.

Edit: Przepraszam, Großkreutz gra na lewej. Mój błąd. ;)


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 15:13

pumex pisze:Najpierw trzeba by się zastanowić, gdzie Gotze miałby u nas grać, bo mimo, że jest piłkarzem świetnym, to nie widzę dla niego miejsca ani w 4-3-3 ani w 4-4-2. Co innego Jovetic, który świetnie pasuje na cofniętego napastnika jak i na bocznego napastnika. Dla Gotze chyba najlepsze byłoby 4-2-3-1, ewentualnie 4-3-1-2
Eee, normalnie na prawym skrzydle w 4-3-3, albo 4-4-2. Żaden problem (no, może poza tym, że byłoby mniej golfowych cieszynek...).


Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 17:23

Gotze jestem na nie w sprawie tego gracza, jako jedyny narazie bo wszyscy piszą że jest świetny jak dla mnie przeciętny piłkarz z bundesligi...

Gotze - Sztywny wytrenowany chłopak gra jak maszyna :naughty:

Jovetić - Gracja fantazja nieobliczalność... :ok: to jest moje zdanie na temat tych piłkarzy...


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 18:03

Mario jest świetnym piłkarzem, tylko tak jak juz ktoś dodał, czy jest sens sprowadzać kogoś ? Nie zadowalają Was nasze obecne wyniki ?


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 18:25

TifoOosi pisze:Mario jest świetnym piłkarzem, tylko tak jak juz ktoś dodał, czy jest sens sprowadzać kogoś ? Nie zadowalają Was nasze obecne wyniki ?
Nie podoba mi się ostatnie zdanie .
Bo nic narazie nie osiągnieliśy ( tzn. w tym seozonie) , a nawet jeżeli zdobyli byśmy wszystko to i tak trzeba się wzmacniać cały czas w mniejszym lub większym stopniu i stawać się lepszym zespołem .

Mario napewno jest baaardzo wartościowym zawodnikiem ,ale w tym momęcie nie do wyciągnięcia z BVB , a jak już to za wielkie pieniądze ,których my nie mamy ,a nawet jeżeli byśmy mieli to wolał bym za nie kupić kogo innego niż zawodnika ,którego nie musieli byśmy wciskać w zamian za zawodników w naszym zespole ,którzy dobrze sobie radzą .


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 18:49

Bez sensu temat. Od tego kogo kupić, kim się interesujemy jest inny temat i nie ma sensu go rozdrabniać, bo robi się syf. Moim zdaniem transfer nierealny dla nas. W tej chwili Bundesliga ma chyba nawet wyższy poziom niż Serie A. Po drugie mimo, iż gramy dobrze, jesteśmy liderem, to w rywalizacji o niego z Barcą, Realem, MU nie mamy wielkich szans.
Nie oszukujmy się. Skok jakościowy może otrzymać w zespole dopiero po znaczącym sukcesie np. zwycięstwo w lidze. Wtedy zwrócą na nas uwagę piłkarze pokroju Mario.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Zablokowany