Liga Europy UEFA 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Ile polskich drużyn awansuję do fazy grupowej Ligi Europy?

Czas głosowania minął 02 września 2009, 20:53

żadna
16
22%
1
28
39%
2
20
28%
3
6
8%
4 (przy odpadnięciu Wisły z LM)
2
3%
 
Liczba głosów: 72
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2009, 16:42

Zagłosowałem na 2 ponieważ wieżę w Legie i Lecha, sądzę że Polonia nie da sobie rady i będzie musiała się pożegnać. Ale nadzieja jest (mimo że nienawidzę Polonii, ale w pucharach trzeba kibicować wszystkim :wink: ).


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2009, 22:08

Za nami pierwsze mecze Polskich drużyn w III rundzie eliminacji do Pucharu Europy.
Oto, wyniki:
Fredrikstad FK- Lech Poznań 1:6
Broendby Kopenhaga- Legia Warszawa 1:1
Polonia Warszawa NAC Breda 0:1

Co do meczów, to Lech zapewnił sobie awans do następnej rundy, bo nie sądzę, żeby roztrwonili taką przewagę. Chociaż meczu nie widziałem to jednak wynik robi wrażenie i na pewno pójdzie w świat.

Co do meczu Legii to szkoda, że nie udało się utrzymać prowadzenia. Chociaż po przebiegu meczu, można powiedzieć, że remis dla Legii jest wynikiem bardzo dobrym, albowiem Broendby miało kilka bardzo dobrych okazji i tylko dzięki znakomitej postawie Muchy Legia osiągnęła taki rezultat. Niestety w grze Legii brakuje jeszcze płynności i dokładności co było momentami bardzo widoczne na boisku. Co do szans na awans to taki wynik stawia w korzystnej sytuacji Legię, jednakże musi ona zagrać lepiej, ponieważ przy takiej samej grze jak dzisiaj to w Warszawie może zdarzyć się wszystko.

Co do Polonii to meczu nie widziałem, ale wynik mówi sam za siebie i praktycznie można powiedzieć, że w następnej rundzie nie zobaczymy tej drużyny.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2009, 22:14

Legia nadal z szansami na awans. Nie jest źle, mimo to mogło być jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że Legia u siebie pokaże na co ją stać i razem z Lechem awansują do dalszej części rozgrywek.

Polonia nie była faworytem swojego meczu, więc wynik 1:0 i tak nie jest najgorszy ponieważ Poloniści zachowali szanse na awans.

Dobra postawa Lecha na niełatwym terenie potwierdza, że ekipa Jacka Zielińskiego może być czołową drużyną w naszej Ekstraklasie.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 09:37

Najpewniej Legi znów podziękują za udział w pucharze - kibole znów dali o sobie znać.

Nie żebym miał coś do stołecznej drużyny, ale wcale bym się nie zasmucił bo chuligaństwa nie znoszę.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 09:59

LordJuve pisze:Najpewniej Legi znów podziękują za udział w pucharze - kibole znów dali o sobie znać.

Nie żebym miał coś do stołecznej drużyny, ale wcale bym się nie zasmucił bo chuligaństwa nie znoszę.
Podobno dwustu kibiców jest zatrzymanych. No to może być ciekawa kara, bo jeszcze jest kara w zawieszeniu za burdy w Wilnie. Lech gładko ograł wicemistrza Norwegii, co było do przewidzenia, Legia dobry wynik w Danii, szkoda Polonii, ale oni nie byli faworytami, a szanse na awans mają dalej.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 12:06

MajosJuventino pisze:
LordJuve pisze:Najpewniej Legi znów podziękują za udział w pucharze - kibole znów dali o sobie znać.

Nie żebym miał coś do stołecznej drużyny, ale wcale bym się nie zasmucił bo chuligaństwa nie znoszę.
Podobno dwustu kibiców jest zatrzymanych. No to może być ciekawa kara, bo jeszcze jest kara w zawieszeniu za burdy w Wilnie. Lech gładko ograł wicemistrza Norwegii, co było do przewidzenia, Legia dobry wynik w Danii, szkoda Polonii, ale oni nie byli faworytami, a szanse na awans mają dalej.
Nie lubie Legii, i moze to zabrzmiec dziwnie z moich ust, ale moim zdaniem nie zasluguja na zadna kare. Co z tego ze byli w barwach (L)? Wszystko odbywalo sie poza stadionem, a sami kibole mieli podstawe do zrobienia burdy, bo nie dostali pozwolenia na wejscie na stadion. A tyle jechali :/ Poniekad ich rozumiem.


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 12:21

O jakich karach wy tu piszecie :lol: Drobna rozroba byla przed stadionem Broendby wiec nie ma zadnego zagrozenia odwieszeniem kary za Wilno. Avanti nie dotyczy tylko kibicow Legii, ktorych zarzad klubu zapewnil o tym iz bedzie mozliwosc zakupienia biletow w kasach(jednak okazalo sie inaczej), ale takze dunczykow ktorzy rowniez nie mogli kupic biletow przed meczem, i zaczeli sie lac z policja dunska.


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 14:54

VirusT pisze:O jakich karach wy tu piszecie :lol: Drobna rozroba byla przed stadionem Broendby wiec nie ma zadnego zagrozenia odwieszeniem kary za Wilno. Avanti nie dotyczy tylko kibicow Legii, ktorych zarzad klubu zapewnil o tym iz bedzie mozliwosc zakupienia biletow w kasach(jednak okazalo sie inaczej), ale takze dunczykow ktorzy rowniez nie mogli kupic biletow przed meczem, i zaczeli sie lac z policja dunska.
Czy taka drobna rozróba to nie wiem w końcu zatrzymano jakieś 150 osób;). Co do możliwości kupna biletów to zarówno oficjalna jak i nieoficjalne strony Legii informowały o tym, że nie będzie możliwości kupna biletów w Kopenchadze, ba nawet na oficjalnej stronie Brondby była o tym informacja i to w dodatku po polsku. Więc ja nie wiem po co osoby bez biletów jechały na ten mecz, skoro było wiadomo, że nie wejdą.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 15:12

dzodzik pisze:
VirusT pisze:O jakich karach wy tu piszecie :lol: Drobna rozroba byla przed stadionem Broendby wiec nie ma zadnego zagrozenia odwieszeniem kary za Wilno. Avanti nie dotyczy tylko kibicow Legii, ktorych zarzad klubu zapewnil o tym iz bedzie mozliwosc zakupienia biletow w kasach(jednak okazalo sie inaczej), ale takze dunczykow ktorzy rowniez nie mogli kupic biletow przed meczem, i zaczeli sie lac z policja dunska.
Czy taka drobna rozróba to nie wiem w końcu zatrzymano jakieś 150 osób;). Co do możliwości kupna biletów to zarówno oficjalna jak i nieoficjalne strony Legii informowały o tym, że nie będzie możliwości kupna biletów w Kopenchadze, ba nawet na oficjalnej stronie Brondby była o tym informacja i to w dodatku po polsku. Więc ja nie wiem po co osoby bez biletów jechały na ten mecz, skoro było wiadomo, że nie wejdą.
Zatrzymania byly prewencyjne, po 3 godzinach zdecydowana wiekszosc zostala wypuszczonych. Troje najbradziej krewkich zostalo zatrzymanych na dluzej... wiec ile to procent?

Pozatym jak nie wiesz czegos to na ten temat nie pisz, zarzad Legii przed srodowym treningiem ZAPEWNIŁ przedstawicieli SKLW ze bedzie mozliwosc kupna biletow w Danii. Wiec jezeli taka mozliwosci byla to pojechali, a ze okazalo sie to klamstwem nie pierwszym zreszta to juz inna para kaloszy.


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 15:31

VirusT pisze: Zatrzymania byly prewencyjne, po 3 godzinach 147 osob zostalo wypuszczonych. Troje najbradziej krewkich zostalo zatrzymanych na dluzej... wiec ile to procent?
Nie zmienia to faktu, że jednak na te 3 godziny zatrzymano te osoby i raczej nie było to za bierne stanie i przyglądanie się temu co robiła 3 osób, a to, że je potem wypuszczono to oczywiście inna sprawa.
VirusT pisze: Pozatym jak nie wiesz czegos to na ten temat nie pisz, zarzad Legii przed srodowym treningiem ZAPEWNIŁ przedstawicieli SKLW ze bedzie mozliwosc kupna biletow w Danii. Wiec jezeli taka mozliwosci byla to pojechali, a ze okazalo sie to klamstwem nie pierwszym zreszta to juz inna para kaloszy.
A co do możliwości kupna biletów to ja to widzę tak, że skoro wszędzie była informacja, że w Danii nie będzie możliwości kupna biletów, to na jakiej podstawie mam wierzyć, że jakieś zapewnienia co do sprzedaży tych wejściówek były poczynione przez zarząd? Była jakaś informacja, ma to ktoś na piśmie? Jeśli nie, to równie dobrze, ktoś z SKLW- u mógł sobie taką informacje wymyślić, licząc na to, że niezadowoleni kibice, którzy pojechali na mecz, a nie weszli na stadion wywołają burdy. Oczywiście mogę się mylić i być może było tak jak piszesz, ale jak dla mnie to nie jest to tak jednoznaczne.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 15:44

A po co informacja w jakies prasie czy innym portalu informacyjnym? Dla kogo? Jest to wewnetrzna sprawa na linii rozmow SKLW - KP Legia. I watpie zeby byla koniecznosc wydawania jakichkolwiek oswiadczen z tego spotkania. Kto mial wiedziec ten wiedzial. Pozatym bardziej wiarygodna organizacja jest SKLW a nie ITI, ktore juz parokrotnie wydymalo kibicow klubu(slynna akcja Widelec z Wrzesnia 2008, lub zakaz stadionowy dla S. za odpalenie rac, na ktore SAMI SIE ZGODZILI, i jeszcze jest pare mniejszych akcji ze strony ITIotow), wiec w moich oczach sa ostatnią istytucja ktorej mozna ufac w to co mowia i w to co robią.


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 16:10

VirusT pisze:A po co informacja w jakies prasie czy innym portalu informacyjnym? Dla kogo? Jest to wewnetrzna sprawa na linii rozmow SKLW - KP Legia. I watpie zeby byla koniecznosc wydawania jakichkolwiek oswiadczen z tego spotkania. Kto mial wiedziec ten wiedzial. Pozatym bardziej wiarygodna organizacja jest SKLW a nie ITI, ktore juz parokrotnie wydymalo kibicow klubu(slynna akcja Widelec z Wrzesnia 2008, lub zakaz stadionowy dla S. za odpalenie rac, na ktore SAMI SIE ZGODZILI, i jeszcze jest pare mniejszych akcji ze strony ITIotow), wiec w moich oczach sa ostatnią istytucja ktorej mozna ufac w to co mowia i w to co robią.
Skoro ITI tak dyma na okrągło SKLW to jednak, taka informacja na jakimś portalu dotyczącym Legii czy oświadczenie ze strony zarządu o możliwości kupna biletów na miejscu to by się zdała, chociażby z tego powodu, że po takim czymś to miklas raczej nie miałby szans się wykręcić z tego porozumienia (jeśli oczywiście takie było). A tak znając życie to SKLW wyda swoje oświadczenie, klub swoje, a racja będzie jak zawsze po środku. Jak dla mnie zarówno zarząd Legii i SKLW zachowują się tak samo i mogą mnie w rzyć pocałować;).

Jeszcze na koniec, to nie popieram działań zarządu i uważam, że nawet jeśli nie było porozumienia między SKLW, a zarządem to jednak miklas powinien zrobić wszystko, żeby umożliwić tym ludziom obejrzenia meczu, zwłaszcza, że stadion świecił pustkami. I Chociaż nadal sądzę, że głupota jest jechać na mecz nie posiadając biletu i nie będąc pewnym czy się takowy kupi, zwłaszcza, że w Polsce można było bez problemu te wejściówki nabyć, to jednak szkoda mi tych osób, które pojechały za Legią taki kawał, wydały kupę kasy, a na koniec musiały obejść się smakiem.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 17:20

Inna kwestia jest też taka, że przed meczem na stronach Legijnych, w komentarzach, była napinka, że kupujemy bilety (bo ponoć ma niebyć z tym żadnego problemu) na miejscu i tym samym oszczędzamy 8 zł i "dymamy" ITI w pupe.
Bilety, a raczej voutery na bilety, można było spokojnie kupić w Warszawie, bo poszło ich bodajże niewiele ponad 500 z 1500 dostępnych. No, ale ludzie woleli być cwańsi i liczyli, że będą mogli się wbić na stadion incognito.
Nie wiem jak wyglądały ustalenia miedzy KP a SKLW, ale oświadczenie SKLW jest śmieszne, bo na pewno Ci którzy nie weszli na stadion, to nie byli w 100% ludzie, którzy mieszkają czy pracują w Danii oraz ludzie którzy tam spędzają wakację i nie mogli kupić biletów w Warszawie.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2009, 22:21

Nie mając zielonego pojęcia czemu nie zostały sprzedawane bilety w Kopenhadze, wymieniacie tylko zdania z różnych portali internetowych :rotfl: . ITI //////////. 150 osób :rotfl: nie wiem kto to liczył, ponoć gdzieś dokładnie podali 110 osób. Jest różnica w 40 ludziach, A tych 3 chłopaków wypuszczą za 13 dni.
Dzodzik jak masz wypisując takie bzdury to lepiej się zamknij.

A więc do meczu.
Legia zagrała fatalnie, dokładnie tak fatalnie jak w tamtym sezonie w meczu w Krakowie i na Konwiktorskiej, masa nie celnych podań, nie potrzebnych strat, błędy w obronie się mnożyły. Jakimś cudem wywieźliśmy korzystny wynik (remis bramkowy na wyjeździe na pewno można zliczyć do korzystnych), a dokładnie dzięki panu Krzysztofowi. Który to już bramkarz w/z Legii który zachwyca: Fabiański, Boruc czy nawet Załuska. Teraz czas na MUCHĘ RZĄDZI. Chciałbym dodać, że ewidentnie było widać brak Choto, szkoda, że w rewanżu też nie zagra.

Szacunek da tych co jeżdżą autokarami, samochodami czy nawet promami na wyjazdy nie samolotami, bo liczy się przygoda i dobra zabawa.

ITI //////////!!! Beznadziejna ta Kopenhaga!
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2009, 23:32 przez oliver, łącznie zmieniany 1 raz.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 16:47

Jeśli ktoś jest tym zainteresowany to mecz rewanżowy Legii z NAC Breda pokaże nSport


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ