Ustawianie meczów

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 21:48

A ja nie wiem skąd się bierze na różnych forach przeświadczenie, że kibic konkretnej drużyny powinien pisać tylko na forum jej sympatyków...


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 21:50

filippo pisze:Naprawdę wierzysz w to, że Liverpool kupił mecze od Debreczynu? Oni byli tak słabi, że ich można było ograć grając z workami cementu na plecach. Chodziło o to, żeby mecz zakończył się zwycięstwem "Under 2,5", co by paru gości zarobiło troche grosza.
No nie napisałem, że kupił ale fakt, że z siedmiu punktów sześć zrobił na Debreczynie ustawiającym mecze z jakąś mafią, jest i tak imponujący :smile:

Co do poglądu, że cała sprawa była grubymi nićmi szyta, to jednak najwyraźniej niezbyt grubymi skoro właśnie przeszła przez media na całym świecie.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 21:55

Marat87 pisze:A ja nie wiem skąd się bierze na różnych forach przeświadczenie, że kibic konkretnej drużyny powinien pisać tylko na forum jej sympatyków...
Bo to forum jej sympatyków ?
Akurat nie mam nic do katalończyka, ale często pojawianie się różnych "obcych" prowadzi do konfliktów.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2013, 10:19

Na lotnisku w Mediolanie zatrzymano w czwartek obywatela Singapuru podejrzanego w aferze dotyczącej ustawiania meczów piłkarskich. Szeroko zakrojone śledztwo w tej sprawie prowadzi Interpol.

Wcześniej w czwartek Interpol poinformował włoską policję, że do Włoch udaje się mężczyzna podejrzany w tej sprawie. Zaraz po wylądowaniu został on zatrzymany w Mediolanie.

Jak poinformował sekretarz generalny Interpolu Ronald Noble, obywatel Singapuru pracuje dla biznesmena Tan Seet Enga, znanego jako "Dan Tan". Noble nie ujawnił danych podejrzanego.

Dan Tan jest podejrzewany o szefowanie organizacji przestępczej, która dorobiła się milionów dolarów na obstawianiu wyników ustawionych meczów we Włoszech.

Źródło
Pewnie miał umówione spotkanie z Morattim :lol:.


Obrazek
ODPOWIEDZ