1/8 Pucharu Polski - sensacje

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 17:26

Przypomne tylko, że puchary rządzą się swoimi prawami. Już nie ma Wisły Kraków - to tak dla przykładu :D Myślę, że Raków zagra dobre mecze z Jagiellonią Białystok i będą to mecze przyjacielskie (ale pełne walki :D ). Oczywiście życzę awansu Jagielloni do ekstraklasy :!: Poza tym uważam, że już i tak wiele udowodniliśmy dochodząć 4. ligowym zespołem do 1/4 Pucharu Polski :twisted:


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 18:00

Teraz Jagiellonia gra z Rakowem i moge chyba już powiedzieć ze jest w półfinale bo chyba jednak Czestochowa nie poradzi sobie z Białymstokiem 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 18:19

Mnie tam puchary za bardzo nie interesują, ale Raków mnie zadziwił trochęi mam nadzieję, że wygrają z Jagą, bo ju mnie ich się nie lubi.


Now known as DonMenello
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 19:56

Rasi pisze:
kouba pisze:brawo Dospel, tak trzymać :!: choć Arka nie była wymagającym rywlem jak na pierwszoligowca, to dobrze że przeszli dalej bo jak sie skączy u nich kryzys to zaczną naprawde dobrze grać :!: i wtedy będą naprawde dobrzy :!: :D
I tu się mylisz. Arka była wymagającym przeciwnikiem dla Gieksy.
byłem na tym meczu i powiem ci, że rzucała się w oczy FATALNA forma
OBU ekip. Arka grała beznadziejnie ale.... i tak lespiej niż GKS.
Goście stworzyli 2 ( słownie : DWIE ) sytuacje bramkowe i jedna wykorzystali. Areczka miała 5 czy 6 dogodych sytuacji ale nasi kopacze(bo trudno ich piłkarzami nazwać ) w światło bramki trafić nie mogli !
A o tym, że Arka może być wymagającym rywalem niech świadczy fakt, że w pierwszej rundzie w gdyni poległa Wisła grająca w NAJSILNIEJSZYM składzie. I jak twierdzili obserwatorzy wygrała zasłużenie.
Pod słowe "nie wymagająca" miałem na myśli, że jest z 2 ligi, a GKS z 1 ligi. I wcale nie uważam że Arka słabo gra :!: Wręcz przeciwnie uważam i chce aby weszli do 1 ligi. Chociaż jestem za Śląska .......to byłem na kilku meczach Arki i to w Gdynii, i tak sie składa że byłem na meczu Arka - Wisła, tam było mnóstwo zmarnowanych sytuacji, a przez nieporadność Wisły oni to przegrali :!: Byłem na tych meczach, bo co roku jestem w wakacjach w gdynii. A więc to co Ty stwierdziłeś o mnie , nie było prawdą :!: :-D A poprostu że sie zmierzyły zespoły którym kibicuje to juz nie moja wina :D ktoś musiał wygrać :!: Jestem przekonany że za rok będą takie same mecze, tylko że w ekstraklasie :!: Pozd. :wink:


miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 17:39

zobaczymy jak spisze sie kolporter w meczu z legia


ODPOWIEDZ