Wisła Kraków vs Anderlecht Bruksela

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 00:52

Ja nie obstawiam ale nie mam nic przeciwko temu aby padł najczęściej wymieniany wynik wśród polskich kibiców 2-0


Zawsze Wierni ! ! !
Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 01:37

Daje Wisle 20% szans na awans. Najprawdopodobniej znowu nie awansujemy, bo gdy tylko wyrósł polski zespoł majacy szanse powalczyc to jak zwykle trzeba było troche zarobic i posprzedawac czolowych zawodników(patrz Kosowski, Kużba i byc moze Uche). Ach Ta KASA!! :evil:


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 03:19

Cuda się zdarzają... i miejmy nadzieję że to właśnie cud będziemy mielo okazję obserwować na stadionie Wisły... Jeśli zagrają z nastawieniem choć w 80% takim jak w meczu z Schalke- wted awans mają w kieszeni. W przeciwnym wypadku (jak np. drugi mecz z Lazio) wcale nie będzie mi ich żal- bo w Champions League jest miejsce tylko dla prawdziwych wojowników (... i realu)... I mam nadzieję że takich wojowników mamy jeszcze w Polsce- obyśmy byli świadkami drugiego "cudu nad Wisłą" 8) :!:

Agnieszka


daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 07:59

Wiecie co, to chyba nie ta sama Wisla co przed rokiem. Niestety braki Kosowskiego, Kuzby i Uche daja sie we znaki. Gdyby byli to nie watpilbym tak w wygrana Wisly w dzisiejszym meczu. Mysle ze Wisla bedzie atakowac bo nie ma nic do stracenia i Anderlecht strzeli pierwsza bramke z kontry. Wisle uda sie wyrownac i to bedzie na tyle bo mysle ze skonczy sie wynikiem 1:1. Trudno byc optymista.... :( :cry: :( :cry:


mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 10:07

dużo optymizmu widze wśród kibiców Juve :shock:


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
ODPOWIEDZ