EL MŚ 06 Norwegia 0-0 Włochy

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 22:12

Kur ... de :evil:
Wiedziałem ze tak będzie! Nie ufam Lippiemu już wogóle, to nie jest zespół który może wygrwać Mistrzostwo Świata! Porównajcie sobie obecny skład i dyspozycję Azzurrich do Brazylii :płaczę:

Szykuje się następne ośmieszenie, wątpie czy coś zdzialamy na MŚ z piłkarzami pokroju Diany, De Rossiego, Vieriego, Blasiego :angry:

Szkoda słów, pozostaje czekać na ME 2012 które mają się odbyć we Włoszech. Może wtedy będzie się z czego cieszyć, bo od 98` ponoszę same upokorzenia, jesli chodzi o miłość do Azzurrich :doh:
Ostatnio zmieniony 04 czerwca 2005, 22:50 przez wErOn, łącznie zmieniany 1 raz.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Ampartumpur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 06 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 22:48

Ludzie nie panikujcie. Do mistrzostw jeszcze dużo czasu , dużo sie może zmienić, a w sumie drużyna nadal sie buduje. Choć ten skład nie wygląda imponująco, to trzeba przyznać :/ Ale jeszcze bedzie dobrze :)


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 22:49

Bez paniki weron..Włosi mają to do siebie,że nie zachwycają podczas eliminacji,a nawet podczas wazniejszych imprez,a mimo to zachodzą daleko jak choćby na pamiętnych mistrzostwach w 94 roku.Wiem,że dwa ostatnie turnieje to wielkie porażki Włochów,ale to nie oznacza,że teraz będzie podobnie.Nie miałem niestety okazji obejrzenia dzisiejszego meczu Włochów,więc nie wiem czy zasłużyli oni na zwycięstwo.Nie uważam też,że remis na wyjeździe był aż tak strasznym wynikiem.Narazie wygląda to średniawo,ale wierze,że Lippi zbuduje silną drużyne,ktora będzie walczyła o najwyższe cele.

Włosi wystapili w następującym składzie:Gianluigi Buffon - Daniele Bonera, Fabio Cannavaro, Marco Materazzi (Aimo Diana 78'), Fabio Grosso - Mauro German Camoranesi, Andrea Pirlo, Daniele De Rossi, Gianluca Zambrotta - Christian Vieri (Luca Toni 57'), Antonio Cassano (Vincenzo Iaquinta 68')


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 12:30

Nie no, chyba rzeczywiście przesadziłem ale tamten post był pisany pod wpływem emocji wywołanych nieporadnością Azzurrich. Spotkanie moglo się wydawać ciekawe ale dla Norwegów ... to oni byli stroną przeważającą prawie przez całą pierwszą połowę i ok 25 min. drugiej. Na trzeźwo mozna ocenic jednak ten występ za dobry bo osiągneli minimum czyli 1pkt. który za wiele nie zmienił w tabeli.

Ktoś jeszcze oglądał mecz? I niech mi ktoś powie że Cassano jest cienki :rotfl: Gral fantastycznie!


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 13:25

Gdy Zobaczyłem powołania i wyjąciową jedenastkę Italii powoli zacząłem się zastanawiać czy m y gramy mecz towarzyski czy eliminacje do Mistrzostw Świata, z takimi piłkarzami jak Grosso czy Diana daleko nie zajdziejmy. Skoro Marcelo powołuje Esposito , Toniego czy Iaquintę którzy byli w czole tabeli najlepszych strzelców to nei rozumiem czemu nei owołał tego najlepszego strzelca Lucarellego. Bonera jest dobry ale na pierwszy skład Azurrich jeszcze nie dojrzał. Grosso w pierwszym składzie - :rotfl: . De Rossi no bez jaj! - dobry jest ale nei tak dobry na pierwszy skład - sądze że 0-0 to wynik zasłużony myślę że Marcelo wkońcu oprzytomnieje!!


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 14:14

Coś mi się wydaje, że Lippi chyba nie sprawdzi się w roli trenera Włoch :? , a z takim składem to nie mają zbytnich szans na jakiś sukces :(. Jedyne co potrafią dobrze to oczywiście się bronić, ale to nie wystarczy, muszą też być skuteczni w ataku. Nie oglądałem meczu więc za bardzo nie wiem jak sobie radzili napastnicy ale jak radził sobie Vieri to można przypuszczać nie patrząc na mecz :D . Zamiast Toniego i Iaquinty chyba już lepszym pomysłem byłoby powołać Del Piero i Tottiego, mam nadzieję, że Lippi da im jak najszybciej szansę i że pokażą iż są ważni dla zespołu.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 14:33

Macie szanse obejżeć mecz dzisiaj o 15.10 na Polsacie Sport retransmisja ;)

Co do ataku Azzurrich. W składzie może się znaleść az kilkunastu napastników!
Del Piero, Totti, Vieri, Montella, Cassano, Gilardino, Toni, Iaquinta, Lucarelli, Miccoli, Di Vaio, Corradi, Langella, Di Michele. I wybierzcie teraz trzech najlepszych z formą godną reprezentacji Włoch :think:

Wg. mnie sklad powinien sie opierać na nastepujacych piłkarzach:
Buffon, Bonera, Cannavaro, Nesta, Zambrotta, Pirlo, Camoranesi, Gattuso, Del Piero, Cassano, Gilardino.

Co tu duzo mówić - mamy w swoim skladzie najlepszego bramkarza na świecie, najlepszego skrzydłowego, najlepszego walczaka [Camor], ciagle świetnego Del Piero no i brakuje kogoś w napadzie ... Cassano ? :roll:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ODPOWIEDZ