Zmiany na forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7329
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2024, 13:27

MRN pisze:
07 maja 2024, 12:53
Z drugiej strony jednak odkąd czat funkcjonuje to na forum i tak mało kto się udziela.
I to jest najsmutniejsze bo sami zrobiliśmy z forum drugiego FB gdzie posty/myśli/wypowiedzi giną i za pół dnia nikt już o nich nie dyskutuje.
Przeniesienie Mercato czy gadek o niczym jest fajne bo nie zaśmieca forum ale niestety na czat przeniosło się też wiele dyskusji, na które czekały konkretne tematy czy pokoje.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8641
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2024, 13:49

No tak, wchodzę wieczorkiem poczytać coś czego ja nie ogarnąłem ale zamiast tego czytam o alkoholu, dupach i polityce mimo, że jest do tego odpowiedni wątek w którym udzielać się już nie chcę. Jest prośba aby na czacie nie dyskutować o polityce bo jest do tego wątek, ja omijam watek polityki bo niepotrzebnie waśnie powoduje wśród ludzi, którzy na co dzień się lubią ale wchodzę na czat i ktoś tam sra mając nadzieję, że to co ma do powiedzenia tam będzie miało większy rozdźwięk niż w wątku, którzy celowo omijają. Nienormalne uszczęśliwianie kogoś innych, tego, który narzeka na tego co wzdycha do wybitnego stratega. I tutaj też mała uwaga - są bany za obrazę wybitnego myśliciela trenerskiego ale nie ma banów za zasrywanie czata dyskusjami na temat polityki. Ktoś coś pisze ciekawego ale ja już tego nie odnajdę bo czat zasypany jest przez koneserów byle jakiego piwa, który nadaje się tylko do spryskiwaczy. Naturalnie czat do tego służy i nie ma nic przeciwko tym osobom ale to zasypuje ciekawe informacje, których później nie odnajdę.


Obrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 382
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2024, 14:14

MRN pisze:
07 maja 2024, 12:53
Z drugiej strony jednak odkąd czat funkcjonuje to na forum i tak mało kto się udziela.
Ot co. Mało kto udziela się na forum, bo są tacy którzy wolą pisać głupoty, szydzić i kpić. Nie mają też nic merytorycznego do napisania, nie ma swojego zdania lub boją się być zacytowani. Przyznam się, że przez wiele lat byłem tylko czytelnikiem, a nie "pisarzem". Od pewnego czasu zacząłem się też i wypowiadać po meczach, ale na jeden mecz przypada raptem kilka/kilkanaście postów. Nie ma dyskusji.

Do tego dodam, że niektórzy wykorzystują wpisy na forum sprzed X czasu i cytują je na czacie podśmiechując, bo teraz jest inaczej niż wtedy i nie mamy racji.
MRN pisze:
07 maja 2024, 13:49
No tak, wchodzę wieczorkiem poczytać coś czego ja nie ogarnąłem ale zamiast tego czytam o alkoholu, dupach i polityce (...) Ktoś coś pisze ciekawego ale ja już tego nie odnajdę bo czat zasypany jest przez koneserów byle jakiego piwa, który nadaje się tylko do spryskiwaczy. Naturalnie czat do tego służy i nie ma nic przeciwko tym osobom ale to zasypuje ciekawe informacje, których później nie odnajdę.
Zgadzam się. Nie mam tyle czasu by śledzić czat przez cały dzień. Zwykle wchodzę raz/dwa razy dziennie i nawet jeśli jestem świadkiem fajnej dyskusji to później nie ma szans by jej odszukać.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7329
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2024, 15:01

Właśnie o tym piszę :D Od dyskusji są tematy i tam powinny być te wszystkie rzeczy których wam brakuje a na czacie tylko to co nieistotne, luźne wpisy bez podjęcia dyskusji, nawet właśnie pośmianie się z tego czy owego. Ty nie masz czasu wchodzić na czat 2 razy dziennie a ktoś inny może wejść tylko 2 razy w tygodniu i na normalnie działającym forum wszystko co ciekawe miałby w wątkach tematycznych a nie oczekiwał, że na czasie gdzie jest kompletny miszmasz ma nagle wyszukać to czego oczekuje.

Na czacie nikt nie dyskutuje o polityce, natomiast zdarza się wrzucić jakiś TT czy inną wrzutkę ale nikt nigdy się tam nie zajmował dyskusją polityczną i osobiście mi to nie przeszkadza. Archiwum czatu kilka osób teraz przegląda ale to właśnie kompletna głupota bo ono w dobrze działającym forum nie powinno w ogóle istnieć - wszystko co interesujące powinno być w wątkach, a sam czat powinien być czatem a nie zastępowaczem forum.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3985
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2024, 18:08

Dokładnie jak @Maly pisze czat jest od luźniejszej gadki, od popisania o przysłowiowej "dupie Maryny" a nie tylko na tematy co już są na forum. Jak ktoś ma coś istotniejszego jest masa tematów, które leżą martwe bo pchane jest wszystko na czat, gdzie tak naprawdę są momenty gdzie produkowane jest kilka stron w pół dnia ( i to wcale nie na temat polityki czy taniego pieska, ale luźniejszych poglądów na różne kwestie związane z klubem), także potem odkopanie czegoś istotniejszego trwa trochę czasu. Warto korzystać z forum, bo po to właśnie jest, czat w takiej formie w jakiej jest obecnie to funkcjonuje dobrze przynajmniej wg mnie.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2779
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2024, 20:44

Najlepiej wrócić pomysłu funkcjonowania czatu tylko w trakcie meczu :cooler: To z pewnością ożywi forum.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9985
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2024, 12:37

fazzi pisze:
07 maja 2024, 20:44
Najlepiej wrócić pomysłu funkcjonowania czatu tylko w trakcie meczu :cooler: To z pewnością ożywi forum.
Zapraszam do ankiety.


ODPOWIEDZ