Wybory Parlamentarne 15 X 2023

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Na kogo będziesz głosować w nadchodzących Wyborach Parlamentarnych.

Czas głosowania minął 20 września 2023, 12:20

Koalicja Obywatelska
35
26%
Trzecia Droga
4
3%
Lewica
12
9%
Konfederacja
69
50%
PiS
13
9%
Bezpartyjni Samorządowcy
2
1%
inna
2
1%
 
Liczba głosów: 137
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2574
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2023, 19:19

Nicram_93 pisze:
14 września 2023, 19:09
Nie no ludzie, proszę Was, polityka, tutaj? Serio? Już nawet tutaj nie da się tego nie wciskać? Niech każdy głosuje na kogo chce. Nie potrzebny mi tutaj wykop i inne tego typu portale na forum. Wystarczy już tych podziałów w społeczeństwie w każdym możliwym miejscu.
Po to został stworzony oddzielny temat żeby osoby zainteresowane pisały sobie o polityce i nie zaśmiecały innych tematów oraz czatu. Niestety na czacie pełno wpisów o polityce, więc trochę rozumiem twe rozgoryczenie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 00:06

Oldfan pisze:
14 września 2023, 17:14
Ooo już PO-wcy chcą zamykania ... Bo ludzie śmią myśleć coś innego i zadawać pytania ... Jaki lider tacy wyborcy ? Hmm

To za Tuska Abw wjezdzało chyba do WPROST i wyrywało siłą laptopy dziennikarzom tak ? ;) A on chce tak wolności mediów ..


To za Tuska strzelano do Górników jak protestowali ...

No i teraz wyborcy Her Donalda chcą zamknięcia wątku, bo ich kuje po oczach jak się wytyka hipokryzje LIDERA DEMOKRATYCZNEJ OPOZYCJI


Do 2014 czy 2015 wszystkie media mówiły to samo, nie było chyba ani jednej telewizji, gdzie prawicowi mogli się wypowiadać, Sprowadzano prawicowość do nazjonalizmu,faszyzmu ...Oj a teraz jak ktoś oba hipokryzje i pokazuje niewygodne fakty to boli

Polecam wszystkim Reset dam dobrze widać jaki to cfaniaczek i jak dla własnego dobra,awansu I poklasku ze strony Berlina, Brukseli narażał Polskę

fakt to coś niepodważalnego, a ty póki co pleciesz to co ci w tvp wmówili i w to ślepo wierzysz, co w większości jest nieprawdą i w jakimś stopniu wyrwanymi z kontekstu informacjami, żeby takie lemingi jak ty myślały, że pis jest spoko, a PeŁo nie.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 976
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 03:28

dimebag11 pisze:
14 września 2023, 05:57
@Volto
Sprawdź sobie ilu mężczyzn głównie z krajów muzułmańskich nawpuszczał do Polski ostatnimi czasy PiS, który w TV straszy uchodźcami, a sam legalizuje pobyt im podobnych osób. Tak dla rozjaśnienia sytuacji, to dodam, że warto poczytać o aferze wizowej, gdzie za kasę wydawali wizy każdemu, ale o tym nie mowią w TVP...
Owszem. Na chwilę obecną na pewno przyspieszano procedury za kasę, co do reszty to spekulacje, na chwilę obecną. Nie oglądam tvp, jak każdy, od razu wrzucasz mnie do worka z PiSem, tak najłatwiej, prawda?
Poza tym wizy są czasowe, na konkretnego człowieka, co oczywiście nie znaczy, że mi się to podoba - w takiej liczbie, jednak na pewno jest bardziej bezpieczne, aniżeli wpuszczanie każdego i dawanie azylu, i nie wiadomo kto to jest. To kolosalna różnica.
unbelievable87 pisze:
14 września 2023, 07:31
Volto pisze:
14 września 2023, 04:24

:prochno: :prochno: :prochno:

Jak czasem śmiesznie poczytać fanatyków Donalda (czy Jarka). Niby homo sapiens sapiens, a nie powiedział byś...

1)Czyli, jak ktoś za PO to nie powiedziałbyś, że homo sapiens? Brawo ty!
2)Sam siedzisz za granicą (jeszcze w tej niedobrej UE) i masz coś do Niemców, którzy głównie trzymają UE w ryzach? :facepalm: Wracaj do Polski jak tutaj tak stabilnie, a nie sprzedajesz się na obczyźnie i klęczysz przed jakimś Holendrem hipokryto.
3)Nie wymagaj za dużo, chłop od 3 lat w Holandii, więc najłatwiej powtarzać to co w rządówce ciągle przekazują...
1)Napisałem o fanatykach obu stron, nie potrafisz czytać, wracaj do szkoły.
2)Niemcy realizują swoje interesy, nic nie trzymają w ryzach, a ja jestem na własnej działalności, i zawód, doświadczenie oraz umiejętności dają mi swobodę nie klękania przed nikim, jak mi nie pasuje - to do widzenia. Niestety fanatycy (jak Ty) w Polsce wybierają łachmytów pokroju PO/PiS i nie mam perspektyw w swoim kraju.
3)Nie oglądam telewizji.
MRN pisze:
14 września 2023, 09:23
Volto pisze:
14 września 2023, 04:24
nie rozbraja armii.
A kto rozbroił armię jak nie macierewicz ? Ile Ty masz lat ?

Jak konkretnie? Owszem zrobił wymianę kadr, gdzie straciliśmy wielu specjalistów, tylko dlatego, że inna władza ich mianowała. Zamiast kupować sprzęt, ładował w polską zbrojeniówkę, aby nie upadła, co w kontekście czasów obecnych i wiadomej sytuacji na Ukrainie, już nie wydaje się głupie i stworzył WOT. Obrona Cywilna jest podstawą obronności kraju. Za młodu działałem w towarzystwach strzeleckich, i wtedy dalibyśmy się pokroić za obecne możliwości. Macierewicz był odklejony od rzeczywistości, ale zarzut rozbrajania armii to powtarzanie bezrefleksyjne bzdur.

----

Najgorsze, że zawsze się tak kończy. Nie ważne czy rozmawiam z kimś proPiS, czy proPO. Automatycznie wrzucacie mnie do worka tej przeciwnej grupy - tak najłatwiej, nie trzeba argumentować i silić się na logikę i fakty. Bo to przecież 'pisior' albo 'peowiec' i wtedy nie trzeba dyskutować bo 'przecież w tvp/tvn tego nie powiedzą' :facepalm: Idźcie i sobie głosujcie. Nie zamierzam brać udziału w szopce Pis czy PO, idźcie, głosujcie, wybierajcie pomiędzy cyjankiem, a arszenikiem, dla mnie efekt wiadomy...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2574
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 06:01

@Volto
Rzeczywiście kolosalna różnica jak po facebookach czy innych tiktokach jakieś Ahmedy oferują polskie wizy. Z pewnością to kolejne spekulacje jak z wypisywaniem kilometrowek na samochód którego się już nie ma, na sprzedawanie ukraińskiego zboża technicznego (które nie nadaje się nawet na pasze dla zwierząt) jako pełnowartościowe ziarno na mąkę, jak znikające dowody i mataczenie przez służby w sprawie Beatki Szydło która uderzyła Seicento podczas przejazdu rządowej kolumny, jak afera podkarpacka gdzie Ukry nagrali polityków dymajacych małolaty... Coś dużo tych spekulacji.
PS zapomniałem o wywołaniu inflacji najwyższej od lat dziewięćdziesiątych poprzez <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> decyzje NBP i zwalanie wszystkiego na Putina i wojnę na Ukrainie. Warto też wspomnieć o cudach na orlenie (nie mówiąc już o prezesie i jego wałkach) gdy sztucznie zawyżali ceny paliw, bo mówili że się nie da sprzedawać taniej, a dzień później pozostawiają ceny na takim samym poziomie mimo wyższej stawki VAT.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 08:13

dimebag11 pisze:
15 września 2023, 06:01
@Volto
Rzeczywiście kolosalna różnica jak po facebookach czy innych tiktokach jakieś Ahmedy oferują polskie wizy. Z pewnością to kolejne spekulacje jak z wypisywaniem kilometrowek na samochód którego się już nie ma, na sprzedawanie ukraińskiego zboża technicznego (które nie nadaje się nawet na pasze dla zwierząt) jako pełnowartościowe ziarno na mąkę, jak znikające dowody i mataczenie przez służby w sprawie Beatki Szydło która uderzyła Seicento podczas przejazdu rządowej kolumny, jak afera podkarpacka gdzie Ukry nagrali polityków dymajacych małolaty... Coś dużo tych spekulacji.
PS zapomniałem o wywołaniu inflacji najwyższej od lat dziewięćdziesiątych poprzez <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> decyzje NBP i zwalanie wszystkiego na Putina i wojnę na Ukrainie. Warto też wspomnieć o cudach na orlenie (nie mówiąc już o prezesie i jego wałkach) gdy sztucznie zawyżali ceny paliw, bo mówili że się nie da sprzedawać taniej, a dzień później pozostawiają ceny na takim samym poziomie mimo wyższej stawki VAT.
A najlepsze, że to tylko kropla w morzu...
Volto pisze:
15 września 2023, 03:28
dimebag11 pisze:
14 września 2023, 05:57
@Volto
Sprawdź sobie ilu mężczyzn głównie z krajów muzułmańskich nawpuszczał do Polski ostatnimi czasy PiS, który w TV straszy uchodźcami, a sam legalizuje pobyt im podobnych osób. Tak dla rozjaśnienia sytuacji, to dodam, że warto poczytać o aferze wizowej, gdzie za kasę wydawali wizy każdemu, ale o tym nie mowią w TVP...
Owszem. Na chwilę obecną na pewno przyspieszano procedury za kasę, co do reszty to spekulacje, na chwilę obecną. Nie oglądam tvp, jak każdy, od razu wrzucasz mnie do worka z PiSem, tak najłatwiej, prawda?
Poza tym wizy są czasowe, na konkretnego człowieka, co oczywiście nie znaczy, że mi się to podoba - w takiej liczbie, jednak na pewno jest bardziej bezpieczne, aniżeli wpuszczanie każdego i dawanie azylu, i nie wiadomo kto to jest. To kolosalna różnica.
Dostali wizy pracownicze, a pracy nie podjęli, to z pewnością po ich wygaśnięciu grzecznie opuszczą Polskę. :prochno:
Volto pisze:
15 września 2023, 03:28
Owszem zrobił wymianę kadr, gdzie straciliśmy wielu specjalistów, tylko dlatego, że inna władza ich mianowała.
I czy tak robią ludzie inteligentni, czy dzbany, którzy wolą mieć tumanów, ale swoich?
Volto pisze:
15 września 2023, 03:28
Niemcy realizują swoje interesy, nic nie trzymają w ryzach, a ja jestem na własnej działalności, i zawód, doświadczenie oraz umiejętności dają mi swobodę nie klękania przed nikim, jak mi nie pasuje - to do widzenia. Niestety fanatycy (jak Ty) w Polsce wybierają łachmytów pokroju PO/PiS i nie mam perspektyw w swoim kraju.
Jakoś wyjechałeś za rządów pisu, a nie PO to może to o czymś jednak świadczy, kto ci te perspektywy we własnym kraju odebrał... :think:


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 08:33

Aleexxx pisze:
14 września 2023, 17:24
Obrazek
https://konkret24.tvn24.pl/polityka/cza ... -ls5790634

Obrazek
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/konfe ... prawdzamy/

https://www.pomponik.pl/plotki/news-kat ... Id,2395159
Moga sie publicznie jechac jak sie chca, ale to nie znaczy ze sie prywatnie nie lubia, w tym wszystkim jest duzo wiecej szopki niz prawdy.
Widac to chociazby po glosowaniach.
Wiec prosze stonujcie tutaj, bo ten podzial PO i PiS jest stworzony sztucznie. Kaczynski z Tuskiem znaja sie od lat

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ci/8v77ldd
Oczywiście, że się znają. Obaj na siebie mają zapewne pokaźne teczki, ale jak widać ta na Tuska nie jest aż tak istotna, żeby wsadzić go do więzienia i pozbyć się głowy swojego największego rywala...

To że zdarza im się głosować podobnie nie jest niczym dziwnym, każdy ma swój rozum i jeśli głosują za sprawą, która ma sens to dlaczego nie głosować jednomyślnie? Tutaj chodzi o sprawy, które uderzają w konstytucję, które odbierają wolność kobietą decydowania o swoim ciele itp. i tutaj nie ma aprobaty KO dla działań pisu. Chyba można się domyśleć, że tych ustaw jest jednak mniej niż tych, które np. mają zwiększyć naszą obronność?
To też jest narracja takiej Konfy - że pis i PO to to samo i dlatego trzeba wybrać kogoś innego i niektórzy jak widać po ankiecie to kupują... :/


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3994
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 10:26

A przypomnij mi ilu poprzednio u władzy prominentnych polityków rozliczyła następna ? Jakieś jednostkowe przypadki. Przecież jeden żyje politycznie tylko dzięki drugiemu, pisiory straszą złym Tuskiem, peowcy chcą odsunąć pis od władzy. Na tym robią swoje kapitały polityczne. Jednego bez drugiego nie ma. Ale niestety ich wyborcy to kupują :/

Co do głosowań to ja podam po przykładzie tych niełamiących konstytucję i tych "korzystnych" dla Polaków, tych za rozdawnictwem:
Ustawa covidowa oczywiście za
5 przeciw rolnikom oczywiście za
800+ oczywiście za
Nowelizacja ustawy o SN tutaj się wstrzymali ale w praktyce pozwolili przejść ustawie
Podwyżki dla posłów w trakcie pandemii no jakżeby inaczej oczywiście, ze byli za
To tak na szybko z pamięci, mam nadzieję, ze babola nie walnąłem xd , ale pewnie jeszcze się niejedna znajdzie.

Co do konstytucyjności bo peowcow zawsze to umyka, to właśnie po pierwsze złamało ustawę w wyborze sędziów do TK. Ale to szczegół, który pewnie przez zatwardziałych peowców już dawno został wyparty.

A co afery wizowej to ciekawy tekst z okopress w kwestii liczb i manipulacjami tymi liczbami tym razem ze strony opozycyjnej https://oko.press/afera-wizowa-informac ... y-i-liczby


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 478
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 12:55

unbelievable87 pisze:
15 września 2023, 08:33
Aleexxx pisze:
14 września 2023, 17:24
Obrazek
https://konkret24.tvn24.pl/polityka/cza ... -ls5790634

Obrazek
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/konfe ... prawdzamy/

https://www.pomponik.pl/plotki/news-kat ... Id,2395159
Moga sie publicznie jechac jak sie chca, ale to nie znaczy ze sie prywatnie nie lubia, w tym wszystkim jest duzo wiecej szopki niz prawdy.
Widac to chociazby po glosowaniach.
Wiec prosze stonujcie tutaj, bo ten podzial PO i PiS jest stworzony sztucznie. Kaczynski z Tuskiem znaja sie od lat

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ci/8v77ldd
Oczywiście, że się znają. Obaj na siebie mają zapewne pokaźne teczki, ale jak widać ta na Tuska nie jest aż tak istotna, żeby wsadzić go do więzienia i pozbyć się głowy swojego największego rywala...

To że zdarza im się głosować podobnie nie jest niczym dziwnym, każdy ma swój rozum i jeśli głosują za sprawą, która ma sens to dlaczego nie głosować jednomyślnie? Tutaj chodzi o sprawy, które uderzają w konstytucję, które odbierają wolność kobietą decydowania o swoim ciele itp. i tutaj nie ma aprobaty KO dla działań pisu. Chyba można się domyśleć, że tych ustaw jest jednak mniej niż tych, które np. mają zwiększyć naszą obronność?
To też jest narracja takiej Konfy - że pis i PO to to samo i dlatego trzeba wybrać kogoś innego i niektórzy jak widać po ankiecie to kupują... :/

Zostawie to tutaj:
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka ... rzady.html

https://tvn24.pl/polska/oni-uratowali-z ... 96-3314092
Ostatnio zmieniony 15 września 2023, 14:52 przez Aleexxx, łącznie zmieniany 1 raz.


Distant Dreamer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2023
Posty: 57
Rejestracja: 16 lipca 2023

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 14:41

Oldfan pisze:
13 września 2023, 14:19
unbelievable87 pisze:
13 września 2023, 14:14
Oldfan pisze:
13 września 2023, 13:22
Michael_M pisze:
13 września 2023, 13:13
Niedawno wyszło na jaw przypadkiem że mamy kredyt u Koreańczyków i chcemy kolejny. Ponoć 100 mld...500+ na 2,5 roku chyba. Tak można żyć.
A na co ten kredyt? Podziel się jakimiś faktami,danymi, bo mam wrażenie, że powtarzasz hasełka TvnGermany
No wiadomo, że rzetelne informacje to się bierze z tvp, tam zawsze mówią prawdę.
N co lepiej się nie bronić? Nie kupować najlepszych rodzajów broni od Ameryki ???


Może mur był NIEPOTRZEBNY jak deklarował Her Donald ??


Lepiej wziąć kredyt czyli KPO z Unii i stawiać wiatraki w czasie gdy wojna jest niedaleko ????


Strach się bać jak sie pomyśli co by było i gdzie by Rosja była gdyby rządził nami Donald. Sam pewnie siedział by w Berlinie czy Brukseli z rodzinka jak na nasze miasta spadałyby bomby ...
Boże
Ja myślałem że trollem jesteś tylko w przypadku maxa ale najwidoczniej się mylę


Distant Dreamer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2023
Posty: 57
Rejestracja: 16 lipca 2023

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 14:53

Naprawdę nie wiem jak mocno zryty beret trzeba mieć żeby wierzyć w to że brak wojny z Rosją
To dzięki dyplomacji pisiorów którzy dumnie obronili nas przed wszelkim złem .

Prawda jest taka że jakby Putin chciał zrzucić na nas "bomby" to by to zrobił
I żadnego znaczenia nie miałoby kto by rządził


Distant Dreamer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2023
Posty: 57
Rejestracja: 16 lipca 2023

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 15:02

Elohi pisze:
13 września 2023, 20:06
Ani PO ani PiS.
PiS to niestety rozdawnictwo na szeroką skalę. Ale przynajmniej co obiecają to dotrzymają. Tyle że te obietnice nie są na tyle korzystne dla tych, którzy nie są na tyle bogaci by dać sobie radę sami i którzy nie są na tyle biedni by korzystać z wszystkich "+". W tej grupie jestem niestety ja.
Szkoda dla Polski, że wrócił Tusk do polityki i w PO w ciemno na niego stawiają. Ten polityk polaryzuje Polaków równie mocno co Jarek. Lub nawet bardziej. Mógł pójść Trzaskowski.
Szkoda też że tak wcześnie do polityki wszedł Hołownia. Powinien zrobić jak Kukiz i na pełnej p@#$@ wjechać w politykę i dla tego że nowy, że świeży zdobyłby od razu >15%. Tak teraz walczy o przetrwanie łącząc się z PSL, który przytuli się do wszystkich byle tylko być w sejmie.
Zostaje Konfederacja, która jest trudną partią do lubienia, która ma nietypowe, kontrowersyjne pomysły. Część z nich jest fajna, inne durne.
Podsumowując - nie ma na kogo głosować 🤷
Polubiłbym ale nie mam jak :dontknow:


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 328
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 15:10

Zabawne jak to stronie PO się coś wytyka, podaje się argumenty i oni co na to ?


Mają zwarcie, nie zgadza się to z narracja TvnGermany i wyzwiska, albo mówienie że trool, ale do tematu to się nie odniosą :D

Ja to jestem przekonany że jakby Donek był teraz przy władzy, to nasi przywódcy i cała reszta siedziała by w Berlinie, a Rosjanie byliby już na naszych ziemiach

Widzieliśmy jak ochoczo pomagały Niemcy,Francja, cyz Unia a Her były premier to przecież robi wszystko aby ich zadowolić i zyskać ich poklask ...


Yoda666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2009
Posty: 91
Rejestracja: 11 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 15:43

Oldfan pisze:
15 września 2023, 15:10
Zabawne jak to stronie PO się coś wytyka, podaje się argumenty i oni co na to ?


Mają zwarcie, nie zgadza się to z narracja TvnGermany i wyzwiska, albo mówienie że trool, ale do tematu to się nie odniosą :D

Ja to jestem przekonany że jakby Donek był teraz przy władzy, to nasi przywódcy i cała reszta siedziała by w Berlinie, a Rosjanie byliby już na naszych ziemiach

Widzieliśmy jak ochoczo pomagały Niemcy,Francja, cyz Unia a Her były premier to przecież robi wszystko aby ich zadowolić i zyskać ich poklask ...
Może nie powinienem, bo ewidentnie jesteś trolem, ale jednak wejdę w dyskusję.

1. Czy Ty kiedykolwiek podałeś w tym wątku jakiś argument poparty faktami, a nie swoimi przemyśleniami? Bo sobie nie przypominam.
I proszę, jako źródła swoich wywodów nie używaj narracji TVP.

2. A to Twoje przekonanie jest poparte przepraszam bardzo czym? Wywróżyłeś to ze szklanej kuli czy pan z chmurki Ci to powiedział?

3. Tak, widzieliśmy, podobnie jak widzieliśmy przemówienie jaśnie pana Kaczyńskiego cytuję "do przyjaciół Rosjan", nie pamiętasz? Wygogluj, w przyrodzie nic nie ginie.

A teraz do ogółu,
Czy wy naprawdę musicie w siebie tak naparzać nawzajem? Nie potraficie normalnie dyskutować i wymieniać się argumentami? Skąd w Was tyle jadu?
Niech każdy głosuje na kogo ma ochotę, nie ma potrzeby wyzywać nikogo od pisorów, popaprancow, kuców czy lewaków.
Polaryzacja na tym forum jest po prostu przekosmiczna, zarówno w tym wątku jak i w innych (chociażby Allegri, albo jesteś za albo przeciw, nie ma nic pośrodku).
I to jest złe, bardzo złe.
Czy tak trudno zrozumieć, że jednemu jest bardziej po drodze z parią karmicielką, innemu z KO a jeszcze innemu z Mentzenem czy Lewicą?
Każdy ma swoje rację i każdy ma do nich swoje prawo, ale na litość, uszanujcie to nawzajem.
Idźcie na te wybory za miesiąc, zagłosujcie tak jak podpowiada Wam rozum czy serce czy cholera wie co jeszcze. To ważne.
Ale do jasnej cholery przestańcie się nawzajem obrzucać wyzwyskami.
Przez takie podejście to forum wygląda jak wygląda. Kiedyś tętniło życiem, teraz jest pudrowanym trupem, bo albo pojawia się jakiś troll, albo wpada ktoś nowy z inną perspektywą i jest momentalnie gaszony przez resztę. I to niekoniecznie meytorycznie.
Wszyscy tutaj jesteśmy kibicami Juventusu, wszyscy tutaj jesteśmy Polakami, czy nie możemy się nawzajem po prsotuy, po ludzku szanować?


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 392
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 16:46

Oldfan pisze:
15 września 2023, 16:03
Szkoda nawet stukać w klawisze jak się coś takiego czyta ...

Niech 15 Polacy wybiorą . Ja mam nadzieję, że będę słyszał wszędzie ten Potężny KWIIIIkkkkkKKKKK tych WYKSZTAŁCONYCH wyborców PO :D
Faktycznie, jesteś trollem jakich mało. Przykre to. Myślę, że gdybyś chciał to byś znalazł kilka dobrych argumentów i mógłbyś zatkać buzię POwcom.

Ja, tak jak pisałem, nie zagłosuje ani na PO ani na PiS. Mieszkam w Gdańsku i tak zastanawiam się co kieruje Państwem Adamowiczow. Zarówno małżonka i brat idą teraz ramię w ramię z ludźmi, którzy pierwsi pluli na Pawła. To poniekąd pokazuje wartości jakimi kieruje się PO. A Paweł to się chyba w grobie przewraca.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 328
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 15 września 2023, 17:18

Szkoda się produkować, bo i tak nie dociera . Odezwę się za miesiąc i będą wtedy czytał co mają do powidzenia wykształceni wyborcy Po :D


ODPOWIEDZ