Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 18:19

Heliogabal pisze:
pumex pisze:Podsumujmy: Cavani, Jovetic, Dzeko, to tyle, nikogo innego z topu nie wyciągniemy.
Dokladnie - myślę tak samo. Dodatkowo Joveticia byl skasowal z listy życzeń. Viola go nie puści... Podobno na nim chcą się odbudować. Sam Jove stwierdzil kiedyś, ze chce zostać legendą Fiorentiny. Zatem?

W notatkach Marotty w kajecie na pozycji ŚN najprawdopodobniej jest napisane: "1. Cavani 2. Dżeko". Mogę się zalozyc, ze któryś z nich do nas w końcu przyjdzie. Bo kto inny?
A ja uważam, ze Jovetić jest właśnie najprostszy do wyciągnięcia i teoretycznie najtańszy, tylko że bardziej przydałby nam się snajper chyba.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 18:24

Mi się też wydaje że gdy gadanie Violi skonfrontuje się z rzeczywistością finansową trochę zmięknie. Na podobną sytuację liczę w LFC, gdzie kolejny brak LM, a być może nawet LE ? Chyba taki scenariusz jest możliwy, ale nie jestem pewien.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 19:08

Zastanawiam się, czy (czystko hipotetycznie w sytuacji, gdyby było nas na to stać) możliwe jest ściągnięcia zarówno wysuniętego snajpera (Cavani [mój faworyt] /Dzeko / Higuain), jak i cofniętego napastnika (Jovetić), przy jednoczesnym powrocie Giovinco :think:

System 4-3-3:
Jovetić (Vucinić) - Cavani (Matri, Quagliarella) - Giovinco

4-2-4:
Vucinić (Giaccherini) - Jovetić (Quagliarella) - Cavani (Matri) - Giovinco (Pepe)

3-5-2 (w wersji ofensywnej):
Vucinić (Quagliarella) - Cavani (Matri)
Jovetić (Giovinco)

Miałoby to jakikolwiek sens :?:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 19:30

Naszym obiektem fapania powinien stać się Edin Dżeko, który powiedział, że chce zmienić barwy klubowe. W transfer Joveticia nie wierzę w ogóle. Cavaniego De Laurentiis też nam raczej nie odda, dlatego te całe Twoje spekulacje francois uważam za czyste fantasy.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2535
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 19:39

ewerthon pisze: Rok temu Zamparini chrzanił głupoty, że Pastore jest wart 40-50 mln i w końcu szejkowie dali się na to nabrać.
Raczej chrzanil, ze za mniej niz 60 Pastora nie opchnie.
ewerthon pisze:Pumex śmiał się z ludzi którzy uważali, że połówka Giovinco jest warta więcej niż 10 mln, a ciekawe co powie na to? :-D
Nie bede sie wypowiadal za pumiego, ale jestem tez tego zdania co on, wiec powiem: ludzie uwazajacy, ze polowka karty Giovinco jest warta wiecej niz 10 milionow euro sa po prostu glupi. Nie mowiac juz o 40mln. za calosc... Bez odbioru.
Virgil pisze:A ja uważam, ze Jovetić jest właśnie najprostszy do wyciągnięcia i teoretycznie najtańszy, tylko że bardziej przydałby nam się snajper chyba.
A ja uwazam, ze Czarnogorzec poradzil by sobie na srodku w 3os. formacji ataku.

Noo, ogolnie nie ma co sie rozpisywac, ze ten, tamtem czy inny by sie nadal, bo to wszystko jest w glowach Conte [ustawienie] i Marotty. Ja se czekam na oficjalne transferowe newsy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 19:43

Dobra załóżmy, ze Conte trzyma sie 3-5-2 i przyjdzie napastnik. Miejsce dla Gio robi sie tylko na srodku pomocy zamiast albo Marchisio albo Vidala. Juz o podobnej charakterystyce jednego pilkarza mamy, Dżakieriniego - po co nam dwoch podobnych 'rezerwowych' na jedno miejsce ?

@Marian: z tym liczeniem kazdego miliona to bylo rok i dwa lata temu. Teraz nasza sytuacja nie wyglada tak tragicznie. Mamy przeznaczony coroczny hajs na transfery +nie musimy znowu kupowac polowy skladu +wartosc graczy naszych podskoczyla a jak sie mamy rozwijac to nie da sie patrzec tylko na jeden sezon wprzod. Widziales w ogole chociaz jeden mecz Esti w reprezentacji ? To jest pilkarz z potencjalem grający teraz przecietnie.
Ile on mial kosztowac? 3 mln? Chociazby kupic po to by wypozyczyc, sprzedac za rok, dwa z zyskiem.





KLIK ==>www
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 19:46

Też uważam, że Jovetić na środku ataku by sobie poradził, tylko czy to nie marnowanie jego potencjału ? Na pewno lepsi na tej pozycji są Dzeko czy Cavani.
Tak czy inaczej, ktokolwiek przyjdzie z trójki Dzeko, Cavani, Jovetić będę mega szczęśliwy, chociaż osobiście najbardziej podoba mi się właśnie Czarnogórzec.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 19:48

Bartek88 pisze:Dobra załóżmy, ze Conte trzyma sie 3-5-2 i przyjdzie napastnik. Miejsce dla Gio robi sie tylko na srodku pomocy zamiast albo Marchisio albo Vidala. Juz o podobnej charakterystyce jednego pilkarza mamy, Dżakieriniego - po co nam dwoch podobnych 'rezerwowych' na jedno miejsce ?
Kur... no! Giovinco nie będzie przecież grał box-to-boxa. W 3-5-2, Gio gra cofniętego napastnika. Poza tym, lubię Giaca, ale gdzie on, a gdzie Giovinco.
4-4-2, z Vuciniciem i Giovinco na skrzydłach?

Myślę, że już można zamknąć temat.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 19:56

De Rossi pisze:
Bartek88 pisze:Dobra załóżmy, ze Conte trzyma sie 3-5-2 i przyjdzie napastnik. Miejsce dla Gio robi sie tylko na srodku pomocy zamiast albo Marchisio albo Vidala. Juz o podobnej charakterystyce jednego pilkarza mamy, Dżakieriniego - po co nam dwoch podobnych 'rezerwowych' na jedno miejsce ?
Kur... no! Giovinco nie będzie przecież grał box-to-boxa. W 3-5-2, Gio gra cofniętego napastnika. Poza tym, lubię Giaca, ale gdzie on, a gdzie Giovinco.
4-4-2, z Vuciniciem i Giovinco na skrzydłach?

Myślę, że już można zamknąć temat.
Wątpie aby Conte wrocil do 4-2-4 czy 4-4-2 bo skoro z niego zrezygnowal to stwierdzil, ze lepsze 4-3-3 a potem 3-5-2.
Gio - Dzak? Obaj szybcy lubią dryblowac, jeszcze tego samego wzrostu, ogolnie podobnie ich gra wyglata, z tym, ze Giovinco jest klase wyzej i gra jako napastnik.





KLIK ==>www
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 20:05

prezesio parmy pisze:jeśli Javier Pastore i Alexis Sanchez są wyceniani na 40 milionów euro, to Giovinco jest wart jeszcze więcej
Ładnie go posrało. Gdzie Giovinco do Sancheza. Gdzie Sebie do 40 mln €.

Będzie ciężko go wykupić, a przydałby się do wiadomej roboty :]
daroo89 pisze: Byłoby zabawnie, gdyby Parma kupiła od Juve drugą połówkę karty Giovinco za jakieś 9-10 mln (bo to chyba max na co ich stać), a później sprzedała go za 40 melonów :D
Równie zabawne i prawdopodobne byłoby opchnięcie do Realu albo City hmm... Estiego za 20 mln €, albo Vucinicia za 60.
Jeśli Ghirardi wycenia na tyle niziołka to chyba dąży do konkursu kopert, którego na pewno nie wygra jeśli tylko Conte będzie widział Giovinco w składzie.
Albo dąży do konkursu kopert i daje znać, że jeśli Conte będzie chciał Sebę musi dać sporo kasy ^^ I parma nic nie da, a Juve zamiast 6-7 mln wjedzie z 15 :prochno:

@francois
Cavani, Jovetić, Gio, Vucinić na boisku? Zacznijmy od tego, że Mirko jest dla Conte pewniakiem (i dobrze, forza Fantastinić :C ).

Nie wiem jak Seba i Jojo poradziliby sobie na prawym skrzydle, aczkolwiek na forum panuje przekonanie, że jak zawodnik nie grał na danej pozycji to już nie zagra. A ile razy trenerzy z pozytywnym skutkiem znajdowali zawodnikom nowe pozycje na boisku. Nie twierdzę jednak, że w przypadku Mrówki, czy też Jojo by to wyszło.

Najodpowiedniejsze wydawałoby się stare 4-3-1-2 z Jojo/Sebą na trequartiście, Mirko i Cavanim w ataku. Czysto hipotetycznie.
Jacky pisze:A ja uwazam, ze Czarnogorzec poradzil by sobie na srodku w 3os. formacji ataku.
Pewnie i poradziłby sobie. Pytanie czy nie lepiej jednak pana Cavaniego?

O ile forsowałem jakiś czas temu pogląd, że bardziej potrzebujemy "cracka" na prawe skrzydło, takiego drugiego, tylko lepszego Vucinicia o tyle teraz chyba zmieniłem zdanie.

Lepiej zakupić Sebę z powrotem, który będzie walczyć z Mirko o skład, lub sprawdzi się na prawej stronie, a kasę wydać na Cavaniego.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, 20:15 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 20:13

stahoo pisze:
Jeśli Ghirardi wycenia na tyle niziołka to chyba dąży do konkursu kopert, którego na pewno nie wygra jeśli tylko Conte będzie widział Giovinco w składzie.
Albo dąży do konkursu kopert i daje znać, że jeśli Conte będzie chciał Sebę musi dać sporo kasy ^^ I parma nic nie da, a Juve zamiast 6-7 mln wjedzie z 15 :prochno:
Chyba jak zastawią Ennio Tardini :prochno:

Ghirardi ładnie podgrzewa atmosferę. Ciekawe co będzie z konusem? Naprawdę może być następcą DP, bo umiejętności mu nie brakuje, ale klasy zdecydowanie tak.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 20:14

4-3-1-2 było przerabiane w tej taktyce trzeba naprawdę świetnych bocznych obrońców o ile Lichsteiner i Caceres jeszcze przejdą to lewa strona nie. A na Jovetica, Cavaniego, Armero, Asmoaha i obrońcę kasy nie mamy.

Do ataku przyjdzie jedna gwiazda + ktoś na uzupełnienie albo jakiś młodszy zawodnik (np. Destro) albo Giovinco. Na więcej nie ma co liczyć.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 20:45

Bartek88 pisze: Wątpie aby Conte wrocil do 4-2-4 czy 4-4-2 bo skoro z niego zrezygnowal to stwierdzil, ze lepsze 4-3-3 a potem 3-5-2.

fragment z 4-4-2, był skierowany do francois i wyrażał moje zdziwienie. Przepraszam, następnym razem będę starał się napisać tak, aby każdy zrozumiał.
Bartek88 pisze:Gio - Dzak? Obaj szybcy lubią dryblowac, jeszcze tego samego wzrostu, ogolnie podobnie ich gra wyglata, z tym, ze Giovinco jest klase wyzej i gra jako napastnik.
Wszystko zawarłem w 4 słowach - gdzie on, a gdzie Giovinco.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1616
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 20:51

co do napastnikow to z tego co sie orientuje w reprezentacji czarnogóry na szpicy ataku gra vucinic, a cofnietego jovetic, wiec kto wie czy conte nie sprobowalby takiego rozwiazania


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 21:15

Nasz genialny egzekutor, cwany lis Vucinić ze swoimi zdolnościami strzałowymi i umjętnością znajdywania się w polu karnym w dobrym miejscu(w dającej się zaakceptować liczbie) oraz wykańczaniem. Taaa.... To już chyba "konusinho Gio rulez" :roll:. Czarnogóra istniała w eliminacjach dzięki obronie.


Zablokowany