Sezon 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 11:34

CavAllano pisze:Zastanawia mnie teraz, czy Napoli zdola go zatrzymac. Niby bedzie LM, ale z cala pewnoscia pojawi sie kilka lukratywnych ofert. De Laurentiis, jak to ma w swoim zwyczaju, zazada zapewne sporo, wiec wszystko bedzie zalezec od woli samego gracza.

Napoli w tym roku to glownie Higuain.

Swoja droga ktos kiedys slusznie zauwazyl, ze Argentynczyk pewnego poziomu moze nigdy nie przeskoczyc, bo ma dosc slaba psychike, ktora na tym poziomie ma kluczowe znaczenie.
Ma klauzulę 93 bańki, a że De Laurentiis ma bałagan na strychu, to pewnie nie weźmie ani centa mniej - jak w przypadku Lavezziego czy Cavaniego.

Higuain kozak, ale widziałem dzisiaj mądre określenie na jego temat - król strzelania mało ważnych bramek, jednocześnie najgorszy zawodnik świata w kluczowych momentach.

Niemniej jednak, jakim nie jest burakiem i jak już go Neapol nie przesiąknął, tak trzeba mu przyklasnąć za tegoroczny wyczyn, niesamowita sprawa, zwłaszcza, że Serie A jest najtrudniejszą ligą dla napastników według powszechnej opinii. Ile razy przeklinałem los po jego bramkach, gdy sam ciągnął to Napoli za uszy i szli z nami łeb w łeb.

Włączyłem wczoraj drugą połowę Romy i to co Miralem wyprawiał... czekam z otwartymi ramionami.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 22:08

Bramka Zielińskiego na zakończenie sezonu. Bardzo perspektywiczny piłkarz i chętnie bym go u nas zobaczył.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 22:15

Makiavel pisze:Bramka Zielińskiego na zakończenie sezonu. Bardzo perspektywiczny piłkarz i chętnie bym go u nas zobaczył.

Ptaszki ćwierkają, że w środę Zieliński zostanie ogłoszony zawodnikiem Liverpoolu.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 22:22

Czyżby jednak braklo tam miejsca dla Gotze.Cholera chciałym zobaczyc Mario w Juve. Uwazam, że tutaj by się odnalazł, wiadomo, póki co na rezerwe, ale może z czasem. Młody perspektywiczny zawodnik,
A Zielu fajnie, ze chłopak zaliczy taki transfer - mnie on nie przekonuje póki co. Uwazam, że ma za mało waleczności.
Jednak póki co okazuje się, że Serie A straci sporo Polaków - Glik, Zielu, Wszołek i Furman ( który właśnie zadebiutował w meczu przeciwko Palermo), Błaszczu i być może Szczęsny.

Jedynym nowym będzie Salamon. A zostaje póki co Skorupa no i Cionek


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 22:41

Niemieckie gazety ponoć ostatnio rozpisują się, że jednak Ancelotti się zgadał z Mario i ten zostaje, przynajmniej na chwilę. Carlo chce go zobaczyć na treningu.
Mam nadzieję, że faktycznie Zieliński pójdzie do Kloppa. Przy nim może się fajnie rozwinąć.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 22:42

szkoda, że Udinese jeszcze przed tą kolejką mieli zapewniony awans. Mogliby tak spaść z tej ligi


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 22:49

W przyszłym sezonie tak samo mocno jak w Scudetto Juve będę wierzył w spadek cyrku Zampariniego


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 23:27

Też liczyłem na spadek Palermo, bo wtedy kupilibyśmy Vazqueza za grosze.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 23:31

rammstein pisze:szkoda, że Udinese jeszcze przed tą kolejką mieli zapewniony awans. Mogliby tak spaść z tej ligi
Klub, który regularnie dostarcza dobrych piłkarzy, z ładnym stadionem. Co miałoby być powodem ich spadku?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2016, 23:52

No niektórym się pewnie nie podoba fakt, że co roku się rozsprzedają i budują wszystko od nowa. Ale są znacznie gorsze kluby od Udine we Włoszech a żeby w tej lidze zaczęło iść ku normalności i rozwojowi to ponad połowa klubów powinna z hukiem spaść zmieniając od razu zarządy i prezesów. Aby tylko się u3mać kolejny rok jakoś to się kasa będzie zgadzać i :dance2: trwa. Po co równać poziomem do najlepszych jak można tych najlepszych ściągnąć do swojego. W pierwszej kolejności tą mentalność należałoby pożegnać. I jeszcze to olewanie LE bo w lidze trzeba przecież walczyć o mistrza co najczęściej się zwyczajnie kończy szybkim odpadnięciem z pucharów i do tego gównem a nie mistrzostwem też cholernie irytuje. Walczmy za to z handlem połówkami kart czy liczbą piłkarzy spoza UE jakich kluby mogą ściągać :ok:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2016, 05:45

Wojtek pisze:Też liczyłem na spadek Palermo, bo wtedy kupilibyśmy Vazqueza za grosze.
Vazquez i tak ma obiecany transfer po sezonie, więc spadek/nie-spadek Palermo niewiele tu zmienia, chociaż i ja wolałbym, żeby cyrk Zampariniego spadł i długo nie wracał do Serie A.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2016, 08:41

gucio_juve pisze:
rammstein pisze:szkoda, że Udinese jeszcze przed tą kolejką mieli zapewniony awans. Mogliby tak spaść z tej ligi
Klub, który regularnie dostarcza dobrych piłkarzy, z ładnym stadionem. Co miałoby być powodem ich spadku?
Dokładnie. Choćby przez wzgląd na sam stadion dobrze, że Udinese zostało w Serie A.

Skoro podobny temat został poruszony, to ja co roku przed sezonem wśród preferowanych spadkowiczów zawsze umieszczam Chievo, a oni od lat zawsze zajmują przyzwoite miejsca. Nie żebym jakoś szczególnie nie lubił Osłów, takie zespoły mnie ani ziębią, ani grzeją. Problem polega na tym, że nie istnieje drużyna budząca tak mało emocji jak Chievo. Zwróciliście uwagę, że oni od dawna nie mieli w swojej kadrze ciekawego piłkarza? Serio, na przestrzeni ostatnich kilku lat niemal w każdej ekipie regularnego uczestnika Serie A pojawiał się choć jeden gracz, który albo miał za sobą niezłą karierę, albo typowany był na kogoś, kto niebawem rozwinie skrzydła i pójdzie na podbój piłkarskiego świata. Atalanta miała choćby Basellego, Bologna wiadomo, Empoli - Zieliński, Tonelli, Rugani, Saponara, Genoa stale dostarcza lidze ciekawych zawodników, Palermo podobnie, Sassuolo i Torino - wiadomo. Nawet Hellas miał niedawno Iturbe i Jorginho. Chievo natomiast o taka drużyna, że nie ma jej po co oglądać - nie ma zawodników wartych obserwacji, za stadion służy im paskudny, betonowy moloch, trenerów ciągle mają bez wyrazu (takich, którymi żaden lepszy zespół i tak się nie zainteresuje), grają futbol dostarczający widzom emocji w ilości zero. A oni jak na złość nie chcą spaść ;)


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2016, 08:49

może faktycznie zbyt pochopnie napisałem o ewentualnym spadku Udinese, ale jakoś jak widzę, że w decydującej kolejce Udinese przegrywa u siebie z Carpi i ostatecznie dzielą obie drużyny 1 pkt, to trochę szkoda takiego Carpi, ale ktoś spaść musi, aczkolwiek argument z nowym stadioniem to jest jakiś argument:)


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2016, 09:00

Robaku pisze:Czyżby jednak braklo tam miejsca dla Gotze.Cholera chciałym zobaczyc Mario w Juve. Uwazam, że tutaj by się odnalazł, wiadomo, póki co na rezerwe, ale może z czasem. Młody perspektywiczny zawodnik,
A Zielu fajnie, ze chłopak zaliczy taki transfer - mnie on nie przekonuje póki co. Uwazam, że ma za mało waleczności.
Jednak póki co okazuje się, że Serie A straci sporo Polaków - Glik, Zielu, Wszołek i Furman ( który właśnie zadebiutował w meczu przeciwko Palermo), Błaszczu i być może Szczęsny.

Jedynym nowym będzie Salamon. A zostaje póki co Skorupa no i Cionek
Gdzie się Glik wybiera?


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2016, 09:05

Ultras pisze: Gdzie się Glik wybiera?
Di Marzio podaje, że do Zenitu.


Zablokowany