Serie A: Mercato - zima 2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 19:37

Ponadto:

OFICJALNIE : Francesco Bardi - który jest własnością Interu, wypożyczony do Frosinone - Leali [*] :smile:
OFICJALNIE : Marco Boriello - nasz były Top Snajper :lol: - przenosi się z Carpi do Atalanty

Marten de Roon - blisko Napoli
Eder jeżeli przeniesie się do Interu, możliwe że jego miejsce w Sampdorii zajmie Quagliarella - kompletnie nie rozumiem, po co rezygnują z Fabio Q :co?: Przecież Ciro Immobile i on, jak na taki klub, to całkiem przyzwoicie :ok:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 19:40

Robaku pisze:Luca Marrone wypożyczony do Hellasu.
Sobie chłopak nie może znaleźć miejsca szkoda.
Heh... nasz drugi Marchisio, z powodzeniem także zastępujący Bonucciego? Pamiętam teksty o MVP przyszłości, które Pogba miał tworzyć z Verrattim i Luką właśnie. Coś nie wyszło. :lol:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 19:45

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ponadto:

OFICJALNIE : Francesco Bardi - który jest własnością Interu, wypożyczony do Frosinone - Leali [*] :smile:


Eder jeżeli przeniesie się do Interu, możliwe że jego miejsce w Sampdorii zajmie Quagliarella - kompletnie nie rozumiem, po co rezygnują z Fabio Q :co?: Przecież Ciro Immobile i on, jak na taki klub, to całkiem przyzwoicie :ok:
I tak czuję, że nie zmienią Lealiego na Bardiego, wiec dla Francesco to jednak nie jest dobry pomysł.
A z FabioQ to chyba kwestia tej akcji z meczem z Neapolem, w Sampie za Edera to może być ciekawe.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 19:45

ForzaItanimulli3vujcm pisze: Przecież Ciro Immobile i on, jak na taki klub, to całkiem przyzwoicie :ok:
Jak na klub, który jest średniakiem Serie A i gra tylko w tych rozgrywkach to całkiem sporo mają tych napastników. Immobile, młody Belotti, Quagliarella, Lopez. Ponadto Fabio zarabia najwięcej, odciążenie budżetu.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 20:00

Robaku pisze:I tak czuję, że nie zmienią Lealiego na Bardiego, wiec dla Francesco to jednak nie jest dobry pomysł.
A to niby dlaczego nie? Przecież ten Leali to ultra średniak - w niczym nie jest lepszy od niego - więc w najlepszym razie mogą grać wymiennie. ;)
I tak czuje że następcą Buffona w Juve będzie Neto :whistle:
Chociaż mi z włoskich bramkarzy, oprócz Perina podoba się Sportiello :cwaniak:
Robaku pisze:A z FabioQ to chyba kwestia tej akcji z meczem z Neapolem, w Sampie za Edera to może być ciekawe.
Mnie to bardziej ciekawi, czy ten Eder może znacznie pomóc Interowi? Jakby nie patrzeć, bardzo ciekawy transfer. :ok: W końcu, najwięcej ma bramek w tym sezonie ze wszystkich włoskich (dobra, reprezentant Włoch) napastników w Serie A:co?:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 20:06

Może dlatego, że Leali mimo wszystko jest w grze, a Bardzi sobie grzał doopke, nie tylko w Hiszpanii, ale na ławce w LaLiga, więc nie widze powodu dla którego mialby do składu od razu wskoczyć Bardi.

Paloschi blisko Swensea, jeśli nie zagra z nami to będzie oznaczalo, że pójdzie do Anglii, a jesli z nami nie zagra to tam nie ma kogo się obawiać.
German Denis ( kurcze były czasy ,ze był blisko Juve... niby tak blisko, niby tak daleko) w poniedziałek ma się zameldować w Independente.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 22:30

Włoskie źródła donoszą, że Eder wraz z Soriano przebywają aktualnie w Mediolanie.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 22:40

Ja słyszałem, że Eder to już pewne. Nawet Mancini opóźnił trening, żeby Eder mógł w nim uczestniczyć, ale co do Soriano to podobno ma dojść do tego w lato.
Jeśli obaj teraz to nieźle Montelli skład ograbią. Nie wiem co tam ma w planach Ferrero, ale w zasadzie tylko Ci dwaj robili robotę w Sampie. Wiadomo Żaba już w Genui, ale to i tak niewiele zmienia.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 22:51

Wiele sie w ostatnich tygodniach zmienilo, jesli chodzi o Sampe. Soriano oraz Eder to wiekszosc potencjalu klubu, a wydaje sie, ze ten drugi odejdzie teraz na pewno. Jest bowiem wsciekly na swoj obecny klub, bo rzekomo dogadywal sie z Leicesterem oraz interem. Szkoda tego gracza na inter, bo przyjemnie sie patrzy na jego gre. Nie wydaje mi sie z kolei, zeby teraz odszedl Soriano. To bardzo interesujacy gracz, takze z naszej perspektywy, ale Ferrero nie pusci w jedno okienko 2 mocnych zawodnikow.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 22:59

Tylko, że Zukanovic już w Rzymie i lada moment podpisze kontrakt z AS Romą. Także Ferrero stać na zakupy typu Muriel czy Eto, a z drugiej strony może w jednym oknie, wysprzedać pół składu.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 23:08

Di Marzio na swoim TT piszę o Banedze, który od czerwca ma stać się zawodnikiem Interu. Zimowe mercato nareszcie nabrało rozpędu.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 23:08

Po dojściu Dodo i Żaby dla Zukanovicia i tak nie ma miejsca. Jesli odejdzie Eder, to pewnie przyjdzie FabioQ, więc strata nie tak mocno bolesna, aczkolwiek nie wiem kim planują zastąpić Soriano. Praktynicze w zimowe okienko Montella dostanie połowę nowego składu.

Edit: W zasadzie wiem kim zastąpią Roberto - Correą, ale to długa droga zanim chłopak będzie dawał taką jakość jak Włoch.

Inter sciąga Banege,więc ich pomoc jakoś zacznie wyglądać. Przynajmniej ta ławka już nie będzie taka żenującą.
Ciekawe jak dlugo utrzyma się Brozović, bo chyba Atleti go chcieło czy jakiś inny Liverpool.

A tak w ogóle to do kiedy dokładnie trwa okienko we włoskiej? Bo w LaLiga chyba przesunęli do 1 lutego.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2016, 23:30

Gianluca Di Marzio donosi, że nasz następny były "Top Snajper" Amauri jest blisko... Modeny :ahsisi:

No to kariera mu się rozwija :C


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2016, 01:26

Jak już wspomniano, Zukanović wylądował w Romie. Patologia przez duże "P". Nie żebym nadmiernie martwił się sytuacją Giallorossich, ale to co u nich wyprawia Sabatini - myślę, że można śmiało stawiać go w jednym rzędzie z Secco i Branką - woła o pomstę do nieba. Przyszedł nowy trener, który widząc wesołą brygadę w postaci Cola, Rudigera, Torosodisa, Gyombera, Digne i Castana na wejściu zażyczył sobie obrońcę (zwłaszcza że narodził się pomysł gry 3-ką/5-tką z tyłu) i dostaje takiego kartofla :doh: Ja wiem, że Spalletti nie z takich grajków w przeszłości potrafił zrobić porządnych piłkarzy, ale szczerze wątpię, że i tym razem mu się uda.

Nie wiem, czy można gorzej przespać swoją szansę, niż zrobili to rzymianie :think: Po przejęciu przez Amerykanów otworzyły się dla nich nowe perspektywy finansowe, zainwestowali mnóstwo kasy w transfery, a dzięki miksowi pecha i złych decyzji są dziś w mniej więcej w tym samym momencie, w który zostawiła ich Rosella Sensi. Patrząc na dzisiejszą Romę dobitnie widać, co znaczy (nie)znajomość reguł futbolu przez ichnich decydentów i podchodzenie do tej dziedziny sportu w sposób czysto komercyjny.

Daleko mi do wychwalania Interu, ale tam sprawy wyglądają "jakoś". Jest duża szansa na Edera (zawodnik bez szału, ale na warunki Serie A więcej niż wystarczający), pozbyli się pierwszego parodysty Serie A Ranocchii, w pogotowiu czeka realizacja transferów solidnego i rozwijającego się Soriano oraz Banegi, który mógłby wnieść w tę betonową pomoc Nerazzurrich trochę finezji.

Przy okazji tych krótkich rozważań ponownie rodzi się pytanie: Serie A słaba, czy dobra? Na pewno z mocno niewykorzystanym potencjałem (Milan wciąż ma wpływy komercyjne na wysokim jak na osiągi sportowe poziomie), Inter inwestuje, Roma jeszcze więcej.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2016, 07:23

Ty chwalisz Banegę ? Dopiero co niedawno jechałeś po nim a teraz okazuje się, że to będzie zbawca interu... :smile:


Obrazek
ODPOWIEDZ