Sezon 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 12:02

ogólnie smiesznie sie ogląda te obrazki - włoski klub cieszy się, że awansował do ligi europy, na który i tak położy laskę.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 13:41

pan Zambrotta pisze:ogólnie smiesznie sie ogląda te obrazki - włoski klub cieszy się, że awansował do ligi europy, na który i tak położy laskę.
Bo ja wiem? Dla takiej Parmy nawet Liga Europy to szansa, żeby o sobie przypomnieć. Trafią na jakiegoś Lecha, pukną go bo "dopiero rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu" a potem dostaną w mazak od jakichś Portugalczyków czy drugoszeregowych Hiszpanów. Ale jakąś tam kasę zawsze uciułają.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 13:49

deszczowy pisze:
pan Zambrotta pisze:ogólnie smiesznie sie ogląda te obrazki - włoski klub cieszy się, że awansował do ligi europy, na który i tak położy laskę.
Bo ja wiem? Dla takiej Parmy nawet Liga Europy to szansa, żeby o sobie przypomnieć. Trafią na jakiegoś Lecha, pukną go bo "dopiero rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu" a potem dostaną w mazak od jakichś Portugalczyków czy drugoszeregowych Hiszpanów. Ale jakąś tam kasę zawsze uciułają.
Ja wlasnie uwazam ze to WIELE lepiej niz Milan. Torino i Parma napewno widza szanse w tych rozgrywkach i beda sie starac. Parma bedzie - Torino by sie starało.

Superpuchar Włoch Juventus - Napoli - ZNOWU. ;P


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 14:02

Adrian27th pisze: Ja wlasnie uwazam ze to WIELE lepiej niz Milan. Torino i Parma napewno widza szanse w tych rozgrywkach i beda sie starac. Parma bedzie - Torino by sie starało.
Może i będą ale cudów to ja im nie wróżę. Duch ochoczy ale ciało raczej mientkie. A Torino... ciekaw jestem co by było, gdyby im wyrwać Immobile. Myślę, że byłoby po Torino.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 14:14

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 2874_n.jpg

Wyłapaliście już jakieś zdjęcia z twitterów?


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 18:57

Bardzo dobre rozstrzygnięcia w Serie A. W pucharach zagrają drużyny, które w tym momencie mogą dać najwięcej punktów w Europie. Nie wiem jak można lekceważyć Parmę, orientuję się trochę co dzieje się wokół tego klubu i mogę każdego zapewnić - oni będą walczyć w LE jak tylko się da. Nie mają jakiegoś genialnego składu, ale na wyjście w grupy przy dobrym losowaniu w zupełności wystarczy. 10 lat temu ten klub awansował do Pucharu UEFA i doszedł w nim aż do półfinału, gdzie uległ późniejszemu triumfatorowi - CSKA.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 19:15

Można by ich wzmocnić i oddać im kilku "wybitnych" piłkarzy Juve 8)
Ja im będę dopingował w LE, mam sentyment do tego klubu (ze względu na koszulkę Crespo, w której kiedyś szalałem na boiskach).


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 23:37

Oddać im DeCe i skrzydła śmierci będą mogły dalej straszyć, tym razem w Europie, po prostu zamiast Motty postrach siał będzie Molinaro :prochno:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 19:48

http://www.goal.com/en/news/755/europe/ ... ID=HP_BN_2


No panowie, jest szansa ze jednak Torino zagra w LE. Parma nie otrzymała i prawdopodobnie nie otrzyma licencji to bedzie zabawnie.

Sa przekonani ze apalacja sie powiedzie ale na dzien dzisiejszy Parma poza pocharami :)

@Wojt - Mysle ze Prezes Torino rzeknie że sprawiedliwosci sie stalo zadość bo oni są tacy super.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2014, 22:10 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2014, 21:41

Jeśli do tego dojdzie to na miejscu Torino nie cieszyłbym się zbytnio. Zawsze to lepiej samemu wywalczyć awans niż uzyskać go z innych powodów, w tym wypadku z powodu braku licencji innego zespołu. Oczywiście, czasem takie sytuacje się zdarzają ale niedosyt pozostaje, zwłaszcza że jeden wykorzystany karny i weszliby normalnie.


Z Juve na dobre i złe!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 01:28

Parma to rzetelny team. Sprzedajmy im Giovinco i Donadoni zrobi półfinał z tą drużyną w LE. W imię Calcio, rzecz jasna.


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 10:03

Podsumowanie Naj Serie A wg polskich pismaków....

Rekordowy sezon pod wieloma względami a o Juve wspominają raz. I to w najpozytywniejszym kontekscie... :doh:[/url]


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 14:02

Nie ma sensu brac na powaznie polskich mediow mowiacych o calcio. Na tvn24 na przyklad mozna bylo uslyszec, ze w Turynie kibice swietowali 30 mistrzostwo a odliczali do 32 bo tyle razy druzyna wygrala w tym sezonie :prochno:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 15:07

Kamex22 pisze:Podsumowanie Naj Serie A wg polskich pismaków....
Oczywiście wszystko brane jest pod Polaków - największy dramat - 7 miejsce Toro.

Największe rozczarowanie? Viola? Zajęli miejsce na które zasługują. Nie wiem jak można wstawić w tym miejscu Violę, skoro taki zjazd zaliczył Milan czy Udine.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2014, 19:17

Kamex22 pisze:Podsumowanie Naj Serie A wg polskich pismaków....

Rekordowy sezon pod wieloma względami a o Juve wspominają raz. I to w najpozytywniejszym kontekscie... :doh:[/url]
A... gdzie jeszcze mieliby o nas wspomnieć w tych kategoriach? ;) Ewentualnie duet Tevez-Llorente mógłby się pojawić.

Torino faktycznie miało chyba największy dramat. No, Milan ewentualnie w przekroju całego sezonu, ale oni sobie odbiją prędzej czy później.


ODPOWIEDZ