Sezon 2012/2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 10:12

szczypek pisze:
Sandro. pisze:niech wezmą przykład z Portugalczyków którzy mają co prawda tylko 3 takie luksusowe areny ale za to są jedyne w swoim rodzaju
Tak, niech wezmą przykład z Portugalczyków, którzy zastanawiają się czy nie burzyć swoich stadionów, bo są grubo pod kreską.
True.

Nie porównujcie potrzeb 100-tysięcznego Udine do Lizbony. Popatrzcie na jakie potrzeby budowane były stadiony w Portugalii (mistrzostwa, coroczne puchary). Udinese ma dużo mniejsze szanse na regularne występy w LM czy LE, który przyciągnęłyby większą rzeszę kibiców.

25 tysięcy miejsc na nowoczesnym stadionie to jak na Italię i Udine świetna sprawa.


Obrazek
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 16:47

Juventus Stadium <3 (mówcie co chcecie ale nasz stadion ma duszę)
Chyba żartujesz, pod względem klimatu ten stadion nie dorównuje Delle Alpi do pięt. Już choćby sama nazwa, która wciąż jest wersją roboczą (sponsor tytularny) odrzuca. To są Włochy, a nazwa jest z angielska (znowu ten angielski futbol?).


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 17:06

StaryDobryNedved pisze:
Juventus Stadium <3 (mówcie co chcecie ale nasz stadion ma duszę)
Chyba żartujesz, pod względem klimatu ten stadion nie dorównuje Delle Alpi do pięt. Już choćby sama nazwa, która wciąż jest wersją roboczą (sponsor tytularny) odrzuca. To są Włochy, a nazwa jest z angielska (znowu ten angielski futbol?).
Delle Alpi to był brzydki moloch. JS ma świetną akustykę, trybuny są maksymalnie blisko, widoczność świetna. byłem już na wielu stadionach, na żadnym nie oglądało się( i przeżywało) meczu tak dobrze. do angielskiej nazwy też nic nie mam.
im więcej nowych stadionów tym lepiej dla serie a.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2013, 17:07 przez Nedved1983, łącznie zmieniany 1 raz.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 17:06

StaryDobryNedved pisze:
Juventus Stadium <3 (mówcie co chcecie ale nasz stadion ma duszę)
Chyba żartujesz, pod względem klimatu ten stadion nie dorównuje Delle Alpi do pięt. Już choćby sama nazwa, która wciąż jest wersją roboczą (sponsor tytularny) odrzuca. To są Włochy, a nazwa jest z angielska (znowu ten angielski futbol?).
Byłeś, czy tak gadasz ?


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 17:32

StaryDobryNedved pisze:To są Włochy, a nazwa jest z angielska (znowu ten angielski futbol?).
Przeszkadza Ci angielszczyzna w nazwie stadionu, a pamiętasz, że pełna nazwa drużyny, której kibicujesz to Juventus Football Club :prochno:?


Obrazek
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 17:46

Nie wiem czemu czepiacie się pojemności stadionu w Udine, przecież to 100 tysięczne miasto. Po co im więcej, nawet chyba o 5k za dużo. Wizualizacja stadionu ładna, bynajmniej mi się podoba.
Wątek o budowie tego stadionu w linku poniżej.
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 3&page=245

W naszym nie podoba mi się tylko nazwa. Spotkałem się z taką "Stadio Juventus Arena" brzmi trochę głupio ale cóż. Eh ta nazwa była piękna "Stadio delle Alpi"


Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 18:05

szczypek pisze: Tak, niech wezmą przykład z Portugalczyków, którzy zastanawiają się czy nie burzyć swoich stadionów, bo są grubo pod kreską.
Chyba niektórzy nie zrozumieli co miałem na myśli, chodzi o sam wygląd tych stadionów, są po prostu boskie, nowoczesne ale nie wyglądają tak plastikowo i tandetnie jak w Anglii czy Niemczech, i tego również oczekuję od Włochów.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 22:02

Złotousty ulubieniec forum
:C
http://www.transfermarketweb.com/?actio ... sel=121024

ale powiedział również, że Napoli ma pierszeństwo do Ilicica.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 00:18

neich biora tego Ilicica i sie wzmacniaja przed LM zeby lipy nie odwalili jak Udinese w tym sezonie


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 02:53

Vimes pisze:
StaryDobryNedved pisze:To są Włochy, a nazwa jest z angielska (znowu ten angielski futbol?).
Przeszkadza Ci angielszczyzna w nazwie stadionu, a pamiętasz, że pełna nazwa drużyny, której kibicujesz to Juventus Football Club :prochno:?
Idąc tym tropem wszystkie wiadomości o Juve powinny być po Włosku, bo jak to z angielska tłumaczyć ? No nie wypada. Czasami ludzie powinni się puknąć w łeb.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 08:03

Robaku pisze:Złotousty ulubieniec forum
:C
http://www.transfermarketweb.com/?actio ... sel=121024.
prawdę powiedział, mówiłem to już dawno, ustawiają losowania żebyśmy odpadali szybciej, nawet wątek gdy grozili nam w 2006 roku o tym świadczy, a nawet ten wątek świadczy o tym dobitnie... i nie myślcie, że jak Platini grał w Juve to jest inaczej bo dla niego liczy się tylko kasa ;] zresztą pomagał przecież przy przejęciu PSG w zamian za MŚ


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 11:50

Moze nie Serie A, ale Serie B.

Ciekawy kurs na mecz Hellas z Empoli. Remis jest płatny w STSie 1.28 - remis ktory daje bezposredni awans Veronie bez wzgledu na wynik meczu Livorno z Sassuolo. :lol:


I niech mi ktos powie, ze włoska liga jest czysta :prochno:


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 maja 2013, 18:19

Sassulo i Hellas Verona w Serie A! Novara, Brescia, Livorno i Empoli będą walczyć w barażach o Serie A :)

Obrazek


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2013, 19:02

Trochę to dziadowskie przepisy, że takie Livorno mające 80 pkt musi walczyć o Serie A z Brescią, która zdobyła 18 pkt mniej. Szczerze mówiąc, wisi mi to, który zespół koniec końców wyląduje we włoskiej ekstraklasie.

Dobrze, że awans przypieczętowało Sassuolo, choć widzę, że (ponoć) nasz Berardi wyłapał czerwo. Hellas kojarzy mi się nieźle, ale chyba tylko głównie Camoranesiemu.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2013, 19:11

Jest także inny przepis w Serie B dotyczący baraży. Jeżeli trzecia drużyna na koniec sezonu ma minimum o 10 punktów więcej przewagi nad czwartą to baraże nie są rozgrywane. Nie dziwię się zatem, że Veronie i Empoli pasował remis. :prochno:


Zablokowany