Serie A: Mercato 2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Mercato którego z włoskich klubów uważasz za najbardziej udane?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2012, 12:24

W mediach już głośno że jak negocjacje z Llorente nie pójdą po naszej myśli to Juve celuje w Berbatova..


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
don1205

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 listopada 2010
Posty: 4
Rejestracja: 08 listopada 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2012, 12:31

A tymczasem transfermarkt.de podaje jakoby w naszej kadrze znalazł się James Troisi ,Australijczyk z włoskim paszportem,grający na pozycji pomocnika,wiek 24 lata,ostatnio grał w turckim Kayserispor.


Czy porażka, czy zwycięstwo zawsze wierny od lat
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2012, 22:33



Espaneta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2012, 22:43

Podobno Fiorka jest bliska pozyskania Lisandro Lopeza z Lyonu za 10 baniek, jeśli transfer dojdzie do skutku to będzie świetny ruch Włochów i również znak dla kibiców że Aulasa trzeba wywieźć na taczce bądź w kontenerze poza Lyon :prochno:


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2012, 00:29

W Lopeza nie wierzę, ale właśnie Inter zakomunikował na swojej oficjalnej stronie o pozyskaniu kolejnego gracza:

"Operacja Alvaro Pereira w FC Internazionale dobiegła końca. Piłkarz dołączył do Interu za 10 mln euro + 5 mln euro możliwe w ramach bonusów."

(1. Dwa miliony jeśli piłkarz rozegra chociaż 25 spotkań w całym sezonie.
2. Milion jeśli Inter awansuje do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.
3. Jeszcze dwa miliony jeśli Inter wygra Scudetto, Puchar Włoch lub Ligę Europejską. Suma zależna jest od ilości trofeów.)

Oczywiście z mojej strony musi pojawić się pytanie - kim jest Alvaro Pereira :)?


ObrazekObrazek
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2012, 00:32

De Rossi pisze:W Lopeza nie wierzę, ale właśnie Inter zakomunikował na swojej oficjalnej stronie o pozyskaniu kolejnego gracza:

"Operacja Alvaro Pereira w FC Internazionale dobiegła końca. Piłkarz dołączył do Interu za 10 mln euro + 5 mln euro możliwe w ramach bonusów."

(1. Dwa miliony jeśli piłkarz rozegra chociaż 25 spotkań w całym sezonie.
2. Milion jeśli Inter awansuje do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.
3. Jeszcze dwa miliony jeśli Inter wygra Scudetto, Puchar Włoch lub Ligę Europejską. Suma zależna jest od ilości trofeów.)

Oczywiście z mojej strony musi pojawić się pytanie - kim jest Alvaro Pereira :)?
Zakładam, że to żarty...
Inter staje się mocniejszy (personalnie) niż Milan.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2012, 00:35

nynek pisze:Zakładam, że to żarty...
Inter staje się mocniejszy (personalnie) niż Milan.
Nie - pisałem już wiele razy. Nie oglądam nic poza włoską piłką. Alvaro Pereira, wydaje mi się, że kiedyś słyszałem to nazwisko, tylko tyle. Nigdy w akcji nie widziałem, więc fajnie jakby mi jakiś dobry człowiek coś o nim powiedział.


ObrazekObrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2012, 10:09

De Rossi pisze:
nynek pisze:Zakładam, że to żarty...
Inter staje się mocniejszy (personalnie) niż Milan.
Nie - pisałem już wiele razy. Nie oglądam nic poza włoską piłką. Alvaro Pereira, wydaje mi się, że kiedyś słyszałem to nazwisko, tylko tyle. Nigdy w akcji nie widziałem, więc fajnie jakby mi jakiś dobry człowiek coś o nim powiedział.
Podstawowy obrońca Porto od 4 lat, świetny w reprezentacji Urugwaju. Moze od biedy grac defensywnego pomocnika, w Urugwaju najczesciej gra LWB (w ustawieniu 3-5-2), w Porto w ustawieniu 4-3-3 lewy defensor. O niebo lepszy niz Cissokho, bo jest tak samo szybki, ale ma lepsze crossy i gra z głową, a nie bez niej, jak Francuz. Ma moze juz 26 lat, ale mysle, ze moze byc jeszcze lepszy. Jesli sie zaklimatyzuje, beda miec "drugiego Maicona" na lewym skrzydle. Inter zrobil interes zycia za 10 milionow. Chelsea chciala Alvaro za 20-25 mln, ale Porto nie chcialo go puscic (sezon temu). Teraz, jako ze Alvaro coraz bardziej naciskal na odejscie, postanowili go w koncu puscic.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2012, 21:23

Ramirez zachowuje się jak burak, żeby wymusić transfer na Bolognii: "Gaston Ramirez threatened me and said he won’t play here anymore". Rozpuszczone jak dziadowski bicz piłkarskie książątka powinny pamiętać, że kontrakt obowiązuje obie strony. Jak ja nie cierpię takiego zachowania.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 12:46

Vimes pisze:Ramirez zachowuje się jak burak, żeby wymusić transfer na Bolognii: "Gaston Ramirez threatened me and said he won’t play here anymore". Rozpuszczone jak dziadowski bicz piłkarskie książątka powinny pamiętać, że kontrakt obowiązuje obie strony. Jak ja nie cierpię takiego zachowania.
Ja na jego miejscu nie składałbym takich odważnych deklaracji, bo może mu się to czkawką odbić.
Faktycznie irytująca fałszywość, zwłaszcza, iż niedawno zapewniał, że wszędzie indziej będzie mu ciężko czuć się tak, jak w Bologni


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2012, 11:43

Do SerieA przybyło dwóch Duńczyków. Niedawny obiekt naszego zainteresowania - Simon Poulsen przechodzi do Sampdorii. Ponadto Inter sprowadził jakiegoś 18-latka - Patricka Olsena

Jeśli chodzi o Poulsena, to chyba transfer do Dorii dobrze odzwierciedla klasę piłkarza.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2012, 18:56

Ciekawym transferem jest na pewno pozyskanie przez Napoli Ela Kaddouriego z Brescii. Ponoć miał trafić do nas na początku mercato :whistle: Widać, że Azzurri też zabezpieczają przyszłość.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2012, 09:05

To jeszcze nic pewnego, ale podobno Bologna i Inter na koniec mercato zechcą powalczyć o Flocchariego. Media dają większe szanse Rossoblu. Jeśli faktycznie do nich trafi, to będą dla nas złe informacje, bo Gabbiadiniemu przybędzie kolejny konkurent do ataku, a to może oznaczać, że Manolo spędzie sezon w większości na ławie


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2012, 13:05

Michael Ciani, którego sporo osób może pamiętać z potyczek Ferrary z Bordeaux w LM, wylądował w Lazio. W tamtym czasie sprawiał bardzo pozytywne wrażenie, nie wiem jak jest obecnie ale na pewno osłabieniem linii obrony nie będzie.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2012, 17:16

Bojan najprawdopodobniej w Milanie. Łysy się już sam o tym wypowiadał. No nie wiem... . A Vargas z Violi ma iść do Genoi - sam bym go chciał w Turynie na lewą stronę.


ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ