Sezon 2010/11

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2011, 15:08

Niesamowity weekend w Serie A!! Mam tylko nadzieje że z happy endem dla nas :D
Napoli już tylko 3 pkt straty do Milanu, prawdę mówiąc wole co Napoli wygra majstra niż Milan...
CAVANI :bravo:


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2011, 15:17

<<W@jTEk>> pisze:Niesamowity weekend w Serie A!! Mam tylko nadzieje że z happy endem dla nas :D
Napoli już tylko 3 pkt straty do Milanu, prawdę mówiąc wole co Napoli wygra majstra niż Milan...
CAVANI :bravo:
Ja rowniez. Dosc monopolu 2 druzyn wygrywajacych Serie A.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2011, 15:37

Dobry Mudżyn pisze:
<<W@jTEk>> pisze:Niesamowity weekend w Serie A!! Mam tylko nadzieje że z happy endem dla nas :D
Napoli już tylko 3 pkt straty do Milanu, prawdę mówiąc wole co Napoli wygra majstra niż Milan...
CAVANI :bravo:
Ja rowniez. Dosc monopolu 2 druzyn wygrywajacych Serie A.
To znaczy że dość wygranych Interu i... Juve? :prochno: Bo przed Interem to my byliśmy najlepsi a nie Milan.

Co do meczu, to fenomenalne spotkanie, jedno z lepszych w sezonie, o ile nie najlepsze. W ogóle trio Lavezzi-Hamsik-Cavani wolałbym bardziej niż Messi-Villa-Pedro. Ale i tak się nie doczekam. Napoli może sporo namieszać w nast. sezonie w LM. Jak jeszcze dokupią ze 2 bardzo dobrych piłkarzy, zwłaszcza do tylnych formacji to będą naprawdę silni. A kto wie czy i w tym sezonie nie wydrą jeszcze majstra Milanowi. Wczoraj myślałem że Milan już ma tytuł prawie w kieszeni, ale jeszcze sporo może się wydarzyć.


Z Juve na dobre i złe!
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2011, 16:48

Druzyny nad nami (Udine, Lazio) i za nami (Palermo) przegrywaja, a viola remisuje. Nic, tylko wygrac z roma i sie zblizyc... Szkoda, ze ostatnio takich sytuacji mamy zwyczaj nie wykorzystywac. :


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2011, 19:10

Jak wygramy z Romą to będę w siódmym niebie. Napoli & Lazio -> mecz sezonu '10/'11.
Jeszcze jakby za tydzień Roma z Udine przed... przewaliła, a Juve z Genoa'ą 3 punkciki :C


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2011, 16:56

Dzisiaj arcyciekawie zapowiada się mecz Napoli z Udine. Ktoś na forum pisał, że Udine zagra bez Di Natale, ale seriea.pl podaje, że ten będzie grał w tym meczu. Trzymam kciuki za Napoli.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2011, 22:37

Udinese pokonuję na wyjeździe Napoli bez Sancheza i Di Natale, czyli ludzi którzy w tym sezonie tworzą ich 90% ataku. U nas zabrakło Fabio i byliśmy w Neapolu chłopcami do bicia. Guidolin, Mazzari czy Reja - każdy z nich lepszy niż Alojz.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2011, 22:40

Dobre spotkanie, szybkie tempo. Coś czego brakuje w meczach Juventusu. Kto wie, czy gdyby Cavani strzelił karnego, to Napoli by jeszcze zremisowało. Niemniej jednak, Udine bez Di Natale (jednak) i Sancheza wygrywa, więc to raczej oni biją się teraz o LM. Życzę im powodzenia, grają fajną piłkę.

EDIT: Za szybko wyłączyłem streama. Napoli jednak strzeliło bramkę, więc gdyby Cavani strzelił, to byłby remis...

BTW:
seriea.pl pisze:Była to pierwsza porażka Napoli w meczu ligowym rozgrywanym na swoim terenie od końca października.
Szacun.
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2011, 22:42 przez Antichrist, łącznie zmieniany 1 raz.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2011, 22:42

ewerthon pisze:Guidolin, Mazzari czy Reja - każdy z nich lepszy niż Alojz.
Ta sama półka. Nie takich trenerów nam trzeba.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2011, 22:48

zoff pisze:
ewerthon pisze:Guidolin, Mazzari czy Reja - każdy z nich lepszy niż Alojz.
Ta sama półka. Nie takich trenerów nam trzeba.
Jak dla mnie każdy z nich jest bardziej utalentowany od naszego włoskiego Gmocha.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2011, 23:19

Jeśli chodzi o obecny sezon to po dzisiejszych wynikach chyba można zacząć gratulować Milanowi mistrzostwa. Napoli oddało się Udinese i ta przewaga wydaje się już być zbyt wielka, aby móc ją odrobić. Walka o tą Ligę Mistrzów będzie w tym sezonie bardzo emocjonująca, bo zarówno Udinese może się w niej znaleźć jak również Inter może się w niej nie znaleźć. Szkoda, że my w tym wyścigu (o grę w tych rozgrywkach) już nie uczestniczymy...


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2011, 23:24

szczypek pisze:Walka o tą Ligę Mistrzów będzie w tym sezonie bardzo emocjonująca, bo zarówno Udinese może się w niej znaleźć jak również Inter może się w niej nie znaleźć. Szkoda, że my w tym wyścigu (o grę w tych rozgrywkach) już nie uczestniczymy...
Patrząc na to, jak gramy my przez cały sezon, a jak grają Napoli i Udine, to my i tak nie zasługujemy na grę w LM. Koniec transmisji na dzisiaj. Niech Moc będzie z Wami.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Kluska

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 32
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2012, 15:27

Mecze w ćwierćfinale są rozgrywane systemem mecz i rewanż czy dopiero od połfinału ??


"Ja się nie chce chwalić ale ja jestem fachowiec"
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2012, 15:28

Kluska pisze:Mecze w ćwierćfinale są rozgrywane systemem mecz i rewanż czy dopiero od połfinału ??
Pytasz o CI? Od półfinału


Zablokowany