Matthijs de Ligt

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 21:13



Tutaj jakiś kolega ze szkoły De Ligta się odezwał cztery miesiące temu, że on lubił Juve już za dzieciaka. Koszulka nie była przypadkowa.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 21:26

Jestem w to w stanie uwierzyć, bo zapytany o wybór jednym ciągiem podał znanych włoskich obrońców jako źródło inspiracji. Nie dziwne, że go fascynował Juventus, który od lat słynie z defensywy. Koszulkę Juve miał, więc nawet jeśli nam nie kibicował, to z nami sympatyzował. Ale co tam, zazdrośni kibice innych drużyn nadal będą szukać czynników pozasportowych. Biedny piłkarz, Raiola go wypchnął do tego słabego klubu i musi tam grać za karę czekając na transfer do wymarzonego zespołu. :ahsisi:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 22:01



:D


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2558
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 05:57

Push3k mrozzi
Koszulka z dzieciństwa może niewiele znaczyć, bo zgadnijcie czyją miałem ją za małolata mimo, że już wtedy najbardziej lubiłem Juventus. Otóż posiadałem trykot Ronaldo z Interu, bo na ryneczku gość nie miał wtedy koszulki del Piero ani z Juve ani z Italii, a ja się uparłem, że bez koszulki nie wracam do domu:)


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 06:40

dimebag11 pisze:Push3k mrozzi
Koszulka z dzieciństwa może niewiele znaczyć, bo zgadnijcie czyją miałem ją za małolata mimo, że już wtedy najbardziej lubiłem Juventus. Otóż posiadałem trykot Ronaldo z Interu, bo na ryneczku gość nie miał wtedy koszulki del Piero ani z Juve ani z Italii, a ja się uparłem, że bez koszulki nie wracam do domu:)
Czytałeś co tam było?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 13:20

Nasi ludzie od sicial mediów to kozaki!



Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 13:25

FelekJUVE pisze:Nasi ludzie od sicial mediów to kozaki!

Mogli by jedynie gdzieś delikatnie wstawić "i" w słowie turn ;) ale faktycznie kampania związana z De Ligtem robi wrażenie.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:16

FelekJUVE pisze:Nasi ludzie od sicial mediów to kozaki!

Potwierdzam, jak ma się jeszcze dobre nagłośnienie to ładnie się można napalić :D

Ogólnie fajnie, że Juventus idzie taką nowoczesną drogą, na pewno przez to przyciągamy więcej fanów i hajsu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 16:41

Od jakiegoś czasu kapitalne montujemy filmy. Z Ronaldo było grubo, wiadomo, ale przy kolejnych projektach nie brakuje im kreatywności i robi to spore wrażenie.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 20:46

mrozzi pisze:Od jakiegoś czasu kapitalne montujemy filmy. Z Ronaldo było grubo, wiadomo, ale przy kolejnych projektach nie brakuje im kreatywności i robi to spore wrażenie.
Wcale nie potrzeba do tego dużego zaplecza. 2-3 gości ogarnia temat, pod film z Ronaldo została robiona specjalna ścianka, którą wykorzystano też z De Ligtem. Pomysł na hasło promujący kapitalny i to on robi robotę - siła tkwi w prostocie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:47

Ligt przyznał De Telegraaf, że śmiać mu się chce z tego, że zdaniem ludzi Raiola zmusza go do wyboru jakiegoś klubu. Obserwatorzy oceniają Mino nie znając go osobiście, a on faktycznie troszczy się o interesy młodego obrońcy. Jego zdaniem w Holandii ma miejsce ogromne zaskoczenie i zdziwienie, że nie wybrał Barcelony, ale on jest bardzo zadowolony z podjętego wyboru, czyli Juve. Dodał, że skupia się na czynniku sportowym, podczas gdy Mino na kwestii zarobków (stąd pewnie decyzja Raioli o klauzuli, by mieć margines do negocjacji już niebawem, choć jak wiemy sama klauzula oficjalnie potwierdzona nie jest).

Molenaar, przyszły teść Ligta, potwierdził w wywiadzie, że decyzja o dołączeniu do Juve była podjęta przez zawodnika jeszcze przed pamiętnymi słowami Ronaldo po finale LN. On sam doradził Ligtowi dołączenie do albo Messiego, albo Crisa, jako że sam grał u boku Cruijffa i widział jego wpływ na zespół.

Tak sobie obserwuję zachowanie Ligta, słucham wypowiedzi i faktycznie sprawia wrażenie gościa ogarniętego, bardzo dojrzałego, opanowanego i skromnego. Naprawdę liczę na to, że ta współpraca będzie owocna i przede wszystkim potrwa długo.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 23:08

mrozzi pisze:Tak sobie obserwuję zachowanie Ligta, słucham wypowiedzi i faktycznie sprawia wrażenie gościa ogarniętego, bardzo dojrzałego, opanowanego i skromnego. Naprawdę liczę na to, że ta współpraca będzie owocna i przede wszystkim potrwa długo.
Dokładnie, gość sprawia wrażenie tak ogarnietego i twardo stapajacego po ziemi, że trudno uwierzyć, że ma 19 lat. Nic dziwnego, że w Amsterdamie nosił opaskę bo ja po tym co czytam i widzę dałbym mu najchętniej z miejsca kapitana po Giorgio. :-) Przyznam szczerze, że nie pamiętam, kiedy ostatnio nowy nabytek Juve zrobił na mnie swoim zachowaniem i wypowiedziami tak duże wrażenie. Urodzony lider. Wielkie szczęście, że go mamy, choć oczywiście wszystko zweryfikuje boisko.


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 10:28

De Ligt ma szansę stać się jednym z moich ulubionych piłkarzy Juventusu. Gość mentalnie sprawia wrażenie jakby był już naprawdę doświadczonym życiowo i i na płaszczyźnie piłki nożnej człowiekiem. Widząc obecnie w Polsce ludzi urodzonych w 1999/2000 roku i porównując to do zachowania takiego Holendra to wygląda to jak porównanie starej Mazdy do luksusowego Maserati.

Mam nadzieję, że u boku Chielliniego, Ronaldo i takich osób w klubie jak Nedved jego gwiazda rozbłyśnie najjaśniej jak się da, a klauzula w kontrakcie będzie jedynie zbędnym wymogiem. Mamy diament, który dawno się nam nie trafił (nie liczę CR, bo przychodził jako mistrz i w pełni ukształtowany piłkarz).


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 12:10



Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 września 2019, 10:13

Został od razu rzucony na głęboką wodę i niestety zaczął się topić... Już prawie leżał na dnie gdy na powierzchnię wyciągnął go Koulibaly

Wiadomo, że grał tylko przez kontuzje Chilliniego i nie było planów by tak szybko wrzucać go do Seria A i to trochę wina trenera bo mógł zagrać Demiral, który zna już ligę ale mimo wszystko trochę to straszne gdy po 70 minutach dwudziestolatka lapią skurcze...

Dużo pracy przed nim by być wartym te 70mln ale dostał identyczną szansę jak kiedyś Pogba gdy połamał się Marchisio i dobrze by było by okazał się takim samym kozakiem jak PP


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ