T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2013, 12:00

FAKT: Oglądał pan mecze Legii? Ma pan już wizję najmocniejszej jedenastki?
Berg: Tak, oglądałem. Mocnym punktem jest nasza pozycja w lidze.

:lol:


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2013, 12:39

Ouh_yeah pisze:FAKT: Oglądał pan mecze Legii? Ma pan już wizję najmocniejszej jedenastki?
Berg: Tak, oglądałem. Mocnym punktem jest nasza pozycja w lidze.

:lol:
Pytanie czy on w ogóle wie o dzieleniu punktów ;)


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2013, 14:02

Lucas87 pisze:Jeśli Leśnodorski i Walter sami się nie zmienią, wówczas nawet dobry Boże - nie pomoże...
A jak niby ma się zmieniać Leśnodorski? Czym on Ci wadzi?

Moim zdaniem już zrobił bardzo wiele, na wielu płaszczyznach, nie tylko sportowej, a na realne wyniki to się przełoży dopiero za jakiś czas. Waltera w ogóle nie wiem po co wspominasz, on od dawna się nie miesza do zarządzania.
Ouh_yeah pisze:FAKT: Oglądał pan mecze Legii? Ma pan już wizję najmocniejszej jedenastki?
Berg: Tak, oglądałem. Mocnym punktem jest nasza pozycja w lidze.

:lol:
Ty to jednak lubisz tak przyczepić się do jakiegoś detalu i wrzucić sobie kolejnego nic nie wnoszącego posta :)

Ja to rozumiem tak - pozycja w lidze jest mocnym punktem bo w razie czego nie będzie przypału jeśli wizja Berga nie "odpali" od razu.
gucio_juve pisze:
Ouh_yeah pisze:FAKT: Oglądał pan mecze Legii? Ma pan już wizję najmocniejszej jedenastki?
Berg: Tak, oglądałem. Mocnym punktem jest nasza pozycja w lidze.

:lol:
Pytanie czy on w ogóle wie o dzieleniu punktów ;)
Wie. Wspominał o tym w którymś z wywiadów.

Ogólnie moje zdanie na temat Norwega jest takie, że ciężko mi cokolwiek powiedzieć :) Jego doświadczenie trenerskie nie powala ale myślę, że ma potencjał na niezłego trenera. Urban zdawał się nie mieć pomysłu na to jak prowadzić grę ale też nie miał łatwego zadania - napięty terminarz i cała masa kontuzji. Zobaczymy jak sobie Legia będzie radzić bez niego.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2013, 14:14

Pan Mietek pisze:
Lucas87 pisze:Jeśli Leśnodorski i Walter sami się nie zmienią, wówczas nawet dobry Boże - nie pomoże...
A jak niby ma się zmieniać Leśnodorski? Czym on Ci wadzi?

Moim zdaniem już zrobił bardzo wiele, na wielu płaszczyznach, nie tylko sportowej, a na realne wyniki to się przełoży dopiero za jakiś czas. Waltera w ogóle nie wiem po co wspominasz, on od dawna się nie miesza do zarządzania.
Rozumiem, że jesteś pełnym wiary kibicem Legii (oprócz Juventusu - rzecz jasna) :?:
Nikt tam nie zawinił, nikt nie miesza się do zarządzania itp., a drużyna jest pośmiewiskiem w europejskich rozgrywkach, w naszej lidze - prowadzi tylko dlatego, iż pozostali są jeszcze słabsi (bądź mają mniej kasy). No właśnie, ktoś daje na ten zespół olbrzymie (jak na polskie warunki) pieniądze, a jednocześnie nikt nie dba o to, aby zespół miał chociażby przyzwoitą, wyrównaną kadrę, dobrego trenera itp.
Oświeć mnie proszę co takiego dobrego zrobił ten Leśnodorski :?: :shock:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ek ... -zna/er3ep

Czy kibice Legii, mają o nim generalnie - dobre czy złe zdanie :?:

ed: @Pan Mietek. Cóż, każdy ma prawo mieć swoje uzasadnione zdanie.
Skoro tak uważasz, spełnienia marzeń :ok:
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2013, 19:49 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2013, 14:26

Lucas87 pisze:Rozumiem, że jesteś pełnym wiary kibicem Legii (oprócz Juventusu - rzecz jasna) :?: /quote]

No w pewnym sensie - tak.
Lucas87 pisze:Nikt tam nie zawinił, nikt nie miesza się do zarządzania itp., a drużyna jest pośmiewiskiem w europejskich rozgrywkach, w naszej lidze - prowadzi tylko dlatego, iż pozostali są jeszcze słabsi (bądź mają mniej kasy). No właśnie, ktoś daje na ten zespół olbrzymie (jak na polskie warunki) pieniądze, a jednocześnie nikt nie dba o to, aby zespół miał chociażby przyzwoitą, wyrównaną kadrę, dobrego trenera itp.
Oświeć mnie proszę co takiego dobrego zrobił ten Leśnodorski :?: :shock:
Litości, on prezesem został rok temu. Żeby cokolwiek się zmieniło na płaszczyźnie sportowej, potrzeba lat. To nie jest FIFA czy PES bo nawet w FMie chyba nie wystarczy kupić kilku piłkarzy, żeby gra zmieniła się o 180 stopni. A moim zdaniem i tak widać postęp w grze Legii bo o ile faktem jest, że prezes przejmował Legię będącą liderem to teraz przewaga nad resztą ligi rośnie. Podam taki przykład, że jak Marotta zostawał DSem to też się zaczęło marudzenie a po 1 roku było 7 miejsce. Dzisiaj jego hejterzy się chyba ze wstydu przestali tutaj logować.

Ja obserwuję bardzo wiele pozytywnych zmian, począwszy od takich raczej trywialnych, jak marketing czy podejście do kibiców, i wiem, że trzeba jakiegoś czasu, żeby to się przełożyło na wyniki sportowe.
Lucas87 pisze:Czy kibice Legii, mają o nim generalnie - dobre czy złe zdanie :?:
W kwestiach sportowych - jest dla mnie niewiadomą, nie jestem w pełni przekonany co do jego wiedzy i decyzji, które podejmuje, vide ta sytuacja z Bergiem. Myślę, że dobrze dobiera ludzi (Żewłak, Szumielewicz, Dominik Ebebenge) bo ci co byli wcześniej, jak np. Jóźwiak, to był dramat. A jeśli chodzi o całą resztę, no to Leśnego wszyscy uwielbiają i chyba nietrudno się domyślić dlaczego :)


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 21:02

gdzie obejze wczorajszy mecz Wisła - Cracovia?


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 21:28

http://allgoals.com.pl/viewtopic.php?p=2984
Tutaj można pobrać, trzeba mieć chyba konto założone.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2014, 00:27

Lechia pięknie wypunktowała wczoraj Zawiszę :)


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 10:18

Nikt z was nie wspomniał nawet o powrocie do piłki jednej z największych legend polskiego futbolu? Zdzisław Kręcina będzie dyrektorem Piasta Gliwice :D

Obrazek


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 12:20

Wychodzi na to, że Piast będzie pierwszą drużyną od lat, która w końcu zagra w fazie grupowej LM. Z takim dyrektorem można sięgać gwiazd... :prochno:


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 13:16

Skibil pisze:Wychodzi na to, że Piast będzie pierwszą drużyną od lat, która w końcu zagra w fazie grupowej LM. Z takim dyrektorem można sięgać gwiazd... :prochno:
Z tego co piszą media, Piast ma wystartować od 1/2 finału :D :D


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
UDinos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2014
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2014, 13:17

To tylko pokazuje słabość naszej ligi piast Gliwice.... bida:)


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2014, 15:10

Czy mógłby ktoś wytłumaczyć na czym polega to dzielenie punktów po 30stej kolejce?


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2014, 15:23

morfeuszrejowiec pisze:Czy mógłby ktoś wytłumaczyć na czym polega to dzielenie punktów po 30stej kolejce?
proste, Legia jak wygra ostatni mecz będzie miała 63 punkty, dzielimy je na pół czyli wyjdzie 31,5, jak wychodzi tyle to zaokrąglamy do reszty czyli 32. I wtedy Legia rozegra u siebie 4 spotkania z 2,3,4,5 miejscem i resztę na wyjeździe. Tak to wygląda.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2014, 19:28

Przecież to jest bez sensu :lol: Myślałem, że będą odejmować punkty (np. Legii) zdobyte z drużynami ze spadkowej grupy, ale to by było bardziej kontrowersyjne. Tak czy inaczej od przyszłego sezonu powinni z tego zrezygnować.


Zablokowany