Ekstraklasa 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie mistrzem w sezonie 2011/2012?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 11:42

Ja wiem? Skorża jednak ma trochę więcej wpisów w CV. A na Urbana jakoś zawsze patrzyłem z ostrożnością. Dużo gadania, machania łapami i niewiele więcej :/

Czekam na kolejny nalot podstarzałych Hiszpanów.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 11:47

deszczowy pisze:Ja wiem? Skorża jednak ma trochę więcej wpisów w CV. A na Urbana jakoś zawsze patrzyłem z ostrożnością. Dużo gadania, machania łapami i niewiele więcej :/

Czekam na kolejny nalot podstarzałych Hiszpanów.

To samo można powiedzieć o Maćku
i co ona ma w tym CV piszesz tak jak by miał tam minimum finał pucharu UEfA a jest zwykłym pionkiem jak Janek tylko, że Mackowi brakuje jaj


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 11:54

oliver pisze:
deszczowy pisze:Ja wiem? Skorża jednak ma trochę więcej wpisów w CV. A na Urbana jakoś zawsze patrzyłem z ostrożnością. Dużo gadania, machania łapami i niewiele więcej :/

Czekam na kolejny nalot podstarzałych Hiszpanów.

To samo można powiedzieć o Maćku
i co ona ma w tym CV piszesz tak jak by miał tam minimum finał pucharu UEfA a jest zwykłym pionkiem jak Janek tylko, że Mackowi brakuje jaj
Dwa razy mistrzostwo i trzy puchary jednak klepnął. Zastanawia mnie, czemu w Legii mu się tak rozjechało? Szczególnie w tym sezonie zespół miał naprawdę mocny a tak frajersko to roztrwonił. Ja wiem - kontuzje, wahania formy, ale to tak przerżnąć mistrza jak on to zrobił, to naprawdę było przykro patrzeć. Czego tam zabrakło?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 11:59

deszczowy pisze:
oliver pisze:
deszczowy pisze:Ja wiem? Skorża jednak ma trochę więcej wpisów w CV. A na Urbana jakoś zawsze patrzyłem z ostrożnością. Dużo gadania, machania łapami i niewiele więcej :/

Czekam na kolejny nalot podstarzałych Hiszpanów.

To samo można powiedzieć o Maćku
i co ona ma w tym CV piszesz tak jak by miał tam minimum finał pucharu UEfA a jest zwykłym pionkiem jak Janek tylko, że Mackowi brakuje jaj
Dwa razy mistrzostwo i trzy puchary jednak klepnął. Zastanawia mnie, czemu w Legii mu się tak rozjechało? Szczególnie w tym sezonie zespół miał naprawdę mocny a tak frajersko to roztrwonił. Ja wiem - kontuzje, wahania formy, ale to tak przerżnąć mistrza jak on to zrobił, to naprawdę było przykro patrzeć. Czego tam zabrakło?
Fryzjera


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 12:01

deszczowy pisze:
oliver pisze:
deszczowy pisze:Ja wiem? Skorża jednak ma trochę więcej wpisów w CV. A na Urbana jakoś zawsze patrzyłem z ostrożnością. Dużo gadania, machania łapami i niewiele więcej :/

Czekam na kolejny nalot podstarzałych Hiszpanów.

To samo można powiedzieć o Maćku
i co ona ma w tym CV piszesz tak jak by miał tam minimum finał pucharu UEfA a jest zwykłym pionkiem jak Janek tylko, że Mackowi brakuje jaj
Dwa razy mistrzostwo i trzy puchary jednak klepnął. Zastanawia mnie, czemu w Legii mu się tak rozjechało? Szczególnie w tym sezonie zespół miał naprawdę mocny a tak frajersko to roztrwonił. Ja wiem - kontuzje, wahania formy, ale to tak przerżnąć mistrza jak on to zrobił, to naprawdę było przykro patrzeć. Czego tam zabrakło?
Jaj trenerowi czyli Rybusa i Komorowskiego. z Komorowskim nie miał nikt wiele dogadania. Jeżeli zarząd sprzedaje młodych zdolnych i bardzo dobrych jak na nasze warunki zawodników, trener zadowala się odpadami z Europy i uśmiecha się do TV to ej sory. Sam sobie jest winien.
Ma te dwa mistrzostwa ma też większe doświadczenie od Janka, dłużej jest pierwszym trenerem to się nie da ukryć jednak rewelacji nie ma.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 12:02

deszczowy pisze:Zastanawia mnie, czemu w Legii mu się tak rozjechało?
Dla mnie przyczyna jest prosta. Sprzedali w połowie sezonu trzech bardzo ważnych graczy. Komorowski, Borysiuk, Rybus. Na ich miejsce sprowadzili Blanco i Novo, zawodników na kontrakt półroczny... Fajnie, że Legia zarobiła na tych graczach, ale zaoszczędziła przy okazji mistrzostwem.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 12:10

zoff pisze:
deszczowy pisze:Zastanawia mnie, czemu w Legii mu się tak rozjechało?
Dla mnie przyczyna jest prosta. Sprzedali w połowie sezonu trzech bardzo ważnych graczy. Komorowski, Borysiuk, Rybus.
I wygląda na to, że nie wyciągnęli wniosków. Żyro blisko Hannoveru, nie zdziwię się także, gdy po Euro odejdzie Wolski. Szkoda, bo Legia jeszcze zimą miała potencjał na CL...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 13:49

francois pisze: I wygląda na to, że nie wyciągnęli wniosków. Żyro blisko Hannoveru, nie zdziwię się także, gdy po Euro odejdzie Wolski. Szkoda, bo Legia jeszcze zimą miała potencjał na CL...
Dokładnie. A moim zdaniem gdyby dali pograć cały sezon wyjściowym składzie właśnie Wolskiemu i Żyro przy okazji kwalifikując się ponownie do fazy grupowej Ligi Europy to ceny w moim przekonaniu za ich obu będą znacznie większe.

Ale wydaje mi się, że ITI nie chcę się z tym wszystkim szczypać. Oni chcą po prostu ten pieniądz.


Obrazek
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 14:37

A czy to nowość w Ekstraklasie? Pseudo polityka transferowa zespołów z Polski nie zmienia się od lat. Wypromujemy dobrych graczy, bo nie oszukujmy się. Mimo całej nagonki na naszą ojczystą piłkę to sporo wartych uwagi zawodników się rozwija na polskich boiskach.
Szkoda tylko, że tak łatwo i za takie grosze pozbywamy się rodzynków, oddając ich do Bundesligi, Rosji itp. No i wielu z obiecujących piłkarzy poszło przez to na zatracenie.
Miejmy nadzieję, że chociaż Żyro i Wolski zostaną w Legii, na co się jednak pewnie nie zapowiada.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 14:51

jareckik pisze:
deszczowy pisze:Czego tam zabrakło?
Fryzjera
Widzę, że po raz kolejny chcesz zabłysnąć na cytatach..... Taka mała podpowiedź - źle się do tego zabierasz.
zoff pisze:Fajnie, że Legia zarobiła na tych graczach, ale zaoszczędziła przy okazji mistrzostwem.
Można mówić o tym, że Skorży rozłożyli skład w środku sezonu. Na pewno dużą stratą była kontuzja będącego w niesamowitej dyspozycji Radovicia. Ale, wciąż, tak słaby wynik go nie tłumaczy. Bo drugą rundę Legia zagrała jak amatorzy a ten skład wciąż miał potencjał, zwłaszcza, że inni też grali padakę.

Żyro dementuje pogłoski na temat Hannoveru. Wolski twierdzi, że zostanie co najmniej na rok. Więc to jest już coś. Nie oszukujmy się, oni prędzej czy później wyjadą, bo taka jest kolej rzeczy, także ja się cieszę i z tego.

Nie jestem bynajmniej uradowany z powodu zatrudnienia Urbana, mam poważne wątpliwości czy trener, który niemal spuścił Zagłębie do 1 ligi da radę ale nie będę go z miejsca skreślał.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2012, 20:50

Polskiej patologii i kupowania licencji końca nie widać...
Obecnie mówi się, że licencję Polonii może kupić GKS Katowice...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2012, 21:47

francois pisze:Polskiej patologii i kupowania licencji końca nie widać...
Obecnie mówi się, że licencję Polonii może kupić GKS Katowice...
Pilkarze nie dostaja pieniedzy od kilku miesiecy, wiec kto ma taka wyobraznie zeby pisac o kupowaniu licencji? Litosci.. :lol:


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2012, 22:24

francois pisze:Polskiej patologii i kupowania licencji końca nie widać...
Obecnie mówi się, że licencję Polonii może kupić GKS Katowice...
Po prostu boją się derbów z GKS Tychy :D


ODPOWIEDZ