Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2011, 21:42

Dokładnie, jedyna szansa dla Wisły to 2 porażki ( nawet nie remisy) Fulham i sami muszą zdobyć komplet czyli mało prawdopodobne.

Co do Legii. Pokazali Śląskowi jak się gra z Rumunami :C Tyle gadania było jak to Śląsk super a Legia dno potem po odpadnięciu Śląska ,że Legia nie ma większych szans i proszę :D 4 kolejka i mamy awans.
Oczywiście mieli słabsze momenty, popełniają błędy ale co z tego ,że podobno Wisła grała ładnie a dostała 4:1 a Legia wygrała 3:1 i to zostaje a nie wrażenia estetyczne. Mamy awans i super, obyśmy nie skończyli na 1/16 i będzie fajnie. Może to być piękna wiosny dla Legii, bo jeśli w LE wychodziło w zeszłym roku i Lechowi to w lidze grali słabo, Legia zdecydowanie lepiej .


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 listopada 2011, 11:22

valsir pisze:Dokładnie, jedyna szansa dla Wisły to 2 porażki ( nawet nie remisy) Fulham i sami muszą zdobyć komplet czyli mało prawdopodobne.

Co do Legii. Pokazali Śląskowi jak się gra z Rumunami :C Tyle gadania było jak to Śląsk super a Legia dno potem po odpadnięciu Śląska ,że Legia nie ma większych szans i proszę :D 4 kolejka i mamy awans.
Oczywiście mieli słabsze momenty, popełniają błędy ale co z tego ,że podobno Wisła grała ładnie a dostała 4:1 a Legia wygrała 3:1 i to zostaje a nie wrażenia estetyczne. Mamy awans i super, obyśmy nie skończyli na 1/16 i będzie fajnie. Może to być piękna wiosny dla Legii, bo jeśli w LE wychodziło w zeszłym roku i Lechowi to w lidze grali słabo, Legia zdecydowanie lepiej .
Zgadzam się w 100%. Zawsze powtarzałem, że ostatecznie liczy się tylko wynik. Styl nie ma znaczenia, żadne statystyki też bo to nie jest jazda figurowa na łyżwach.

I widać, że gra w LE nie przeszkadza nam w lidze bo tracimy 3 pkt do Śląska a mamy wciąż zaległy mecz z Zagłębiem.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2011, 21:13

Wczoraj Legia dostałą sromotną lekcję od PSV, a dzisiaj Wisła podtrzymała nadzieje na awans :dance:
Jeszcze niedawno trudno było wierzyć w awans Wisły, ale po 5. kolejce spotkań staje się on coraz bardziej możliwy. Wisła gra dobrze u siebie (nie licząc wpadki z Odense :/ ), ale trzeba także liczyć na potknięcie Fulham z Duńczykami.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2011, 10:13

Patrzac na gre Odense to watpie, zeby cos dunczycy zdziałali na Krejwen Kotidz. Obawiam sie, ze Fulham to im piatala do przerwy wcisnie. Ale cuda czasem sie zdarzają. ;)

W 1/16 poprosze o Ateltico Madryt 8)


Obrazek
Edvyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 30
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2011, 23:01

Ale cuda czasem sie zdarzają. ;)
No i się zdarzyło mamy 2 drużyny w 1/16 LE .
Bramka Odense w 90min ... fuks fuks fuks

Fajnie bo chyba nie było takiej sytuacji od kiedy żyję by 2 nasze kluby wyszły z grupy w euro pucharach .
Może będziemy mieli Polski finał . ;d


Obrazek
Bolek_1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 19
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2011, 23:06

oglądałem oba mecze równolegle i po golu Odense to pół bloku obudziłem


JUVE JUVE JUVE
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2011, 23:17

Niesamowite. Oglądałem mecz Wisły jednym okiem, ale to co zdarzyło się w Londynie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem kibicem każdej polskiej drużyny na arenie międzynarodowej. Awans i gra drużyny na wiosnę to dobra informacja. Awans dwóch zespołów to bardzo dobra informacja! Jestem mega zadowolony. To była bardzo fajna piłkarska jesień w polskim wykonaniu. Reprezentacja momentami również porywała, ale Wisła, a przede wszystkim Legia pokazały pazur. Nic tylko się cieszyć.


Obrazek
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2011, 23:18

Brawo dla Wisly i Legii, 2 zespoly w europeiskich pucharach na wiosne to rzadkosc.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2011, 23:33

kosciu88 pisze:Brawo dla Wisly i Legii, 2 zespoly w europeiskich pucharach na wiosne to rzadkosc.
Dodam tylko ze polskie kluby potrzebuja jeszcze 3 zwyciestw w tym roku .. jedno moze dołozyc Legia juz teraz i potem Wisla i Legia po 1 zwyciestwie w 1/16 i za rok mamy rozstawienie w 4 rundzie ELM .. to dopiero bedzie sukces:)

Ps. Dobrze tak Fulham.. maja za swoje .. wtedy co wyeliminowali Juventus - w kuriozalnych tez nota bene okolicznosciach:)


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2011, 23:40

Wypada pogratulować. Teraz Wisła ma "swoją" Moskwe ;)

Co do typow na 1/16 to ja zmieniam upodobania.

Legia - United
Wisła - City

:D


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2011, 00:16

Gratulacje dla Wiślaków. Szczęście im dopisało i bez niego awansu by nie było ale chwali się walkę do końca i zwycięstwo z taką drużyną jak Twente. Fajnie, że będą 2 drużyny.

Generalnie, w fazie pucharowej raczej już nikt nie będzie kładł lachy także awans do kolejnej fazy którejkolwiek z drużyn graniczy z cudem ale ten rok nauczył nas tego, że w cuda trzeba wierzyć i szczęściu należy pomóc także zobaczymy jak to będzie.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2011, 00:44

Mietson pisze:Gratulacje dla Wiślaków. Szczęście im dopisało i bez niego awansu by nie było ale chwali się walkę do końca i zwycięstwo z taką drużyną jak Twente. Fajnie, że będą 2 drużyny.

Generalnie, w fazie pucharowej raczej już nikt nie będzie kładł lachy także awans do kolejnej fazy którejkolwiek z drużyn graniczy z cudem ale ten rok nauczył nas tego, że w cuda trzeba wierzyć i szczęściu należy pomóc także zobaczymy jak to będzie.
Że szczęście im dopisało to mało powiedziane :) Jak już byłem pewien że wygrali mecz i niestety odpadną, po czym włączyłem Livescore i się lekko zdziwiłem :P Jedni pisali 90+2 a inni 90+3 :P Najważniejsze, że Polskie klubu awansowały z grupy i zbierają kolejne punkty. Może akurat uda nam się wywalczyć kolejne miejsce dla naszych zespołów, albo chociaż jakieś wyższe miejsce w kwalifikacjach i ostatecznie może awans do LM :P (ponoć jak wygramy jeszcze 3 mecze - jutro gra Legia - to w następnym roku będziemy mieli drużynę rozstawioną w 4 rundzie kwalifikacji LM)...


ObrazekObrazekObrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2011, 20:19

Już żegnaliśmy się z Wisłą z LE a tu taka niespodzianka!! Brawa dla Odense bo chłopaki grali o nic a jednak dali rade i podarowali awans Wiśle. Jeszcze niedawno mało kto wyobrażał sobie chociaż jedną drużyne w grupie LE a tu prosze mamy za to DWIE w fazie pucharowej.
Fajnie byłoby trafić na ManUtd albo ManCity.

Co do meczu to tak słabego bramkarza daaawno nie widziałem, nawet nasz dawny Chiamenti(nie wiem czy dobrze napisałem).


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2011, 21:57



„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2011, 23:01

Awans dwóch polskich zespołów bardzo cieszy, chociaż przyznać trzeba, że mieliśmy sporo szczęścia, ale jakie to ma teraz znaczenie... ;] wierzę, że tym razem uda nam się przebrnąć przez następną fazę chociaż jednej drużyny. Chciałbym, żeby chociaż jedna z drużyn trafiła na City bądź United, a myśląc realnie fajnie by było gdybyśmy trafili na kogoś z Europy południowej bądź wschodniej ;] Jutro losowanie i wszystko będzie jasne;]


Zablokowany