Ekstraklasa 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2010, 10:34

Lech Poznań Mistrzem Polski! Świeże wideo z miasta
http://pilkarskiekomentarze.com/news.php?extend.175.6


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2010, 11:17

tabo, moze najpierw poczytaj regulamin LM a pozniej pisz co czeka Lecha.

zaczyna w 2 rundzie, pozniej jest 3 a po niej jest jeszcze jedna faza eliminacyjna. tzw play off, no i po niej czekaja grupy. Czyli wystarczajaco zeby ktos "Ziemniaków" wyeliminował.


A co do Juventusu i LE, licze ze w 3 rundzie eliminacji trafimy na... Pogoń 8)


Obrazek
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2010, 13:42

Wielkim kibicem Lecha nie jestem. Karnetu nie mam. Czasem na mecze wpadam. Znawcą ruchu kibicowskiego w tym kraju pewnie też mnie nie można nazwać. Jednak to co wczoraj się wyrabiało na stadionie, a potem w tym mieście to był czysty obłęd. :bravo: :-D Jak ktoś będzie chciał jeszcze powątpiewać w to, że KKS jest najlepszym klubem w Polsce pod względem kibiców to zapraszam na Bułgarską. Najlepiej w momencie, gdy stadion pomieścić będzie mógł grubo ponad 40 K. Doping, oprawy, klimat = :ok:

Co do mistrzostwa Polski, to jestem niezmiernie uradowany, bo nikt bardziej od Lecha na ten tytuł w tym sezonie nie zasłużył. Wisła grała w tym sezonie kompletną padakę i gdyby zdołali wygrać znowu miszcza to bym chyba wyrzucił dekoder cyfry + przez okno. Owszem tylko 3 pkt za Lechem pod koniec sezonu i to przy dużej dozie szczęścia w przedostatniej kolejce, ale należy pamiętać, że suma szczęścia zawsze jest równa zeru. :>
Zwłaszcza wspominając Sebę P., który dostarczył Wiśle punkty w sposób fantastyczny. Jeśli ktoś wie o czym mówię :D

O Legii to w ogóle szkoda mówić, bo gdybym kibicował tym (:roll: ) to bym się po meczu z Wisłą spalił ze wstydu i nie pokazywał przez długi długi czas. W ogóle to co wyczyniali piłkarze z Łazienkowskiej w tym sezonie woła o pomstę do nieba, bo takiego piachu jakim sypała Legła to nie widziałem od dawien dawna.

Pozytywnie zaskoczył mnie Ruch, który grał naprawdę dobrą piłkę i zasłużenie stanął na pudle.

Mistrz mistrz Kolejorz! A przede wszystkim jego kibice. Wielki pokłon.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2010, 13:46

lukaszeq pisze:Odwrotnie:
od 2 rundy - Wisła
od 3 rundy - Pogoń/Jagiellonia
Dokładnie, pomyliłem kolejność. Jakby co to więcej tutaj:
http://pl.uefa.com/memberassociations/n ... 82936.html

it doesn't matter pisze:tabo, moze najpierw poczytaj regulamin LM a pozniej pisz co czeka Lecha.
Czytałem tylko przeoczyłem.

Więcej: http://pl.uefa.com/memberassociations/n ... 82959.html


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2010, 17:14

Lech Poznań mistrzem Polski. Bardzo się z tego faktu cieszę, bo nie ukrywam, że od początku sezonu stawiałem na nich, chciałem aby wygrali. Może w końcu uda się awansować do Ligi Mistrzów? To "może" to już parę ładnych lat jest wypowiadane. Wisła z Heniem Kasperczakiem sobie by nie poradziła, jakoś ostatnio Henry nie ma za dobrej passy. Z Kolejorza odejdzie Lewandowski, na pewno działacze Lecha znajdą kogoś dobrego na jego miejsce, jeśli zostanie Peszko to są realne szanse na awans. W każdym razie trzymam za nich kciuki.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2010, 17:23

Prawdziwa drużyna nie może żyć tylko jednym piłkarze i opierać się tylko iw wyłącznie na nim, przykładem jest choćby Barcelona i Messi, który nie gra, Barca stoi, podobny błąd zrobili działacze Juve, myśleli, że w wystarczy sam Diego, tak samo gra opiera się na grze Bayernu, Robben oraz Realu Ronaldo. Odejście Lewego nic nie zwiastuje może być nawet jeszcze lepiej :lol: Będą pieniążki będą wzmocnienia, grunt to dostać się do fazy grupowej LM, tam już jest gruba kasa.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 maja 2010, 18:24

artur_89 pisze:Prawdziwa drużyna nie może żyć tylko jednym piłkarze i opierać się tylko iw wyłącznie na nim, przykładem jest choćby Barcelona i Messi, który nie gra, Barca stoi, podobny błąd zrobili działacze Juve, myśleli, że w wystarczy sam Diego, tak samo gra opiera się na grze Bayernu, Robben oraz Realu Ronaldo. Odejście Lewego nic nie zwiastuje może być nawet jeszcze lepiej :lol: Będą pieniążki będą wzmocnienia, grunt to dostać się do fazy grupowej LM, tam już jest gruba kasa.
widac ze prawdziwy znawca sie znalazl.
jesli gra barcelony opiera sie na czymkolwiek, to predzej na duecie Xavi - Iniesta niz Messim. Bayern ma innych zawodnikow, ktorymi moze postraszyc, poza Robbenem. Real coprawda opiera sie w wiekszosci na Ronaldo, i bez niego gra po prostu slabo, ale tez maja paru innych graczy ktorzy moga postraszyc. W przeciwienstwie do Juve. Z taka roznica, ze nasz Diego jest po prostu kiepski, i nawet jak gra to nic z tego nie wychodzi

Gratulacje dla Lecha, fajnie ze ekipa z Poznania zdobyla majstra. Zasluzyli sobie jak nikt inny w tym sezonie.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2010, 18:37

artur_89 pisze:Prawdziwa drużyna nie może żyć tylko jednym piłkarze i opierać się tylko iw wyłącznie na nim, przykładem jest choćby Barcelona i Messi, który nie gra, Barca stoi,
Ha Ha Ha, wybacz ale nie mogłem się powstrzymać, jeżeli twoim zdaniem Barcelona bez Messiego gra słabo, stoi itp, to radzę czasami włączyć jakiś meczyk w/w drużyny. Nie mówię ,że Messi nie robi różnicy, ale ona nie jest jakoś wielce zauważalna przy takich zawodnikach jak Xavi,Iniesta itp.
artur_89 pisze:tak samo gra opiera się na grze Bayernu, Robben oraz Realu Ronaldo.
Tak samo jak wyżej


Uppss EDIT: Ciesze się ,że Lech został mistrzem, mam nadzieje ,że coś ugrają w pucharach ;)


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 11:30

http://pilkarskiekomentarze.com/news.php?extend.177.6
Asy i cieniasy polskiej ektraklasy.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 11:33

Do miecza!
Widzew wraca do Ekstraklasy.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 12:23

Nevermind pisze:Do miecza!
Widzew wraca do Ekstraklasy.
Nie na długo :whistle:

P.S. Takie teksty to do koleżanki z Twojego avatara.

Pozdrawiam i buziakuje :*


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 12:25

steru pisze:
Nevermind pisze:Do miecza!
Widzew wraca do Ekstraklasy.
Nie na długo :whistle:

P.S. Takie teksty to do koleżanki z Twojego avatara.

Pozdrawiam i buziakuje :*
Jestem pewny, że Widzew w następnym sezonie zajmie miejsce w pierwszej piątce. Dziękuje, dobranoc
Do miecza.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 12:26

Kolejny zakładzik z którego się nie wywiążesz czy jednak masz resztki honoru?

Widzew w piątce? Możesz se pomażyć synek.

Pozdrufka dla koleżanki :*


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 12:29

Przecież wygrałem. Widzew według prawa awansował do Ekstraklasy... ale został bezprawnie zdegradowany. Dostanie za to spore odszkodowanie. Dziękuję :*
XOXO


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 12:42

Zakład nie był o to czy podstawnie czy niepodstawnie zdegradowano Widzew. Według Ciebie bezprawnie, według mnie całkiem słusznie. Zakład był o to w której lidze Widzew będzie grał, czyli czy zostanie zdegradowany. I został. Amen.

P.S. Kiedyś można było z Toba w miare sensownie dyskutować. I już nawet nie o tą flaszkę chodzi. Po swoim poście straciłeś jakiekolwiek resztki szacunku, którymi Cię darzyłem.

Całkiem na serio. Skończmy tą dyskusję bo jest bez sensu. Wrócimy do niej za rok, jak będą znane końcowe rozstrzygnięcia w Ekstraklasie.

Pisss


ODPOWIEDZ