Pogoń Szczecin

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2009, 22:48

Chciałbym się zapytać czy są na tej stronie sympatycy szczecińskiego klubu?? Mimo ze jestem z opolskiego kibicuje Pogoni od dziecka i jestem na dobre i złe z nimi. Mam nadzieje, ze Portowcy awansuja do I ligi, a sa na dobrej drodze ku temu celowi. :) a Tak btw. smutna wiadomość, były napastnik Pogoni Claudio Milar zginał w wypadku :płaczę:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2009, 23:02

Szkoda chlopa, naprawde dobry grajek i w tak glupi sposob zginał :? :?

A co do Pogoni to od zawsze przyjaciele ;) mam nadzieje ze za niedlugo awansujecie wreszcie do Ekstraklasy! ;) Jedyna szkoda ze tak sie z Zaglebiem porobilo. Ale ja sie nie powienienem mieszac :)

Ole Ole Ole Ola I Tylko Pogon, Pogon Szczecinska 8) 8)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2009, 23:05

Za to dobrze, ze zmienili Kurasa na Mandrysza, bo teraz Pogoń ma super serie, ale Kuras i tak jest szanowany przez kibiców za to co zrobił i nadal będzie. Strata Pogoni do 1 miejsca wynosi bodajże 2-3 pkt.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 00:41

Ja mieszkam w Szczecinie, ale za bardzo za Pogonią nie jestem. Po pierwsze dla mnie liczy sie tylko JUVE, po drugie nie lubie polskiej piłki, po trzecie nie podoba mi sie filozofia Pogoni. Mój młodszy brat trenuje u Sergieja Szypowskiego jak ktoś sie bardziej orientuje, to wie, że to były bramkarz Pogoni, a wcześniej Hutnika Kraków, pierwszy zaganiczny kapitan polskiej drużyny, bardzo spoko koleś, ma bardzo wiele znajomości w polskiej lidze, prowadzi szkółke bramkarska w której trenuje mój brat, i trenuje bramkarzy Pogoni. Ostatnio podczas turnieju, w którym bronił mój brat, rozmawiałem z nim o Pogoni i mówił, ze ciężko to widzi, że Pogoń gra słabo, w drużynie jest wielu nowych piłkarzy przed którymi jeszcze wiele paracy, aby myśleć o 1 lidze. Mało ludzi przychodzi na Pogoń, chociaż mieszkam niedaleko stadionu, to jakoś nie mam ochoty sie zabrać na mecz.


Day after day I'm getting better and better.
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2009, 22:06

Także jestem ze Szczecina. Pogoni może aż tak nie kibicuje ale jest to klub z miasta w którym się urodziłem i wychowałem więc "coś" tam czuje do drużyny choć często mówię/piszę, że tak nie jest. Niestety Pogoń przez wybryki pana Ptaka znajduje się gdzie się znajduje co z tego będzie zobaczymy po tym jak funkcję trenera objął Piotr Mandrysz idzie nam o niebo lepiej i gonimy drużyny przed nami. Szkoda Claudio Milara jeszcze taki wypadek jak przeczytałem był to dla mnie szok.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 20:46

MOTOR LUBLIN - POGOŃ SZCZECIN 2:0 (1:0)
Maciejewski 10' (k), Król 70

POGOŃ SZCZECIN: Wójcik - Nowak, Koman, Dymek, Woźniak - Wólkiewicz, Sobczyński, Parzy, Rydzak, Ropiejko, Sieniawski

MOTOR LUBLIN: Mierzwa - Budzyński, Bożyk, Maciejewski, Dykij, Żmuda, Maziarz, Lenart - Wilawer, Solecki, Pacholarz
Od początku meczu, Pogoń ruszyła do gwałtownych ataków, już w piątej minucie próbując zaskoczyć Mierzwę. Jednak strzały Rydzaka i Sieniawskiego nie znalazły drogi do bramki Motoru. Pierwsza odpowiedź Motoru była skuteczna. Po rajdzie Mariusza Soleckiego i faulu bramkarza Wójcika, sędzia wskazał na jedenasty metr i lublinianie uzyskali prowadzenie. Chwilę później swoją szansę znalazł Wólkiewicz, który strzelał z ostrego kąta - bez efektu. Kolejne akcje szczecinian były coraz groźniejsze. W 30 minucie, strzał Ropiejki sparował Mierzwa, a dobitka Sieniawskiego została wybita z linii bramkowej. Skutecznym defensorem okazał się Artur Bożyk. Była to najlepsza okazja do wyrównania, lecz po pierwszej połowie, Motor zasłużenie prowadził.

Druga połowa to okres mądrej gry Motoru. Szczecinianie natomiast starali się za wszelką cenę pokonać bramkarza lubelskiej jedenastki. Swoje szanse mieli: Woźniak, Biliński oraz Sieniawski, jednak za każdym razem udawało się zachować czyste konto. W 70 minucie, po jednej z kontr, Kamil Król posłał piłkę do siatki z najbliższej odległości. Po stracie bramki, Pogoń grała bardzo chaotycznie i nie potrafiła znaleźć drogi do bramki Motoru.
zrodlo lubelskisport.pl


Obrazek
acidgraju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 59
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2009, 21:29

To druzyny ktorym kibicuje od zawsze od małolata.. spadajac z estraklasy oczyscilismy sie z korupcji... w pierwzej lidze czy nie ja i tak kocham Cie... ta dywize trzymalem takze wtedy gdy juve spadlo do serie B pozdro


Juve 4 ever
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 10:17

acidgraju pisze:To druzyny ktorym kibicuje od zawsze od małolata.. spadajac z estraklasy oczyscilismy sie z korupcji... w pierwzej lidze czy nie ja i tak kocham Cie... ta dywize trzymalem takze wtedy gdy juve spadlo do serie B pozdro
Juve a nie juve. :naughty:

Też kibic Portowców z racji miejsca urodzenia.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 10:27

PietroBosman pisze:Też kibic Portowców z racji miejsca urodzenia.
Tak, jak ja. Kiedyś byłem większy kupowałem te karnety, chodziłem na mecze. Ale pewna sytuacja mnie do tego tak zniechęciła ,że od 1,5 roku nie byłem na stadionie. Jednak liczę ,że w końcu uda im się awansować do Ekstraklasy.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 12:19

Ja w tym sezonie jeszcze nie byłem, chciałem ale karta kibica mnie skutecznie obróciła o 180 stopni...


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 13:33

Valso, może Ty wiesz czemu kibice strajkują? Chodzi o te karty? Bo nie wiem. Pozdrawiam


marioz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2008
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 14:17

Karty nie były jedynym powodem strajku. Zarząd miał jakąś umowę ze stowarzyszeniem odnośnie dopingu, opraw. Z tego co się dowiedziałem postawiono im jakieś warunki, których kibice nie chcieli spełnić, więc przestali wspomagać Pogoń, a zarząd stwierdził że sam uatrakcyjni spotkania...

Ponadto dochodziły podobno jakieś akcje z policją, jakieś zatrzymania w dniu meczu. Karty same w sobie zostały zaakceptowane, ale jak widać frekwencja jest bardzo słaba.


Bez popity! :O
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 14:42

Marioz777 pisze:Karty nie były jedynym powodem strajku. Zarząd miał jakąś umowę ze stowarzyszeniem odnośnie dopingu, opraw. Z tego co się dowiedziałem postawiono im jakieś warunki, których kibice nie chcieli spełnić, więc przestali wspomagać Pogoń, a zarząd stwierdził że sam uatrakcyjni spotkania...

Ponadto dochodziły podobno jakieś akcje z policją, jakieś zatrzymania w dniu meczu. Karty same w sobie zostały zaakceptowane, ale jak widać frekwencja jest bardzo słaba.
Aha, dzięki za wyjaśnienie. Mówię, oglądam wyniki Pogoni, patrzę jak rozkręca się kariera mojego kolegi Zwolaka. Ale nie siedzę w tym i byłem ciekaw. Pozdrawiam


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 16:34

ja tam mieszkam w Stargardzie Szczecińskim i większość kibicuje Pogoni ... ale ja jestem za Lechem i stołecznym klubem Błękitnymi ;D


Fino Alla Fine Forza Juventus!
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2011, 20:58

Smok-u pisze: Aha, dzięki za wyjaśnienie. Mówię, oglądam wyniki Pogoni, patrzę jak rozkręca się kariera mojego kolegi Zwolaka. Ale nie siedzę w tym i byłem ciekaw. Pozdrawiam
Zwolak?
Kto to?


ODPOWIEDZ