1.Liga Polska 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Ryszkins

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 16:10

Pawełek pisze:
Juventino90 pisze:Za rok wrócę?
Hehehe, bardzo śmieszne. Jeszcze ci japa opadnie, kiedy usłyszysz o transferach Widzewa.
Olisadebe? :prochno:
Widzew był zainteresowany olisadebe kilka lat temu. teraz zawodnik jest już za stary. prędzej nadaje się do milanu :lol:


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 16:29

Kilka lat temu? To chyba Widzew stoi w miejscu.

Przeczytaj:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53716,titl ... caid=181e8

:prochno:

Cały Widzew, jak i jego kibice, zatrzymali się w prehistorii, więc nie ma co się przejmować :smile:


Sky is the limit!
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:23

DYZIO_STW pisze:kompleksy to macie Wy ... Widzew ... :whistle: ...
Co ma Widzew do sprawy Stalówka-Motor :rotfl: .
a Wasi tradycyjnie przybijają z roku na rok kolejny grób do trumny Motoru
:rotfl: wg.Ciebie ile juz jest tych grobów :lol:
bezpośrednich konfrontacjach z moją Stalą jest lany lub remisuje po karnym i grając z przewagą jednego zawodnika

kibicowales Stali jak grala w 3lidze??

Niestety Motor ulegl u siebie z Dolcanem 0:2 :angry: a Warta oddala pkt. Stilonowi :/ . Mecz w Gorzowie zdecyduje o barazowiczu...Motor ratuje tylko zwyciestwo.


Obrazek
Ryszkins

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 10:55

Pawełek pisze:Kilka lat temu? To chyba Widzew stoi w miejscu.

Przeczytaj:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53716,titl ... caid=181e8

:prochno:

Cały Widzew, jak i jego kibice, zatrzymali się w prehistorii, więc nie ma co się przejmować :smile:
Ligowy sezon powoli dobiega końca, a to oznacza, że zaczyna się sezon transferowy, który bywa nie mniej intrygujący. W kontekście wzmocnień Widzewa w mediach pada wiele nazwisk. Jedne bardziej realne, a inne mniej. A niektóre wręcz z księżyca. Najlepszy przykład - Emmanuel Olisadebe, który obecnie przebywa na sportowej emeryturze w Chinach. Co prawda, z jego paszportu wynika, że ma 31 lat. Ale jakiś czas temu głośno było o tym, że jeszcze przed przyjazdem do Polski "odmłodził się" o pięć lat. Kiedyś prezes Widzewa otwarcie mówił o zainteresowaniu "Olim", ale to było... siedem lat temu. Nie ma sensu już do tego wracać.
źródło: http://www.widzewiak.pl/czytaj/newsroom ... nsywe.html


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 13:32

pawełek89 pisze: Niestety Motor ulegl u siebie z Dolcanem 0:2 :angry:
Żałuję, że nie postawiłem kasy na chłopaków z Ząbek, ich postawa w obecnym sezonie to ogromne zaskoczenie, nie tylko dla mnie. Ciekawe co będzie w następnym, mimo wszystko walka o ekstraklasę to raczej marzenie ściętej głowy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
DYZIO_STW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 338
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 21:25

pawełek89 pisze:
DYZIO_STW pisze:kompleksy to macie Wy ... Widzew ... :whistle: ...
Co ma Widzew do sprawy Stalówka-Motor :rotfl: .
a Wasi tradycyjnie przybijają z roku na rok kolejny grób do trumny Motoru
:rotfl: wg.Ciebie ile juz jest tych grobów :lol:
bezpośrednich konfrontacjach z moją Stalą jest lany lub remisuje po karnym i grając z przewagą jednego zawodnika

kibicowales Stali jak grala w 3lidze??

Niestety Motor ulegl u siebie z Dolcanem 0:2 :angry: a Warta oddala pkt. Stilonowi :/ . Mecz w Gorzowie zdecyduje o barazowiczu...Motor ratuje tylko zwyciestwo.
coś od 4 lat nie umiecie z nami wygrać

co ma widzew do sprawy Stalówka - Motor ?? A to, że nazywacie się silną kibicowsko ekpią i napinacie się na internecie, a na własnym stadionie potraficie tylko uciekać ... jakoś kibole Stali na swoim stadionie nie uciekała przed rywalami

tak kibicowałem Stali jak była w 3 lidze ...

co do Waszego meczu w Gorzowie ... to przykro mi bardzo, że nie macie w nim większych szans - co pokazują wasze wyjazdowe "sukcesy" i wasza skuteczność na wyjazdach ( w tym sezonie też macie "piekielną" skuteczność - strzelone tylko 17 bramek - nie liczę 3 goli w walkowerze z Kmitą, i której to nie uwzględniam w rankingu najsłabszych zespołów pod względem liczby strzelonych goli, a na wyjazdach tych goli macie strzelonych mniej niż nie grająca już w rozgrywkach Kmita :rotfl: ). Nie czepiaj się Warty ... trzeba było wygrywać swoje mecze, a nie oglądać się na innych i liczyć, że innibędą się przejmować tym, że Motor spadnie czy nie ... moja Stal przynajmniej w odróżnieniu od Motoru utrzymałą się na boisku bez pomocy innych, a w Lublinie gdyby nie czerwona kartka i karny też byśmy wygrali ...


"Od autu rozpocznie zamaskowany mściciel, Zdenek Grygera"

Juve - storia di un grande Amore!!

C'e solo un Capitano! Alessandro Del Piero! Grazie Alex!

Grazie Gigi Buffon!

37.
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 21:58

Ja się osobiscie ciesze ze Motor spada, bo to taki pierdołowaty klub :) (bez urazy) Nie lubi ich nikt z moich znajomych, czy to Cracoviackich, czy to Wiślackich, ba, nawet nie lubi ich 2 znajomych Legionistów ! Coś o tym świadczy :) Oby GKS Katowice sie utrzymal , bo to klub z tradycjami, kibicami i ogolnie bardzo sympatyczny :)


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 23:20

Skoro juz o GieKsie mowa to kolejny faworyt walczacy o ekstraklase wyjezdza z niczym ;) Po Widzewie ( :lol: ) tym razem Podbeskidzie wraca do domu z zerowym dorobkiem punktowym. Szkoda tych nieprzyznanych punktow za walkower z Kmita, ale mniejsza o to. Ostatni mecz w Jastrzebiu o byc albo nie byc, jedynie zwyciestwo ratuje Katowice przed barazami. Szykuje sie jedna z wiekszych, o ile nie najwieksza frekwencja wyjazdowa w Jastrzebiu. Ojj bedzie ciekawie, oby sie skonczylo pomyslnie.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2009, 21:41

Swoją drogą GKS Katowice na samą końcówkę tego sezonu zaczął grać wybitnie, zdobywając punkty z dobrymi przeciwnikami. Mam nadzieję, że się utrzymają, nawet po barażach. Szkoda tylko, że prawie każdy klub narzeka na brak pieniędzy, ale to już nasza polska rzeczywistość.


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2009, 16:25

DYZIO_STW pisze: Stalówka - Motor ?? A to, że nazywacie się silną kibicowsko ekpią
Dla was jestesmy za silni
i napinacie się na internecie
ogarnij sie pikniku :lol: kto tu uchodzi za mistrzow napinki w Polsce :lol: popatrz na poziom komentarzy w temacie Motor-Stal Stalowa Wola na obu stronach klubowych (zaznaczam prowadzonych przez kibicow)
www.stalowka.pl :rotfl: / www.motorlublin.com

kto sie napinal na Motor w Lubinie na Zagłebiu? kibice Stalowki :smile:
kto ma kompleks Motoru i wypisywal na wlasnym forum ze jada na Ukraine zeby sie dowartosciowac? kibice Stalowki :lol:
nie wszystko mozna powiedziec na ogolnym wiec jak
chcesz ciagnac rozmowe dalej to zapraszam na PW czekam!
[quote=''Gherrick'']Ja się osobiscie ciesze ze Motor spada, bo to taki pierdołowaty klub (bez urazy) Nie lubi ich nikt z moich znajomych, czy to Cracoviackich, czy to Wiślackich, ba, nawet nie lubi ich 2 znajomych Legionistów ! Coś o tym świadczy

a masz znajomych kibicow Hutnika?? :lol:

a co do pojedynku GKS Jastrzebie-GKS Katowice to walka bedzie ostra od pierwszej do ostatniej minuty...wieksze szanse daje GieKsie :wink: i na trybunach nie bedzie nudno :lol:


Obrazek
DYZIO_STW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 338
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2009, 16:45

pawełek89 pisze:
DYZIO_STW pisze: Stalówka - Motor ?? A to, że nazywacie się silną kibicowsko ekpią
Dla was jestesmy za silni
i napinacie się na internecie
ogarnij sie pikniku :lol: kto tu uchodzi za mistrzow napinki w Polsce :lol: popatrz na poziom komentarzy w temacie Motor-Stal Stalowa Wola na obu stronach klubowych (zaznaczam prowadzonych przez kibicow)
www.stalowka.pl :rotfl: / www.motorlublin.com

kto sie napinal na Motor w Lubinie na Zagłebiu? kibice Stalowki :smile:
kto ma kompleks Motoru i wypisywal na wlasnym forum ze jada na Ukraine zeby sie dowartosciowac? kibice Stalowki :lol:
nie wszystko mozna powiedziec na ogolnym wiec jak
chcesz ciagnac rozmowe dalej to zapraszam na PW czekam!
[quote=''Gherrick'']Ja się osobiscie ciesze ze Motor spada, bo to taki pierdołowaty klub (bez urazy) Nie lubi ich nikt z moich znajomych, czy to Cracoviackich, czy to Wiślackich, ba, nawet nie lubi ich 2 znajomych Legionistów ! Coś o tym świadczy

a masz znajomych kibicow Hutnika?? :lol:

a co do pojedynku GKS Jastrzebie-GKS Katowice to walka bedzie ostra od pierwszej do ostatniej minuty...wieksze szanse daje GieKsie :wink: i na trybunach nie bedzie nudno :lol:
nie odpowiadam za to co się pisze na naszym i waszym forum bo nie ja to pisałem ...

Motorowi z całego serca życze żeby wyszedł na prostą bo sam wiem jak to jest jak klub balansuje na krawedzi. Ale zwyczajnie mogę ocenić czy graliście w tym sezonie odbrze czy źle i nie obrażam piłkarzy Motoru ... nic mi do nich ... szkoda tylko, że macie takich fatalnych działaczy bo to głowna przyczyna tego co się u Was dzieje ...


"Od autu rozpocznie zamaskowany mściciel, Zdenek Grygera"

Juve - storia di un grande Amore!!

C'e solo un Capitano! Alessandro Del Piero! Grazie Alex!

Grazie Gigi Buffon!

37.
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2009, 21:47

pawełek89 pisze:
DYZIO_STW pisze: Stalówka - Motor ?? A to, że nazywacie się silną kibicowsko ekpią
Dla was jestesmy za silni
i napinacie się na internecie
ogarnij sie pikniku :lol: kto tu uchodzi za mistrzow napinki w Polsce :lol: popatrz na poziom komentarzy w temacie Motor-Stal Stalowa Wola na obu stronach klubowych (zaznaczam prowadzonych przez kibicow)
www.stalowka.pl :rotfl: / www.motorlublin.com

kto sie napinal na Motor w Lubinie na Zagłebiu? kibice Stalowki :smile:
kto ma kompleks Motoru i wypisywal na wlasnym forum ze jada na Ukraine zeby sie dowartosciowac? kibice Stalowki :lol:
nie wszystko mozna powiedziec na ogolnym wiec jak
chcesz ciagnac rozmowe dalej to zapraszam na PW czekam!
[quote=''Gherrick'']Ja się osobiscie ciesze ze Motor spada, bo to taki pierdołowaty klub (bez urazy) Nie lubi ich nikt z moich znajomych, czy to Cracoviackich, czy to Wiślackich, ba, nawet nie lubi ich 2 znajomych Legionistów ! Coś o tym świadczy

a masz znajomych kibicow Hutnika?? :lol:

a co do pojedynku GKS Jastrzebie-GKS Katowice to walka bedzie ostra od pierwszej do ostatniej minuty...wieksze szanse daje GieKsie :wink: i na trybunach nie bedzie nudno :lol:
Poznałem tylko jednego kibica Hutnika, na imprezie, znajomość przelotna, 10 minutowa. Nawet nie pamiętam jak miał na imię :lol:


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2009, 11:10

Jaka szkoda że mój ulubiony kibic Widzewa ma bana, ciekawe co by powiedział na decyzję Sądu Najwyższego :D
Jest sprawiedliwość ! :)


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2009, 11:42

Oby ta sprawiedliowosc naprawde nastaplia, bo cos nie chce mi sie w to wierzyc, Widzew powinien poleciec do nowej II ligi rok temu, ale jakis cudem zaczeli w I to juz był ja k dla mnie skandal.
Z drugiej strony finansowo na pewno wyszlo im to na plus, za rozegrane mecze, gorzej z aspektem sportowym. Lepiej zostac spasc 2 razy do I ligi niz od razu do II, mniejsza kasza, co i nie zacheca działaczy i piłkarzy do budowania skladu.

Oby ten wyrok został uprawomocniony!!


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2009, 15:15

paku pisze:Jaka szkoda że mój ulubiony kibic Widzewa ma bana, ciekawe co by powiedział na decyzję Sądu Najwyższego :D
Jest sprawiedliwość ! :)
No szkoda ,wielka szkoda
dzisiaj piękny dzień zaliczyłem wszystko w szkole świeci słońce i Widzew został ukarany.
Brawo dla Sądu!


ODPOWIEDZ