II Liga sezon 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jawak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2005
Posty: 9
Rejestracja: 19 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2008, 13:05

No w lidze wschodniej to chyba najbardziej walczyć o awans będą KSZO, Kolejarz i Hetman tak mi się wydaje.

Nikt nie wspomniał o kibicach mojego Hetmana to ja wspomnę zdjęciami :D

Obrazek

http://www.hetmanzamosc.com/galeria/zoo ... &album=131

http://www.hetmanzamosc.com/galeria/zoo ... &album=131


http://www.hetmanzamosc.com/galeria/zoo ... &album=131


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 03:17

Kolejna porażka Zagłębia. Jestem bardzo zaskoczony postawą Sosnowiczan w drugiej lidze. Wydawało się , że drużyna szybko odrobi punkty i będzie się piąć ku górze tabeli. Piłkarze rozegrali już 8 meczy i dalej są pod kreską. Zamiast zmniejszać stratę punktową do lidera to ta strata się zwiększa. Na pewno coś jest nie tak. Trener Pierścionek mówi o braku szczęścia i bierze pełną odpowiedzialność za wyniki. Na pewno ma racje bo to co działo się w Sosnowcu w meczu z Chemikiem i Kotwicą , brak szczęścia to mało powiedziane. Jednak wczorajsza porażka utwierdza mnie w przekonaniu , że to fatum opuści Zagłębie gdy ławkę trenerską opuści trener Pierścionek póki nie jest jeszcze za późno.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 11:39

W Sosnowcu wreszcie mamy nowego szkoleniowca, wreszcie mamy zwycięstwo - ale styl gry pozostaje taki sam jak za Pierścionka. Oby wszystko to było spowodowane tym, że trener w klubie jest zaledwie od kilku dni i nie zna jeszcze możliwości poszczególnych zawodników. W podstawowym składzie grali praktycznie Ci sami piłkarze co we wcześniejszych meczach. Kilku z nich nie zasługuje na pierwszy skład i oby trener to zauważył. Świetnie w meczu wprowadzili się zmiennicy i mam nadzieję że to oni zagrają od pierwszych minut w Szczecinie.

Wszystko przed nami. Jak będzie to się okaże. Jedno jest pewne, nie umiem sobie wyobrazić żeby mogło być gorzej. Sięgnęliśmy dna i pora się od niego odbić...


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 23:15

O grze Pogoni nawet nie ma co się rozpisywać. Za to kolejną miłą (dla mnie) niespodziankę sprawił Chemik Police wygrywając na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz 3:1...a może to już nie są niespodzianki? :)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 10:27

3 mecz Zagłębia pod wodzą Copjaka i 3 zwycięstwo. Ostatnie 2 zwycięstwa miały miejsce w Szczecinie i Janikowie, co napawa jeszcze większym optymizmem. Chłopaki strzelają coraz więcej bramek, wreszcie grają odpowiedni piłkarze.

Na początku sezonu wspominałem o kilku piłkarzach godnych uwagi. Gostomski - obronił karnego Janikowie, Myśliwy - strzelił 3 bramki w Janikowie, asystował w Szczecinie, asystował w meczu z Lechią Zielona Góra. Forma idzie w górę i mam nadzieję na zadomowienie się w czubie tabeli na stałe. Póki co czołówka jest bardzo wyrównana i każdy liczy się w walce o awans.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 10:19

A więc :P Skomentuję sytuację w II Lidzę Polskiej :P W grupie Zachodniej :P (Wschodnią się nie interesuję) Nie chce omawiać czegoś o czym nic nie wiem.

Tabela po 12 kolejkach wygląda następującą :)

1.Gawin Królewska Wola 26
2.MKS Kluczbork 25
3.Unia Janikowo 22
4.Kotwica Kołobrzeg 22
5.Elana Toruń 20
6.Nielba Wągrowiec 17
7.Zagłębie Sosnowiec 17
8.GKS Tychy 71 17
9.Pogoń Szczecin 17
10.Chemik Police 16
11.Zawisza Bydgoszcz 16
12.Raków Częstochowa 15
13. Jarota Jarocin 15
14.Lechia Zielona Góra 14
15.Victoria Koronowo 11
16.Miedź Legnica 11
17. Czarni Żagań 10
18.Polonia Słubice 6

Powiem szczerze ,że ja sam jestem zdziwiony tym co na razie dzieje się w II lidze grupie zachodniej. Pierwsze 2 miejsce to dla mnie kompletne zaskoczenie raczej w gronie faworytów wymieniano takie zespoły jak "GKS Tychy,Raków Częstochowa,Zawisza Bydgoszcz,Zagłębie Sosnowiec,Pogoń Szczecin" A te drużyny dopiero w środku tabeli ;]

Co prawda Pogoń i Zagłębie ostatnie mecze wygrywają i czy to marsz w górę tabeli czy po prostu lepsze dni klubów przekonamy się już wkrótce.
Jedno jest pewne tabele do przerwy na pewno bardzo się zmieni ale na to niestety trzeba czekać :doh:

O to ostatnia kolejka

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 0:0
Victoria Koronowo - Unia Janikowo 0:1
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra 5:0
Czarni Żagań - Gawin Królewska Wola 0:5
GKS Tychy 71 - Nielba Wągrowiec 1:2
Raków Częstochowa - Elana Toruń 0:1
Pogoń Szczecin - Chemik Police 2:1
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 1:1
Jarota Jarocin - Polonia Słubice 2:0

Następna kolejka
4 października 2008 r.
15:00: Polonia Słubice - Raków Częstochowa
15:00: Nielba Wągrowiec - Pogoń Szczecin
15:30: Lechia Zielona Góra - Czarni Żagań
16:00: Elana Toruń - Miedź Legnica
16:00: Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 71
16:00: Unia Janikowo - MKS Kluczbork
18:00: Zagłębie Sosnowiec - Victoria Koronowo

Unia Janikowo vS MKS Kluczbork to hit nadchodzącej kolejki ,najlepszy z mojego punktu widzenia był by remis w tedy aż o 2 punkty Pogoń mogła by się zbliżyć do któregoś z zespoły,pod warunkiem ,że wygra swój mecz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 08:57

W meczu na szczycie Zagłębie przegrało u siebie z Pogonią Szczecin. W ten sposób zespół ze Szczecina zrewanżował się za porażkę u siebie w rundzie jesiennej. Mecz na remis. Pogoń miała więcej szczęścia, grała skuteczniej. Jak doszliśmy na 1-1 to był moment gdy, kiedy bramka dla nas wisiała w powietrzu. Poszła jednak ładna kontra i skończyło się tak jak widać. Mecz został przedłużony o 11 minut z powodu awantury między kibicami.

P.S. Czy ktoś z forum był na meczu w bluzie Juventusu - Fastweb? Jestem ciekaw 8)


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 09:56

steru pisze:P.S. Czy ktoś z forum był na meczu w bluzie Juventusu - Fastweb? Jestem ciekaw 8)
obwiam się, że to nikt z forum. Jednak wśród kibiców Zagłębia jest dużo osób sympatyzujących z Juve, czesto widocznych w tych barwach. W te wakacje odwiedzili nawet Juve na 1 z wyjazdów:)

co do meczu - szkoda wyniku - była szansa nawet na zwycięstwo, jednak taka jest piłka nie zawsze się wygrywa. Mogliśmy się przybliżyć do miejsca premiowanego awansem, a oddalamy się od niego.

To co zrobiła po meczu policja - brak słów...


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 11:33

MEcz musiał być dobry niestety nie pojechałem do Sosnowca ;/
O co poszło kibicom wiecie może?
My też mieliśmy sytuacje pogoń mogła wygrać więcej niż 1 bramką :]


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 11:39

Takze bylem obecny na meczu i to co zrobila policja... szkoda mi tego czlowieka. Niektorzy za darmo mogli dostac gumiakiem od naszych "bohaterskich" stróżów prawa. Ciekawe jaka kare dostanie Zagłębie...

Akcja z kibicami zupelnie nieprzemyslana. Jak widzialem jakie dzieci nawet przeskoczyly plot to stwierdzilem, ze to tylko sie zle skonczy.

Wróg numer 1! Policja wróg numer 1!

pozdrawiam


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 11:49

Vesper pisze:My też mieliśmy sytuacje pogoń mogła wygrać więcej niż 1 bramką :]
Nikt nie kwestionuje, że Pogoń miała jakieś sytuacje. Tylko tyle, że Ty meczu nie widziałeś więc nie widzę sensu abyś w ten sposób pisał.

O co poszło kibicom? Poczytaj na swoim forum, to się dowiesz. Ja tu nie będę snuł opowieści jak to było. Skończyło się tak jak się skończyło, stadion pewnie nam zamkną i tyle w temacie.

Co do policji... Przed meczem już coś czułem, że będzie gorąco. I się nie pomyliłem. Dostaliśmy pokaz idiotyzmu, po raz kolejny zostaliśmy nazwani bandytami, mimo iż ten przydomek pasuje do służb porządkowych. Nie od dziś wiadomo, że od policji obrywa się tym najmniej winnym. Przyznam spodziewałem się tego i opuściłem stadion minutę przed gwizdkiem. Przyszedłem na niego oglądać mecz a nie walczyć z policją. To wszystko wisiało w powietrzu. Ostatnia taka akcja jaką pamiętam, to lata temu z Lechem Poznań. Wtedy miałem przyjemność oberwać kulką w grzbiet.
Machnes pisze:Ciekawe jaka kare dostanie Zagłębie...
Bardziej interesuje mnie wymiar naszej kary w odniesieniu do kary GKS Katowice. Wszystko na krótkiej przestrzeni czasu. Oni dostali 3 mecze bez kibiców i wirtualną karę pieniężną. My? Się zobaczy...


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 12:26

Najwiekszym problemem jest to, ze człowiek normalny, ktory idzie popatrzec na mecz, dopingowac swoja druzyne mimo, iż nie ma nic wspolnego z awanturą, to jest traktowany przez pałkarzy jak bandyta do likwidacji. Niewazne czy tym kimś jest 7 letnie dziecko czy 65-letnia babcia.
Nie wiem jak wygladala sytuacja, gdy jeden z ludzi stracil oko, ale napewno nie bylo koniecznosci strzelac mu w twarz...

ZERO TOLERANCJI!


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 10:10

Po dzisiejszym meczu grupy zachodniej II ligi Elana Toruń - Gawin Królewska Wola (1-1) trener zespołu gości Janusz Kudyba poinformował zgromadzonych dziennikarzy, że klub najprawdopodobniej wycofa się z rozgrywek po rundzie jesiennej z powodu problemów finansowych.

- Za tydzień gramy nasz ostatni mecz z Polonią Słubice, a po rundzie wycofujemy się z rozgrywek z powodu kłopotów finansowych - powiedział szkoleniowiec wicelidera grupy zachodniej II ligi.

źródło : http://90minut.pl/news.php?id=802162

No to robi się ciekawie. Czołowa drużyna rozważa wycofanie z rozgrywek. Szkoda, że takie rzeczy dzieją się podczas trwania sezonu a nie przed rozpoczęciem rozgrywek. Kiedyś była mowa o przeniesieniu klubu do jakiegoś większego miasta, ale widać nie wypaliło. Klub typowo z wioski. Nie ma się co dziwić, że brak kasy jak stadion mają na 1000 miejsc. Pytanie tylko co się stanie z piłkarzami, którzy tam grają. Nie jeden z nich prezentuje przyzwoity poziom.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2008, 11:27

Pytanie do kibiców Zagłębia Sosnowiec, pojawił się u was nie jaki Jakub Wilk, bramkarz. Jakie notowania posiada?


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2008, 11:42

1 Olimpia Elbląg 15 39 12 3 0 53 - 6
2 Huragan Morąg 15 30 9 3 3 39 - 19
3 Concordia Elbląg 15 29 8 5 22 - 20

Noo od przyszłego sezonu moja Olimpia w Polskiej II lidze :prochno:
Takiej przewagi raczej nie da sie stracić, szkoda tylko Piotrka Trafarskiego który (odszedł?, odejdzie? grał juz w Pucharze Ekstraklasy dla Lechi) do Lechii Gdańsk za 100tys złotych ;)
Warto wspomnieć że w Olimpii swoją trenerską kariere zaczynał nasz Polski Mourinho :smile:


Obrazek
ODPOWIEDZ