II Liga sezon 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 22:55

Kolejny mecz u siebie i kolejna pewna wygrana Zawiszy. Po niespełna 35min było już 3 do 0. W drugiej połowie Zawisza pozwolił sobie narzucić styl co "zaowocowało" stratą jedynej bramki - sami mogli strzelić 1-2. Po kilku latach na stadionie zameldowali się kibice drużyny przyjezdnej(mam na myśli mecze o punkty) - Miedź Legnica. Jednak z powodu awarii autokaru(tak przynajmniej mi wiadomo) dotarli na stadion dopiero na 15min przed końcem. Doping dobry(flagowisko, race + śpiewy) i jakieś 3,5 tys. ludzi(i niespełna 40 z Legnicy) na stadionie.

Jak tak dalej pójdzie to ten sezon nie będzie tylko sezonem na złapanie poważniejszych sponsorów i nowych kibiców tylko sezonem w którym Bydgoszcz będzie walczyć o 1szą lige.

Jak u reszty, kibiców drużyn drugoligowych - zdajcie relacje.

Wyniki pozostałych meczów:

GKS Tychy - Czarni Żagań 1:1
Jarota Jarocin - Victoria Koronowo 1:1
Elana Toruń - Unia Janikowo 0:1
Polonia Słubice - Lechia Zielona Góra 1:3
Chemik Police - Gawin Królewska Wola 0:3
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg 0:4
MKS Kluczbork - Pogoń Szczecin 3:1
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 0:2

I Elanie dziękujemy, hop hop hop!!! :smile:

http://www.bydgosz.cz/n.php?wiadomosc=59&nr=1


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2008, 07:47

Co prawda do Częstochowy mam rzut beretem, na mecz z Rakowem nie mogłem jechać. Nic, trudno. Mimo wszystko coś napisać można.

Zagłębie wygrało 2-0 i wreszcie jest na plusie. Ważne było zdobyć jak najszybciej 6 punktów aby wydostać się z dna tabeli. Teraz spokojnie pozostaje maszerować na sam szczyt tabeli i czekać na awans :wink:

Po ostatnim meczu wspominałem o takich piłkarzach jak Myśliwy i Gostomski. W Częstochowie również błysnęli. Jak będzie tak dalej to będzie z nich niesamowity pożytek.

W najbliższą sobotę mecz z Elaną. Liczę na kolejne 3 punkty... :prochno:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2008, 11:30

steru pisze:Myśliwy i Gostomski.
Mysliwy? A jest to moze napastnik? :lol: .. Nazwisko pasujace do lowcy bramek.
A co do Gostomskiego, to moze i pociecha bedzie.. ale na rok. Bo jest tylko wypozyczony z Legii i watpie, zeby byla w kontrakcie zapisana klauzula wykupu pilkarza.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2008, 14:40

Juventino90 pisze:Mysliwy? A jest to moze napastnik? :lol: .. Nazwisko pasujace do lowcy bramek.
Tak to napastnik :wink:
Juventino90 pisze:A co do Gostomskiego, to moze i pociecha bedzie.. ale na rok. Bo jest tylko wypozyczony z Legii i watpie, zeby byla w kontrakcie zapisana klauzula wykupu pilkarza.
To, że Gostomski jest wypożyczony to ja doskonale wiem. Nie zmienia to faktu, że może on za parę lat być jednym z lepszych bramkarzy w Polsce. Póki co Zagłębie ma z niego ogromny pożytek i z tego należy się cieszyć.

P.S. Co z Twoim tematem o 1 lidze ? :prochno: Czemu wywalony ? :think:

Tutaj filmik kibiców z Torunia, promujący mecz z Zagłębiem :wink:

Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2008, 08:13 przez steru, łącznie zmieniany 1 raz.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2008, 16:04

steru pisze: P.S. Co z Twoim tematem o 1 lidze ? :prochno: Czemu wywalony ? :think:
Nie mam pojecia. Martin zamknac temat i zachecil mnie do przeczytania regulaminu. Nie wiem czego w nim brakuje.. Albo mojego komentarza ( ktory w takim temacie jest.. zbedny) albo rocznika rozgrywek.

Widocznie zakladanie tematow nie jest mi pisane :wink:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 10:28

Zagłębie Sosnowiec - Elana Toruń 1 - 1

Emocje po meczu już opadły, alkohol wyparował przez skórę, więc można coś na spokojnie napisać.

Zacznę może od aspektu sportowego. Ten remis dla Zagłębia jest tak na prawdę porażką. Elana cały mecz murowała bramkę, wyszła jej jedna kontra, strzeliła bramkę i czekała na końcowy gwizdek. Zagłębie cały czas atakowało. Brakowało wykończenia, szczęścia. Niestety już po meczu i wyniku nie da się zmienić, aczkolwiek Zagłębie powinno wygrać ten mecz. Szkoda straty punktów ze słabą Elaną.

Aspekt kibicowski. Cały sektor gości był wypełniony. Fajnie to wyglądało, ale... No właśnie jedno małe "ale". Zdecydowana większość to kibice Ruchu Chorzów, co dało odczuć się przez cały mecz. Przyśpiewki o Ruchu i anty zagłębiowskie stanowiły zdecydowaną większość dopingu. Chłopaki z Torunia chyba sobie za dużo nie pośpiewali. Nawet jakieś śmieszne płótno, zostało wywieszone przez kibiców z Chorzowa :smile:

No i na koniec jako ciekawostka... Rafał Ulatowski był obecny na meczu i obserwował Marka i Gostomskiego :wink:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 20:23

Wiedziałem haha ,że Pogoń co najwyżej może powalczyć o miejsce 8-? w lidze ,to co oni wyprawiają to woła o pomstwe do nieba ;)

Najlepsze jest to ,że wszyscy wielcy kibice Pogoni ze Stowarzyszenia nagle zamkneli Japy

Już nie krzyczą jedyna POGOŃ 4 ligowa...

Ehhh będzie ciężko :P
ale nadal wierze :)


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2008, 21:12

Z mojej strony...mecz przyjaźni pomiędzy Zetką i chłopakami z Tychów. Jak by nie patrzeć, ugościliśmy przyjezdnych zarówno na boisku(2 - 0 w plecy po nieskutecznej grze niebiesko-czarnych) jak i poza nim(niektórzy bawią się właściwie od piątku do teraz, tj. poniedziałku). Na trybunie "przekładany" doping - raz my, raz GKS(+ wspólne przyśpiewki z braćmi z eŁKSy) i sektorówka(80mx16,5m) w połączeniu z flagami, racami i "wulkanami". Ludzi jakieś 3-3,5k.

Fotki warte obejżenia -> http://www.zawiszafans.com/komentarze,2119.html


Obrazek
minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2008, 11:29

Zastanawiam sie czemu nikt z Was nie bierze pod uwage KSZO Ostrowiec jako GLOWNEGO kandydata do awansu z grupy wschodniej. Ten niedawny pierwszoligowiec ma bardzo mocny (jak na 2 a wlasciwie 3 lige). Sadze ze to wlasnie KSZO wraz z jakims innym zespolem (mozliwe ze bedzie to Lomza lub Stomil) awansuje do nowej 1 ligi.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 22:19

no więc trzeba naskrobać swoje po dzisiejszym meczu

2:1 z Pogonią Szczecin (uważam że spokojnie mogło być ze 3:0). Liczą sie ważne 3 punkty... niewiem ilu kibiców Juventusu wśród tych z pogoni było dziś na stadionie ale z naszego sektora rycie z was było nie złe 8) (mam tu na myśli Szczecin żeby nie było :P )niechce nikogo obrażać ale słabo wam szło... od 60-65' siedzieliście cicho 8)


Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2008, 02:00

A ja chciałem wtrącić tylko jedno: Zagłębie Sosnowiec - CHEMIK POLICE 0:1 8)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2008, 07:52

JuveQL pisze:A ja chciałem wtrącić tylko jedno: Zagłębie Sosnowiec - CHEMIK POLICE 0:1 8)
Gratuluje :wink:

Część wypowiedzi naszego napastnika : "Chociaż słychać z trybun odgłosy niektórych kibiców nie fair w stosunku do nas, to nas to nie paraliżuje, bo gramy dla tych prawdziwych kibiców i w każdym meczu będziemy grać jak najlepiej. "

Czyli jednak moje krzyki nie przeszły bez echa :prochno:

A tak trochę na poważniej. Mecz fatalny, wręcz tragiczny. Znając to jak Zagłębie gra, praktycznie po straconej bramce można było opuścić stadion. Pewne było walenie głową w mur, z którego nic nie wyjdzie. Bez obrazy dla nikogo ale drużyna z aspiracjami do awansu u siebie z takimi drużynami jak Chemik to powinna z 4 bramki wpakować. Cierpliwość wielu kibiców została poważnie naruszona i jeśli w Wągrowcu będzie porażka ( co patrząc na to co Nielba u siebie wyprawia jest prawdopodobne ) to ja mam w dupie takie Zagłębie. Całkowity brak profesjonalizmu ze strony klubu, trenera i piłkarzy. Ledwo się sezon zaczął a już potrzebna jest rewolucja...
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2008, 10:25 przez steru, łącznie zmieniany 1 raz.


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2008, 09:52

Duzo osob pisze o grupie zachodniej.
Druzyna z mojego miasta Wigry Suwałki zajmuje 3 miejsce :D super wczoraj wygrana 3 do 0 ładnie. Moze bedzie pierwsza liga. Mysle ze największe szanse na awans ma KSZO i Pelikan :P

@minimav - Łomża gra tak denna piłke ze nie masz szans awansowac. OKs powoli sie rozkreca ale zajmuja chyba 5 miejsce od konca no i nie zapowiada sie aby awansowali. To juz szybciej Wigry dadza rade.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2008, 11:47

drozdi pisze:no więc trzeba naskrobać swoje po dzisiejszym meczu

2:1 z Pogonią Szczecin (uważam że spokojnie mogło być ze 3:0). Liczą sie ważne 3 punkty... niewiem ilu kibiców Juventusu wśród tych z pogoni było dziś na stadionie ale z naszego sektora rycie z was było nie złe 8) (mam tu na myśli Szczecin żeby nie było :P )niechce nikogo obrażać ale słabo wam szło... od 60-65' siedzieliście cicho 8)
Pogoń Szczecin MKS NAJLEPSZYM KLUBEM JEST :) No Kolego z tym 3:0 to chyba przegioleś trochę :)
Moim zdaniem Pogoń Spokojnie Powinna zremisować lub na wet wygrać ale na prawdę wielkie brava dla waszego bramkarza ,jego interwencje doprowadzały mnie do płaczu, jeden nasz zawodnik strzela on broni dobitka broni,sam na sam broni ,miał dzień "konia".
Ja nie wiem gdzie ty to 3 :0 widziałeś?
Jak Pogoń miała Słupek ,Oraz raz wybieg sam na sam ale był spalony Kontrowersyjny ale spalony^^ .
Mecz był wyrównany wy wykorzystaliście swoje sytuacje my nie dlatego wygraliśmy !!GRATULUJĘ!! Pogoń z taką grą za Chiny nie wyjdzie :],ale co mi zostało dalej będe chodził na mecz DUMY POMORZA:P ;]


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2008, 12:51

Kolejny mecz Zagłębia bez zwycięstwa... Sprawa powoli zaczyna wyglądać poważnie. Co prawda remis w Wągrowcu przez wielu może zostać uznany za sukces ( ta drużyna strzela najwięcej bramek w lidze ), niektórzy mogą mówić że przynajmniej mamy najlepszą obronę w lidze ( tylko 2 stracone gole ) - ja natomiast zaczynam patrzeć z przerażeniem na sytuację w Sosnowcu. Marni piłkarze, niedoświadczony trener, brak sponsora... Coraz częściej pojawiają się głosy o problemach finansowych. Brak zainteresowania miasta pomocą dla sportu w Sosnowcu ( klub siatkarski praktycznie przestał istnieć, a nie trzeba mówić że tradycje są olbrzymie ). W najbliższą środę mecz na Ludowym z Kotwicą Kołobrzeg i jeśli w nim nasz zespół się nie przełamie, sytuacja może się różnie potoczyć...


ODPOWIEDZ