II Liga sezon 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 10:35

steru pisze: Stomil Olsztyn
:whistle:
A nie pownino być OKS 1945 ? :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 11:18

Karol_Juve pisze: A nie pownino być OKS 1945 ? :)
Nie nie powinno byc. Wbij to sobie do glowy 8) . Stomil Olsztyn


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 11:45

Nowa 2 liga, jesli chodzi o sytuacje kibicowska moze byc bardzo ciekawa. W grupie wschodniej raczej wielkich fajerwerkow nie mozna sie spodziewac, wg mnie sa tam tylko 3 ciekawe ekipy Stomil, Sandecja, Hetman no i moze Lomza.

W grupie zachodniej wyglada to juz duzo lepiej, niektore mecze pod wzgledem kibicowskim, rownie dobrze moglyby sie rozgrywac w ekstraklasie. Jesli jednak chodzi o poziom sportowy w tej grupie to ciezko mi cokolwiek powiedziec, niektore druzyny to calkowita egzotyka, a jesli chodzi o druzyny, ktore awansowaly to rowniez ciezko zgadywac jak sie zaprezentuja.
Ja licze ze Zaglebie powalczy o awans, kilku doswiadczonych pilkarzy z ograniem w OE zostaje, dodatkowo dobrze rokujaca mlodziez, pozwala miec nadzieje na dobry sezon.

To co mnie martwi, to ze zew wzgledu na emigracje zarobkowa opuszcze ciekawy poczatek sezonu. Licze jedynie ze mecz ze znienawidzona Pogonia zagramy najpierw u siebie, tak bym mogl zaliczyc wyjazd :D

Vesper pisze: górnego C :P
wysokiego :D:D


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 11:54

gregor_g4 pisze:Nowa 2 liga, jesli chodzi o sytuacje kibicowska moze byc bardzo ciekawa. W grupie wschodniej raczej wielkich fajerwerkow nie mozna sie spodziewac, wg mnie sa tam tylko 3 ciekawe ekipy Stomil, Sandecja, Hetman no i moze Lomza.
I Widzew jak dobrze sie ulozy :) . LKS Lomza moze jeszcze uniknac II ligi, jezeli ostatecznie Dyskobolia polaczy sie z Polonia Warszawa


przem'92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 września 2006
Posty: 5
Rejestracja: 26 września 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 13:41

Witam, na wstępie chciałem poprawić co niektórych co do pisowni nazwy klubu z Ostrowca..a więc poprawnie pisze się KSZO, gdyż jest to skrót, a nie Kszo… :|
Jestem dość zdziwiony że tak lekceważycie nas (kibiców KSZO), jak pokazaliśmy w ostatnim sezonie powracamy do chwały, szczególe końcówka poprzedniego sezony była bardzo efektowna, ale ogólnie przez cały sezon poziom dopingu i opraw w Ostrowcu stał na bardzo wysokim poziomie, na wyjazdach bywało różnie, ale kilkoma warto się pochwalić. :C
Kto nie widział naszych opraw niech nie komentuje, bo nie ma do tego podstaw. Zapraszam do zapoznania się z filmikami czy zdjęciami z meczów KSZO a przekonacie się że jesteśmy w czołówce pod względem kibiców.
:dance:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 16:53

Obrazek

No nawet nawet ale do opraw Pogoni jeszcze wam daleko :)
Wiesz mi :)

Obrazek

Obrazek


przem'92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 września 2006
Posty: 5
Rejestracja: 26 września 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 18:53

Robi wrażenie ! Jednak mamy trochę mniejsze możliwości :wink: wystarczy porównać Ostrowiec i Szczecin ....

Ale wcale nie czuje sie gorszy....
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 19:55

przem'92 pisze:Robi wrażenie ! Jednak mamy trochę mniejsze możliwości :wink: wystarczy porównać Ostrowiec i Szczecin ....

Ale wcale nie czuje sie gorszy....
I dobrze :) czemu miałbyś się czuć gorszy?
Kiedyś się spotkamy i na pewno nasze kluby storzą świtną atmosfere ;)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 21:57

2 liga już gra ale w temacie coś cicho :|

No nic czas nadrobić zaległości. Jestem świeżo po meczu więc można coś skrobnąć.

Dziś Zagłębie Sosnowiec zainaugurowało ligę meczem z Jarotą Jarocin. Tydzień temu powinien się odbyć mecz z Pogonią Szczecin ale został przełożony na późniejszy termin.

Co do meczu. Skład Zagłębia przed sezonem został mocno zmieniony. Forma piłkarzy była więc zagadką. W dzisiejszym meczu, który zakończył się wynikiem 1-0 dla Zagłębia, z ciekawej strony zaprezentowało się kilku piłkarzy. Bartos, Myśliwy i Gostomski. Nazwiska pewnie niewiele wam mówią, ale w kontekście całego sezonu powinniście jeszcze o nich usłyszeć. Mecz na początku trochę nudny, później nabrał rumieńców i zrobiło się ciekawie. Jeden jak i drugi zespół miał swoje okazje. W bramce Zagłębia na szczęście dobrze spisywał się wypożyczony z Legii Warszawa - Gostomski. Chłopak ma duży potencjał. To widać na pierwszy rzut oka. Stroną przeważającą było Zagłębie i mimo, że mecz skończył się wynikiem 1-0, spokojnie mogło być 3...4-0. Ale ok. Pierwsze koty za płoty. Zobaczymy jak następne mecze. Najbliższy już w środę w Częstochowie :wink:


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 22:50

Jestem świeżo po pierwszym meczu u siebie. Pierwszy mecz na nowym stadionie i mogę tylko powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Jestem pod wrażeniem samego obiektu jak i świetnej gry Zawiszy z Czarnymi Żagań do 42min, kiedy to miejscowy obrońca dostał czerwień za zagranie ręką(biegł na równi z napastnikiem). Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 3 do 0. Ostatecznie bydgoska drużyna broniła się i kontraatakowała, by zakończyć mecz z wynikiem 3:1(można śmiało powiedzieć, że gdyby nie kartka mecz skończyłby się wynikiem 5-7 do 0). Doping dobry z nową sektorówką(na oko 60m x 15m) i flarami w tle. Kiedy będą zdjęcia całej trybuny to wrzucę tutaj linki.

"NIGDY WIĘCEJ 4 LIGI, HEJ HEJ!!! NIGDY WIĘCEJ 4 LIGI, HEJ HEJ!!!"


Obrazek
Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 22:55

MKS Kluczbork 1-0 GKS Tychy
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Czarni Żagań
Brawo Zawisza, szkoda tylko GKS-u, ale i tak jestem optymistycznie nastawiony :)
(nie będę, odkrywczy jeśli napiszę że, różnica miedzy wschodem a zachodem jest znacząca... ) niektóre klubu to powinny pukać do Ekstraklasy, a nie szwendać się w II lidze...
Same miasta Kołobrzeg, Częstochowa, Legnica, Tychy, Bydgoszcz, Sosnowiec, Szczecin, Zielona Góra, Toruń tu nie ma co porównywać do wschodu, a wiadomo że futbol w miastach to większa promocja, większa kasa i więcej kibiców (dlatego mamy "Amico-Lecha" oraz "Disco - Polo" )
Pozdro. dla kibiców GKS-u Tychy & Zawiszy Bydgoszcz


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 23:04

niestety Dolcan Ząbki 1:0 w plecy, ale to jeszcze nie koniec :P wierze w moją ukochana drużynę!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 07:30

Jest na forum ktoś z Wągrowca ? :lol:

"Nielba" jest na razie sensacją rozgrywek. Dwa wysokie zwycięstwa ( 5-2, 4-1 ) i prowadzenie w tabeli. A pomyśleć, że pierwszy raz słyszę o tym zespole. Więc ciekaw jestem opinii kogoś z Wągrowca, co to się tam u Was dzieje. Taki dobry zespół macie czy co? :prochno:


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 13:27

Relacja ze spotkania Zawisza Bydgoszcz - Czarni Żagań 3:1.

http://www.itv24.com.pl/film/230/zawisz ... rni_zagan/


Obrazek
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2008, 11:21

Kame1988_Kornel pisze:MKS Kluczbork 1-0 GKS Tychy
na meczu niestety nie byłem ale jak przeczytałem o "ochroniarzach" którzy stali przed naszym sektorem to prawie spadłem z krzesła :lol:
jeden sie prawie popłakał jak go wyśmiali że nie ma kominiarki (wszyscy inni mieli) zaś drugi miał buty całe z farby jakby przyszedł z malowania :prochno:

KLIK!


Obrazek
ODPOWIEDZ