Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 21:54

pikito pisze:
Gherrick pisze:
January pisze:
Rzeczywiście, nie ma to jak żart na wysokim poziomie. Masz tam jeszcze coś równie "inteligentnego" w zanadrzu? :roll:


Piłkarze pokazali brak ambicji i motywacji... Niestety dla mnie to powtórka z 2006 roku. Trudno. Byłem na serie B w Turynie, będę i na I lidze w Zabrzu. Liczę na szybki powrót do elity.
Wiem że to mało inteligentne, i wiem że złośliwe. Zdaje sobie doskonale z tego sprawę, ale miałem dosyć napinki Górników i śmieszy mnie to, że mieli walczyc o pierwszą 5tkę a spadli z głośnym hukiem z ostatniego miejsca. :)
To tylko pokazuje, żę klub nalezy budowac od podstawi to bardzo dokladnie. I to zarówno pod wzgledem organizacyjnym, jak i równiez sportowym. Sponsor który sypnie kasa nie wystarczy.
Tak to jest jak ktoś porywa się z motyką na słońce, trzeba czasu, no i oczywiscie odpowiedniego podejscia, a nie od razu 5 piatka, Piłka nożna to nie biznes a na pewno nie w Polsce......
Mylisz się. Piłka nożna to dla wielu klubów i biznesmenów TO BIZNES. Np. dla Cupiała. Sprzedaje najlepszych graczy, na transfery skąpi a Wisła wciąż na topie. Żyć nie umierać Boguś!


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 23:02

A powiedz mi ile w tym czasie Cupiał wydał na tę Wisłę, bo na pewno nie sa to drobne.

Ujme to inaczej, chodzilo mi o to ze na piłce nożne w Polsce nie da sie zarobić i to raczej na pewno duzej kasy. Drzymała, własnie Cupiał, Klicki z Korony, Krauze. To są naprawde powazni ludzie którzy robia grube interesy, a do pilki noznej uwazam ze podchodza sentymentalnie, az za bardzo bo gdyby mieli kalkulowac to dawno, zwinęliby swoj majdan :prochno: i zainwestowali w cos co przynosi kokosy. Powoli cos sie rusza, ja osobiscie widze to na przykladzie Solorza, który od razu stwierdzil ze nie zna sie na piłce i w aspekty sportowe mieszac sie nie bedzie. Zupelnie inaczej zachowuje sie Wojciechowski, ktory na kazdym kroku wsadza nos tam gdzie nie trzeba. I mysle ze szybko moze zwinac swoj interes z Konwiktorskiej.

Od razu podkreslam ze to moje osobiste zdanie, zeby potem nie bylo...


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 10:59

Mistrz ! Mistrz ! Nasz TS !
No i skazywana na porażkę w tym sezonie Wisła obroniła Majstra.
Cracovia leci tam gdzie jej miejsce. A co do Górnika, pieniądze to nie wszystko :D


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 11:08

paku pisze:Mistrz ! Mistrz ! Nasz TS !
No i skazywana na porażkę w tym sezonie Wisła obroniła Majstra.
Cracovia leci tam gdzie jej miejsce. A co do Górnika, pieniądze to nie wszystko :D
Gdzie jej miejsce hmm? Wolicie grać z Piastami czy Odrami niż wielkie derby? Bardzo inteligentnie. Baaardzo. Owszem, wolałbym żeby to Cracovia dominowała nad Wisłą, ale nigdy nie życzyłbym Wiśle spadku, bo to jednak strata dla ligi i dla Krakowa. Teraz bedzie tak jakos...nijako.


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 11:13

Gherrick pisze:
paku pisze:Mistrz ! Mistrz ! Nasz TS !
No i skazywana na porażkę w tym sezonie Wisła obroniła Majstra.
Cracovia leci tam gdzie jej miejsce. A co do Górnika, pieniądze to nie wszystko :D
Gdzie jej miejsce hmm? Wolicie grać z Piastami czy Odrami niż wielkie derby? Bardzo inteligentnie. Baaardzo. Owszem, wolałbym żeby to Cracovia dominowała nad Wisłą, ale nigdy nie życzyłbym Wiśle spadku, bo to jednak strata dla ligi i dla Krakowa. Teraz bedzie tak jakos...nijako.
Derby derbami. W Łodzi też dało się bez derbów ;)
Może i faktycznie szkoda tych derbów, ale płakać nie będę po nich, :)


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 13:05

Liga w tym roku to same psikusy.

Pierwszy najśmieszniejszy żart do Górnik spadł z ligi :rotfl: . Kolejny dowód po ManCity, że pieniądze nie grają w piłkę przynajmniej nie tak od razu. Henryk jeden z najlepszych polskich trenerów obecnych czasów spuszcza najbardziej utytułowany klub. No i chyba zamyka sobie drzwi do reprezentacji polski. W ogóle najgorszy zawodnik według mnie w składzie Górnika to Strąk, a każde spotkanie od pierwszych minut chyba do ostatnich. Po prostu po ściągał pupilków, którzy musieli grać no i grali tak jak umieli. Kopacz nie miał miejsca w SV Ried, a Henry myślał, że olśni polską ligę, aż strach pomyśleć co zrobił by z reprezentacją.

Drugi psikus to królowie strzelców jeden lepszy od drugiego. Oboje maja po 19 goli, a to co wyprawiali przez cały sezon to każdy kabaret przy nich wymięka. Nawet nie chce pisać o tych co strzelali jeszcze mniej goli z wyjątkiem Franka. Mimo wieku i rozegranych 13 meczy i kilka z kontuzją spisał się naprawdę dobrze.

Trzeci i ostatni psikus to mistrz polski Wisła Kraków i tyle w tym temacie. Acha i mistrz wybrany przez media i innych ludzi, który się bardziej liczy? Jeden śmieszniejszy od drugiego. :rotfl:

Ostatnio napisałem, że każdy barażowicz z ekstraklasy ogra pierwszoligowca. Nie myślałem, że tym barażowiczem będzie Arka. Wcale się nie zdziwię jak spadną.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 13:28

Gdzie jest czwarty psikus, czyli forma i postawa Warszawskiej Legii? Dream team Urbana nie potrafił zwyciężyć u siebie Lecha, by następnie jechać do Krakowa i przegrać tam, nie trafiając dwukrotnie do pustej bramki. Jednym słowem mistrzostwo przegrane na własne życzenie, bo gdyby nowy król strzelców boski Takesure potrafił dołożyć nogę zamiast walić na siłę, być może to my wczoraj cieszylibyśmy się na starówce.
Śmianie się z Wisły jest nie na miejscu, wygrali co mieli do wygrania i są mistrzami, gratulacje.
Śmiem wątpić, iż dobrze się stało, Legia nie ma drużyny do walki w eliminacjach CL. Banda z Walterem na czele nie ma większej ochoty by płacić za kolejne 'wzmocnienia', do tego jest Miro "oddam dobrych zawodników za bezcen, a kupię Hiszpana" Trzeciak i oto mamy kabaret, a może i dramat z Ł3?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 13:52

oliver pisze: Trzeci i ostatni psikus to mistrz polski Wisła Kraków i tyle w tym temacie. Acha i mistrz wybrany przez media i innych ludzi, który się bardziej liczy? Jeden śmieszniejszy od drugiego. :rotfl:
Gdyby zarówno Lech jak i Legia wygrali to co mieli wygrać nikt by nie miał pretensji o to. Natomiast pretensje mogą mieć te kluby tylko do siebie. Wisła zaprezentowała może nie najpiekniejszą piłkę ale skuteczną. Lypsky, dziękujemy dziękujemy! :P


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 15:07

W przeciągu całego sezonu ciężko stwierdzić, czy mistrzostwo dla Wisły jest zasłużone. Na pewno natomiast zasłużony jest spadek Górnika. Końcówkę sezonu to może mieli i dobrą, ale w przekroju całego sezonu spadają na własne życzenie.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 16:58

Nie odbierałbym wypowiedzi Olivera jako atak na Wisłę, raczej krytykę ludzi którzy już dawno ogłaszali pewną drużynę z Wielkopolski pewnym mistrzem.
Mistrzem jest Wisła i wykorzystała to, czy zasłużyła czy nie jest nieważne wygrała i tyle. Legia mogła wygrać ale na własne życzenie przegrała wyścig. Psikus dla Lecha ,że ostatecznie ogląda i plecy Legii :) I nie nazwałbym składu Legii Dream Teamem, daleko im jeszcze do tego. Mam nadzieję wkońcu zwolnią Trzeciaka bo to żal człowiek jest, co do Urbana mam mieszane uczucia ale może w tym zbliżającym się sezonie będzie lepiej, oby nie było tak ,że jedna drużyna ma przewagę 15 ptk w połowie sezonu nad czołówką, chyba ,że to byłaby Legia ;)
PS. Biorąc pod uwagę fakt ,że według niektórych Legia miała grać o środek tabeli to wicemistrzostwo to chyba sukces w takim rozumieniu ;)


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Danton

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 15
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 18:03

Każda drużyna z podium miała szanse na majstra i przez pewien czas była liderem w tabeli.
Wisła grała najrówniej, przynajmniej na wiosne i to ona wg mnie zasłużyła na MP.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2009, 18:40

Wisła wygrała zasłużenie - ale tylko dlatego, że była najmniej słaba spośród liczących się ekip do wygrania majstra. W tym roku liga była wyjątkowo kiepska. Ale za to ciekawa.

Mam nadzieję, że Wiślacy wzmocnią się na poważnie. Wiadomo już, że klub opuszczą Marek Zieńczuk oraz zasłużony Baszczu. Paweł Brożek już powinien robić zagraniczną karierę, więc uważam, że gdy tylko ekipa Maćka Skorży dostanie poważną ofertę - Paweł również opuści Kraków. Przychodzi już od 1 lipca Łukasz Garguła, ale grać będzie dopiero na jesień (astronomiczną przynajmniej).

Wiślakom gratuluje obrony tytułu oraz życzę szczęścia w losowaniu, gdyż będzie ono tej ekipie bardzo potrzebne. Mimo wszystko z całego serca życzę ekipie Białej Gwiazdy Champions League na serio :D


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2009, 17:15

Gherrick pisze:
paku pisze:Mistrz ! Mistrz ! Nasz TS !
No i skazywana na porażkę w tym sezonie Wisła obroniła Majstra.
Cracovia leci tam gdzie jej miejsce. A co do Górnika, pieniądze to nie wszystko :D
Gdzie jej miejsce hmm? Wolicie grać z Piastami czy Odrami niż wielkie derby? Bardzo inteligentnie. Baaardzo. Owszem, wolałbym żeby to Cracovia dominowała nad Wisłą, ale nigdy nie życzyłbym Wiśle spadku, bo to jednak strata dla ligi i dla Krakowa. Teraz bedzie tak jakos...nijako.
Jak komuna upadła też tak wielu mówiło :lol:

Brawo dla Wisły!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2009, 17:18

Skąd Ty wiesz takie rzeczy Ultrasku? :P


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2009, 19:05

Ultras pisze:
Gherrick pisze:
paku pisze:Mistrz ! Mistrz ! Nasz TS !
No i skazywana na porażkę w tym sezonie Wisła obroniła Majstra.
Cracovia leci tam gdzie jej miejsce. A co do Górnika, pieniądze to nie wszystko :D
Gdzie jej miejsce hmm? Wolicie grać z Piastami czy Odrami niż wielkie derby? Bardzo inteligentnie. Baaardzo. Owszem, wolałbym żeby to Cracovia dominowała nad Wisłą, ale nigdy nie życzyłbym Wiśle spadku, bo to jednak strata dla ligi i dla Krakowa. Teraz bedzie tak jakos...nijako.
Jak komuna upadła też tak wielu mówiło :lol:

Brawo dla Wisły!
Porownywanie komuny do Cracovii to przegiecie, nie wazne czy jestes Wislakiem, Legionista czy Widzewiakiem...czy innym nie lubiacym Cracovii ;>


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
ODPOWIEDZ