Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:01

Legia zostala vicemistrzem ;)


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:03

pikito pisze:Lech przegrał mistrza remisami u siebie z Ruchem, LKS-em no i myśle ze lekka zadyszką, bo nie posiada jeszcze tak wartościowej "2 kołnierza"do wystawienia lub przynajmniej do zastapienia kluczowych graczy. Kikut, Cueto to nie sa na teraz zawodnicy na pierwsza jedynastke. No i bramkarz..... zainwestowaliby w koncu w kogos porzadnego - Gikiewicz (dobrze sie rozwija tylko szkoda ze mu sodówa odbija) lub Stachowiak.

Legia ... hmmm.... to jest jak dla mnie druzyna trudna do jakiejkolwiek analizy. No i z przekroju całego sezonu, gry, formy - 3 miejsce to i tak dobrze. Grajac z jednym napastnikiem oraz pomocnikami w skrajnie róznych formach ciezko walczyc o podium, tyle ze Legia miała sporo szczescia w swoich meczach. Napastnik, wymiana przynajmniej 1 pomocnika wg mnie niezbedna.
Bramka i obrona jak dla mnie solidniejsza w lidze.
tak się akurat słada, że Lech przegrał również wicemistrzostwo na rzecz Legii.


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:11

białas pisze:
pikito pisze:Lech przegrał mistrza remisami u siebie z Ruchem, LKS-em no i myśle ze lekka zadyszką, bo nie posiada jeszcze tak wartościowej "2 kołnierza"do wystawienia lub przynajmniej do zastapienia kluczowych graczy. Kikut, Cueto to nie sa na teraz zawodnicy na pierwsza jedynastke. No i bramkarz..... zainwestowaliby w koncu w kogos porzadnego - Gikiewicz (dobrze sie rozwija tylko szkoda ze mu sodówa odbija) lub Stachowiak.

Legia ... hmmm.... to jest jak dla mnie druzyna trudna do jakiejkolwiek analizy. No i z przekroju całego sezonu, gry, formy - 3 miejsce to i tak dobrze. Grajac z jednym napastnikiem oraz pomocnikami w skrajnie róznych formach ciezko walczyc o podium, tyle ze Legia miała sporo szczescia w swoich meczach. Napastnik, wymiana przynajmniej 1 pomocnika wg mnie niezbedna.
Bramka i obrona jak dla mnie solidniejsza w lidze.
tak się akurat słada, że Lech przegrał również wicemistrzostwo na rzecz Legii.
No jacha jak to mówi Maślana :C Legia drugie miejsce napisalem z rozpedu


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:16

Zagadka: Co łączy papieża i Górnika Zabrze?

Odp: Benedykt jest 16 i Górnik jest 16 ! :C


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:39

Gherrick pisze:Zagadka: Co łączy papieża i Górnika Zabrze?

Odp: Benedykt jest 16 i Górnik jest 16 ! :C
yhy, yhy, yhy, rozwaliles mnie normalnie, jak na to wpadles?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

A mama mówila ucz sie....



:rotfl:


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:41

Szkoda mi Górnika ze względu na jego historię, ale niestety taka jest piłka.

Rzygać mi się chce od oglądania w ekstraklasie Piasta, Polonii B., Odry czy Arki.


Tylko Zawisza!


Sky is the limit!
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:50

Gherrick pisze:Zagadka: Co łączy papieża i Górnika Zabrze?

Odp: Benedykt jest 16 i Górnik jest 16 ! :C
Rzeczywiście, nie ma to jak żart na wysokim poziomie. Masz tam jeszcze coś równie "inteligentnego" w zanadrzu? :roll:


Piłkarze pokazali brak ambicji i motywacji... Niestety dla mnie to powtórka z 2006 roku. Trudno. Byłem na serie B w Turynie, będę i na I lidze w Zabrzu. Liczę na szybki powrót do elity.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:53

Pawełek pisze:Szkoda mi Górnika ze względu na jego historię, ale niestety taka jest piłka.

Rzygać mi się chce od oglądania w ekstraklasie Piasta, Polonii B., Odry czy Arki.


Tylko Zawisza!
To chyba nie widziales dobrego meczu z udzialem tych druzyn.
Arka w 1 czesci sezonu grala na prawde b. dobrze, teraz tez nie grala fatalnie tylko jej skutecznosc to moze 1- 10 %

Piast, Odra, Polonia, zawsze graja defensywnie bo to druzyny grajace zazwyczaj w dole tabeli, co z tego z zagraliby ladnie skoro dostaliby 5 bramek w plecy. A tak na prawdę mecze z ich udzialem tez sa dobre - np Polonii z Legia.
A twoj podpis ma świadczyc ze Zawisza gra lepiej czy jak ?? - pytam z czystej ciekawosci, bo ze jej kibicujesz wynika juz z samego podpisu pod avatarem.
@ Edit - January byles na meczu, na prawde wyglądalo to tak fatalnie ?
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 20:54 przez Safin, łącznie zmieniany 1 raz.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 20:53

Gherrick pisze:Zagadka: Co łączy papieża i Górnika Zabrze?

Odp: Benedykt jest 16 i Górnik jest 16 ! :C
Nieuleczone błędy dzieciństwa to nie powód, żeby swoje braki wylewać na forum. Trochę pokory. Górnik powróci i to w wielkim stylu. Życzę szybkiego powrotu do ekstraklasy.
pikito pisze:
Pawełek pisze:Szkoda mi Górnika ze względu na jego historię, ale niestety taka jest piłka.

Rzygać mi się chce od oglądania w ekstraklasie Piasta, Polonii B., Odry czy Arki.


Tylko Zawisza!
To chyba nie widziales dobrego meczu z udzialem tych druzyn.
Nie widziałem, bo o takie było bardzo ciężko. Podejrzewam, że też wolałbyś oglądać w ekstraklasie takie zespoły jak Zagłębie Lubin. Korona, Górnik itp.

pikito pisze:A twoj podpis ma świadczyc ze Zawisza gra lepiej czy jak ?? - pytam z czystej ciekawosci, bo ze jej kibicujesz wynika juz z samego podpisu pod avatarem.
Trudno, żeby drużyna drugoligowa (jeszcze tylko rok ;) ) grała lepiej od drużyny z ekstraklasy.

Poza tym, w tym momencie kończę jakąkolwiek dyskusję z Tobą, jeśli nie wiesz kim był Zawisza Czarny. Zawisza to ON! Nie ona!


Sky is the limit!
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 21:07

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,titl ... omosc.html

Wg mnie przesada, mimo że piłkarzom się to należało...

foto Spójrzcie ile lat mogą mieć niektórzy z tych "kibiców" na zdjęciu... Ciekawe co będą robić za 5 lat?

Najgorsze jest to, że większość tych kibiców uniknie kary... Tak jak to było w meczu z Piastem.

pikito pisze:@ Edit - January byles na meczu, na prawde wyglądalo to tak fatalnie ?
Niestety gorączka dziś ze mną wygrała... Byłem za to na innych meczach i w grze tych piłkarzy nie było widać chęci utrzymania...
Skoro słaba pod koniec sezonu Polonia ogrywa Górnika na jego gorącym terenie i to jeszcze w tak decydującym meczu, to o czymś to świadczy...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 21:14

Przesada ze strony kibiców, bez dwóch zdań, ale chyba wyobrażasz sobie ich frustrację...


E: @January:

Racja. Próbuję ich zrozumieć i nawet jestem w stanie, ale są pewne granice.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 21:29 przez Pawełek, łącznie zmieniany 1 raz.


Sky is the limit!
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 21:28

Pawełek pisze:Przesada ze strony kibiców, bez dwóch zdań, ale chyba wyobrażasz sobie ich frustrację...
Wyobrażam sobie oczywiście ich frustrację. Wiem jak to jest z emocjami na meczu, ale mimo wszystko cywilizowany człowiek ma to do siebie, że potrafi panować nad emocjami...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 21:42

Oczywiscie, że wole ogladac ciekawe mecze, w których padaja gole i sa naprawde interesujace. Ale bez przesady zeby od razu zygac :roll:

A mój bład nie wynika z nieznajomości historii Polski, zdawalem mature rozeszrzona z historii tak na margiesie, tylko z tego od czego pochodzi nazwa klubu.

Skad mam to wiedziec ?? Nazwa nie musi sie tylko i wyłącznie odnosic sie do rycerza. Wiec nie wiem po co ten atak :roll:

@Edit - A kibice Górnika przegieli, ale niestety prezes ostatnio pozwolil juz i tak na bardzo duzo, wiec czemu nie pojsc dalej :roll:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 21:44 przez Safin, łącznie zmieniany 1 raz.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 21:43

January pisze:
Gherrick pisze:Zagadka: Co łączy papieża i Górnika Zabrze?

Odp: Benedykt jest 16 i Górnik jest 16 ! :C
Rzeczywiście, nie ma to jak żart na wysokim poziomie. Masz tam jeszcze coś równie "inteligentnego" w zanadrzu? :roll:


Piłkarze pokazali brak ambicji i motywacji... Niestety dla mnie to powtórka z 2006 roku. Trudno. Byłem na serie B w Turynie, będę i na I lidze w Zabrzu. Liczę na szybki powrót do elity.
Wiem że to mało inteligentne, i wiem że złośliwe. Zdaje sobie doskonale z tego sprawę, ale miałem dosyć napinki Górników i śmieszy mnie to, że mieli walczyc o pierwszą 5tkę a spadli z głośnym hukiem z ostatniego miejsca. :)


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 21:49

Gherrick pisze:
January pisze:
Gherrick pisze:Zagadka: Co łączy papieża i Górnika Zabrze?

Odp: Benedykt jest 16 i Górnik jest 16 ! :C
Rzeczywiście, nie ma to jak żart na wysokim poziomie. Masz tam jeszcze coś równie "inteligentnego" w zanadrzu? :roll:


Piłkarze pokazali brak ambicji i motywacji... Niestety dla mnie to powtórka z 2006 roku. Trudno. Byłem na serie B w Turynie, będę i na I lidze w Zabrzu. Liczę na szybki powrót do elity.
Wiem że to mało inteligentne, i wiem że złośliwe. Zdaje sobie doskonale z tego sprawę, ale miałem dosyć napinki Górników i śmieszy mnie to, że mieli walczyc o pierwszą 5tkę a spadli z głośnym hukiem z ostatniego miejsca. :)
To tylko pokazuje, żę klub nalezy budowac od podstawi to bardzo dokladnie. I to zarówno pod wzgledem organizacyjnym, jak i równiez sportowym. Sponsor który sypnie kasa nie wystarczy.
Tak to jest jak ktoś porywa się z motyką na słońce, trzeba czasu, no i oczywiscie odpowiedniego podejscia, a nie od razu 5 piatka, Piłka nożna to nie biznes a na pewno nie w Polsce......


ODPOWIEDZ